Jump to content

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:wub:  :wub:  :wub:  üşenmedimm..

Yavız. Ötesi yok. Yıl olmuş 2014 hala mal Eren'i merak edenler var. Çirkinin teki o yüzden kimseye foto atmıyor.

Kanka Zeynep abla konusunda sana %100 katılyorumda bence görmesek mi ne :ph34r: Hani aklımda avatardakine benzeyen gözlüklü s,yah saçlı biri geldiği için farklı bir yüzü kaldıramayabiliriz belki de :D

ben bile kendimi göremiyorum :D aynaya bakma özürlüyüm  <_< ama fotoğrafım olaydı atacaktım merak edenlerim varmış  :embarrassed2-onion-head-emotico

yaa bende seni çok merak ediyorum.melodiyi arkadaş olarak eklediğim herkesi çevirmenlerimizi yöneticileri adminlerimizi sanırım formda merak etmediğim kimse kalamdı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O degil annesiyle tanistim ha arayip bisey danisicaktim annesi acti ay sanki damadiyla konusuyor keske orda size anne diyebilirmiyim deseydim gjgjg
korkuyorum abi babasi sonucta 2 de abisi var valla grup doverler gjgjjg

Emel abla skype bisey atmistim sana bi ara bak birde niye bize kiziyon ki sistemin hatasini bize yikiyon

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Amygirl admini çok merak ediyorum :) Üye albümüne üşenmeden baktım toprakezgi ve Harukayı merak ediyordum onları gördüm ama Emel ablanın sadece arkadan çekilmiş fotoğrafını gördüm :/

Üye albümünde başka bir fotom da var benim o kadar merak etmeyin ya şişkonun tekiyim :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de zeynep ablayı merak ediyorum. :D 

Edit ana sayfayı kontrolden sonra:

Sırf şu nick garipliği için Leffwn'i merak ediyorum...

Umarım bu bir iltifattır  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üye albümünde başka bir fotom da var benim o kadar merak etmeyin ya şişkonun tekiyim :D :D

Tescilli onaylı yalan söylüyor -_-

Ben de zeynep ablayı merak ediyorum. :D

Umarım bu bir iltifattır  :ahaaah-onion-head-emoticon:

:D O nick'in geçmişini merak eden bir tek benim zaten sanırsam :D Bütün herkes kabul etmiş :D

PS: Birde ismini bilmediğimden hala daha LEvent Faruk Fikri Watson Nadiroğulları diye yutturuyorum kendime :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.