Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. one piece shoukugeki mangaları gecikti haberi olan?

2. Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonyadaki host kültürünü  anlatıyor benim inanılmaz ilgimi çekti soluksuz izledim. +15 diyelim uygunsuz içerik yok ancak yetişkin hayatı anlatıldığı için daha aklı masum olanların rahatsız bulabileceği konular içerebilir. küçükler izlemesin. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tiplere bak, bir şeyede benzeseler bari, demek japonlara göre yakışıklılar, tuhaf

3. Barış

Barış

o benim spekülasyonumdu biraz. kadınlar bunları yakışıklı buluyor herhaldeki hepside birbirinin kopyası. burda olsa muhtemelen palyaço damgası yerler. yine spekülasyon bi herifin yakışıklılığına karar verme yetim olduğunu sanmıyorum :D o işi hanım arkadaşlara bırakıyoruz 

4. Red-King

Red-King

Dün akşam izlemiştim, şimdi yorum yazma fırsatı bulabildim. Teşekkürler video için, bilgilendirici olmuş. Vize işlerine sabır gösteren, yurt dışı için tonlarca para biriktiren, çeşitli evlilik hayalleri ve türlü ebatlara ulaşmış duyguları ile gencaver otakularımız da bu videodan doyasıya yararlanacaktır eminim. Pardon 2D değilmiş, yanlış oldu :D

3. shokugeki no somada ortalık karışmak üzere sonraki ark fena hazır olun.

4. ve 2 sene sonrası barış yeniden işsiz..

2. Can

Can

Hayırlısı olsun kardeşim daha iyi bir işe girersin belki 

3. Barış

Barış

kendi isteğimle ayrıldım ya :D tecrübemi kazandım biraz kafa dinleyip askere gidicem. iş bulmak çok problem değil bnm için zaten :B

4. Can

Can

anladım kardeşim ginede hayırlısı olsun 

5. oioioi, öylesine fairy tail mangayı açtım gene napıyorlar diye de bitmiş ya la o :D farkında olmadan finali okuyormuşum :D spoiler vermemek için bişey söylemiyorum ama şaşırtıcı hiç bişey görmedim hahaha

1. veritas

veritas

FT'nin özeti olmuş işte

2. xemerius

xemerius

Evet sasirilacak bir sey yoktu ama sade ve guzeldi bittigine hala inanamasam da...

6. seinen arıyorum gençler son sezonda güzel seinen var mı? kakegurui var ama seinen sayılmaz, 

1. Rofh

Rofh

Son 3-4 sezondur adam akıllı seinen yok, Vatican Kiseki hoş duruyor ama bir göz atmanı tavsiye ederim.

7. overlord manga son bölümünü okurken sürprizle karşılaştım. animeye 2 sezon geliyormuş hayırlı olsun

1. Gallardo

Gallardo

Birisi durumlarda novel'ın ilk sezondan sonraki kısımlarının baya yetişkin içerikli olduğunu yazmıştı sen miydin o

2. Barış

Barış

olabilir. herşeyi gsteremezler. tam bir gore fantazi romanı olmuş. tecavüzler türler arası ilişkiler işkenceler neler neler.

8. attack on titan dehşeti yeniden başladı. heleşükür takip etmeye değecek bi anime geldi karşıma.

1. noirwinglessova

noirwinglessova

Benim nazarımda animeler üç esas grupa bölünür. Bitsin diye izlenilenler. Bitmesin diyerek izlenilenler. Ve Attack on titan. 

Belki de izlediğim ilk anime olduğundan ayrı bir yeri var benim için.

9. Zunisha, is that you? (one piece)

1. Barış

Barış

oda kalitesini bir kez daha göstermiş

2. Barış

Barış

bilmiyorum ama zou yıkılacak demekki eninde sonunda

10. devamı beklenen onlarca anime var. mükemmel seriler 12 bölüm yapılıp yapılıp bırakıldı. eh be kardeşim en azından bir iki tanesine devam edin salak saçma serilere başlayacağınıza. ngnl-overlord-sao-mahouka vs vs vs. daha böyle onlarcası. şuna bak ya bir tane izleyecek bişey bulamadım daha bu sezon

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Devam edipte beceremeyeceklerse böyle kalsın daha iyi bence. Bkz: Ao no exorcist. Gerçi daha 4 bölüm oldu haksızlık ediyor olabilrim. 

3. Barış

Barış

ben eski ben değilim. artık daha yetişkinlere hitap eden serilerden hoşlanıyorum. daha karanlık,dramatik,kanlı, stratejik vs. one piece şuanki kafamla başlamazdım muhtemelen. naruto  zaten kafadan eleniyor. bleachi izlerdim ama :D 

4. Perfectum

Perfectum

bleach iyi güzelde biraz hayal kırıklığı yav keşke daha güzel bitseydi :/ Seinen serilere herkes talip olmaz :P. Monster gibi seriler çıksa da gözüm bayram etse.

11. sanırım vakit geldi. geçen sezon ancak bir tane anime bulabilmiştim. bu sezon daha da beter. yeni başlayanlardan hangisine baksam saçma buluyorum. çocuk işi hepsi. bırakmanın zamanı geldi anlaşılan. sadece mangalarla devam bundan sonra.

12. en berbat sezon bitiyor artık çok az kaldı. ömrümden ömür gitti yeminle. animeye başladığımdan beri bu kadar kötüsünü geçirmemiştim. 

1. Leffwn

Leffwn

Haikyuu vardi o yetti tum sezona ama genel olarak sene cok kotuydu

2. Kaxell

Kaxell

alayı berbattı da arada 2 -3 tane izlenecek bir şey buldum ben, o yüzden dırdır etmiyorum artık.

Eğer shirobako'yu sevdiysen bu sezon giarlish number diye bir anime var, ana karakterin kafası bayağı iyi :D

3. Barış

Barış

abi yok ya ben iyice triplere girdim seinen dışında anime izleyemiyorum. ecchi animeler beni shounenlerden çok soğuttu. yaşlılığında etkisi var ayrıca 25 yaşına geldim kafa almıyor artık bazılarını. drifters vardı bi onu izleyebildim bu sezon.

13. one piece manga baya negatif gidiyor.umarım oda yüzüne gözüne bulaştırmaz. içim şişti iki haftadır

1. Perfectum

Perfectum

One Piece' i takip etmiyorum yazını okuyunca da aklıma Bleach geldi dumur oldum.:D Büyük seriler, büyük beklentiler doğurduğu için umarım Kubo gibi eline yüzüne bulaştırmaz Oda sensei. Malum derginin ne yapacağı belli olmuyor :(

2. Red-King

Red-King

Manganın negatif gittiği doğrudur; ama Oda bozmaz ya...

14. bu nasıl berbat bi sezon yahu şimdiye kadar hiç bi sezonda bu kadar az seri takip ettiğim olmamıştı. bi onepiece bide drifters takip ediyorum. ama ikisinide hani bir an önce yeni bölüm çıksada izlesem diye hevesle beklemiyorum. 

15. bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan olayın ciddiyetinin farkına varışım gibi. ya bu shounen jump'dakiler serinin durumunu bilmiyorlar mı. daha tonla anlatılması gereken şey var burda seri mi biter? madem kötü performans gösteriyordu editör aracılığıyla niye uyarılmadı bu adam zamanında? 50-100 bölümlük bi seri olsa bişey dememde bu kadar yatırım yaprığınız bi adama 1 seneyi veremediniz mi. yerine getireceğiniz seri sanki çok mükemmel olacak.

16. one piece heart of gold daki ilk 5 dk filmden nefret etmeme yetti. daha tayfayı görmeden kapatasım geldi. berbat bi seslendirme berbat karakter tasarımları vs vs. artık çok çok az yatırım yapıyorlar bu filmlere. 

1. sadece okan

sadece okan

yoldan toplamışlar ses sanatçılarını :D karakter tiplemeleride baya kötüydü

17.  planetarian fena çıktı. buram buram yalnızlık kokuyor. içim bi tuhaf oldu izleyince

1. Perfectum

Perfectum

Yorumlarda herkes senin gibi yazmış odunum ben heralde ya hiç mi duyguyu hissetmez insan :D

2. Barış

Barış

kendini ordaki karakterin yerine sokabilmen lazım. kızın aralıksız konuşmasını dinlemek resmen acı verdi bana. şunu yapıcam diyor elinde kalıyor onu yapayım diyor bozuk çıkıyor kimseyle bağlantı kuramıyor. valla depresyona sokar insanı.

18. mayoiga iyice losta döndü arkadaş noluyor ne bitiyor iyice kaçırdım ipin ucunu

19. golden week boring week

20. nisanda mıyız temmuzda mı belli değil bu ne sıcak arkadaş ya yandık bu yaz

1. Kadir-

Kadir-

Antalya çok fenaydı bugün

21. işte one piece'in diğerlerinden ayrıldığı nokta birkez daha kendini gösterdi. tayfanın dışındada one piece evreninde çok büyük olaylar değişiklikler oluyor. her kötü adam one piece'e saldırmıyor fairy tail'de yada bleach de olduğu gibi. herkes luffy de yenmiyor narutoda olduğu gibi. bu olayı çok seviyorum.

1. veritas

veritas

birde don lastiği gibi uzatmasa...bir karakteri öne çıkaracam diye haketmeyen bir başkasını ezmese...sanji yılı olacak dendi daha sanjiyi doğru düzgün görmüşlüğümüz yok

22. bu sezonun favorisi joker game kim ne derse desin.gangsta tarzı bi hava seziyorum seriden. hatta gangstayı ikiye bile katlayabilir. bakalım.

23. grimgar bitti mi şimdi yaaa. yazık oldu baya sevmiştim. bi 50 bölüm olsa tadından yenmezdi.

1. Kutatgu

Kutatgu

2.sezon var diye biliyorum. 

24. Koutetsujou no Kabaneri..hayp

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.