Jump to content

miosora

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    miosora reacted to Kaxell in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    Asuna tabiki de. soru mu yani ayıp ayıp. neden listede birinci sırada değil asuna?????

onu geçtimde 

2. Beğen
    miosora got a reaction from NatsuJun in Kalemimden çıkanlar   
    :) Merhaba arkadaşlar çizimlerimin küçük bir parçasını paylaşmak istedim.
    Umarım beğenirsiniz.

3. Beğen
    miosora got a reaction from MiranamiTsuki in Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)   
    Gorsel sanatlara mi gidiyorsun ?
  4. Beğen
    miosora got a reaction from MiranamiTsuki in Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)   
    Muthis gercekten guzel çiziyorsun renklendirmen falan cok iyi.
  5. Beğen
    miosora reacted to MiranamiTsuki in Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)   
    Merhaba!
    Yaklaşık 3 yıldır ciddi ciddi resim çiziyorum. Birçok şey biriktiği için hepsini burada paylaşamayacağım. Ama ilgilenenler deviantartıma ya da instagramıma bakabilir.
    Ayrıca resimlerimde gerçek insan çizimleri ve yanına resmini koyduklarım hariç referans almıyorum.
    Projelerim:
    Mitolojik Naruto Kızları Projesi

Efsanevi Sahneler Projesi

Edward Elric // Again

Akihito&Mirai // Daisy

Eren Jaeger // The Eye

Yapım aşamasındakiler ve aklımdaki fikirler için deviantart jurnalime bakabilirsiniz -> http://miranamitsuki.deviantart.com/journal/Legendary-Scenes-Project-522106215
    Tükenmez Kalemi Sevme ve Sevdirme Projesi

Wonder Woman

Lavi

Allen

The Tanaka

Deidara

Mikasa

Snow White-Death Note crossover

Uta

Kageyama

Inuyasha-Kikyo

Misa Misa

Bu SuiKa aşkım lise versiyonu. Suigetsu'ya inen sıkı tokat!!! 1 saniye sonra

Sakura Temalı Resim Yarışmasını Kazanmak İçin Elinden Geleni Ardına Koymama Projesi

Akatsuki Posteri Projesi 2013 Ekim

İkinci Akatsuki Posteri Projesi (Yapım aşamasında)

Eskiden Düşman Olduğu Suluboyaya Aşık Olma Projesi

Ve Naruto Gaiden sayesinde sevdiğim Sakura ve sarılmak istediğim kızı

Irina - Karasuma ♥

SuiKa Festival

Güzel Gurme Tsukiyama

MikaRen

Çiçekli taç perisi içime oturunca çizdiğim Geyik Luhan, Sasuke ve Selena Gomez

Marker Alınca Kolay Alışabilmek İçin Şimdiden Keçeli Kalemle Çalışma Projesi

Orihime

Sketches ve Kuruboya
    Türkçesi ne bunun?

Ciel

Kotetsu T. Kaburagi

Derste öylesine çizilen Misa vs Ciddi çizilen Misa (Oyum derstekine)

Derste öylesine yüz çalışmak için çizdiğim kız

Ciel Phantomhive

Inoue Orihime

Armin Arlert

Lanet olası güzellikteki Tifa. Hayır ne kıskanıyım? :depressed2-onion-head-emoticon:

Hızlı bir Lana Del Rey çizimi. Tek ton kurşun kalem boyama üstünde sadece silgi kullanarak saç çizme alıştırması.

Hayatımda ilk defa detaylı metal çizdiğim için beni baya yoran ve zırhı bitirince ruhum çıktığı için yüz sönük de kalmış olsa şu sıralar göz bebeğim olan
    "Gılgamış Cosplayi Yapan Kise"

Instagramdaki iyi bir arkadaşım için çizdiğim Allen.

Doll Sakura

Gandalf Orihime - Mizah anlayışım yine yakıyor

200 Pounds Beauty'den Kang Hanna/Jenny. En sevdiğim film olur. Gerçekten bir "fikri" olan bir filmdir. Ayrıca bu bir yürüme çalışması.

sorularıma doğru cevap veren bir Twitter arkadaşıma çizdiğim Clare

OTP Corner Projesi

Ve en sevdiğim Naruto kızı olan Karin ♥

Ve en sevdiğim couple'ım!☆☆☆
    My One True Pairing!!

Picolo-kun Color Challenge
    Madam Red

Nami

Kise

Picolo-kun için çizilen Maleficent.

Hareket çalışması

Erkek saçı çalışması

Gerçek İnsan Çizimlerim

Sunny

Avril Lavigne

Bu kadının burnunu ve burnunun altındaki girintiyi çizmeye bayılıyorum *weird artist*
    Marilyn Monroe

Luhan 2013 vs 2014 çizimim. Şahsen standartlarımın altında. Daha iyi yapabilirdim -Üvey evlat Luhan-

Deviantart -> miranamitsuki.deviantart.com
    İnstagram -> www.instagram.com/miranamitsuki
    Sayfa düzenlendi. Teşekkürler FLMN
  6. Beğen
    miosora reacted to Amygirl in Sinirlendiğinde En Korkunç Görünen 20 Bayan Karakter-Charapedia Anketi   
    20 numarayı bir numaraya alalım...
    Keşke şu Asuna gerçek hayatta yaşasa da saçını başını bir yolsam... Ya da bu Asuna fan ekibini elime bir geçirsem... Sinirlenince nasıl canavarlaşılırmış görterirdim ( yazar cidden kızgın)
    Tae Shimura bir tek yerini hak ediyor...
    Koko Hekmatyar listede bile yok Allahın pis otakuları :@ asıl canavar bence o :*
  7. Beğen
    miosora reacted to bnymn1697 in Büyük Göğüslü Anime Karakterleri Sıralaması Top 20   
    Asuna havalı bile değilken en havalılar listesinde vardı  :lol:
    Yada kızınca en korkunç görünenler listesinde :lol:  
  8. Beğen
    miosora reacted to bnymn1697 in Büyük Göğüslü Anime Karakterleri Sıralaması Top 20   
    Asuna listede yok   :ragecomic25:

Ama genede listede Fairy Tailden Karakter olmaması şaşırtıcı...
    Bi Erza bi Mirajane yada Lucy olabilirdi.
  9. Beğen
    miosora reacted to Nyoteida in Ao Haru Ride ve Strobe Edge'nin Mangakası Io Sakisaka'nın Yeni Mangasının Adı ve Konusu Yayınlandı   
    Ben de dahil grubumda birçok kişi Sakisaka Sensei'yi sevdiği için Ao Haru Ride gibi bu seriyi de Türkçe'ye çevrilen mangalar arasına kazandırma düşüncemiz var. Tabi öncelikle raw temin edebilmemiz gerek. Umutlu bakıyoruz.  :)
  10. Beğen
    miosora reacted to Evallark in Ao Haru Ride ve Strobe Edge'nin Mangakası Io Sakisaka'nın Yeni Mangasının Adı ve Konusu Yayınlandı   
    Shueisha'nın Bessatsu Margaret adlı dergisi, Io Sakisaka'nın yeni manga serisi hakkında detaylı bilgiler yayınladı. Yeni manganın adı Omoi, Omoware, Furi, Furare olacak ve 13 Haziran'da çıkacak. Manganın ilk bölümü 60 sayfadan oluşacakken renkli sayfalarda içerecek.

Serinin sözlerinden birisi de "Hangi aşkı kovalayacaksın?" Hikaye aşka karşı bakışlarından ötürü zıt kutuplarda duran iki kıza odaklı. Yuna (resimde soldaki kız) rüya gibi bir aşk istiyor. Akari (sağdaki kız) ise aşkla daha iyi yere gelebileceğini düşünüyor ve aşka realistik yaklaşıyor. İki bayan karakterin hikayesinde iki erkek ana karakter görünüyor. Kazuomi (soldaki çocuk) aşkı anlamıyor. Hatta "O ne, lezzetli mi?" diye soruyor. Diğer bir yandan, Rio (resimde sağdaki çocuk) ona gelen kimseyi, tatlı olduğu sürece, reddetmeyecek birisi.

Kaynak: ANN

Resimler: Crunchyroll

Kendi görüşüme gelirsek, Io Sakisaka'yı çok severim. Takip de edeceğim. Yuna karakteri Futaba'ya, Kazuomi ise Tanaka senseiye, Akari Narumi'ye ve Rio ise Strobe Edge'den Andou'ya benziyor. Ama pek sorun değil sonuçta aynı kalemden çıkıyor ve çizim tarzını çok seviyorum. Konusu aşk dörtgeni olacağını gösterdi gibi. Bu tür aşk üçgen beşgenlerini sevmem ama yapacak bir şey yok, takip edeceğim^^

11. Beğen
    miosora reacted to Yato-sama in Yeni karakalem çizimlerim.   
    Umarım beğenirsiniz :)

12. Beğen
    miosora reacted to ARE-YOU-SURE in ( 02 / 13 ) Glasslip   
    Anime gözümde yeni sezonda iddialı animelerden, pa works zaten yaptığı işi düzgün yapıyor, kendini Another ve Nagi no Asukara'da kanıtladı. Kolay gelsin Ataberk ve Arda. Nice serilere... :)
  13. Beğen
    miosora reacted to Nones in Usagi Tsukino - Sailor Moon   
    Adı:  Usagi Tsukino ( Serenity olarakta geçer. )
    D. Tarihi: 30 Haziran
    Yaşı: 14 - 16
    Kan Grubu:  0
    Boy: 150
    Lakabı: Dolunay surat ( Bu takma adı ona Mamoru vermiştir.)

Görünüm: Uzun altın sarısı saçları vardır. Saçlarını ortadan ikiye ayırır ve hep bağlıdır ve görüntüsünü tamamlayan mavi gözleri vardır.

Kişilik: Kendisi oldukça tembel, uykucu, oyun delisi, sulu göz, dikkatsiz, sakar, obur bir tiptir. Elinden neredeyse hiç bir iş gelmez. Fakat her şeye rağmen insanları ısıtan bir yüreği vardır. Orta 2'ye giden sıradan bir öğrenci iken alnında ay işareti olan bir kedi ile tanışır. ( Luna ) Luna Usagiye kendi yaşadığı diyarın prensesini bulmak için ayın gücünü verir. Zamanla gruba diğer kızlar da katılır. Aralarında güzel dostluk oluşur ve hep birlikte düşmanlara karşı mücadele ederler.

Usagi, yemek yemeyi,  uykumayı, manga okumayı, alışveriş yapmayı, video oyunlarını oynamayı ve tatlı olan her şeyi sevmekle birlikte matematikten, ingilizceden nefret eder hayaletlerden ise korkar. 

Saldırı Gücü: Usagi Ayın ışığı ile saldırılarını yapar. Saldırısının gücü hep sevgi ile alakalıdır. Gücünün ayrıca iyileştirme özelliği de vardır.

Saldırı ve dönüşüm Gifleri: Biraz eski ama olsun :)

Resimler:

Görüşüm: Kendisi ilk göz ağrımdır. Küçükken geçerdim Trt'nin başına ay savaşcısı taklidi yapardım. Hala daha iyi hatırlarım 3 bucukta çıkardı ben 1 saat öncesinde kurulurdum ekrana :) " Kutsal Ay adına seni cezalandıracağım, göreceksin." sözü ayrı bir meşhurdur. Bir çoğunuzun ilk göz ağrısıdır yeni nesil bilmez gerçi ama Usagi candır.  :) Sulu gözlü halleri bazen can sıksa da en çok ona yakışır. Kocaman yüreğiyle yenemeyeceği düşman yoktur.
  14. Beğen
    miosora reacted to Lethal in Günün Fotoğrafı   
    Bilgilendirdiğin için sağol, linkleri yeniliyorum.

Not: 10 ve 11 Favorimdir :) Umarım beğenir ve beğendiğinizi kullanırsınız. :) Daha sonra tekrardan paylaşımlara devam edicem :)
  15. Beğen
    miosora reacted to Lethal in Günün Fotoğrafı   
    Bende uğramayalı baya olmuş :) Bi kaç paylaşımda ben yapıyım bare :)

Not: 4, 5 ve 7 Favorimdir :) Umarım beğenir ve beğendiğinizi kullanırsınız :) Daha sonra tekrar paylaşımlara devam edicem.
  16. Beğen
    miosora reacted to Ashjnr in Günün Fotoğrafı   
    Buyrun... ;)

17. Beğen
    miosora reacted to Rosseckx in Günün Fotoğrafı   
    Animesi yok ama güzel Wallpaper :D

18. Beğen
    miosora reacted to Yabus in Günün Fotoğrafı   
    Bunlar da benden :)
    Öncelikle favori animemden başlayayım :D
    Fate Zero:

Ek olarak
    Anime: Hyouka

19. Beğen
    miosora reacted to Songena in Günün Fotoğrafı   
    Çok güzel. :D  :wub:

İlk iki resim Ruhların Kaçışı animesinden. :D 
    http://www.turkanime.tv/anime-izle/Spirited-Away
    Dğerlerini de bilen varsa diyebilir mi?.  :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.