Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aldnoah Zero Guilty Crown + Code Geass karışımıymış. Müzikleri direkt Guilty ve Shingeki no Kyojin'nin bestecisinden ve vokalistinden çıkmış. Valla ilaç gibi geldi.

1. Aviantese

Aviantese

O zaman hemen başlıyorum :D

2. Amagi'yi izledikten sonra final verecek sandım. -_-

1. Pryda

Pryda

Bende 12 bölüm sanıyodum final diye düşündüm en son 13 falan diyince şaşırdım.. Bir hafta daha izleyebilicez 2.sezonda çıksa güzel olur

2. Kaxell

Kaxell

ben sento x seiya bekliyodum olmadı :D ama konuyu bitirdiler şimdi ne yapacaklar ki? openingdeki o kırmızı kızı mı göstericekler?

3. Pryda

Pryda

Bende bekliyorum belki olur son bolumde :D Büyücüye noldu onuda anlamadim sento ates edince olmemistir herhalde buyucuyle ilgili 2. Sezon olabilir intikam icin gelicegini tahmin ediyorum

3. Amerika'daki hack yarışmasına takım olarak başvurabilmek için sayfayı hacklemem bayağı komedi oldu :D Bir de hiç ipucu falan da vermemişler kendimi fbi ın gizli dosyalarına giriypr gibi hissettim.

4. Amnesia Online!----->>> 06/2014

5. ana karakteri (kız olan) OP olan shoujo anime var mı hiç? Onu geçtim slice of life haricinde shoujo bulmak bile sıkıntı...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Kadının hası :D ama orda en kadının hası olan bu karakterdir :D http://www.retornoanime.com/wp-content/uploads/2012/12/jormungand09-17.jpeg

3. historianWeeb

historianWeeb

bir göz bantlıysa korkacan o karaketrden :D

4. LeornKayn

LeornKayn

İzleyemedim videoyu çünkü kullanıcı kaldırmış...ama resimde gördüm Tekkenden fırlamış gibi :D

6. Anime içinde başka animenin reklamı yapıldığını gördüm de... kendi animesinde kendi reklamını yapması ne demek asdasdasdas (viral reklam ep.6) anime tabi ki to love ru: http://imgur.com/gah7lrI

7. Anime matematiği: Nisekoi = To Love Ru - ecchi -ana hikaye + bir sürü bir sürü filler.

8. Animelerdeki bütün bu harem sahibi erkekleri alıp Açlık Oyunları'na yollamak lazım. Demin Campione'yi bitirdim, 13 bölümde yaklaşık 27 kez öpüşür mü bir insan!

2. LeornKayn

LeornKayn

Valla Ecchi kariyerim Fairy Tail'den ibaret birde Bleach'teki Kon sağolsun :D onlar dışında izlemedim hiç...

3. LeornKayn

LeornKayn

Ama izleyeceğim baya güzel ve komikler :D kızlara bişe demiyorum bile :D insan bazen anime karakteri olmak istiyor :D

4. Kaxell

Kaxell

Hoho sen ecchi gormemissin :) eger campione! Ile baslarsan devamini durduramazsin, :)

9. Ankara metroda yılda bir kez yaşadığım kalabalığı istabulda bir günde 4 kez yaşadım. Etkinlikten ziyade yolculuk yordu zaten abi ne bu kalabalık?!?!?!

2. Bipa

Bipa

Metrobüs bir savaş alanıdır, İstanbul'da yaşayanlar da gazi.

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Burası İstanbul burada hayat böyle :) Biz alıştık ^^

10. Arada benim önerilerimi beğenenler oluyor, bu kış dönemi animelerinden beğendiklerimi söylüyorum belki bakarsınız: 1. Kantai Collection (Ecchi değil, sadece moe. arada akame ga kille kayıp geri gelir.) 2. Death Parade(Dram ve Eğlence. Konusu fena değil.) 3. Saekano (Bayağı seviliyor, karakterler çok tatlı, ecchisi fazla olmayan harem)

2. Kaxell

Kaxell

hepsi çok güzel, diğer seriler hep birbirinin tekrarı, iyice bıktığım tipler.

11. Arkadaş bu ne hız böyle ya Akuma no Riddle'ı kaç saatte çevirdiniz öyle ben daha ing. çıkmadı sanıyorum. Bir de çevirmen olmaya yeltenecektim bendeki bu üşengeçlikle çe bile olamam. :)

12. Arkadaş daha bir ay önce hastaydım tam iyileştim didim şimdi yurtta gene hastalandım. -_- O değilde üniversitede röntgen cihazıyla laboratuar varmış ben şok..

2. Ririchiyo_sama

Ririchiyo_sama

evet röntgen çekiyorlar o.o

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Sinütiz o.O Normalde eğer ciddi bir sıkıntısı yoksa a.s.m. hap verip yada 2-3 ilaç yazıp yolluyor

4. Ririchiyo_sama

Ririchiyo_sama

sinüzit var mı yok mu ne kadar ilerlemiş oldugunu görüntülemek için bu yöntemi kullanıyorlar o.o

13. Arkadaş görsel roman fansubları adamı kanser eder. Kaç senedir yüzde 96'sı tamamlandı diyorlar. 2 ayda bir kafalarına göre güncelleme yapıyorlar. Tam diyorum ki aha sürpriz yapıp bitirecekler diye, bi bakıyorum sayı sadece 0.03 yükselmiş. 2 ayda 5 satır mı çeviriyorsunuz kardeşim ayıp ayıp!!

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Aynen öyle. Eroge çevirisi beklemekten ciğerim soldu

14. Arkadaş staj başvurusuna red yiyince o kadar içime oturuyo ki bi kız reddetse daha az üzülücem. Rito başvuruma ban atmış demiş daha iyilerine layıksın diye :'(

2. Kaxell

Kaxell

@koohai : 5000 kişiden 30 kişi seçmişler zaten. :/ seçilme olasılığım 0. 6753736 falandı . -_-

@barış: abi genelde yurtdışına başvuruyorum, bütün yazı yurt dışında geçiriyim hem de az bir şeyler öğreniyim diye. Eğer ocak ayında 20 günlük mühendislik staja izin verirseniz koşa koşa gelirim.

@pelin *-*

3. Barış

Barış

özelden yaz bana zamanı gelince ayrıntılı konuşalım.

15. Arkadaş yüzde 68 alkol oranı nedir.. Birisi hangi kafayla buna içki der.. Ben niye gaza gelip içerim.. Kafamda deli sorular...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İçmemelisin de ki benim nadiri bir alışkanlığımdır ve yanımda ailem olur.. Başka türlü kolay kolay içmem ben :)

3. Bipa

Bipa

Kanada'da ulu orta içmek yasak ama yani sürekli bir yerlerde içenler var, cinsiyet ve (18 yaşından sonra) yaş farketmeksizin. O konuda Türkiye garip geliyor bana hala. Ama el öpmek de bana hala ters geliyor :D

Drunk Senpai is Best Senpai! Mo ichi do!

16. Arkadaşlar forumda "oyun" bölümü açılmıştır. Sizden ricam lütfen "abanmadan" diğer konular gibi kullanmanızdır. Teşekkür ederim.

2. Nayru

Nayru

@LeornKayn biraz evvel acaba 1 günde üstte yazdığım tüm oyunlara inceleme yazsam forumdan aforoz edilir miyim onu düşünüyordum .D

3. LeornKayn

LeornKayn

haftada 2 inceleme video tanıtım yap yeterli olur...

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ve herkez abanır 1 hafta sonra bölüm tekrar kapanır :P

17. Arkadaşlarım bana sevdiğin biri var mı diye sorunca "kalbime gömdüm" diyorum ama hiç kimse kızın Chelsea olduğunu bilmiyor. asdasdasdasdasdadsda.

18. Arkadaşlarım bana zorla Steins Gate'ten spoiler verdiler...5 dakika sonra ortada 2 ölü 1'i ağır yaralı (komada) olmak üzere bıraktım. Bence az bile yaptım.

19. Arkadaşlarım vizelere ne kadar çalıştığımı sakalımın uzunluğundan anlıyorlar. :D Sakaldan nefret ettiğimi bildiklerinden "yarınki vizeye hazırsın herhalde, sakalı bırakmışız." gibi yorumlar aldım.

20. Arkadaştan yılbaşı hediyesi olarak ders notlarını istedim. Sonra da hayatın anlamını buldum! Patatesler. Yuvarlak, ince kabuklu, ham patatesler... Kafam iyi benim, ödemeli arayın giderken de camı kapatın.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

burada sabah ama O.o

tüyün aydın kkkkkk :'D

3. Rıse

Rıse

Aman sabahlar olmasın allemlere akalım ... Biraz kötülük yapalım sabahları sevmiyorum...:-)

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bende sevmem karanlığı daha çok severim ama alemler fln bana göre değil :d siz takılın :D

21. Arraylerden (java) anlayan biri varsa bana özel mesaj çakabilir mi? 3 saattir uğraşıyorum kafa bi milyon oldu. :S

2. Kaxell

Kaxell

Lol gel :;)

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Kanka loldeyim zatende cidden java kodlayan arkadasım var minecrafta plugin yazıyor xdxd

4. Kaxell

Kaxell

asdasd. hallettim mesaj attı biri :D dur geliyom lole .

22. Artık gerçek kızlara ilgi duyduğuma göre belki bu da olabilir: https://www.facebook.com/video.php?v=906659789368734&fref=nf

1. Kaxell

Kaxell

forumda birisi "babaannem arap spikerin dediği her cümleye amin diyor" demişti :D

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Ne ara oldu bu? Neredeydi? Kız çok güzel söylüyor bir Koreli için.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Music bankı izlemiyecem diye yemin ettiydim.

23. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

24. Artık Momo'nun gelmesine gün sayabiliriz. 55 gün kaldı.

25. Artık tanışma bölümünden tırsmaya başladım ya :(

2. MSempai

MSempai

hayrola ertugrul : talip mi var :D:D

3. Kaxell

Kaxell

Yok abi ne talibi , birisi 2596 tane hesap açıp merhaba konusu açıyor.

4. ♠Misaki♠
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.