Jump to content

sanzu

Üyeler
  • İçerik sayısı

272
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sanzu got a reaction from Suzu in Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri   
    arkadaşlar anime izlerken anime kadar  animenin müzikleride benim için önemli bazı animeleri sırf müzikleri için seyretmişimdir.Bazılarının sözleride şarkıları kadar harika olabiliyo.Benim favorim şu an
    no .6 ending sözleri

üzüldüğüm zamanlarda yavaaşça sokulsan yanıma dünyalar benim olur
        yıkıldığım zamanlarda biraz cesaret ver bana
        duygularımı bi türlü anlatamıyorum
        yine soğuk yollarda yanlızım bugün,nerede olduğumu dahi hatırlamıyorum
       bitmeyen gecelerden tek bi dileğim var
      şu zifiri karanlık gök yüzüne bir ışık gelsin
      asla dönmeyeceğim topraklarda bıraktıklarım bile
      yeniden doğsun ve yarınları aydınlatsın
      yıldız bulutunun içindeki tanıştığım mucizeyi
      kalabalığın içinde yine görmez oldum
      geri dönmeyeceğim geçmişime ağladığım gecelere
      edceğim veda eminim daha aydınlık yaınlar getirecek
      uyuyamadığımda hafifçe elimi tut mutlu olurum
      yakında güneş bize doğacak diye fısıldasan,yalan olsa bile
      dileklerim iç kabul olmuyor.bu gece takım yıldızını bile almışlar elimden
      gözden kaybolmuşlar ve asla dönmeyecekler
      bitmeyen gecelerden tek bir dileğim var
     bu zifiri karanlık gök yüzüne ışık gelsin
     çok uzaklaedaki o sönük yıldız bileyeniden doğsun ve geceyi aydınlatsın
     yıldız bulutuunun içindeki o mucizeyi kalabalığın içinde yine göremez oldum
     bukadar küçük bi yıldız olmama rağmen  burada olduğumu fark ettiğin için teşekküeler
    not .sevgili adminler aynı konu varmı  araştırdım bulamadım.varsa birleştirin lütfen
  2. Beğen
    sanzu reacted to KuramaUN in ( 26 / 26 ) Harukanaru Toki no Naka de : Hachiyou Shou   
    Anime Adı : Harukanaru Toki no Naka de : Hachiyou Shou
        Anime Türü : Fantastik, Büyü, Doğaüstü Güçler, Şeytanlar, Tarihi, Shoujo
        Bölüm Sayısı : 26 / 26
        Yapım Yılı : 2004
        Çevirmen : Stormreaver
        Düzenleme : Sinsine
        Özet; Genç ve lise öğrencisi olan Akane, ilginç bir ses üzerine kendini bilinmeyen bir yerde bulur. Burada hem arkadaşlarını bulmak için hem de neden kendine Ryuujin no Miko denildiğini öğrenmek için bir mücadeleye girer. Ryuujin no Miko olduğu takdirde şehrin tek kurtarıcısı ve koruyucuları bir araya toplayabilecek mi?
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

3. Beğen
    sanzu reacted to Mileydi in Sinir Muhabbetler   
    gün içerisinde o kadar ıvır zıvır laf kalabalığı kelime israfı yapılıyor ki sanki birileri benim sinir katsayımın orantısını hesaplamak istiyor diye düşünüyorum  :blink: benim kat sayılarımın kime ne yararı olur oda ayrı bir konu ya  :P anne, baba, abi, kardeş, gündelik ; geldin mi? yok geldim taklidi yapıyorum, yada uyuyor musun? yok amuda kalktım ters köprü yapacam vs. gibi alışıldıkların dışında, sizinde başınıza gelen yada şahit olduğunuz, karşınızda ki kişiyi sivil hayatta bir elinize geçirseniz toplu iğneyi tırnak diplerine batırıp  işkence yapmanıza kimsenin engel olamayacağı durumlar muhabbetler var mıdır  :ph34r: varsa işte konu paylaşın  ^_^ 
    benden azcık inciler  :P 

soru : şundan yok mu ?
    cevap: yok.
    soru: hiç mi yok ?
    içimden yüzüne karşı söverek gelen cevap : hiç yok  :angry: 
    ama anlamayan karşıda ki kişi ısrarlı sorar -ya bibaksanız patron ordamı sorsanız ??
    içimden geçen cevap : patron az önce lavaboya imalata gitti  bekleyin beş dakikaya istediğiniz malzemeyi yapar.
    cevap: aktarıyorum kendiniz sorun :mellow:  

P.S. : kanu sahibinden adminlere gereksiz yada başka bişi gibi geldiyse silin gitsin  :P 
  4. Beğen
    sanzu got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri   
    arkadaşlar anime izlerken anime kadar  animenin müzikleride benim için önemli bazı animeleri sırf müzikleri için seyretmişimdir.Bazılarının sözleride şarkıları kadar harika olabiliyo.Benim favorim şu an
    no .6 ending sözleri

üzüldüğüm zamanlarda yavaaşça sokulsan yanıma dünyalar benim olur
        yıkıldığım zamanlarda biraz cesaret ver bana
        duygularımı bi türlü anlatamıyorum
        yine soğuk yollarda yanlızım bugün,nerede olduğumu dahi hatırlamıyorum
       bitmeyen gecelerden tek bi dileğim var
      şu zifiri karanlık gök yüzüne bir ışık gelsin
      asla dönmeyeceğim topraklarda bıraktıklarım bile
      yeniden doğsun ve yarınları aydınlatsın
      yıldız bulutunun içindeki tanıştığım mucizeyi
      kalabalığın içinde yine görmez oldum
      geri dönmeyeceğim geçmişime ağladığım gecelere
      edceğim veda eminim daha aydınlık yaınlar getirecek
      uyuyamadığımda hafifçe elimi tut mutlu olurum
      yakında güneş bize doğacak diye fısıldasan,yalan olsa bile
      dileklerim iç kabul olmuyor.bu gece takım yıldızını bile almışlar elimden
      gözden kaybolmuşlar ve asla dönmeyecekler
      bitmeyen gecelerden tek bir dileğim var
     bu zifiri karanlık gök yüzüne ışık gelsin
     çok uzaklaedaki o sönük yıldız bileyeniden doğsun ve geceyi aydınlatsın
     yıldız bulutuunun içindeki o mucizeyi kalabalığın içinde yine göremez oldum
     bukadar küçük bi yıldız olmama rağmen  burada olduğumu fark ettiğin için teşekküeler
    not .sevgili adminler aynı konu varmı  araştırdım bulamadım.varsa birleştirin lütfen
  5. Beğen
    sanzu reacted to ayanatsume in Birim 731 (+18)   
    Caniliğin dini, dili, ırkı yok işte. Cani heryerde cani.
  6. Beğen
    sanzu reacted to Hokage_Minato in İmkansız Aşk Yoktur. (Ateş ve Su)   
  7. Beğen
    sanzu reacted to free word in Ookami Shoujo to Kuro Ouji’nin İlk Tanıtım Videosu   
    Ookami Shoujo to Kuro Ouji’nin İlk Tanıtım Videosu Takipçileriyle Buluştu

Daha önce konusu, yapım ekibi, seiyuu kadrosu ve yayımlanmaya başlanacağı tarih ile ilgili bilgileri sizinle paylaştığımız shoujo türündeki anime uyarlaması seri Ookami Shoujo to Kuro Ouji’nin merakla beklenen ilk tanıtım videosu takipçileriyle buluştu.

Tanıtım videosu sizde ne gibi beklentiler yarattı? Peki karakterlerin seiyuuları ve animedeki karakter tasarımlarına dair ilk düşünceleriniz neler?
    Kaynak:AnimeFantastica
  8. Beğen
    sanzu reacted to Hokage_Minato in ( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona   
    Anime Adı : Akatsuki no Yona
    Anime Türü : Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik, Romantizm, Shoujo
    Bölüm Sayısı : 28 / 24+
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : ays_drl
    Düzenleme : KuramaUN & Sinsine
    Özet; Krallığın tek prensesi olan Yona, bir prensesin sahip olduğu rahat ve kaygısız bir hayat yaşamaktadır. Herhangi birinin sahip olamayacağı, en iyi giyim ve kozmetiğe, en güzel tatlılara, sevgi dolu bir imparator olan babaya ve en yakışıklı kuzeni Soo-won’ a sahiptir. Ancak, koruması olan Son Hak’ın çok sinir bozucu biri olmamasını ve saçlarının bu kadar kızıl olmamasını dilerdi. Fakat neredeyse kusursuz olan dünyası sevdiği adam Soo-won’un, babasını öldürmesiyle birlikte paramparça olur ve böylelikle Soo-won’un tahta çıkma yolu açılır. Son Hak, Yona ile birlikte kaçıp kurtulur ve o günden itibaren kaçak bir hayat sürdürürler.
        Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

9. Beğen
    sanzu reacted to TheRocker in Japonların gözleri neden çekik biliyor musunuz?   
    Sadece Japonların değil Çinlilerin, Orta ve Güneydoğu Asya'da yaşayanların hatta Eskimoların bile gözleri çekiktir. Aslında 'çekik gözlü' olmak tanımı kesinlikle yanlıştır. Göz yapısı dünyada bütün insanlarda aynıdır. Farkı yaratan göz kapaklarıdır.
    Çekik gözlü diye nitelendirilen ırklarda gözün üzerindeki göz kapağının ikinci kıvrımı, gözün üstüne doğru daha fazla inmiştir ve bu durum gözün sanki daha darmış gibi görünmesine sebep olur.
    Peki bu, niçin böyledir? Bir teoriye göre göz kapağının üzerinde katlı olarak duran bu ikinci kıvrımı, bu insanların gözlerini yoğun olan kar tabakasının, göz kamaştıran ışığından korumak için, bir nevi kar gözlüğü gibi gelişmiştir.
    Her ne kadar yukarıda belirtilen bölgelerin bazılarında kar hiç yağmıyorsa bile bilim insanları bugün çekik gözlü diye nitelendirdiğimiz insanların atalarının son buzul çağında Sibirya'dan, yani Asya'nın kar ve buzla kaplı en soğuk bölgesinden güneye, bugün yaşadıkları yerlere göç ettiklerine inanıyorlar.
    Bu kadar soğuk iklimde yaşayanların vücutlarının iklime uyum sağlamaktan başka çareleri yoktu. Sadece gözler değil, burun da rüzgara en az maruz kalacak şekilde küçülmüş, burun delikleri, solunan hava ciğerlere gidene kadar ısınsın diye daralmıştır. Ciltleri de bu nedenle yağlıdır.
    Göz kapakları da daha yağlı olduğundan, daha sarkık durur ve bu oluşum gözü ve iç tabakalarını kara ve buza karşı korur. Yani 'çekik gözlü' değil 'düşük göz kapaklı' tanımını kullanmak daha doğrudur.
    [move][glow=red,2,300][shadow=red,left]The Rocker[/shadow][/glow][/move]
  10. Beğen
    sanzu got a reaction from jans09 in Kiseijuu - Parazit   
    tabiiki tartışmadığınızı biliyorum  :D böyle havesli çevirmen arkadaşlarımı görünce mutlu oldum sayenizde  güzel animeleri izleme imkanı buluyoruz sadece takılıyorum ;)bakalım  kim kazanacak :confused-onion-head-emoticon: kim çevirse çevirsin biz anime izleyici arkadaşların kazanacağı kesin :good-job-onion-head-emoticon:
  11. Beğen
    sanzu reacted to jans09 in Kiseijuu - Parazit   
    2014 sonbahar animelerinden biri olan ve neredeyse tüm dünya tarafından merakla beklenen; 

Manga; 

Anime;

Kiseijuu / Parasyte / Parazit

Sessizlik ve karanlığın içinden geldiler. Gökten yeryüzüne indiler ve insan etine açtılar. Onlar her yerdeler. Onlar insanlığı istila etmek ve hükmetmek için uzaylılar tarafından yapılarak dünyaya gönderilmiş olan parazitler... Kurbanlarının vücutlarına yerleşiyor ve tehditkar bir şekle bürünerek onları ele geçiriyorlar: bu dev dişli bir canavar da olabilir, kanatlı bir zebani de... Ama asıl seçtikleri insanların yüzleri; çünkü saklanabiliyorlar...

Kim normal bir lise öğrencisinin böyle bir sırrı olduğunu anlayabilirdi ki; bedeninin derinliklerinde saklanırlarsa? Shinji tüm bedenini kaplamış ve kontrol etmeye çalışan uzaylı parazit ile çatışmaya devam ederken, insanlığı tehdit eden bu durum için herkesi uyarmanın bir yolunu bulabilecek midir?

anime trailer;

movie trailer;

Anime opening (Türkçe)

Kaynak;
    http://vk.com/kiseijuu
    http://www.mangahere.co/manga/kiseijuu/
  12. Beğen
    sanzu got a reaction from jans09 in Kiseijuu - Parazit   
    tartışmayın beraber çevirirsiniz çabuk biter  güzel animeye benziyo
     are you sure  arkadaşım hybird child animeside çıkacakmış onuda sen   çevirirsin  :D
  13. Beğen
    sanzu reacted to free word in Hybrid Child’ın Yeni Tanıtım Videosu   
    Annabel’in Şarkısı Eşliğinde Hybrid Child’ın Yeni Tanıtım Videosu

Shounen-ai/yaoi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden mangaka Shungiku Nakamura’nın (Junjou Romantica, Sekaiichi Hatsukoi) eseri Hybrid Child’ı anime olarak göreceğimize dair bir haberi daha önce burada sizlerle paylaşmıştık. Mangakayı ve eserlerini takip eden bir çok kişinin sevindiği bu haberin ardından Hybrid Child animesine dair daha kapsamlı bir tanıtım videosu ortaya çıktı. Videonun arka planında Annabel’in “temperatura” isimli şarkısına yer verildi.

Hybrid Child animesinin OAV formatı taşıyacağı ve mangayı 4 bölümde ele alacağı haberi de gündeme gelenler arasındaydı. Bu konuda verilen bilgilere göre ilk bölüm manganın ilk cildini kapsayacak.

Animenin seiyuu kadrosu ise şu şekilde listelendi:
    Nobuhiko Okamoto - Kotarō Izumi karakteri Daisuke Hirakawa - Hazuki karakteri Ryohei Kimura - Ichi Seya karakteri Tsubasa Yonaga - Yuzu karakteri Yoshitsugu Matsuoka - Tsukishima karakteri Yuuki Ono - Kuroda karakteri Siz bu yeni Shungiku Nakamura animesi için neler düşünüyorsunuz?
    Kaynak:Animefantastica
  14. Beğen
    sanzu got a reaction from Aslanbercis in Shigatsu wa Kimi no Uso Açılış Parçası   
    tanıtımlardan güzel animeye benziyo.şarkılarıda güzel 
  15. Beğen
    sanzu reacted to Skadi in Shigatsu wa Kimi no Uso Açılış Parçası   
    Shigatsu wa Kimi no Uso Açılış Parçasını Kim Seslendiriyor?

Kodansha Monthly Shounen Magazin’de 2011 yılından beri okunan Naoshi Arakawa’nın Shigatsu wa Kimi no Uso mangası, Fuji TV tarafında Noitamina Line Up 2014 etkinliğinde animeye adaptasyonuna kavuşacak bir seri olarak duyuruldu. Kodansha’nın Yıllık Manga Ödüllerinde en iyi shounen manga kategorisinde ödül almış, piyanist bir çocuk ile keman çalan bir kızın hikayesini konu alan serinin animesi, bu yıl ekim ayında yayımlanmaya başlayacak ve yarım sene boyunca da ekranlarda kalacak.
    Seri konusunu, annesi öldüğünden beri piyano çalamayan ama aslında bu olay yaşanmadan bir piyano dehası olan Kōsei Arima’nın hayatının, keman çalan bir kızla şans eseri tanışmasıyla değişişinden alıyor. Kaori Miyazono isimli bu kızın gözüpek kişiliğinden etkilenen Kōsei 14 yaşında yaşadıklarını geride bırakıp ileriye adımlar atmaya başlıyor.
    Sırasıyla Kōsei Arima, Kaori Miyazono, Tsubaki Sawabe, Ryouta Watari, Takeshi Aiza, Emi Igawa’nın paylaşılan görselleri şöyle :

Serinin yapım ve prodüksiyon kadrosu ise şu şekilde:
          -Prodüksiyon-
    Yönetmen: Kyōhei Ishiguro Seri Komposizyonu: Takao Yoshioka Senaryo: Takao Yoshioka Müzik: Masaru Yokoyama Karakter Tasarımı: Yukiko Aikei Sanat Yönetmeni: Hisayo Usui Animasyon Yönetmenliği Şefi: Yukiko Aikei 3D Yönetmenliği: Ryūta Ono Ses Yönetmeni: Jin Aketagawa

-Seiyuu- Natsuki Hanae: Kōsei Arima karakteri Risa Taneda: Kaori Miyazono karakteri Ayane Sakura: Tsubaki Sawabe karakteri Ryota Ohsaka: Ryouta Watari karakteri Saori Hayami: Emi Igawa karakteri Yuuki Kaji: Takeshi Aiza karakteri
    Serideki isimler bu şekilde açıklanırken listeye bir yenisi daha eklendi ve Goose house serinin açılış şarkısıyla kadroya katılmış oldu. İlk başlarda Youtube kanallarında paylaştıkları birbirinden başarılı coverlarıyla ün kazanan ve sırf bu coverlarla büyük bir hayran kitlesine sahip olmuş Goose house, ses sanatçıları, söz yazarları ve bestecilerden oluşuyor. Ayrıca artık kendi şarkılarına da imza atan ve singleları, mini-albümleri ve stüdyo albümleri de bulunan grubun animelerde yer aldığı ilk sefer de olmayacak bu çalışma. Şöyle ki ardımızda bıraktığımız kış sezonunda yayımlanan Gin no Saji’nin ikinci sezonunda kapanış parçası Oto no Naru Ho e(オトノナルホウヘ) yine Goose house imzası taşıyor. Son olarak grubun Shigatsu wa Kimi no Uso’nun sadece açılış parçasında değil; serinin reklamlarında kullanılacak şarkılarda da emeği geçecek ancak reklamlar için cover şarkılar kullanılacak. Hatta bu haber ile birlikte yayımlanmış tanıtım videosunda da Sukuma Switch’in Zenryoku Shounen isimli şarkısını Goose house yorumuyla dinleyebilirsiniz. 

Seri için bundan önce yayımlanmış diğer iki tanıtım videosu

Goose house’dan Oto no Naru Ho e:

Siz de bu habere sevinen Goose house takipçilerinden misiniz? Peki Shigatsu wa Kimi no Uso sonbaharda izleyeceğiniz animeler arasında mı?

16. Beğen
    sanzu reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)   
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar Anime Komedi sizlerle. Malesef kişisel sebeplerden dolayı yeni çalışmalar baya geçikti, kusuruma bakmayın.
    Bugün Anime Komedi'de on bir yeni sayfa ile karşınızdayım.
    -Son zamanlarda ikinci sezonu başlayan SAO animesine ufak bir gönderme var :D
    -Dört büyük manganın mangakalarının komik yanlarını canlandırmalar şeklinde çizdim :D
    -Son olarak mini seri Animeci Aşıkların beş sayfalık yeni bölümüz sizlerle. Umarım beğenirsiniz :)

SAÇ ŞAMPUANI REKLAMI

AH ŞU MANGAKALAR ( Tabi bu değerli mangakalara, manga konusunda söz söylemek benim haddim değil ama ben sadece anime severler tarafından dikkat çekilen taraflarını komedi unsuruyla işlemeye çalıştım. Dördüde iyi ki varlar ve iyi ki bu güzel eserleri çizmişler. )

ANİMECİ AŞIKLAR (BÖLÜM 1 TEKRAR & BÖLÜM 2 & KAPAK ÇALIŞMALARI)

BÖLÜM 2 KAPAK

-BÖLÜM 2-

Tüm Anime Komedi Çalışmaları İçin:
    http://forum.turkanime.tv/forum/212-fan-fiction-komedi-d%C3%BCkkan%C4%B1/
  17. Beğen
    sanzu got a reaction from ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    :)
    çok güzel olmuş.piyano çalmayı bende çok isterdim.yetenekli arkadaşların olması güzel.pandora haerts müziklerinide çalmanı çok isterdim.başarılar diliyorum
  18. Beğen
    sanzu reacted to ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...

Yaklaşık 8 ay sonra sonunda bir Anime parçası yüklemeyi başarabildim :D Bu seferki parçam Parasyte' dan '' Next To You''... Animesini çok sevmiştim ve melodiyi de sevince bu parçayı çalmak istedim, umarım sizde severseniz :D Ve kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim. Daha fazla kişiye ulaşmak beni hem gururlandırıyor hem de daha fazla video yüklemem için beni motive ediyor ^^ Ve küçük bir uyarı yapmak istiyorum (Animesini izlemeyenler için) videoyu izlerken parmaklarıma bakın, yandaki videoya değil :D Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz ^^'' Herkese iyi seyirler :D

Eski Videolar

Herkese merhaba ?? Daha önce Naruto'nun Sadness and Sorrow adlı parçasını çalmıştım (Belki izleyenler olabilir) Şimdiyse Piyano resitalinde sahnede çaldım ama bu sefer Hocamda bana Flütle eşlik etti ? Ufak bir hatam oldu ama o da heyecandan, daha önce sahnede kimseyle birlikte çalmamıştım çünkü ^^" Neyse fazla uzatmayayım... Umarım beğenirsiniz ????

Merhaba ^_^ Önceden Naruto çalmamı isteyen çok olmuştu bende Sadness And Sorrow adlı parçayı çalmaya karar verdim umarım beğenirsiniz :) Bu sene üniversite sınavına gireceğim için piyanoya çok fazla ağırlık veremiyorum ama sınavdan sonra daha fazla parçayla sizlerle olacağım ^^ Desteklerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum ^_^
    Daha fazlası içinde instagramdan takip edebilirsiniz :) : https://www.instagram.com/alican5/

Tekrardan Merhaba :) 6 ay önceki sahne çalışmamdan sonra tekrar yeni bir parçayla yani yeni bir Anime parçasıyla sizlerleyim ^_^ Bu seferde Tokyo Ghoul'dan bir parça çalmak istedim.Eski videolarımı izledikçe bir sonraki videomun daha hatasız ve daha kaliteli olması için uğraşıyorum. Umarım beğenirsiniz ^_^ Her zaman söylediğim gibi amacım animeyi yani Animelerdeki bu güzel müziklerin Türkiye de daha fazla yayılmasını sağlamak hatta bir Türk olarak Türkiye dışına ulaşabilirsem ne mutlu bana :D Sizdende ricam desteklerinizi esirgememeniz... Paylaşıp daha çok insanın görmesini sağlarsanız çol mutlu olurum :) Ve çalışmalarıma zaman ayırıp izleyen herkese teşekkürler... :)

Önceki Videom

Herkese Merhaba  :) En son böyle bir Konuyu 1 yıl önce açmıştım , şimdi daha iyi bir şekilde karşınıza çıkmak cidden çok güzel  ^_^ Hemen kendimden bahsedeyim ;Beni tanıyanlar olabilir Fairy Tail Natsu coverım dan ve Geçen seneki Fairy Tail parçamdan (Klasik konuya giriş şeklim  :D) Amacım Türkiye de Animeyi daha çok duyurmak bunu da müziğin gücünü kullanarak yapmaya çalışıyorum  ^_^ Bu amaç uğrunda her seferinde kendimi geliştirmeye çalışıp daha  iyi şeylerle karşınıza çıkmak istiyorum  :) Bu video da tam 6 gün önce restalimde çekilmiş bir video, bu sefer Fairy Tail çalmak istemedim ve farklı bir Anime den olmasını istedim araştırırken de Guilty Crown un Krone parçasına denk geldim , parçayı ilk duyduğum anda hayran kaldım çünkü bana direk Guilty Crown daki duyguları hatırlattı , bende hemen gösteride bunu çalmalıyım diye düşündüm. Çok uzattım kısa keseyim... Gösteride kapanışı ben yaptım bu yüzden üzerimde büyük bir heyecan vardı yani hatalarım ondan kaynaklı  :D Parçayı bitirip öğretmenimin yanına gittiğim zaman ikimizinde gözleri dolmuştu  :D ( Kendiside bir animecidir) Sadede gelirsem sizlerden ricam bana amacımı gerçekleştirmemde yardımcı olmanız, bu yüzden siz animecilerin ve TurkAnime nin desteğini bekliyorum  :) Umarım sayenizde hedeflediğim yerlere ulaşa bilirim  ^_^
    ^_^

Önceki Çalışmalarımı Aşağıda bulabilirsiniz 

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba  :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım  :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat bu sefer size çok daha iyi bir parça ile geldim, bu videoyu sizlere sunmayı uzun süredir bekliyordum ama doğru zamanı bekledim... Kendimi daha fazla geliştirip, daha dinlenebilir bir parça çalmak istedim. Tekrar bir Fairy Tail parçası ama ilk videomu paylaşırken söylediğim gibi Fairy Tail in yeri bende çok ayrı. Kendimi bilerek başladığım ilk Anime, hatta Fairy Tail sayesinde bu parçayı ( ve diğer bütün parçaları) çalmamda yardımcı olan Piyano öğretmenim bile Animeci oldu  :D Çok uzatmışım >.<  :) Sadede gelirsem amacım hem Animeyi hem de Anime Müziklerini daha geniş kitlelere duyurmak, sizlerden ricamsa bu amacım doğrultusunda bana yardımcı olmanız. Videomu paylaşarak bana destek olursanız cidden çok sevinirim ( ve şimdi her zaman ki sözüm  :D ) 1 paylaşım bile benim için çok değerli  :) Özellikle TürkAnime yöneticileri bana destek olursa çok mutlu olurum  :rolleyes: . İlk videomda beklemediğim anda bir artış yaşanmıştı nedenini bulamamıştım ama daha sonra sizin sitede paylaştığınızı öğrendim bu yüzden geç de olsa çok teşekkür ederim :3 uzun bir metin oldu ama bana vaktinizi ayırdığınız için tekrar teşekkür eder ve iyi seyirler dilerim ^_^ Ayrıca yorumlarınız benim için çok önemli, lütfen yorum yapmadan geçmeyin :D

Önceki videomu aşağıda bulabilirsiniz :)

EVET MİNNA GEÇENLERDE İLK KEZ PİYANO RESİTALİNE ÇIKTIM VE DAHA FARKLI Bİ ŞEYLER YAPMAK VE ANİMEYİ DAHA DA YAYMAK ADINA RESİTALDE FAİRY TAİL DEN MAİN THEME İ ÇALDIM, HEM ÇALDIĞIM YERDE HEMDE DİĞER ANİMECİ ARKADAŞLARDAN ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIM :D İLK PİYANO RESİTALİM OLDUĞU İÇİN HEYECANDAN HATALAR YAPTIM TABİ ^^" SONUÇ OLARAK BİR RİCAM VAR, SİZ YANİ BÜTÜN ANİMECİLERDEN YARDIM İSTİYORUM VİDEOMUN DAHA FAZLA YAYILMASI İÇİN 1 KERE BİLE PAYLAŞSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM... ŞİMDİDEN YARDIMI ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ^_^ DAHA FAZLA VİDEOYLA YENİDEN KARŞINIZDA OLMAK DİLEĞİYLE :) :)
  19. Beğen
    sanzu reacted to Skadi in Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu   
    Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Geliyor

Hakusensha’ya ait ünlü shoujo dergi Hana to Yume’nin bu yılki 17. sayısı, dergideki sevilen serilerden Kamisama Hajimemashita için hayranlarını sevindirecek bir haberi beraberinde getirdi. Julietta Suzuki’nin mangasından uyarlanan, 13 bölümlük animesi 2012 sonbahar sezonunda yayımlanan seriye ikinci sezon müjdesi verildi. Manganın 16. cildi ardından yayımlanmış 2 bölümlük OVA da bulunuyordu.

Shoujo animelerin manga promosyonu amacıyla kısa tutulduğu ve çoğunlukla ardının gelmediği düşünüldüğünde Kamisama Hajmemashira’ya ikinci sezon haberi birçok kişiyi mutlu edecek gibi görünüyor. Siz de bu kişiler arasında yer alıyor musunuz?

20. Beğen
    sanzu reacted to Kaxell in 2014 Sonbahar Dönemi Animeleri   
    Kasma sıkıntısı olmasın diye spoiler içine alıyorum. Bu chart zaman geçtikçe güncelleniyor, o yüzden sonbaharda beklediğiniz ama göremediğiniz bir anime olursa korkmayın.

Okuyamayanlar için link: http://static.neregate.com/2014/07/neregate.com-Fall-2014-Anime-Chart-v1.png

Yorumum: Orada bir "Fate" var uzaklarda... B)  
  21. Beğen
    sanzu reacted to Skadi in Junjou Romantica 3. Sezonu   
    Junjou Romantica 3. Sezonu ile Geliyor

Shungiku Nakamura’nın yaoi mangasının iki sezonluk anime uyarlamaları yapılmıştı. Oldukça ilgi gören animeye ek olarak bir de OVA’sı bulunan serinin, üçüncü sezonu için yeşil ışık yakılmıştı. Junjou Romantica mangasının 17. cildinde üçüncü sezona ait anime çalışmalarının yapılacağıduyurulmuştu. Manganın sevenleri 18. cilt ile birlikte daha önce bahsi geçen animenin serinin üçüncü sezonu olduğunu öğrenmiş oldular.

Nakamura’nın Sekai-ichi Hatsukoi ve Hybrid Child adlı mangaları da hayranları arasında oldukça popüler. Animeye uyarlanan Sekai-ichi Hatsukoi mangasının, Sekai-ichi Hatsukoi: Yokozawa Takafumi no Baai filmine ek olarak Sekai-ichi Hatsukoi Valentine adlı kısa animesi 2014 yılına damgasını vurdu. Bununla birlikte Sekai-ichi Hatsukoi animesinin ikinci sezonunda Junjou Romantica’nın mangasının eki olan Junjou Mistake mangasının bir uyarlaması da yer alıyordu.

Hybrid Child mangasının ise animeye uyarlanacağı daha önceden duyurulmuştu. Nakamura özellikle Hybrid Child mangasında hikâye konusunda ne kadar yaratıcı olduğunu ve aşkın hiçbir şekilde imkânsız olmayacağını göstermiş bulunuyor.

22. Beğen
    sanzu reacted to sanzu in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru
    Bitirdim çok güzel bi seriydi favorilerşm arasına girdi.bi insani sevdiğini değer verdiğini göstermek için abartılı şeyler olması gerekmiyomuş bazen bi bakış bi fedakarlık yapmakla bunu gösterbilirmiş bu animede bunu gmrebilirsiniz
  23. Beğen
    sanzu got a reaction from ARE-YOU-SURE in Are You Sure Çeviri   
    kolay  gelsin başarılar diliyorum.çevirilerinden en son soredemo  sekaiwa utsukushi izledim senden başka böyle güzel anime çevirileri bekliyorum.başarılar.
  24. Beğen
    sanzu reacted to Cувєя efsanedir. :) in Are You Sure Çeviri   
    Çevirilerinde kolay gelsin :) Notlar falan koymayı unutma çevirilere farklı bi renk katıyor izledigim bazı animelerde animelerden çok çevirmen notlarına gülmüştüm :D
  25. Beğen
    sanzu reacted to ARE-YOU-SURE in Are You Sure Çeviri   
    Evet galiba buraya özlü sözler falan yazmam gerekiyor ama maalesef bilmiyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı çevirilerimi tek başlık altında toplayıp buradan devam edeceğim. 

Çevirilerdeki ortak proje haricindekiler ise Divx Planet ve Türkçe Altyazı sitesinde paylaşılacak.

Divx Planet & Türkçe Altyazı

Şimdiyse önceden neler çevirdim ne çeviriyorum ve ne çevirmeyi düşünüyorum.
      |
      |
      |
       \/ 

Biten Çalışmalarım

--->Goulart Knights Evoked the Beginning Black
    --->Pupa

Devam Eden Çalışmalarım

--->Sword Art Online 2
    --->Soredemo Sekai wa Utsukushii
    --->Dice (Manga) (Unity Fansub ile ortak)

Gelecek Çalışmalarım

--->Kiseijuu
    --->Omoide no Marnie
    --->Yotsubato (Manga)

Bir de ufacık bir blog var. Onun da linkini paylaşayım:

---> ays01.blogspot.com.tr

Serilerdeki güncelleme yorum olarak belirteceğim. Bloga da mega indirme linklerini ilk fırsatta ekleyip düzenlenmesi gereken yerleri düzenleyeceğim.

Sword Art Online 2. Sezon için de şöyle bir şey diyeyim:

Bunun yanında manga projelerim de başka bir fansubda yer alacak ortak proje olarak. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.