Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

69

Durum yanıtları bölümüne Eolo-sama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bana böyle Assassins Creed tarzında atlamalı zıplamalı aksiyonlu ama en önemlisi açık dünya bir oyun olacak hatta önerecek var mı ? Online olmazsa daha bi hoş olur

2. Seher kanka sunucuya giriyoruz dimi sırayla canım ? :D

3. 2014 yaz-sonbahar animeleri arasında düzgün yapımlar var gözardı etmeyelim... İtadakimasu!

4. 2014 yaz-sonbahar animeleri arasında düzgün yapımlar var gözardı etmeyelim... İtadakimasu!

5. Bir günde Coğrafya, Maliye, Fizik, Dil Anlatım sınavı olunca insanın beyni hata veriyor..XD

6. Minna ,Tokyo Ghoul bugün sanırım yarın da Durarara x2 tabi japonya nın saatine göre :D

7. Minna ,Tokyo Ghoul bugün sanırım yarın da Durarara x2 tabi japonya nın saatine göre :D

8. Artık kar eşliğinde kış sezonu güncel serilerim için heyecanla bekleyebilirim ^^

9. Bir seriyi daha gömdük :D Hadi bakalım yeni bir tanesine :D

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Hen Zemi'nin çevirisine tekrar başladık abi biter bu sefer :D

2. (See 13 other replies to this status update)

10. TAÇE'de olmak güzel ^^

11. PC'yi düzeltiyordu Eolo-sama, çevirileri ve bütün verileri kurtarıyordu. Ağlıyordu sahabeler. Kurbanlar kesiliyor, halaylar çekiliyordu. Bu korkunç olay bir daha yaşanmasın diye dua ediyordu yaşlılar. Eolo-sama kudretli elleriyle pc'yi kuruyordu, ağlıyordu sahabeler, ağlıyordu...

12. Bu sene Üniversiteye hazırlanan var mı?

1. Eolo-sama

Eolo-sama

karekök ygs lys çözebilirsin coğrafya, ygs matematik olarak da fem konu özetli soru bankası derim

2. (See 25 other replies to this status update)

13. telefonsuz ders çalışamıyorum telefonu elime alıncada ders çalışamıyorum :S

14. Korra avatar evrenin en problemli avatarı galiba bu nedir lan ? şimdi 4-5 bölüm bunun depresyondan çıkmasını bekleriz...

15. Bir gün banlanıp gidersem unutmayın la beni ..

16. mıncık sıçanı yine narutoyu uzatıyor gram zevk almıyodur narutoyu çizerken hep para için bunlar hep para...

17. SİZİ GİDİ MINCIK SIÇANLARI

18. LAN O BERAT DEĞİL MİYDİ ? KAÇ BERAT VAR LAAN?

19. hadi bakalım akameye kafa attık

20. Gokukoku no Brynhildr bitti az önce. Odada yalnız olsam ağlıycam yemin ediyorum. Kalbimde derin acı, kafamda deli sorular var. 5-6 tane komedi animesi izlemeden düzelmez ruh halim...

1. Eolo-sama

Eolo-sama

qnq eren uzaklaşsın diye öyle dedim .d .d

2. (See 10 other replies to this status update)

21. Gokukoku no Brynhildr bitti az önce. Odada yalnız olsam ağlıycam yemin ediyorum. Kalbimde derin acı, kafamda deli sorular var. 5-6 tane komedi animesi izlemeden düzelmez ruh halim...

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Ya Eren tamam Serhat kıskanıyor da sen de mi qnq ya bu nedir böyle

22. Gokukoku no Brynhildr bitti az önce. Odada yalnız olsam ağlıycam yemin ediyorum. Kalbimde derin acı, kafamda deli sorular var. 5-6 tane komedi animesi izlemeden düzelmez ruh halim...

1. Eolo-sama

Eolo-sama

La siz hayırdır, sayın adminlerim Eren Bayhan ban pls

23. Gokukoku no Brynhildr bitti az önce. Odada yalnız olsam ağlıycam yemin ediyorum. Kalbimde derin acı, kafamda deli sorular var. 5-6 tane komedi animesi izlemeden düzelmez ruh halim...

24. teşekkür edin lan bana o kadar toriko çevirdim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.