Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne OrangeBox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sevgili hocamızın yaptığı şaka... Din hocası: Hocam sınıf boş mu? Bizim hoca: Hayır, Arçelik....-,-

1. Lethal

Lethal

Cık cık cık -,- Söz de dindar adam, çarpılıcak ya :D

2. ohmy34

ohmy34

bizim din hocası millete hayvan ismi takıyor hala çarpılmadı :D

3. OrangeBox

OrangeBox

Bizim dersler kaynıyor... büyücüler , cadılar ne ararsan...

2. ''Papatya kokulu hikayeler'' belki duymuşsunuzdur okurken neşe mutluluk ve huzur hissedeceksiniz falan diyor ama ben vicdan azabından başka bir şey algılayamadım -.-

1. ohmy34

ohmy34

menekşe kokulu hikayelerde güzel okuyabilirsin :D ama vicdan azabına gelecek olursak haklısın ilk başlarda bende öyle hisettim :D

2. OrangeBox

OrangeBox

Okul gezilerinde çok işe yarıyor arkadaşlar kapalı alanca peynirli cips yiyor ve etraf ayak kokuyor -.- ama sen gidik kitabın sayfalarını hızlı çevirip keyfine bakıyorsun :D

3. ohmy34

ohmy34

müzik olmadan olmaz tabii gereksiz gürültüden de kurtarır

3. Çok sakin bir saat...

1. Lethal

Lethal

Sonuçlar açıklanınca kıyamet kopar merak etme :D

2. ohmy34

ohmy34

koptu kopucağı kadar bizim mahalle de türk bayrağı asan her cama taş fırlattılar ve tabi ki ben inadına daha büyük bayrak astım ... Sonumuz hayır ola

3. OrangeBox

OrangeBox

İyi şanslar , kim bastı orayı?

4. Sabahın köründe arkadaşım mesaj attı ben de önemli bir şey sandım bana yazdığı şey... ''I'm açlıktan öling wat abut yu?'' -,-

1. LeornKayn

LeornKayn

Hattını değiştir :D

2. ohmy34

ohmy34

en alasından bir hentai linki at telefonuna annesi görsün sonra WOHOOOOO *-*

3. OrangeBox

OrangeBox

yakında her mesajına bir yaoi linki atacağım bakalım cevap verebilecek mi >:)

5. Öğlenaydın!!!

1. Lacky

Lacky

Oğlen oldu mu ki :D

2. OrangeBox

OrangeBox

15 var ne fark eder :p

3. ohmy34

ohmy34

oda iyi :D sana da öğleaydın :D

6. Hiç kazara annenizin odasını karıştırıp da ''Çocuk ruh sağlığı'' adında bir kitabı okuduğunu öğrenip ''Ergenler'' bölümüne ayıraç koyduğunu gördünüz mü :P

1. animestoxic

animestoxic

görmedim görmekte istemiyorum :D

2. ohmy34

ohmy34

göremem ki annem zaten çocuk gelişimi öğretmeni kadın kitap gibi maşallah :D

3. OrangeBox

OrangeBox

Geçmiş olsun :D

7. Yeni bir makarna sosu yapacağım sizce ne ile combo yapim?

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Köri ve tatlı birşeylerle :D

2. Grkmvc
    3. OrangeBox

OrangeBox

İçine pizza mı koyayım? :D

8. Levi'nin bebekliğini gördüm ya artık rahatça ölebilirim -,-

1. Songena

Songena

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2014/055/8/0/baby_levi_by_akeshi_iris_ayame-d77vljx.jpg

Bundan otesini hayal edemiyorum. Onu bebek olarak dusunemiyorum. Ashshsdg Yalniz bebekken burnunu hic koluna silmemistir, yemegini yanagina bulastirmamistir o. ahzhzgxg

2. OrangeBox
    3. Songena

Songena

Eneee. *-*

9. 4 yıldır üzerinde çalıştığım hikaye bir ara edebiyat hocamın kulağına gelmiş bana sorup duruyor yaz da okuyayım diye, hep tamam dedim ama işin aslı şu ki hikayeyi hiç bir yere yazmadım -evet doğru 6 ciltlik kitabın tamamı kafamın içinde- çünkü yazılacak gibi değil :/ o yüzden çizgi romana uyarlıyorum... ama şimdi edebiyat hocamız burada değil... adilik mi yaptım anlamadım ki?

1. OrangeBox

OrangeBox

Onu tam bilemem ama -çünkü bölümleri ayırmadım :/ - Bir bölüm yaklaşık 15 sayfa.

2. Amygirl

Amygirl

askdfhg benim kafamda da öyle bir şey var :D en azından ben onda birini yazdım :D

10. Anime izliyorum diye dışlanıyorum umrumda değil direnişe devam!! Bir gün dünyadaki herkes anime izleyecek!!

1. ohmy34

ohmy34

ve onlar o zaman söyledikleri lafları geri yemek zorunda kalacak :)

2. OrangeBox

OrangeBox

Gelecek nesillerin corpse party izlediğini görüyorum da içim kaynıyor :D

3. ohmy34

ohmy34

yo ne güzel işte dillerine hakim olmayı öğrenirler :D

11. Bir gruba onlar dağıldıktan sonra bağlanmak 눈‸눈

12. Karakter yaratıyorum hiç bilmediğim ne de gördüğüm bir animenin ana karakteri çıkıyor bu ne ya bıktım >:(

1. veritas

veritas

boş veeeer

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Üretilecek karakter kalmadı artık, kısır döngüye girdi anime ve manga dünyası :P

3. ohmy34

ohmy34

hayal kurduğun sürece bitmez ben ne kurgu hikayeler yazdım ne karskterler ürettim bir bilseniz

13. Mesaj geldi yarın sınav var ... AYYY NE GÜZEL!!!

1. ohmy34

ohmy34

başınız sağolsun :D

2. OrangeBox

OrangeBox

sağolun var olun hele bir yaz tatili gelsin hele bi.....

3. ohmy34

ohmy34

dağatıcaz mekanı :D

14. Markette ramen almaya gittim almaya uzandım kolum cam mayonez şişesine denk geldi çat diye kırıldı şansıma kamera başka bi yöne konumlanmış tüydüm ordan :P Artık suç ortaklarımsınız :D

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Seni şikayet edersem sorun kalmaz :|

2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

polisi mi arasam adres versene :P

3. OrangeBox

OrangeBox

Mayonezin konumunu suçluyorum :P

15. Sinekler kan davamızı ateşliyor 6 yaşında sütümün içine girdi büyüdük unutmamış adresi kahvemin içine girdi akıllı D:

1. LeornKayn

LeornKayn

umarım soğuk kahvedir o yoksa bu sıcakta :D neyin kafası...

2. OrangeBox

OrangeBox

soğuk kahveydi kahr... :(

3. Nanilyas
  16. Kanalları zaplarken çocuklar duymasına denk geldim... kardeşim kulaklarını kapadı -.-'

1. ohmy34

ohmy34

:D çocuklar bizden daha çabuk kavrıyorlar

2. OrangeBox

OrangeBox

niye kulaklarını kapattığını anlamam bir saat sürdü :P

17. http://onedio.com/haber/psikopatca-yaraticilik-katilmis-19-boyama-ornegi-310622 Şimdi kardeşimin boyama kitapları bir işe yarayacak :D
    1. _phantom_

_phantom_

Oha :D Bende denicem :D

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Güzelim şeyleri ne hale getirmişler :D Kardeşim defterlerin hepsini boyadı ya boyamasa bende yapardım :T

18. Çocuk bana vuruyor sırf benden küçük diye karşılık vermiyorum diye kaşınıyor kolumu ısırıyor annesine söylüyorum ''Sen kışkırtmışsındır'' diyor Dis iz may hom biç

1. Lynx

Lynx

Bassaydın boğazına havaya kaldırsaydın tutup. Sonra ağlarsa canım benim diye sevseydin kanım kaynadı çok tatlısın deseydin. :D

19. #Senpaisindenonayalmasevinciniyaşayanufogörmüşmasumkız

1. historianWeeb

historianWeeb

bu nasıl tag asdfg

2. Strix.

Strix.

ahaha ghjsgvgea

20. Mekakucit Actors çıktı diye oraya buraya koştururken ayağım yerdeki poşete denk geldi ve çok ekşınlı bir ağır çekimle duvara tosladım...

1. OrangeBox

OrangeBox

Mekakucity yazcaktım pardon..

2. ohmy34

ohmy34

:D anlıyorum seni bende modem kablosuna takılıp çamaşır ipine dolanmıştım

21. Sabah 9'dan akşam 9'a kadar okuldayız -.-

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

nedir bu çektiyimiz :(

2. OrangeBox

OrangeBox

Hadi onu geçtim benim evim okula uzak diye otobüste son kalıyorum uyuya kalınca evin yerini kaçırıyorum sonra şoför ile kavga ettikten sonra zaten saat 12'yi buluyor :P

22. Sınavlar bitti... ee ödev de yok.... içimde bir boşluk oluştu yaa..

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

O kadar sınavla bitse de kurtulsam ödevler bitse de kurtulsam diyordun şimdi boşluk mu oluştu O.o Bende öyle bi sıkıntı yok iyi ki :P

2. OrangeBox

OrangeBox

Bir de artık okula çanta ile gitmiyorum ya nedense sanki çıplakmışım gibi üzerimi örtmeye çalışıyorum #okulunsonrakietkileri

23. Bak yine rehberliğe yolladılar! Pazartesi sabahı hava çok sıcak ve uykuluydum kim beni suçlayabilir? Hoca: Bana hayırsız evlat modeli söyleyin. Ben: Elinde sadece evet kalan çocuktur hocam!

1. eXt

eXt

Kızım Üni de derste mışıl mışıl uyumak gibisi yok söylemesi.Saat 3 lerde yatıp 7 de kalkınca tabi doğal olarak uykulu oluyorum bende :S

2. ohmy34

ohmy34

vaaay adamın dibi hocaya kafa tutmuş asdfg:D

24. Tebeşir tozu yutayım dedim...

1. MSempai

MSempai

yarasın kocuma

2. ohmy34

ohmy34

ne koyuyorlar bu tebeşirlerin içine de böyle hasta ediyor merak ediyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.