Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

249
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    OrangeBox reacted to Cold Dewil in Herkese Merhaba :)   
    Anneeeee :wacko:
    Hoşgeldin Genç ^_^ Anneminde ismi sema oluca bir tırsma yaşadım :ph34r: :P
  2. Beğen
    OrangeBox reacted to Ene in Merhaba. ^^   
    Anime ve mangalardan güncel olarak haber alabilmek ve eğlenebilmek için hesap açtım. :) Eğer bağlı kalabilirsem eğlenirim. :D Bu arada acayip Ene bağımlısıyımdır. :D Mangayı İngilizce olarak bir süredir takip ediyordum zaten. Animesi çıkınca baya bi sevindim. :D Üşengeç biriyimdir. Üşenmeden yaptığım tek şey izlediğim animelerin listesini yapmak. Tamı tamına 47 anime izledim.  :lol: Bir de yemek yemeye bayılırım.  :D
  3. Beğen
    OrangeBox got a reaction from sfarsak1903 in selam gençler :D   
    Hoş geldin!   :hi-onion-head-emoticon:
  4. Beğen
    OrangeBox reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Gidişat iyi :D 4. sıradan 1. sıraya yükseldi. Üçüncü bölümden itibaren izleyicinin daha da artmasını bekliyorum.

Bu arada şunu fark ettiniz mi? Daze ve Days japonca aynı şekilde okunuyor (Hatta bu yüzden bir ara Kagerou Days/Kagerou Daze tartışması vardı.)
    Açılış şarkısı Daze, kapanış Days :P
  5. Beğen
    OrangeBox reacted to yusufakyurt in Shingeki no Kyojin:Birth of Levi (Levi'nin doğuşu)   
    Konusu :

Levi'nın gözü birliğine nasıl katıldığını anlatıyor. Bu manga sayesınde Levi hakkında bilmediğimiz herşeyi öğreneceğiz.

Şuan araştırdığım kadarıyla türkiyede çevirisini yapan bulunmamakta. OtakuSekai Fansub olarak çevirisini devam ettireceğiz. Şuan tek çalışıyorum günceller biraz geç olabilir bilginize sunarım...

Başlangıç sayfasını okumak için tıklayınız.

6. Beğen
    OrangeBox reacted to eXt in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Özür çakmaya başvurduk :P
  7. Beğen
    OrangeBox reacted to eXt in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Felsefeye bak be :D
  8. Beğen
    OrangeBox reacted to Eolo-sama in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    Evet, 5 mayısta death note da başlayacak animez'de. inşallah sailor moon ile death note da animez'in diğer serilere yaptığı gibi 25. bölümden sonra başa dönen bir kısır döngüye maruz kalmaz :D
  9. Beğen
    http://mangafox.me/manga/kagerou_days/

Ben buradan okuyorum.
    Edit: death vermiş zaten linki. Manga ile anime arasında farklılıklar var. Mesela hikaye gelecekte geçmiyor mangada. Shaft headtilt ler yok, ve Shintaro'nun odasında devasa bir ekran yerine bir tavşan kafesi var :P
  10. Beğen
    OrangeBox reacted to Rockald in Bakın ne buldum   
    Yemek yemeden izlememize izin vermezlerdi :D
  11. Beğen
    OrangeBox reacted to fuyu in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    ilk başta tuhaf gelmişti ama sonradan alıştım  :lol:
    mangaya çokta bağlı kalınmamış ama  :rolleyes:
    güya seto gücünü sevmiyordu daha ilk bölümden kullandı çocuk  :D

birkaç gifte benden:

endingteki şu sahneyi çok beğendim bende  :wub:

12. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Witch. in Ağlama Duvarı   
    Küçüklüğümden beri tanıdım bir şahsiyeti korumak için kendimi adadım -uzun hikaye- ama yapabildiğim tek şey arkasında durup beklemek... bakmak ama dokunamamak... bilmeden hissedilemez... çok takıntılı bir geçmişim var -_-
  13. Beğen
    OrangeBox reacted to Yuki-chan in Ağlama Duvarı   
    herke(s) bu konuyu bekliyomuş ya  :D
  14. Beğen
    OrangeBox reacted to Mileydi in Ağlama Duvarı   
    forumca ne sorunluyuz  :mellow:
  15. Beğen
    OrangeBox reacted to free word in Ağlama Duvarı   
    Neden KAŞARLARla dolu bi sınıfta okuyorum neden kız meslek'e gidiyorum  hele bugün yaptıkları olayı yazmak isterdim ama saçma ve bunda ne olmuş dersiniz ama onlarla aynı ortamda olmayınca anlamazsınız  :hell-yes-onion-head-emoticon: 
  16. Beğen
    OrangeBox got a reaction from carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Zenmate kurmama ve DNS ayarlarıyla oynamama izin vermiyorlar izleyemiyorum bunu bana yapmayın :depressed1-onion-head-emoticon:
  17. Beğen
    OrangeBox reacted to fuyu in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    demin gördüm tumblr da çok güzel :D ama niye diğer karakterler yok 

18. Beğen
    OrangeBox reacted to carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    PV GELDİİ

İşte bu :D Bir hafta beklemek zorundayız.... :eaten-alive-onion-head-emoticon  hatta türkçe çeviri çıkmasını da bekleyeceğimizi sayarsakk :depressed1-onion-head-emoticon: 

19. Beğen
    Yayın saatleri belirlenmiş:

Bu da seiyuu listesi:

Ayrıca, açılış şarkısı açıklandı! Jin'in "Daze" adıyla çıkaracağı yeni single açılış müziği olacak!
    Şarkıyı yarın PV ile birlikte duyabilecekmişiz galiba.

Single kapağı:

Önceki albümlerin kapakları:

20. Beğen
    Site yenilenmiş, artık geri sayım var :P

http://www.mekakucityactors.com
  21. Beğen
    OrangeBox reacted to Nanilyas in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    :embarrassed4-onion-head-emotico Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaağ ben bunu yeni gÖrdüm :crying2-onion-head-emoticon: ben çok iyi karakter çizerim (yalanım yok haa :ahaaah-onion-head-emoticon: ) 1. olabilirdim de neyse bir dahakine katılırım :D tebrik ediyorum kazananları süperler :D:d: :good-job-onion-head-emoticon:
    Mesela bu benim çizimim genelde bakarak daha iyi çizerim bunun aynısını birinde gördüm hoşuma gitti aynısı çizdim :cool-onion-head-emoticon: :D Yarışmayı daha önce görseydim keşke :crying2-onion-head-emoticon: :desperate2-onion-head-emoticon:

22. Beğen
    OrangeBox reacted to Kaxell in İlginç Bir Tanıtım Tarzı (Ya da İllumininati :)   
    Hahah illüminati dediğim anime 2012 de çıktı AMA bu daha ÇIKMADI. 
    Alın size piramit :D 

23. Beğen
    OrangeBox reacted to NaokoTe in İtiraf Köşesi   
    İzlediğim her animede mutlaka ağlarım :D Kaichou wa Maid-sama'da bile ağladım ya... :D
  24. Beğen
    OrangeBox got a reaction from TheLasTHermeS in ( 12 / 12 ) Mekakucity Actors   
    Sırf annem interneti yasaklamasın diye tüm derslerden 100 aldım umarım iyi bir sonuç olur...
  25. Beğen
    OrangeBox reacted to Songena in Japonyadan haberler   
    Kızlar yirmi yaşına gelince annelerinden kalma kimono filan giyiyorlar. Sonra da kendi kızları yetişkin olunca giyiyor kimonoyu. :wub:  Bende istiyorum. :( Gerçi giydirilirken bile sabredemezdim onda. :D Giymesi ayrı bir dert. Birkaç dakkika durabileceğimi hiiç sanmıyorum. :|  :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.