Jump to content

whenicry

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    whenicry reacted to Rindo in Claymore’un Sonu Yakın   
    Ya kabul etmiyorum bitirmesinler daha malzeme çıkardı aslında ya :( Anime için saçma saçma mangaya sadık kalmayacaklarsa yapmasınlar abi. Şimdi animesi güzeldi çizimleri falan ama mangaya sadık olmadıktan sonra ne yararı var. 
  2. Beğen
    whenicry got a reaction from Vintelo in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    Shion tabiki

3. Beğen
    whenicry reacted to Raion in Avatar The Legend of Korra 3. Sezon Fragmanı Yayımlandı   
    zuko yu gördüm ya daha bişey istemem bu sezon güzel olacak :)
  4. Beğen
    whenicry reacted to Sina in Shingeki no Kyojin Filmleri Ne Zaman?   
    Daha nesi yapılacak acaba çok meraklıyım. Yapmadıkları bir şey kaldı mı merak ediyorum ama aklıma gelmiyor. Şimdi filmleri çıkınca iyice bi abartılıcak, korkuyorum artık bu Snk'nin hayran kitlesinden :D Anime ile bi sorunum yok ama bir animenin ne kadar iyi olursa olsun, bu kadar yüceltilmesine karşıyım.
  5. Beğen
    whenicry reacted to Aelvia in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    "Mutluluğun bir şekli olsaydı neye benzerdi? Evet, Suzaku'nun dediği gibi cama benzerdi. Çünkü, normalde orada olduğunu fark etmezsin, ama o kesinlikle oradadır. Oraya farklı bir açıyla bakarsan, cam ışığı yansıtacağından, onun orada olduğunu anlarsın. içinde görülen şey, her şeyden çok büyük varlığının kanıtıdır." - Code Geass: R2
  6. Beğen
    whenicry reacted to MisakiHinata in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Why do you lie to me? 
    higurashi no naku koro ni ^^ izlemeyen izlemeli :3
  7. Beğen
    whenicry reacted to NeverWas in Higurasi No Naku Koro Ni Kai   
    Herhalde Higurashi'yi seve seve izleyen pek kimse yok (:
    Yabancı bir siteden öğrendiğim kadarıyla benim gibi bir manyak daha varmış :)
    Cevap "Hayır"mış sanırsam.

Ama o arkadaşı kutluyorum epey bir yazmış ama forumda kimse cevap vermemiş ona orası ayrı :)
  8. Beğen
    whenicry reacted to ♠Misaki♠ in Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne   
    Umineko'da Rosa'nın kızına kızdığı zamanlar bildiğin işkence ediyor ya  :( Kızına verdiği sözleri tutmaması falan bildiğin ağlayacaktım  :(
  9. Beğen
    whenicry reacted to Yabus in Anime Cadıları   
    Umineko no naku koro ni'den Beatrice, cidden cadılığın hakkını veren bi karakter 

Animelerde görüp görebileceğiniz en ilginç cadılar:

10. Beğen
    whenicry reacted to BuDu in Umineko no Naku Koro ni Chiru Episode 5: End of the Golden Witch   
    Konu kaldırılmıştır.
  11. Beğen
    whenicry reacted to BuDu in Victory Fansub   
    Çevirmeniyle belli nedenlerden dolayı yollarımızı ayırdık. Açıkçası bu seriyi kendi çevirmek istediği için devam etmeyi düşünmüyoruz. Farklı bir grupta devam etmek ister diye bölümleri Batoto'dan sildik. Fakat baştan başlamayıp seriye 3. bölümden devam etmek isteyen gruplar için iki sayıyı da indirme klasörlerimize dahil ettik. Ancak seriye devam etmeyeceğimiz kesindir.

Başlanan bir seriyi durdurmak bizi pek de memnun etmiyor. Ancak 3 ayda 2 bölüm çevirisi veren bir çevirmenle devam etmemiz beklenemezdi. Bu yüzden işini ciddiye alan arkadaşları aramızda görmek istiyoruz. Aynı şekilde Space Chef Caisar serisi de bu yüzden durduruldu.
  12. Beğen
    whenicry reacted to Katsura in Victory Fansub   
    geri dönüşünüz hayırlı olsun. :D
    bu arada, uminekoya devam etme ihtimaliniz var mı ?
  13. Beğen
    whenicry reacted to KuroYasha in Webtoon Garden   
    Visual Novel çeviren kimse yok nedense ama mangada iyidir :D güzel olmuş Tebrikler...
  14. Beğen
    whenicry reacted to Witch. in Kuroshitsuji: Book of Circus’un Detayları   
    Joker umurumda değil de Snake ah Snake bebeğim ya. Benim küçük sessiz yılanım... 
    ...dedi Oscar. 
  15. Beğen
    whenicry reacted to Skadi in Kuroshitsuji: Book of Circus’un Detayları   
    Seriye ilişkin detaylar yavaş yavaş belli oluyor.

Geçtiğimiz aylarda Yana Toboso’nun ünlü mangası Kuroshitsuji’nin, Kuroshitsuji OVA: Book of Murder ve Kuroshitsuji: Book of Circus isimli bir OVA ve anime serisinin çıkacağı haberini duyurmuştuk. Nihayet yeni sezona ilişkin detaylar belli olmaya başladı. Serinin resmi sitesinden yapılan duyuruya göre ana karakterleri seslendirecek isimler değişmezken yeni katılan isimlerle birlikte genel seiyuu kadrosu şöyle;

Sebastian Michaelis – Daisuke Ono
    Ciel Phantomhive – Maaya Sakamoto
    Grelle Sutcliff – Jun Fukuyama
    Lau – Koji Yusa
    Undertaker – Junichi Suwabe
    Joker – Mamoru Miyan
    Doll– Ayahi Takagaki
    Beast – Yuko Kaida
    Dagger – Nobuhiko Okamoto
    Snake – Takuma Terashima
    Baldroy – Hiroki Touchi
    Finnian – Yuuki Kaji
    Mey Rin – Emiri Kato
    Bay Tanaka – Shunji Fujimura
    William T. Spears – Noriaki Sugiyama
    Ronald Knox – KENN
    Soma Asman Kadar – Shinnosuke Tachibana
    Agni – Hiroki Yasumoto
    Elizabeth Midford – Yukari Tamura
    Ran-Mao – Sayuri Yahagi
    Fred Abberline – Hisayoshi Suganuma
    Peter: Yuuki Hata
    Wendy – Mayumi Shintani
    Jumbo – Ryokan Koyanagi
    Charles Grey – Ryohei Kimura
    Charles Phipps – Tomoaki Maeno
    Kuroshitsuji: Book of Circus Afişi

Yeni afişi de görücüye çıkan, yapımını A-1 Pictures stüdyosunun üstlendiği animenin yönetmen koltuğunda Bleach, Great Teacher Onizuka gibi ünlü serilerin yönetmenliğini yapmış Noriyuki Abe, karakter dizaynında yine diğer sezonlarda da seriye eşlik eden Minako Shiba, senaryoda ise Hiroyuki Yoshino, Ichiro Okouchi ve Yuka Miyata yer alıyor.

Yeni sezon, mangada 24. bölümden itibaren yayımlanan Noah’s Ark Circus isimli hikaye bölümünü takip edecek. Kuroshitsuji: Book of Murder OVA’sının konusunu ise mangada The Phantomhive Manor Murder Case isimli arc oluşturuyor. OVA’nın bu sonbahar Japon sinemalarında vizyona girmesi planlanırken serinin 3. sezonu ise Temmuz ayında izleyici ile buluşacak. Kuroshitsuji: Book of Circus’ın kaç bölüm olacağı ise henüz belli değil. Öte yandan afiş itibariyle yine gizemli ve renkli bir sezonun bizi beklediği sinyalleri veriliyor.

Kaynak:AnimeFantastica
  16. Beğen
    whenicry reacted to Lycaenidae in En Zeki Anime Karakterleri   
    Umineko no Naku Koro ni

Beatrice (Kaç defa şeytana pabucu ters giydirdi.)
    Battler (Dedektif olsa yeridir.)

Death Note
    L
    Yagami Light

Naruto Ship.

Shikamaru
    Uchiwa Madara

Ghost In The Shell Motoko Kusanagi
  17. Beğen
    whenicry reacted to Yabus in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    The Breaker, Liar Game, Gamaran bunların animesi yapılsa 3ü de favorilerime girer diye düşünüyorum.
    Ayrıca Claymore'un devamı gelsinnnn.  :hate-onion-head-emoticon:
  18. Beğen
    whenicry reacted to SnoW_DeaD in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    Claymore
    Mangada 100lerdym animesi çıksa şahane olur.Zaten var demeyin izldm mangadan koptu sonlarda ve devamı yok
  19. Beğen
    whenicry reacted to Hatsune Miku in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Corpse Party de Yuka nın ölüşü. Video bulamadım. -.-
  20. Beğen
    whenicry reacted to ♠Misaki♠ in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Higurasi izlemeyenlere spoiler 

21. Beğen
    whenicry reacted to GoldenDarkness in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Higurashi'de Keiichi hastanede yatarken birdenbire Shion ortaya çıkınca korkmuştum biraz. Higurashi'yi gece izlediğim oluyordu korkmayı bırak bildiğin altıma sı.ıyordum ulan :D.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.