Jump to content

Kai

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

1459
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
  3. Beğen
    Kai reacted to lntegral in İtiraf Köşesi   
    İnsanları sinirlendirir sonra sinirleriyle alay ederim buda beni gıcık hıyarın teki yapıyor.Ukalalık yapmayı herkesten daha fazla severim insanları bu yüzden kendimden uzaklaştırırım.İsteyerek yaparım bunu çünkü onlardan nefret ettiğimi düşünürüm.Hatta ederimde çünkü bu şekilde davrandığımda mutlu oluyorken tersi şekilde davrandığımda ben acı çekiyorum.O yüzden bence bencil,gıcık,hıyar,ukala,antipatiklik yapmak normal insanlıktır.Esas sorun bunların tersini yapıp değer vermek kırmamaya çalışmak gibi şeyler yapmaktır.Bunların tam tersini yapıp mutlu bir yaşam süren şamşırıklarda olabilir genellemiyorum onlarla benim deneyimlediğim şeyler aynı değildir o yüzden hayatları boyunca minnoş kalıp gülümsemeleri rica olunur.Belki şirinleri görcekler ne belli?

Ayrıca ve ayrıca karamsar değil gerçekçi,sap değil saman,galip değil mağlup,iftiracı değil itirafçıyım.O yüzden kendimi gömmeyle karışık apır sapır doldurdum yazınca daha iyi hissediyorum böyle şeyleri.Ondan yani

Ha bide tam itiraf yapayım buradaki insanların yüzde 90’ından nefret bile edemiyorum o derece tatlılar :’D O yüzden uzaklaşıyorum ki tatlılık bulaşmasın bana allah korusun.Yüzde 10’dakileride allah bildiği gibi yapsın onlara bişey demiyorum bambik insanlar onlar.

4. Beğen
  5. Beğen
    Kai got a reaction from 1456ha in (Anket) Zıt Kutuplar Mı Benzerlik Mi?   
    zıtlar çekilmiyor. saçmaladıklarında (illa saçmalarlar) biri çıksın ikisini de tokat manyağı etsin istiyorum ama öyle biri çıkmıyor malesef. naruhina zıt örneği değildir bence uyumlular ama naruto sersemlikten teğet geçiyor
  6. Beğen
    Kai reacted to 1456ha in (Anket) Zıt Kutuplar Mı Benzerlik Mi?   
    Ben benzerlikten yanayım. Sürekli didişip duran çiftleri izlemeyi sevmiyorum. Birbirlerini anlamaları daha hoş bence 
  7. Beğen
    Kai reacted to SiyahDranza in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    Biz küçükken Kai Hiwatariye özenirdik la hala o adamın etkisi üzerimde vardır yani benim gibi 2000 yılında çocuk olan ve eminim kai hayranı olan onu örnek alan çoktur

Ama daha çok Bir Arataya ya da Hikigaya benzerim
  8. Beğen
    Kai reacted to Lola. in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Trafik.
    Kaale alınmamak.
    Gereksiz eleştirilmek.
    Gururumun incitilmesi.
    Bir şeylerin istediğim gibi gitmemesi.
    Hakkımda yapılan şakanın uzatılması.
    Tam bir şeyi yapacakken, o sırada o yapacağım şey için '' yap '' denilmesi.
    Beni üzen/sinirlendiren kişinin yanıma gelip sinirim geçmemişken gönlümü almaya çalışması, sinirim geçsin ondan sonra hallolur her şey değil mi? Beni üzülünce, hele ki sinirlenince yalnız bıraksınlar lütfen -,-

Edit. Nankör insanlar.
  9. Beğen
  10. Beğen
    Kai got a reaction from Capuchuu in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   

11. Beğen
    Kai reacted to Can in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    The Witcher  _ Son dilek 
  12. Beğen
    Kai reacted to zileansavedjesus in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   
    Güzel konu :D

13. Beğen
  14. Harika
  15. Teşekkür
    Kai reacted to Mileydi in Çok söz olan/olmayan animeler..   
    Öncelikle günaydın forumdaşlar... Forumda anime önerisi istemek veya vermek yasak değil, forum kurallarını okursanız yeterli bilgiye sahip olursunuz.

Anime ve manga önerileri için forumumuz da konumuz mevcuttur. Orayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Açmış olduğunuz konuya gelince belli bölümlerde konu açılması için üyelerin 150 iletiyi doldurması gerekiyor, bu yüzden taze üyelerin konu açmasına pek sıcak bakmıyoruz, sebebi ise %99,99 forumda olan konuları iyice araştırmadan benzer veya aynı konuları açmaları ve bununda forumda konu kirliliğine yol açması.
    Konu fena değil en azından hatırladığım kadarı ile benzer konumuz yoktu vardı ise de eskimiştir büyük ihtimal, umarım üyelerimiz katılımlarını esirgemezler. Konunuz yanlış yere açılmış olup taşınmıştır.
    Gelmişken konu ile ilgili de yazayım 
    Sözleri az olan bir seri izlediğimi pek anımsamıyorum ama sözleri ile beyinde fırtınalar yaratmış çok seri var özelikle, Legend of the Galactic Heroes ( Ginga Eiyuu Densetsu) izlemeyen var ise açıp izlesin neredeyse her diyalog bir ders niteliğinde olup, politika, din, askeri ve sosyal yönden zamanın en güzel tespitlerini yapmış ve bu tespitlerde hala geçerliliğini koruyan, her ne kadar hayal dünyası olsa da yaşadığımız çağın bakış açısını neredeyse aynı paralellikte ele alan muhteşem bir yapıt bana göre.
    Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu ve The Tatami Galaxy 'de muhabbet bolluğu olan diğer animelere örnek verilebilir.

16. Beğen
    Kai reacted to xloqe in Aranızda üye olması gereken kişi sonunda üye oldu   
    Oldu oldu teşekkürler :)
  17. Teşekkür
    Kai got a reaction from xloqe in Aranızda üye olması gereken kişi sonunda üye oldu   
    6 yıl önce? o zaman hoş bulduk :D gereken olduysa madem :D

18. Beğen
    Kai reacted to xloqe in Aranızda üye olması gereken kişi sonunda üye oldu   
    Öncelikle herkese selam Türkanime'nin forum chatinde durmadan karşılaştığım bir soru yüzünden biraz erken oluyor ama tanıtayım kendimi bu arada konu başlığını @dortseker tavsiye etti 
    Adım Onurcan chatteki nickim "x3mper0r" forumdaki nickim normalde kullandığım diyebiliriz 6 yıl öncesindeki hesabıma girmek istemediğim için yenisini açmıştım.
    İlk izlediğim ve en sevdiğim anime "Bleach" ve En sevdiğim karakter "Ulquiorra Schiffer'dir" bunların yeri bende ayrı diyebiliriz ve bu karakteri kendime çok benzetirim o yüzden fazla bir sevgi var. 
    Yıllardır Türkanimetv'den anime izlesemde forumuna hiç bakmıyordum bile bir göz atayım dedim ve gördüğüm kadarıyla ortamı sevdim o yüzden katılmak istedim.
    Kendimi tanıtmam diğerlerine göre biraz daha az ve yetersiz olabilir böyle şeyleri buradan duyurmaktansa arkadaş olduğum kişilerle konuşmayı tercih ettiğim için yazasım gelmedi.
  19. Harika
    Kai reacted to Mileydi in Türkiye'nin Güzide Topluluğuna Yeni Bir Üye Geldi!   
    Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan Ayakkabı kutusu nedense başka şeyler çağrıştırdı Cansız varlık derken  Masa, taş, gözlük gibi şeylerde cansız varlığa giriyor sevmiyor musun yani? Ben gözlükleri severim misal  Neyse fazla saçmalamadan gideyim ben 
  20. Harika
    Kai reacted to Pseudohomophylus in Türkiye'nin Güzide Topluluğuna Yeni Bir Üye Geldi!   
    Merhaba arkadaşlar ben Pseudohomophylus (kusura bakmayın ismimi vermek istemiyorum) 20 yaşındayım Konya'da yaşıyorum Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim 7 senedir anime ile içli dışlıyım son 4 senedir biraz uzak kalmıştım artık en azından beğendiğim animeleri takip edebiliyorum yazları daha aktif olmak üzere yıl boyunca forumda sizinle beraber gülüp eğlenmek istiyorum.
    Aslında geçen sene foruma kaydoldum ancak aktif olarak kullanmıyordum artık biraz daha göze batacak bir insan olacağımı düşünüyorum
    Yabancı dillere ilgim var çat pat 4-5 dil biliyorum dilerseniz yabancı dillerde de sizlerle konuşmak isterim tabi bildiğim kadarıyla hedefim Fatih Sultan Mehmet han ve diğer bazı padişahlar gibi en az 7 dil öğrenmek (bana şans dileyin ^.^) 
    Resim çizmeyi seviyorum çoğunluğu karakalem olmak üzere diğer çizimlere de ilgim var ancak her zaman çizemiyorum  çoğunlukla yarım kalıyor çizdiklerim not defterlerimin kenarları beni benden daha iyi anlatır bu konuda 
    Kahveyi çikolatayı minik şeyleri ve ayakkabı kutularını seviyorum hatta kutularını ayakkabılardan daha çok seviyorum garip şeyleri biriktirmeyi de seviyorum
    Sevmediklerim cansız varlıklardan kokusu kötü olanlar ve canlılardan ise ölçüyü kaçıranlar
    Uzun bir yazı oldu affınıza sığınarak hepinize tekrardan MERHABA 

21. Beğen
    Kai reacted to dortseker in Çok söz olan/olmayan animeler..   
    Merhaba !
    ilk tartışma konumu sizlere sunuyorum! azıcık heycanlı ve meraklıyım  (acaba saçma bi konu mu çok yorum gelir mi bir sürü düşünceler içindeyimkjdhdfjkg) . 
    Konu başlığından anlaşılması zor tartışma konusunun. Bu yüzden açıyorum biraz. Şöyle ki, bir anime düşünün türü ne olursa olsun içersinde bulundurduğu karakterler nerdeyse hiç bi diyoloğa girmiyor tek tük bi kaç konuşma duyuyorsunuz sadece. Müthiş bir çizim, müthiş efektler, karakterlerin harketleri vs. çok güzel bi şekilde yansıtılmış hiç bi boşluk göremezsiniz ve sizi tatmin eder böyle animeler.    Aslında bu tür animeler konuşmalar olmadan da bir çok şey anlatıldığı, içinde kendinizden bir parça bulduğunuz, hatta göz zevkinize hitap eden animelerdir. 
    Bir de konu başlığımıza şu yönden bakalım; çok konuşulan sürekli bir şeyler anlatmaya size sürekli      'a aa adam doğru söylüyor, vay öyle miymiş?'    dedirtecek kadar sözler içermesi özellikle o muhteşem ana karakterlerin roman olacak sözlerini barındıran birçok anime, ama bazen animelerde karakterler o kadar çok konuşur ki, başı neydi bu konuşmanın? konu neydi ?neden konuşuyor bu adam? olursunuz . görselliği vardır fakat karakterler çok fazla ve o kadar konuşulur ki hatta bu animelerin konusunun ne olduğunu bile bulmakta zorlanabilirsiniz. 
    Benim şahsen bazen uykum bile geliyor adam çok konuşunca ama bu demek değildir ki hiç bi söz olmayan animeler de sıkıcı değildir.Bazen ne zaman konuşacak da bu adam sesini duyacağız olur insan :) şimdi diyecekseniz 'ammaa abartmış bi konu yazarken bu ne böyle bende başını unuttum o kadar çok şey yazmış ki' jdfdgdf benim yapımcım da beni böyle geveze yaratmış diyeym o zaman tövbe sjfjkdfg     düşüncelerinizi uzuun uzuun yazmaktan çekinmeyin benim gibi saldırın klavyeye :) umarım üzerinde çok konuşulucak bir konudur okuduğunuz için teşekkürler 
    https://www.youtube.com/watch?v=Lw4unI3tVN Q

22. Beğen
    Kai reacted to Mileydi in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    forma ilk üye olduğumda birisi ergen ler gelince işin tadı kaçıyor dediydi :huh: :huh: :( :( ondan kaldırdım bende yaşımı hiç takmadım ama :ph34r: :ph34r: burda ifşa edersem hepiniz teyze teyze diye dile dolarsınız beni :D :D
    ha yaşım mı henüz 36 canımmm :D
  23. Beğen
  24. Beğen
    Kai reacted to AynenBöyle in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    o zaman ben de birer birer paylaşıyım napim cok pasif kaldım :D

25. Beğen
    Kai reacted to Mileydi in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    sabah neşesi

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.