Jump to content

SiyahDranza

Üyeler
  • İçerik sayısı

852
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne SiyahDranza kullanıcısının eklediği dosyalar

1. fairy tailin sonunda ne olduğunu özetleyecek birine ihtiyacım var. acnologia ve zerefe noldu fairy tail'e ne oldu. aşk meşk ilişkileri ne durumda, en son okuduğum yer muhtemelen natsu'nun geçmişi ile ilgiliydi. finali ve finaldeki durumu öğrensem yeter.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Zeref'in peri kalbini alıp Natsu'yu öldürmesiyle seri  tam zirveye çıkıyordu. Herkes Zeref vs E. N. D vs Acnologia gibi üçlü dövüş finali bekliyordu yani bundan sonrasında daha düşük bir final olamazdı ama mangaka kolay tahmin edilebilir bir final yapmayı reddetti ve her zamanki gibi okurları ters köşe etti. 

2. (See 2 other replies to this status update)

2. fairy tailin sonunda ne olduğunu özetleyecek birine ihtiyacım var. acnologia ve zerefe noldu fairy tail'e ne oldu. aşk meşk ilişkileri ne durumda, en son okuduğum yer muhtemelen natsu'nun geçmişi ile ilgiliydi. finali ve finaldeki durumu öğrensem yeter.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Zeref serideki en güçlü karakter seviyesine ulaşıp Natsu'yu öldürdü ardından Ancselam'ın yeryüzündeki gölgesi Lucy E. N. D'nin kitabını kullanarak Natsu'yu hayata geri getirdi ve Natsu dirilerek Zeref'e tek attı Zeref lanetinin kendisini öldürmesi sonucu gg sonra Acnologia Zeref'i geçti ve vücudu ikiye bölündü ejderha acılarını bir mekana toplayıp dalga geçerken öteki bedenine bir şeyler oldu sonra Hiro Mashima(!) Acnologia'ya da tek attı Aşk maşk da yok seri yan seriden devam ediyor

3. Nanatsu no Taizai: Tek cümle ile: Seriyi izleten tek şey overpower...

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Sadece izliyorsan Daha overpower görmedin ? onun dışında cidden overpower olmasa izlenmez hikaye olarak o kadar da ilgi çekici değil

2. (See 7 other replies to this status update)

4. Dailymotion'a yüklenen bölümlerde yalnızca bana mı 3 dakkada bir reklam geliyor ? -_-

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Openload'ı bir de mobilde gör başta iki kere reklam açıyor zaten oynatım sırasında ekrana tıklarsan bir iki reklam daha alıyorsun öyle de olsa OL büyük bir alternatif.

2. (See 5 other replies to this status update)

5. Dailymotion'a yüklenen bölümlerde yalnızca bana mı 3 dakkada bir reklam geliyor ? -_-

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Glpus gördün mü affetmiyoruz umarım artar Gdrive izleme sınırı koymuş ben bakana kadar dolmuş oluyor onu yok saymanın bir yolu var mı ? ve VK videoları da mobil sitede açılmıyor galiba 

Bir de mobil siteye bir iki ekleme daha yapılabilir asıl sitedeki gibi bölüm üzerinden animenin site üzerindeki kısmına giriş gibi.

6. Dailymotion'a yüklenen bölümlerde yalnızca bana mı 3 dakkada bir reklam geliyor ? -_-

1. SiyahDranza

SiyahDranza

bu video siteleri gün geçtikçe kendini bozuyor -_- mobilden giren biri için adam akıllı iki açıcı vardı biri sitenin kendi(sanırım) açıcısı bir de Dailymotion daily bozdu ötekini de kullanan yok 

7. Japonca dublajı sadece animede istiyorum  https://www.youtube.com/watch?v=NAy-cYiTi5k

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Thor'un sesinin külhanbeyi gibi olmasını saymazsak iyi dublaj olmuş aslında

2. (See 3 other replies to this status update)

8. Apa apa apa... Hsd mangasinin Turkcesi gelse keske. :( Zaten Kingdom beklemekten cigerim soldu. :(

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Benim de ingilizcem iyi değil sen de resimlerle ve ingilizcenin yettiği kadarıyla okursun bence çok da bir eksiklik hissetmedim ben o kısımlar için senin de hissetmeyeceğine eminim 

En azından resimlere bakmak beklemekten iyidir ?

9. Apa apa apa... Hsd mangasinin Turkcesi gelse keske. :( Zaten Kingdom beklemekten cigerim soldu. :(

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Aradaki Bölümlerin bir kısmı silinmiş ayda yılda 1 bölüm ike telafi ediyorlar orayı beklemek yerine ingilizce okumanı öneririm 70-80 bölüm var altı üstü ??

10. Tek başına sinamaya gitti, Tek başına gezdi, ve yine tek başına kaldığını fark etti. Ve telefonun duvar kağıdına baktı... Oda ne shinobu <3 :D

11. Türkiye sigara içilmesi yasak bir ülke olacak. :)

1. SiyahDranza

SiyahDranza

yukarda çıkmamış yeniden yazayım yüzde 82si

2. (See 7 other replies to this status update)

12. Türkiye sigara içilmesi yasak bir ülke olacak. :)

13. Kendimi çok tuttum, ama yeter AMV yapacam AMV AMV :D

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Reiz senin History's strongest Diciple Kenichi izlemen gerek :D :D Aşırı sağlam bir dövüş animesi bol malzeme çıkar amv

2. (See 15 other replies to this status update)

14. Sadece Mavis için fairy tail'e başlanır mı? (tekrardan, 30. bölümde bırakmıştım) kaçıncı bölümde geliyor, ekranda durma süresi uzun mu, kendi yan hikayesi var mı?

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Kendi yan hikayesi var ve Büyük Büyü oyunları Arc'ında fazla gözüküyor sonraki arc'da nerdeyse hiç gözükmüyor sonraki arc zaten kendi hikayesi(Animede,Manga spinn-of) ve güncel son arc'da aktif olarak var sırf onun için başlanır mı dersen öyle etkin olarak pek bir şey yapmıyor yani dövüşlere falan girmiyor komutan gibi bir şey kendisi kendisinin özel bir durumu var ama hikayede zaten tamamen onla bağlantılı ft dövüşlerdeki nakama power olayına katlanabilirsen güzel seridir.

2. (See 1 other reply to this status update)

15. Adımız çıkmış vampire dönmüyor isime :D orta okul yıllarımdaki o diş yapım yüzünden lakabım Vampir olarak kalmıştı :) Hatta takma diş takıp niye insanları korkutuyorsun diyen öğretmenlerim bile vardı :D

1. SiyahDranza

SiyahDranza

onu boş verde noldu senin youtube hesabına amvlerden hayır gelmeyince başka şekillerde yolu bulmuştun kapandı mı kanal :D

2. (See 14 other replies to this status update)

16. beni "üniversiteye kapağı at gerisi kolay" diye kandıran insanları bir elime geçirsem... T_T

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Bunu Türk Dili okuyan ya da Türk olduğum için demiyorum ama Türkçeden güzel Türkçeden kral bir dil yok ya :D Arapça da gerçekten baya zengin bir dil ama zor bir dil sözcüklerin çoğulları farklı erkeği kızı için farklı bizim 4-5 kullandığımız sözcükler için adamlar her birine farklı farklı sözcükler bulmuşlar bizde ne güzel bir kökten yüzü aşkın sözcük türetiyoruz İyi ki zamanında bizde dil devrimi olmuş diyorum kısaca.

2. (See 18 other replies to this status update)

17. beni "üniversiteye kapağı at gerisi kolay" diye kandıran insanları bir elime geçirsem... T_T

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Emin ol lise düzeyindeki bilgin üniversite ile karşılaştırılamaz tanıdığın sayısalcılar varsa sor :D Arapçaysa İlahiyat fakültesine gitmiş gibisin :D zamanla kendini geliştirmen gereken ve geliştireceğin bir yerlerdesin umarım başarılı olursun...

18. beni "üniversiteye kapağı at gerisi kolay" diye kandıran insanları bir elime geçirsem... T_T

1. SiyahDranza

SiyahDranza

hazırlık daha kolaydır ne diş sıkması :P birde bölüm sayısalsa çok çabalaman gerek

19. beni "üniversiteye kapağı at gerisi kolay" diye kandıran insanları bir elime geçirsem... T_T

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Kimse sana Üniversiteyi Kazanmak kolay okumak zordur demedi mi ? İyi kandırmışlar seni...

20. Felsefe İçeren Serileri İzlemeyi Seviyorum Fakat Çevirmekten Nefret Ediyorum! İngilizler Felsefenin Temelini Anlamamışlar :)...

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Kolay değil Platonlar Aristotalesler İmam Gazaliler İbn-i Rüştler yetiştirmek :D İngilizlerin aklı çakallığa fitne fesata çalışır anca

2. (See 1 other reply to this status update)

21. Şuanda kendimi sanki foruma yeni gelmiş gibi hissettim.Kimseyi tanımıyorum :D [Gerçi öncedende çok yoktu ama şuan daha bi yok gibi :P ]

1. SiyahDranza

SiyahDranza

1 yıldır forumdayım ve 1-2 kişi dışında kimseyi tanımıyorum -_-

2. (See 17 other replies to this status update)

22. Yaşamak acılara göğüs germek demektir.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

O zaman ne acı çekersin ne de dertle tasayla uğraşırsın

23. Yaşamak acılara göğüs germek demektir.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Eğer gerçekten yaşamak istiyorsan prensipler ve kutsal değerler dışında hiçbir şeye kendinden fazla değer vermemelisin be dostum

24. Berserk'e de yeni sezon duyurdular 2016 devam sezonlarının yılı olacak gibi duruyor.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Aman Tanrım Mangasında güncele gelmek üzereydim çok iyi oldu bu yeni çizimlerle Berserk he umarım Sansür gibi şeylerle bozmazlar manganın saflığını

2. (See 8 other replies to this status update)

25. Mashima FT okurlarıyla dalga geçiyor sanırım neden böyle yapıyor

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Annesidir annesi kardeşi olsa duramaz :D Okuldan daha sık FT'yi düşünüyorum bu aralar ne olacak ne bitecek

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.