Jump to content

Beng-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

133
  • Son ziyareti

Beng-chan hakkında

• Doğum günü 30 Haziran

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

15938 profil görütülenme

Beng-chan üyemizin başarıları

Hakkında

Merhaba, ben Bengisu. Kısaca ben;

- Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi'nde 10. sınıfım. Okulumla ne kadar gurur duysam azdır gerçekten. ( https://eksisozluk.com/sirri-yircali-anadolu-lisesi--122231 , https://eksisozluk.com/syal--264170 )

- Çalışmayı ve okumayı severim, tam bir kitap kurduyum ve okumadığım zaman rahatsız olurum.

- Tek hedefim GATA estetik ve rekonstrüktif cerrahi.

- 9 senedir çizim yapıyorum ve sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Her ne kadar övünmekten hoşlanmasam da bu konuda kendime güvenirim.

- Okumak kadar yazmayı da severim. Hikaye ve roman yazarım.

-Od0Gn0.jpg ashdhsh :D

- Kutu oyunları benden sorulur asshdh :D

- Çalışmak ve öğrenmek bir yana, yabancı dil öğrenmeye karşı ayrı bir ilgim var bu yüzden ingilizce ve Almanca'nın ayrı olarak Fransızca ve Japonca öğreniyorum.

- TAÇE'de çevirmenim.

- E-dergi'de yazarım.

- Bir estetik cerrahın yanında gönüllü olarak asistanlık yapıyorum.

- Hislerimi belli etmekte iyi değilim ve sakin biriyim. Kimya dersi için deney yaparken halıyı, terlikleri ısıtıp da giyeyim derken terliklerin altını, elektrikler kesikken mum ışığında ödev yapmaya çalışırken sosyal kitabını ve perdeyi yaktığımda bile telaş etmedim hani... (Artık deney yapmak istersem evin bodrumuna gidiyorum. <_<)

- Yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanırım.

- Manyak yanlarım olduğu kadar, merhametli yanlarım da var. Hak edene hak ettiği gibi muamele gösteririm. Eğer birisi benim manyak yanımı uyandırdıysa Allah kurtarsın. :P

- Beş kedi, bir köpek, iki kaplumbağa sahibi bir hayvanseverim. :wub:

- Vaktimi ayarlamakta zorluk çektiğimden dolayı anime izlemek yerine manga okumayı tercih ederim. 20 dakikalık bölümü 5 dakika içerisinde okuyup geçebilmek daha cazip geliyor bana.

Bunun dışında, benim gibi anime gibi büyük bir faktörün zevkine ve tadına varabilen herkesle tanışıp konuşmak beni çok mutlu eder. Şu yazının sonuna gelebildiyseniz eğer, gelin madalyanızı ben vereceğim. :lol: :lol:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.