Jump to content

ShiroYuu

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ShiroYuu reacted to asci in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    En Acıdığınız,"Vay Zavallı" Dedirten Karakterler

// Uzun zamandır yoktum, (en azından bana göre uzun zamandır :P ) artık tatille uğraşmama gerek kalmadığına göre çalışmaya devam! :D

Charapedia'da konu tükenmez,yine düşünüp taşınıp bu hafta çıkaracak bir anket bulmuş.Bu haftanın konusu ise izlerken en acıdığınız,üzücü bir  hayatı olan anime karakterleri sorulmuş.Yine 10.000 kullanıcının katıldığı anketin sonuçları ise şu şekilde:

20) Nagisa Furukawa (CLANNAD)

19) Miki Makimura (Devilman)

18) Lucy/ Kaede (Elfen Lied)

17) Yozora Mikaduki (Haganai)

16) Tsubasa Hanekawa (Monogatari)

15) Sachi (Sword Art Online)

14) Shirley Fenette (Code Geass)

13) Akari Akaza (Yuru Yuri)

12) Misuzu Kamio (Air)

11) Mayuri Shiina (Steins; Gate)

10) Index Librorum Prohibitorum (A Certain series)

9) Stella Loussier (Gundam SEED Destiny)

8) Sayaka Miki (Madoka Magica)

7) Sakura Matou (Fate)

6) Ran Mouri (Detective Conan)

5) Mami Tomoe (Madoka Magica)

4) Homura Akemi (Madoka Magica)

3) Meiko “MenMa” Honma (AnoHana)

2) Kotonoha Katsura (School Days)

1) Kaori Miyazono (Your Lie in April)

//Peki aynı soruya karşı sizin vereceğiniz cevap ne olurdu? En acıklı hayata sahip anime karakteri sizce kim?
  2. Beğen
    ShiroYuu got a reaction from JunEzSe KJ in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Aoharu x Kikanjuu
  3. Beğen
    ShiroYuu got a reaction from gsmlk in Hint filmleri izleyen var mı ?   
    Ben hint filmlerine bayılırım özellikle aamir khan oynuyorsa . Gerçekten çok güzel film yapıyolar, yaklaşık 3-4 saatlik filmlerin hakkını veriyolar. .Çoğu Aamir Khan filmini izledim ama en beğendiklerim : PK, 3 İdiots, Taare Zaamen Par ,Ghajini ve Talaash  ^_^
  4. Beğen
    ShiroYuu reacted to Rosiecy in ( 25 / 25 ) Utawarerumono: Itsuwari no Kamen   
    Anime Adı : Utawarerumono: Itsuwari no Kamen
    Anime Türü : Aksiyon, Dram, Fantastik
    Bölüm Sayısı : 25 / 25
    Yapım Yılı : 2015
    Çevirmen : Rosiecy
    Düzenleme : Rosiecy
    Özet; Hakkında hiçbir şey bilmediğim o karlı düzlüğe geldiğimde, uçsuz bucaksız bir yerde dikildiğimi fark ettim. Oraya nasıl geldiğimi bilmiyordum. Ayrıca hiçbir şey hatırlayamıyordum, ismimi bile... Bu saçma durumuma karşı dilim tutulmuş şekilde durdum orada. Ama sonra dev bir canavar, sanki bana garezi varmış gibi, aniden ortaya çıktı;bu böceğe benzeyen yaratık üstüme gelmeye başladı. Umutsuzca kaçmayı denedim ama beni köşeye sıkıştırdı. Daha sonra bu kız ortaya çıktı. Onun ismi Kuon. Hayvan kulakları ve kuyruğu olan bu kız hayatımı kurtarmıştı.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol  
  5. Beğen
    ShiroYuu reacted to Sakuragi in Dizi Tavsiyeleri   
    Türk dizileri hakkında görüşlerine pek katılmıyorum :lol: Kaliteli olduğunu düşündüğüm ve sevdiğim Türk dizilerini vardır bayağı.
    -Süper Baba
    -İkinci Bahar
    -Yedi Numara
    -Çemberimde Gül Oya
    -Bizimkiler
    -Sıdıka
    -Yeditepe İstanbul
    -Affet Bizi Hocam
    -Leyla ile Mecnun
    -İşler Güçler
    Gelelim yabancı dizilere, yaptığın sıralama çok güzel. HIMYM, The Big Bang Theory, Chuck, Lost ve Prison Break, Fringe vs. gerçekten kaliteli yapımlar. Her ne kadar Lost sonlara doğru bozsa da :D
    "Flashforward" aslında bana göre geniş konulu bir diziydi, bilim kurgu tarzında çok güzeldi ama ne yazık ki reyting kurbanı oldu, hatta sevenleri yapım kanalının önünde 3dk. baygın yatarak protesto bile ettiler dizi başlasın diye :D
    "Person of Interest" son zamanlarda gördüğüm en güzel dizilerden birisi.
    Birde çocukken izlediğim seriler geldi aklıma şimdi
    -The O.C

-Full House

- Alf

6. Beğen
    ShiroYuu reacted to Sinsine in ( 13 / 13) K: Return of Kings   
    Anime Adı : K: Return of Kings
    Anime Türü : Aksiyon, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler
    Bölüm Sayısı : 13 / 13
    Çevirmen : Erufu
    Düzenleme : Sinsine
    Özet; Tarihin tuhaf bir şekilde gerçeklikle bir araya geldiği modern Japonya'da görkemli süper güçlere sahip yedi kral vardır. Üyeleriyle kendi güçlerini paylaşarak kendi klanlarını kurarlar. Maviye bağlı düzen, kaos yaratan kırmızı alevler, beyazla ışıldayan düzensizlik ve yeşilin içinde dağılan yenilikler. Şimdi tüm krallar kendi özel güçleriyle... "Orman"ın bir kez daha aksiyonun içine dalmasıyla bazı kralların kaderi bir araya gelir.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

7. Beğen
    ShiroYuu reacted to Sinsine in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    Anime Adı : Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen
    Anime Türü : Dram, Shounen, Vampir, Doğaüstü-Güçler
    Bölüm Sayısı : 16 / 12+
    Çevirmen : Sine Güneş (Sinsine)
    Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)
    Özet; Owari no Seraph serisinin 2. sezonudur. Yuuichirou, Shinjuku Savaşı’nda Mikaela ile yeniden bir araya gelmiştir. Ama Mikaela, vampire dönüşmüştür. “Aile”yi kurtarmak ve onun değerli üyelerini korumak için Yuuichirou, bilgi ve güç kazanmak zorundadır. Yıllarca, bir vampiri insan haline döndürmek için araştırma yapar ve aynı zamanda da Lanetli Ekipman’ıyla bol bol pratik yapar. Bu sırada Kureta, Guren’i çağırarak şok edici gerçeği söyler; bir ay içerisinde vampirlerin ana birimi, Tokyo’ya saldıracaktır. Vampirlerden önce davranmak için Kureta, Guren’e Nagoya’ya gitmesini emreder. Soylu imha birimi, ateş açmaya başlamak üzeredir!

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

8. Beğen
    ShiroYuu reacted to Rassvet in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    Güncel!!

Gintama 558 - Memleket

yayınlanmıştır.

Bölüme ulaşmak için buraya tıklayınız.

Yorumlarınızı bekleriz!

İyi okumalar!!

9. Beğen
    Güncel!!

Gintama 557 - O Dönemin İşe Yaramaz Veletleri

yayınlanmıştır.

Yorumlarınızı bekleriz!

İyi okumalar!!

10. Beğen
    ShiroYuu reacted to Mileydi in Kekkai Sensen Final Bölümünün Tarihi Duyuruldu   
    Takipçileri Tarafından Merakla Beklenen Kekkai Sensen Final Bölümünün Tarihi Belirlendi.

2015 ilkbahar animelerinden olan Kekkai Sensen, özgün ama karmaşık işlenen bir konuya sahip olmasına rağmen tanıdık seiyuu kadrosu ve ilginç karakterleriyle izleyenlere oldukça samimi gelmişti. Nisan ayında başlayan animenin haziran ayında final bölümünün yayımlanması beklenirken sürpriz bir gelişme oldu ve bu durum takipçiler tarafından pek de hoş karşılanmadı. Beklenilenden daha uzun bir bölüm olması bahanesiyle animenin son bölümü ileri bir tarihe ertelendi. Zamanı belli olmayan final bölümünü bekleyen takipçilerin gönüllerine su serpmek istemiş olacaklar ki bazı Japon dergilerinde animeye ait görseller yayımlandı. Temmuz ayında Animedai dergisinde iki sayfayı kaplayacak şekilde tam yaz temasına uygun bir görsel yer alırken, ağustos ayında NewType dergisinde yayımlanan görselde daha duygusal bir sahneye yer verilmiş gibi gözüküyor.

Animedia Temmuz Sayısında Yayımlanan Görsel

NewType Ağustos Sayısında Yayımlanan Görsel

Animage dergisinin eylül sayısında ise, Noragami ve Cowboy Bebop gibi animelerde imzasını gördüğümüz Toshihiro Kawamoto’ya ait bir görsel yayımlandı.

Animage Eylül Sayısında Yayımlanan Görsel

PASH! Eylül Sayısında Yayımlanan Görsel

Her ay takipçilerin ilgisini kaybetmemek adına yayımlanan görseller oldukça iyi olsa da final bölümüne ait güzel haber Kekkai Sensen animesine ait resmi Twitter sayfasında duyuruldu.

İşte O Beklenen Duyuru!

Yayımlanma tarihleri sırasıyla MBS için 3 Ekim, BS11 için 7 Ekim ve TOKYO MX için 11 Ekim. 46 dakika sürecek final bölümünün adı, animenin açılış şarkısı ile aynı adı taşıyor yani “Hello, World!”. Son bölüme hazırlık olması adına 11. bölümün sonunda yayımlanan final bölümüne ait duyuru videosunu ve açılış şarkısını buraya bırakıyorum. Kalan kısa sürenin hızlı geçmesi ve son bölümün beklentilerinizi karşılaması dileğiyle.

Kaynak: AnimeFantastica
  11. Beğen
    ShiroYuu reacted to Mileydi in Bleach FC   
    Bedri çok kibirlendi çok ahh bu 4 numara yok mu  :D  Ben de Tite den soğumuştum verilir de bu kadar mı power up verilir kardeş <_< Nerdeyse sinirlenip seriyi bırakacaktım zaten neydi o salağın adı haa Orihime o na da uyuz olmuştum Ichigo ya bir bakışı vardı bak gene dellendim :hate-onion-head-emoticon:
  12. Beğen
    ShiroYuu got a reaction from MandraFilozofu in Meraba Arkadaşlar   
    Foruma hoş geldin  :)
  13. Beğen
    ShiroYuu got a reaction from Celine in En "Kadınsı" Erkek Karakterler-Charapedia Anketi   
    Kagami Taiga ne alaka ya . Gayet erkeksi bir karakter , kadınsı bir özellik göremedim ben  :blink:
  14. Beğen
    ShiroYuu reacted to hiber in Öğrendiğinize Pişman Olacağınız Gerçekler   
    Bazen o kadar gereksiz bilgilerle karşılaşıyoruz ki, bir anlam yüklemeye çalışarak kaybettiğimiz zamanı geri kazanmaya çalışıyoruz. İlginç gelen bu bilgilerin birçoğu aslında yaşanmışlık ve toplumların geleneklerinden gelen yerleşmiş bilgiler. Bazıları da kulaktan dolma bilgilerin belli bir süre sonra kabullenilmiş, doğru veya yanlış olduğu sorgulanmadan inanılmış bilgilerdir.
    Ama öyle gerçek bilgiler var ki, sizi hayatta soğutmaya yetiyor. Hatta obsesif bir insan olmanıza, psikolojinizin son derece bozulmasına bile yol açabilir. İşte bu gerçek bilgilerden bazılar:

Eskimo bebekleri nezle oldukları zaman anneleri burunlarını emerek temizler. Eski Roma’da diş macunu yerine ezilmiş fare beyni kullanılmıştır. Amerikan Sağlık Örgütü (FDA), yaklaşık 200 gram kuru üzüm içerisinde 10 böcek ve 35 meyve sineği yumurtası bulunmasına izin verir. Ayrıca 450 gram fıstık ezmesi içinde 150 böcek parçası ve sıçan kılı bulunmasına izin verir. Masanızda, mutfak lavabosunda, market arabalarında, cep telefonunda, restoran menülerinde ve ATM’lerde klozetlerden daha fazla bakteri bulunur. Kelebekler kan içer. Ofisinizde bulunan fincanların % 20′sinde dışkı kalıntıları bulunabilir. Aynı zamanda cep telefonlarının % 16′sinda da dışkı parçasına rastlanmaktadır. Koalalar esasen annelerinin dışkını yer. Bir insan sürekli olarak tükettiği yiyeceklerin içerisinde olmak üzere yılda ortalama 500 gram böcek yer. Bir şeyi kokladığınız zaman o şeye ait moleküller burun çeperine yapışır. Ayaklarınız yılda ortalama 20 litre terler. Sayısal loto oynamaya giderken ölme ihtimaliniz, sayısaldan lotoyu kazanma ihtimalinizden daha yüksektir. Tek bir öpüşmede 40 binden fazla parazit ve yaklaşık 250 tip bakteri değiş tokuşu yapılır. Hipoterminin etkileri hakkındaki bilgilerimizin çoğunu Nazilerin insan üzerinde yaptığı deneyler sonucunda öğrendik. Erkek civcivler daha bebekken öldürülür. Çünkü horozlar, tavuklar kadar lezzetli değildir. Yılda ortalama 2500 solak insan, sağlaklar için yapılmış araç gereçler yüzünden ölmektedir. Restoranlardaki buz makineleri hiç temiz değildir. Özellikle balçık koruması denilen parçasını temiz olmadığı bir günde görürseniz buz tüketmeyi bırakırsınız. İkinci Dünya Savaşı sırasında içinde 9 asker bulunan bir Amerikan savaş uçağı Chi Chi Jima adındaki Japon adasına düşmüştür. Mürettebattan 8 kişi yakalanmış ve yenmiştir. Kurtulan 1 kişi George H. Bush’tur. Ortalama bir yatak 10 yıl içerisinde ağırlığının iki katına çıkar. Bunun sebebi üzerindeki toz akarlarının ve bunların dışkılarının birikmesidir. Eğer bir erkek aslan sürünün yeni lideri olursa, tüm yavruları öldürür. Amerika’da evsiz insan sayısından çok daha fazla boş ev vardır. Bir metro istasyonunda soluduğunuz havanın %15′i insan derisidir. Everest sağında 200′ün üzerinde ceset vardır ve bunlar tırmanıcılar tarafından yollarını bulmak için kullanılır. Kaynak: http://www.guncelmakaleler.com/ogrendiginize-pisman-olacaginiz-gercekler/
  15. Beğen
    Güncel!!

Gintama 556 - Değersiz Şey

yayınlanmıştır.

Yorumlarınızı bekleriz!

İyi okumalar!!

16. Beğen
    ShiroYuu reacted to Angriel in Masaüstü Resim Arşivi (HD)   
    Yeni resimler geldi :)

LoL Baron

Glacial & Inferno

Spectrals

This way buddy..

Night Elf-1

Monkey King

Gandalf - 2 

AnimeGirl-2

Chinese Ship

Nariko

Arwen

Chance of Sakura

17. Beğen
    ShiroYuu reacted to Angriel in Masaüstü Resim Arşivi (HD)   
    Evet millet bir süredir sağda solda gördüğüm yüksek çözünürlüklü hoşuma giden resimleri arşivliyorum bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istedim :) Sizlerinde varsa wallpaper olarak önerebileceğiniz resimler burada toplayabiliriz sanırım.

Boa Hancock

Akame Ga Kill (Akame)

Erza-1

DavyJonesChibi

DarkSiders-1

Portal Temalı-1

PuppyMilk

İstanbul-1

Akatsuki

Twins

Gandalfımsı  :P

The Beast

Sao End

Hımpf !

Caution: This is SPARTA !

Octocuk :P

River & City 

Mortred

In Black..

Fantasy Dragon

Ori   :rolleyes:

Umarım hoşunuza gider zamanla yenilerim resimleri beğenilirse :)
  18. Beğen
    ShiroYuu reacted to Amygirl in Kuragehime [Anime Tanıtımı]   
    Selaaaağğğğğğmmmm!
    Sizlere bu sefer birileri hard diskime sıkıştırmasa asla dikkat edip de izlemeyeceğim bir seri tanıtacağım. Klasik hatırlatmalarımıza geçelim:
    - Tanıtım spoiler içerebilir!
    - Tanıtım animeye göredir. Mangaya göre kusur olursa affola :)

Ad: Kuragehime / Princess Jellyfish / Ahtapot Prensesi
    Yıl: 2010
    Bölüm Sayısı: 11
    Tür: Komedi/ Josei
    MAL Puanı: 8.27

Şimdi 1920'lerin Japonyası'ndan kalan bir adet ev düşünün: Amamizu-kan... ve bu evde yaşayan birbirlerini internetten bulmuş ilginç şeylere sapıkça bağlanmış 5 otaku bayan düşünün! Otaku diyoruz birbirlerini başka nerden bulacaklar :D Makyajı geçtiniz bakımla ilgili her şeyden bihaber diğer kadınları tekdüzelikle yargılayan onlara tiki diyen yaşları 20 - 35 arası kız kuruları :D  Hemen tanıştırıyorum:

Baş karakterimiz Kurashita Tsukimi

Kendisi bir ahtapot otakusudur. Evet yanlış duymadınız :D Anime boyunca hemen her bölümde göreceğiniz annesi ile ilgili bir flashback nedeni ile ahtapotları sapık derecesinde çok sevmekte olan baş karakterimiz oldukça utangaç ancak her baş karakter gibi saf ve iyi yüreklidir.

Ev sahibesinin kızı Chieko

30 küsür yaşlarında olan evde kalmış kız kurusu yan karakterimiz bir Japon bebeği otakusudur.. Daha doğrusu en sevdiği şey mini kimonolar yapıp Japon bebeklerine giydirmek diyebiliriz. Chieko ile ilgili bir şey söyleyeceğim ama genel görüşlerimde yani az sonra :D

Üç Krallık Otakusu Mayaya

Shoujo hastası iseniz bu karakterin sesini ilk duyduğunuza aklınıza Koizumi Risa gelecek... Karakteri aynı seiyyu seslendiriyor :) Mayaya geçmiş çağlarda var olan (hayali de olabilir araştırmadım) üç büyük krallıkla acayip değişik ilgileniyor.. Karşılaştığı her olayı üç krallıkla ve generallerle bağdaştırması ayrı bir komedi.. Kız kafayı generallerle bozmuş yani :D Bana göre aralarındaki en ilginç otaku bu kız :)

Saçlarını kendisinden daha çok ön planda olan Banba

Bu küçük ve asosyalliğin dibine vurmuş karakterimiz bir Tren otakusu... Japonyadaki her trenin özelliğini, güzergahını ve geçiş saatlerini sorsanız bilebilir.. Küçük çocuklar gibi oyuncak trenleri mevcut :D Seride daha çok bonus saçları ile ön plana çıkmakta :D

Ve ayrı bir sapık: Jiji

Evet ismini aldığı gibi aynen... Kendisi jiji otakusu :D +65 yaş üstü sempatizanı karakterimiz aslında silik bir karakter ancak gittiği yerde gördüğü yaşlılara duyduğu sempati bizi güldürüyor :D

Evde yaşayan bir de altıncı karakterimiz var ancak onu hiç göremiyoruz :D Kendisi bir mangaka.. Çizimlerinden anladığımız kadarı ile yaoi çizeri :) Asosyallerin atası Mejiro Juon :D

Bu 5 otaku kızımız sessiz sakin bir hayat sürer... İnternetten kendilerine apartta kalacak ev arkadaşları arar (başvuranların arasında gayler bile mevcuttur : : : : : :D Tabi kendi aralarında kuralları da mevcuttur: Aparta erkek giremez. Tiki insanlar giremez! Tabi bu kural diğer ana karakterimiz Koubuchi Kuranosuke ile tanışana kadar sürüyor.

Şöyle ki: Tsukimi bir gece bir petshop önünde ahtapot severken.. Aynı akvaryuma konan fakat aynı ortamda yaşayamayacak olan iki ahtapot fark eder. Hayatı tehlikede olan ahtapotumuz Kurara (Tsukimi tarafından çoktan isim verilmiştir : : :D için mağaza görevlisi ile cesaret edip konuşmaya çalışır ancak abartı asosyalliğinden ötürü yanlış anlaşılır ve görevli tarafından hor görülür. Bu sırada uzun boylu pürüzsüz tenli güzeller güzeli tikilerin kraliçesi bir bayan tarafından yanlış anlaşılmadan kurtarılır. (Bu kişi Kuranosuke isimli baş karakterimizdir.) O günden sonra Kurara ve bizim genç güzel fıstık gibi karakterimiz Amamizu-kan kadrosuna dahil olur :)

Kuranosuke dönemin Japonya Hükümetinden muhafazakar bir bakanın çocuğudur. Her bölümde değişik saç renkleri ve giydiği değişik kıyafetlerle karşımıza çıkıyor :) Ayrıca bir çok bölümde Tsukimiye makyaj yapıp güzel elbiseler giydirerek adeta before after sahnelerine sebep olacağı için kendisini çok seviyoruz :) Seride Kuranosuke hakkında daha çok şey öğreneceksiniz. Spoiler vemek istemediğim için ayrıntıya girmiyorum :)

Seride eğlenceli bir çok yan karakter mevcut... Kısaca bahsedelim:

Koibuchi Shuu: Kuranosukenin ağabeyi.. Tek diyebileceğim şey: 30 yaşında bakir politikacı sekreteri :D Ayrıca bir kaç sebepten ötürü Tsukimi'nin ilk aşkı :D Aslında birbirlerinin ilk aşkları da neyse :D 

Gelelim animenin bana göre en ilginç karakterine : Hanamori Yoshio : Koibuchi ailesinin şoförü... Mercedes Benz 'den başka hayatında hiç bir şey olmayan bu karakteri anlamanız için tek bir sahne repliği yazacağım:
    - Shuu ile ilgili bir bayan var. Onu araştırmanı istiyorum.
    -Efendim siz benim patronumsunuz ancak Shuu benim çocukluk arkadaşım. Bunu ona yapamam
    - Sana bir Mercedes daha alırım.
    - Alo Sugimotsu chan. Ben Yoshio... Bir kızı araştırmanı istiyorum. Ayrıntıları buluşunca konuşuruz.
    : : : :D:D:D

Inari Shouko: Serinin kötü kadını :D Her işi vücudu ve cilvesi ile yapan bir iş kadını... Kızların deyimi ile "kariyerli tiki" :D Seriye sonradan dahil olan karakterimiz seriyi josei türüne çeviren tek karakter diyebilirim... Inari'nin ortaya çıkmadan önceki bölümler seriyi basit bir shoujo kılarken devamı hafif josei'ye kaydırıyor.

Negishi Saburouta :D Adam muhafazakar bir başbakan.. Ciddi bir politikacı Koubuchi kardeşlerin biricik dayısı :D Ama kabuğunu kırdığınızda altından bu çıkıyor:

Genel görüş:

Seri erkeklere hitap etmiyor :D benim gibi orta yaşlara doğru hızla ilerleyen bayanlar için biçilmiş kaftan... Ayrıca 11 bölüm az diyor mangasına doğru yol alıyorsunuz :D 
    Seride tarz sahibi olmanın ve bakımlı olmanın kişiye özgüven verdiğini öğreten sahneler var tabi anlayana... Before-after sahneleri ayrıca hoş ama orda dikkatimi çeken daha önce bahsedeceğimi söylediğim bir nokta var: Seride otaku kızlardan ev sahibesi Chieko sürekli kimono giyiyor. Before- after sahnelerinde diğer tüm kızların kıyafetleri çıkarılıp hoş güzel kıyafetler giydirilirken Chieko'nun before- after'ı değişmiyor. Kuranosuke gerekçe olarak zengin ev sahibeleri kimono giyer tarzın gayet iyi diye belirtiyor ancak bunun sebebi mangakanın kimono gibi geleneksel bir kıyafetin çıkartılarak modern bir bayan kıyafeti giydirilmesinin modern kıyafetlerin kimonodan daha güzel algısı oluşturabileceğini düşünmüş olması.. Ya da direk kimonoyu üstün tutmak istemiş de olabilir :)
    Hızlı ilerleyip biten bir seri... Erkekleri bilmem ama bayanları sarıyor yani :D Benim gibi önce çirkin kız sonra güzelleşiyor falan bu tarz olayları seviyorsanız tam size göre :)
    Ahtapotlar hakkında güzel şeyler öğrenebileceğiniz bir seri ayrıca :)

İzleyecek olanlara iyi seyirler :)
  19. Beğen
    Güncel!!

Gintama 555 - İzin İsteği

yayınlanmıştır.

Bölümlere ulaşmak için buraya tıklayınız.

Yorumlarınızı bekleriz!

İyi okumalar!!

20. Beğen
    ShiroYuu reacted to asci in IMDB Anime Sıralaması   
    Yeni Yayımlanan IMDB Diziler Listesi ile IMDB Anime Sıralaması da Beliriyor

eçtiğimiz günlerde beta olarak başlayan IMDB Top 250 TV sıralamasında anime serileri de yer alıyor. Sıralamanın bu erken haline girmeyi başaran animeler ve sıraları ise şu şekilde:

227. Detective Conan

213. Tengen Toppa Gurren Lagann

204. Trigun

175. Hellsing Ultimate

161. Mushishi

159. Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

143. Monster

140. Rurouni Kenshin

134. Neon Genesis Evangelion

127. YuYu Hakusho: Ghost Files

119. Samurai Champloo

106. Fullmetal Alchemist

90. Code Geass: Lelouch of the Rebellion

89. Berserk

86. Dragon Ball Kai

85. Steins;Gate

78. Hunter x Hunter

76. Dragon Ball (Kuzey Amerika sürümü)

71. Dragon Ball (Japonya sürümü)

66. Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2

63. One Piece

57. Shingeki no Kyojin

47. Dragon Ball Z (Japonya sürümü)

44. Dragon Ball Z (Kuzey Amerika sürümü)

32. Death Note

28. Fullmetal Alchemist: Brotherhood

24. Cowboy Bebop

Anime serilerinin sıra numaraları, tüm diziler içerisindeki yerlerini göstermektedir. Elbette devam eden oylamalar ile birlikte bu liste değişecektir. Sizleri haberdar etmek için paylaştığımız bu listenin ilerleyen zamanlarda nasıl değiştiğini göreceğiz. Sizin listede görmek istediğiniz animeler hangileri?

Tamamen ALINTIDIR: AnimeFantastica
  21. Beğen
    ShiroYuu reacted to Amygirl in Sinirlendiğinde En Korkunç Görünen 20 Bayan Karakter-Charapedia Anketi   
    20 numarayı bir numaraya alalım...
    Keşke şu Asuna gerçek hayatta yaşasa da saçını başını bir yolsam... Ya da bu Asuna fan ekibini elime bir geçirsem... Sinirlenince nasıl canavarlaşılırmış görterirdim ( yazar cidden kızgın)
    Tae Shimura bir tek yerini hak ediyor...
    Koko Hekmatyar listede bile yok Allahın pis otakuları :@ asıl canavar bence o :*
  22. Beğen
    ShiroYuu got a reaction from Koringen in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Akatsuki no Yona
  23. Beğen
    ShiroYuu reacted to karalamadefteri in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    :cheer3-onion-head-emoticon: Güncel gelmiiiiiiiiiş!  :cheer3-onion-head-emoticon: 

Tabi ki çevirisi de geldi :D Sorachi-sensei'nin hep böyle kısa diyalogsuz bölümler yazması dileğiyle :D

Gintama 511 - Son 5 Kişi 

yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam efenim!

Yorumlarınızı bekleriz! :hi-onion-head-emoticon: 

24. Beğen
    ShiroYuu reacted to karalamadefteri in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    Yeni bölümü bekleyenler burada mıııııı? :D

Efenim küçük bi bayram tatilinden sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz!  ^_^ 

Gintama 512 - İstek

yayınlanmıştır.

Bölüme ulaşmak için buradan devam!

:wub: Yorumlarınızı bekleriiiiz!  :wub: 

25. Beğen
    Güncel arcta olaylar koparken biz de atladığımız bölümlerle gülmekten kopalım  :lol:  :lol: 

Gintama 455 - Erotik Kitaplar Saklanır, Ama *****lar Saklanmaz

yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! 

:wub: Yorumlarınızı bekleriiiiiiz!  :wub: 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.