Jump to content

Hint filmleri izleyen var mı ?

ayanatsume
 Share

Recommended Posts

Genelde japon-kore-amerikan gördüm sitede dedim bakalım hint filmlerini beğenenlerde var mı acaba. :D

Mesela ben çok severim Aamir Khan filmleri çok kaliteli ve mükkemmeldir bence. Kesinlikle tavsiye ederim :D

Sizinde beğendikleriniz varsa bana tavsiye edebilirsiniz :D

İzlediğim filmler

3 İdiots

Her Çocuk Özeldir

My Name is Khan

Ghajini

Fanaa

Jodhaa Akbar

Ghajini ve 3 idiotsu şiddetle tavsiye ederim :D

My Name is Khan bunu geçenlerde bir arkadaşım önermişti izlemeyi düşünüyordum. Sen de izlemişsin. Müsait olduğumda izlerim. Birkaç tane moviemaxte izlemiştim ama isimlerini hatırlamıyorum. Zaten öyle hastası olacak kadar da izlemedim ama yine de senin önerdiklerine bakacağım. :D

My name is Khan harika bi öneri arkadaşına uy ve kesinlikle izle bence :D Televizyonda çıkanları bende izlemiştim.

Eğer böyle dram ağırlıklı filmlerden hoşlanıyorsan ghajini yide öneririm müthiş bi film :D Ağlamaktan içim çıktı o filmde :D

Bollywood'un hastasıyız :D Son zamanlarda sinemada gelişme gösterdiler. Bunda tabi Aamir Khan'ın etkisi büyük. Her ne kadar filmler uzun sürsede, ben şarkılarını çok seviyorum, ayrıca çok renkli insanlar :lol:

Benim favori sanatçım ise Asin ( Ghajini'de Kalpana )

Film önerilerine gelince, zaten Aamir Khan'ın en güzel filmlerini izlemişsin, onların dışında bir iki tane daha sana A.Khan filmi öneririm, tabi ki diğerleri kadar güzel olmasa da, A.Khan hatrına izlenir ;)

-Rang Da Basanti

-Dhobi Ghat

-Lagaan: Once Upon a Time in India

-Mangal Pandey

Bunların dışında izlediğim ve beğendiğim bir kaç hint filmi ise;

-Ready

-London Dreams

-Housefull 2

-Bodyguard

-Black

-Jaane Tu Ya Jaane Na

Şimdiden iyi seyirler =)

Ek Tha Tiger filmini izlemenizi öneririm hem konu olarak güzel hemde çekimlerin bir kısmı Irak olarak gösterilen yer Mardin'de bir kısmıda İstanbul'da geçiyor. Film benim çok hoşuma gitmişti. :)

Hint filmi ve çekimleri türkiyede mi olmuş ? :blink: Kesinlikle izlemem gerekiyor :D Saol iyiki söyledin izliyim ben bunu hatta arkadaşlarımada izletim :D