Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Strix. reacted to Strix. in Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]   
    EDİT : Bu arada günün animesi :) 31 ekim 2014

aşırı spoiler içerir !  <_<
  2. Beğen
    Strix. reacted to KuramaUN in Naruto’nun Final Bölümü Renkli Olacak   
    Nefeslerin Tutulduğu Naruto’nun Final Bölümü Renkli Olacak

Naruto’nun sona ermesine çok az bir zaman kaldı ve doğal olarak Naruto haberleri art arda gelmeye devam ediyor. 10 Kasım’da Weekly Shonen Jump’ta yer alacak Naruto’nun finali 2 bölüm uzunluğunda ve 44 sayfa olacak. 699 ve 700. bölümler bu sayede birlikte çıkacak. 699. bölüm klasik olarak karşımıza çıkacakken, 700. son bölüm tamamen renkli sayfalardan oluşan gerçek bir final olacak. Elbette her zaman için resmi çıkış tarihi 10 Kasım’dan bahsediyoruz ancak manga internete sızdırılacağı için önümüzdeki hafta pek çok kişinin finalden haberdar olacağını da not düşmek gerek.

Manganın final bölümüyle ilgili bilgilerin yanı sıra Weekly Shonen Jump’ta The Last: Naruto the Movie hakkında yeni bilgiler ve görseller de paylaşıldı. (BİR MİKTAR SPOILER İÇEREBİLİR!) Hikaye ile ilgili olarak bu haberde bahsedilen gizemli karakterin Ay’ın Dünya’ya yaklaşmasının perde arkasındaki Toneri Otsutsuki olduğu ve kendisinin Hagoromo ile Kaguya’nın soyundan olduğu ortaya çıktı. Karakteri seslendiren isim ise ünlü seiyuu Jun Fukuyama. Ayrıca sinemada “Naruto Hiden Retsu no Sho” adında Masashi Kishimoto’nun The Last: Naruto the Movie için hazırladığı bir manga dağıtılacak. Anime filminin yeni tanıtım videosu da bu cumartesi Japonya’daki sinemalarda gösterilecek.

Kaynak: Animefantastica
  3. Beğen
    Strix. reacted to FuneraireS in Kamisama Hajimemashita’dan İlk Video   
    2. Sezonu Merakla Beklenilen Kamisama Hajimemashita’dan İlk Video

İlk sezonu oldukça beğenilen Kamisama Hajimemashita’nın ikinci sezonuna dair ilk tanıtım videosu yayımlandı. Videoda ise Tomoe’nin sesiyle animenin ve karakterlerin hikayesinden bahsediliyor.

- Demek bu civarda gezinenler sizsiniz… Akurao ve Tomoe. Ee, bir dövüşe ne dersiniz?
    - Bize uyar. Can sıkıntımı hafifletmiş olursunuz. Öyle değil mi, kardeşim?
    - Geberin!
    - Durmanız gerektiğinde durmalıydınız!
    - Hiç fena sayılmazsın kardeşim. Tomoe? Tomoe!
    “Bendeniz Mikage Tapınağı’nın hizmetkarı Tomoe. Eskiden şeytandım, lakin artık bir sözleşme yapıp bir tanrının hizmetine girdim. Bu iş aslında tam bana göre. Bu da efendim. Kendisi Mikage Tapınağı’nın gücünün devredildiği insan olur. Bir kurtçuk kadar zayıf olsa da sürekli etrafta gezinip durur. Anlayacağınız gözümü ondan ayırmaya gelmiyor. Sayesinde de “okul” denilen bir yere gitmek durumunda kaldım.
    Bu çocuk da bir Tengu. İnsan dünyasında yaşamaya heves etmiş tuhaf bir tip. Amacı Nanami’nin kalbini yiyerek tanrı olmaktı ama ben onun icabına baktım. Yine de bize bulaşmaya devam ediyor, öyle sinir bozucu ki.
    Başka sinir bozucu tipler de var. Bunlardan biri de ben fark etmeden kendi kendine bir anlaşma yapan Mikage Tapınağı’nın bir başka hizmetkarı. Kendisi öte dünyada pek tanınmaz. Kutuda yaşan bir yılan olur ki acayip sinir bozucudur.
    İşte bu da beni bir hizmetkara çeviren eski efendim Mikage. Bir kelebeğin içinde yaşayabilen yakalaması zor biri. Biraz dışarı çıkacağını söyleyip 20 yıldır dönmedi.
    Otohiko ise Mikage’nin tanrı arkadaşlarından. Ara sıra Nanami’ye sataşmak için tapınağa gelir. Öyle görünüyor ki Nanami’ye yaklaşmaya çalışan başka kişiler de yok değil, ancak… ben yanında olduğum sürece kimsenin ona yaklaşmasına izin vermeyeceğim. Kim gelirse gelsin onu hep koruyacağım. Sonuçta benim işim bu. Neyse, siz takipte kalın.”
    Seiyuu ve seslendirme kadrosu da belli olan animenin yayım tarihi ise henüz açıklanmadı. Peki siz ilk sezonu nasıl bulmuştunuz, ikinci sezondan beklentileriniz neler?
    Alıntı:AnimeFantastica
  4. Beğen
    Strix. got a reaction from Nanilyas in Naruto’nun Final Bölümü Renkli Olacak   
    Naruto bitiyorumu :cruch-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti    :frozen-onion-head-emoticon:  :help-onion-head-emoticon:  :ghost-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :crying3-onion-head-emoticon:   :dying-onion-head-emoticon:   :dead-onion-head-emoticon:
  5. Beğen
    Strix. reacted to Huseyinekrem in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    Daha fazla gitmek riskli aslında. İnan onu düşünüyorum o yüzden yeni bölüm çıkarmadım ne yapsam bilemedim :)

Sevilmek güzel şey ya :D Teşekkürler çok mutlu oldum bu yorumu da görünce.
  6. Beğen
    Strix. reacted to Huseyinekrem in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    :TÜR:
    Aksiyon, Romantizm, Dram, Bilim-Kurgu, Süperzeka

:KONU:
    Emir adındaki bir Türk gencinin, Japonyada yaşayacakları anlatılıyor. Gencimiz süper zekalı bir çocuk. Geliştirdiği yapay zeka algoritması ile dünyaya
    meydan okuyor. Ancak bunun ağır bedelleri olacak...

:OPENING:
    http://www.youtube.com/watch?v=jUvIh6eePQw

İkinci ve üçüncü sayfalardaki yorumlar spoiler içerebilir. Dikkat edin :)
    Görüşlerinizi de esirgemeyin arkadaşlar. Onlar bizim için çok önemli :)

1.SEZON

2.Bölüm(Kötü Haberler Dizisi):

3.Bölüm(Seni Seviyorum):

4.Bölüm(Süper zeka):

5.Bölüm(İçeriye Giriş):

6.Bölüm(Emirin Mesajı & Skynet 2.0):

7.Bölüm(Film Şeridi):

8.Bölüm(Son Dilek):

9.Bölüm(Yeni Dünya):

10.Bölüm(Daniel&Tohka):

11.Bölüm:(Olamaz!):

12.Bölüm(Yeter Artık!):

13.Bölüm Sezon Finali(Değişim başlasın!):

2.SEZON
    Notlar: Konu ilk bölümden saçmalanmışa benziyor ancak yeni bölümler geldikçe ortaya güzel şeyler çıkacak. Her hafta en az bir bölüm ekleyeceğim. Keyifli okumalar.

1-1.Bölüm(uyanış):

1-2.Bölüm(Uyanış-2):

Arkadaşlar açık konuşmak gerekirse konuyu çok dağıtıp aşırı hızlı giderek bir hata yaptım. Şimdi hikayeyi en baştan yazıyorum. Bu sefer bazı karakterler olmayacak, olanların kişilikleri farklı olacak, bu yazdıklarımda gördüğüm hatalar ve eksiklerde giderilecek. Şuan whatpad üzerinden yayınlamaya başladım ki böylesi çok daha uygun benim için. Benim yazdıklarıma ilgi duyan arkadaşları bekliyorum. Eski yazdıklarımı silmeyeceğim. Zira ikisinide okuyup karşılaştırma yapabilecek insanlar var. Belki yeni halini kimse sevmez, eskiye döneriz vs vs. İpler sizin elinizde yani.

=> http://w.tt/1JqYdxy

---5.Bölüm'e buradan ulaşabilirsiniz
  7. Beğen
    Strix. got a reaction from quincy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    doğum gününü Kutlarım. umarım sizde benim doğum günümü kutlarsınız arkadaşlar Tarih = 11 ocak  :lol:

8. Beğen
    Strix. reacted to Yumit2456 in Selam Ben Yumit   
    Selam arkadaşlar ben Yumit. 3-4 yıl kadar önce bilgisayarım bozulduğundan dolayı el mahkum geceleri televizyona sarmıştım. Orada animeyle tanıştım sırf canım sıkılmasın diye açtığım bir kanalda sık sık bleach ve naruto bölümlerine rastlıyordum. Daha sonra hoşlandığım kızın anime izlediğini ayrıca bleach çok sevdiğini öğrenince bilgisayara oturdum azmettim 1 haftada bleach bitirdim. Çok sevdim dostlar anlatamam [Kızdan değil animeden bahsediyorum :D (Kızı da çok sevdim ama konumuz bu değil :D)]. Zamanla daha çok girdiğim bu dünyada bir süre önce turkanime forum üyesi oldum. Tek amacım sürekli anime izlediğim siteye/sitenin uzantısına destek olmak için bir üyelik almaktı o yüzden pek girmedim. Ama anlaşılan bundan sonra buralarda olacağım. Birçok anime izledim bunlar hakkında konuşmaya bayılırım canı sıkılan arkadaşlara fikirlerimi sunmaktan ve bilgili arkadaşlardan fikir almaktan memnun olurum (Spoiler sevmem yanlış anlaşılmasın). Bu kadar sanırım. Ah birde 19 yaşında 1.80 boyunda ve bekarım Esra Hanım evim arabam yok fakir ama gururluyum  :D  (İlk esprim oldu beğenmesenizde beğenmiş gibi yapın bari biraz gaz verin :ph34r: /> )
  9. Beğen
    Strix. reacted to FuneraireS in Danna ga Nani o Itteiru Ka Wakaranai Ken’in İlk Videosu   
    Danna ga Nani o Itteiru Ka Wakaranai Ken’in İlk Videosu Yayımlandı

Ağırbaşlı işinde gücünde normal bir kadın düşünün. Daha sonra bu kadının normal bir şekilde aşık olduğunu ve normal bir şekilde evlendiğini düşünün. E bu kadar normallik anime ve manga dünyasına aykırı olduğu için bu kadının hikayesi de bir anormallik barındıracaktır bünyesinde ve bu da kadının severek evlendiği kocası olacaktır tabii.

Ağırbaşlı ve çalışkan bir ofis çalışanı olan Kaoru ile internetteki büyük Bilgisayarlı Bilgi Sistemleri (BBS – Bulletin Board System)nden birinin bağımlısı olan otaku kocasının hikayesini anlatan Danna ga Nani o Itteiru Ka Wakaranai Ken (I Can’t Understand What My Husband Is Saying) isimli Kyoushinsha Cool’un 4-Panel (4-koma)li web mangasının anime olacağı daha önce duyurulmuştu. Şimdiyse sevimli otakulara bir yenisini daha ekleyecekmiş gibi görünen bu animenin ilk tanıtım videosu yayımlandı.

Videoyla birlikte animenin seiyuu ve yapım kadrosuna ilişkin yeni bilgiler de paylaşıldı. Buna göre seiyuu kadrosu şu şekilde:

Kaoru – Yukari Tamura

Hajime – Kenichi Suzumura

Rino Juse – Rie Kugimiya

Nozomu Juse – Toshifumi Sakai

Tanaka-san – Ryoko Shintani

Yamada – Daisuke Tonosaki

Mayotama – Sayaka Horino

Miki-san – Kaori Shimizu

Seiyuu kadrosu yanında, animenin yapım kadrosu da şu şekilde duyuruldu. Yapımını Dream Creation’ın üstlendiği animeyi, Shinpei Nagai yönetecek ve senaryodan sorumlu olacak. Ryuichi Baba animasyon yönetmenliğini üstlenecek ve karakter tasarımlarından sorumlu olacak. Masakatsu Oomuro ses yönetmeni olarak karşımıza çıkacak; G-Angle ise animenin müziklerini yapan isim olacak.

13 bölüm olacak anime, 2 Ekim’de yayımlanmaya başlayacak.

Kaynak: AnimeFantastica
  10. Beğen
    Strix. reacted to Kutsan in Yeni Bölümlerden Bildirim Alın   
    Merhabalar,

Pushbullet kanallar özelliği ile çok büyük bir yeniliğe gittiği için bu konuda bir hayli basitleşti ve artık IFTTT kullanmamıza gerek kalmadı. Bu yazımda size Pushbullet kanallar sistemini kullanarak Türk Anime'de yayınlanan tüm yeni bölümlerden bildirim almayı anlatacağım.

1. Aşama

İlk olarak Pushbullet uygulaması aşağıdaki bağlantılardan indirelim. Telefonunuza bildirim gelsin istemiyorsanız sadece tarayıcı eklentisini kurabilirsiniz ya da tarayıcıdan bildirim almak istemiyorsanız Pushbullet'i sadece akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Pushbullet'e sadece Google ve Facebook hesabı üzerinden giriş yapabiliyorsunuz. Hangi platformlara yüklediyseniz hepsine aynı hesaptan giriş yapın. Pushbullet ayarlarından Pushbullet'i açmayı unutmayalım, yoksa çalışmayacaktır. Bildirim sesini değiştirebilir ve sadece Pushbullet'ten bir bildirim geldiğinde bunu kolayca anlayabilirsiniz. Pushbullet'i kurduysak ve giriş yaptıysak telefonumuzda Pushbullet ayarlar bölümünden bir test bildirimi gönderelim. Eğer telefonumuzdaki bildirimi bilgisayarımız üzerinden görebiliyorsak sorun yok demektir.

Pushbullet uygulaması akıllı telefonunuzda bir bildirim aldığınız zaman bunu bilgisayarınızdan veya başka bir cihazınızdan direkt olarak görmenizi, SMS ise cevaplayabilmenizi veya unutabilmenizi sağlar. Eğer birden fazla akıllı cihaza sahipseniz tüm cihazlarınızın bildirimlerini eşitleyebilirsiniz. Ayrıca bağlantı, metin veya dosyaları cihazlarınıza ya da arkadaşlarınıza direkt olarak yollayabilirsiniz. Pushbullet genel olarak bu işe yarar.
    Detaylı İngilizce inceleme için buraya, Türkçe inceleme için de buraya tıklayabilirsiniz.

Pushbullet'i edinmek için:
    https://www.pushbullet.com/apps Önemli Notlar 1: 
    Bir sistemde 2 tane Pushbullet istemcisi yüklemek sadece bildirimlerinizi aynı zamanda çifter olarak almanızı sağlar ve bildirim karmaşasına yol açar. Örneğin aynı bilgisayarda Chrome ve Firefox gibi farklı tarayıcıların ikisine de Pushbullet'i yüklemek. Pushbullet'e tüm cihazlarınızda Google veya Facebook hesabı ile giriş yaparken aynı hesabı kullanınız. 2. Aşama

Türk Anime Pushbullet kanalına abone oluyoruz. 2 farklı yoldan olabiliriz. Pushbullet bir çok platformda çalıştığı için iki farklı yoldan birini seçebilirsiniz. Herhangi birinden abone olduktan sonra diğerine bakmanıza gerek yoktur.
    Bilgisayar üzerinden olmak için:
    https://www.pushbullet.com/channel?tag=turkanime bağlantısına girdikten sonra FOLLOW / TAKİP ET butonuna tıklıyoruz.
      Akıllı telefon üzerinden olmak için:
    Uygulamada "Kanallar" bölümünü açıyoruz ve "Kanal etiketi girin" butonuna dokunuyoruz. Etikete turkanime yazıyoruz. Her şey tamamdır! Bundan sonra artık Türk Anime'de yayınlanan tüm yeni bölümler için bildirimler alacaksınız.

Konunun eski halini okumak için aşağıdaki spoiler'a göz atabilirsiniz. Sadece meraklı arkadaşlar içindir ve geçerli olandan farklı olarak eksikler, değişen kısımlar olabilir. Eski konuda, tek bir anime için veya IFTTT kullanarak yeni bölümlerden e-posta ile haberdar olmak gibi aksiyonlar mevcuttur. Eğer akıllı bir ampüle sahipseniz yeni bölümlerde ampülün göz kırpmasını bile sağlayabilirsiniz. Tamamen yaratıcılığınıza kalmış. Üstteki kısımları yaptıysanız eski konuyu okumanıza gerek yoktur.

Turkanime.tv RSS beslemelerini direkt okumak için: https://feedly.com/#...nime.tv/rss.xml

Teşekkür ederim, yorumlarınızı eksik etmeyin.

Eski konu (Şu ankinden yaklaşık iki kat daha uzun):

11. Beğen
    Strix. reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)   
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar Anime Komedi sizlerle. Malesef kişisel sebeplerden dolayı yeni çalışmalar baya geçikti, kusuruma bakmayın.
    Bugün Anime Komedi'de on bir yeni sayfa ile karşınızdayım.
    -Son zamanlarda ikinci sezonu başlayan SAO animesine ufak bir gönderme var :D
    -Dört büyük manganın mangakalarının komik yanlarını canlandırmalar şeklinde çizdim :D
    -Son olarak mini seri Animeci Aşıkların beş sayfalık yeni bölümüz sizlerle. Umarım beğenirsiniz :)

SAÇ ŞAMPUANI REKLAMI

AH ŞU MANGAKALAR ( Tabi bu değerli mangakalara, manga konusunda söz söylemek benim haddim değil ama ben sadece anime severler tarafından dikkat çekilen taraflarını komedi unsuruyla işlemeye çalıştım. Dördüde iyi ki varlar ve iyi ki bu güzel eserleri çizmişler. )

ANİMECİ AŞIKLAR (BÖLÜM 1 TEKRAR & BÖLÜM 2 & KAPAK ÇALIŞMALARI)

BÖLÜM 2 KAPAK

-BÖLÜM 2-

Tüm Anime Komedi Çalışmaları İçin:
    http://forum.turkanime.tv/forum/212-fan-fiction-komedi-d%C3%BCkkan%C4%B1/
  12. Beğen
    Strix. reacted to Skadi in Working!! 3. Sezon Duyuruldu   
    Mangası Sona Yaklaşırken Working!! 3. Sezon Duyuruldu

Bu hafta sonu düzenlenen Working!! ve Servant x Service temalı yaz partisinde Working!! animesinin 3. sezonuna yeşil ışık yakıldı. Wagnaria!! olarak da bilinen serinin 3. sezonuyla ilgili daha detaylı bilgiye önümüzdeki dönemde ulaşabileceğiz gibi görünüyor.

Bir restoranda yarı zamanlı çalışan lise 1. sınıf öğrencisi Sota Takanashi’nin restorandaki tuhaf iş arkadaşlarıyla yaşadıklarını konu alan komedi türündeki mangaya 2005 yılında, Karino Takatsu tarafından Square Enix’in Shonen Gangan dergisinde başlanmıştır.

Manganın 13. ve son cildinin 25 Aralık’ta Japonya’da satışa sunulacağı Shonen Gangan’ın eylül sayısında duyurulmuştu. Manganın son cildiyle donatılacak olan 2015 takvimi de aynı tarihte sınırlı sayıda piyasaya sürülecek.

Kaynak:AnimeFantastica
  13. Beğen
    Strix. got a reaction from ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Harikasın tebrikler...  :lol: 
  14. Beğen
    Strix. reacted to ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...

Yaklaşık 8 ay sonra sonunda bir Anime parçası yüklemeyi başarabildim :D Bu seferki parçam Parasyte' dan '' Next To You''... Animesini çok sevmiştim ve melodiyi de sevince bu parçayı çalmak istedim, umarım sizde severseniz :D Ve kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim. Daha fazla kişiye ulaşmak beni hem gururlandırıyor hem de daha fazla video yüklemem için beni motive ediyor ^^ Ve küçük bir uyarı yapmak istiyorum (Animesini izlemeyenler için) videoyu izlerken parmaklarıma bakın, yandaki videoya değil :D Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz ^^'' Herkese iyi seyirler :D

Eski Videolar

Herkese merhaba ?? Daha önce Naruto'nun Sadness and Sorrow adlı parçasını çalmıştım (Belki izleyenler olabilir) Şimdiyse Piyano resitalinde sahnede çaldım ama bu sefer Hocamda bana Flütle eşlik etti ? Ufak bir hatam oldu ama o da heyecandan, daha önce sahnede kimseyle birlikte çalmamıştım çünkü ^^" Neyse fazla uzatmayayım... Umarım beğenirsiniz ????

Merhaba ^_^ Önceden Naruto çalmamı isteyen çok olmuştu bende Sadness And Sorrow adlı parçayı çalmaya karar verdim umarım beğenirsiniz :) Bu sene üniversite sınavına gireceğim için piyanoya çok fazla ağırlık veremiyorum ama sınavdan sonra daha fazla parçayla sizlerle olacağım ^^ Desteklerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum ^_^
    Daha fazlası içinde instagramdan takip edebilirsiniz :) : https://www.instagram.com/alican5/

Tekrardan Merhaba :) 6 ay önceki sahne çalışmamdan sonra tekrar yeni bir parçayla yani yeni bir Anime parçasıyla sizlerleyim ^_^ Bu seferde Tokyo Ghoul'dan bir parça çalmak istedim.Eski videolarımı izledikçe bir sonraki videomun daha hatasız ve daha kaliteli olması için uğraşıyorum. Umarım beğenirsiniz ^_^ Her zaman söylediğim gibi amacım animeyi yani Animelerdeki bu güzel müziklerin Türkiye de daha fazla yayılmasını sağlamak hatta bir Türk olarak Türkiye dışına ulaşabilirsem ne mutlu bana :D Sizdende ricam desteklerinizi esirgememeniz... Paylaşıp daha çok insanın görmesini sağlarsanız çol mutlu olurum :) Ve çalışmalarıma zaman ayırıp izleyen herkese teşekkürler... :)

Önceki Videom

Herkese Merhaba  :) En son böyle bir Konuyu 1 yıl önce açmıştım , şimdi daha iyi bir şekilde karşınıza çıkmak cidden çok güzel  ^_^ Hemen kendimden bahsedeyim ;Beni tanıyanlar olabilir Fairy Tail Natsu coverım dan ve Geçen seneki Fairy Tail parçamdan (Klasik konuya giriş şeklim  :D) Amacım Türkiye de Animeyi daha çok duyurmak bunu da müziğin gücünü kullanarak yapmaya çalışıyorum  ^_^ Bu amaç uğrunda her seferinde kendimi geliştirmeye çalışıp daha  iyi şeylerle karşınıza çıkmak istiyorum  :) Bu video da tam 6 gün önce restalimde çekilmiş bir video, bu sefer Fairy Tail çalmak istemedim ve farklı bir Anime den olmasını istedim araştırırken de Guilty Crown un Krone parçasına denk geldim , parçayı ilk duyduğum anda hayran kaldım çünkü bana direk Guilty Crown daki duyguları hatırlattı , bende hemen gösteride bunu çalmalıyım diye düşündüm. Çok uzattım kısa keseyim... Gösteride kapanışı ben yaptım bu yüzden üzerimde büyük bir heyecan vardı yani hatalarım ondan kaynaklı  :D Parçayı bitirip öğretmenimin yanına gittiğim zaman ikimizinde gözleri dolmuştu  :D ( Kendiside bir animecidir) Sadede gelirsem sizlerden ricam bana amacımı gerçekleştirmemde yardımcı olmanız, bu yüzden siz animecilerin ve TurkAnime nin desteğini bekliyorum  :) Umarım sayenizde hedeflediğim yerlere ulaşa bilirim  ^_^
    ^_^

Önceki Çalışmalarımı Aşağıda bulabilirsiniz 

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba  :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım  :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat bu sefer size çok daha iyi bir parça ile geldim, bu videoyu sizlere sunmayı uzun süredir bekliyordum ama doğru zamanı bekledim... Kendimi daha fazla geliştirip, daha dinlenebilir bir parça çalmak istedim. Tekrar bir Fairy Tail parçası ama ilk videomu paylaşırken söylediğim gibi Fairy Tail in yeri bende çok ayrı. Kendimi bilerek başladığım ilk Anime, hatta Fairy Tail sayesinde bu parçayı ( ve diğer bütün parçaları) çalmamda yardımcı olan Piyano öğretmenim bile Animeci oldu  :D Çok uzatmışım >.<  :) Sadede gelirsem amacım hem Animeyi hem de Anime Müziklerini daha geniş kitlelere duyurmak, sizlerden ricamsa bu amacım doğrultusunda bana yardımcı olmanız. Videomu paylaşarak bana destek olursanız cidden çok sevinirim ( ve şimdi her zaman ki sözüm  :D ) 1 paylaşım bile benim için çok değerli  :) Özellikle TürkAnime yöneticileri bana destek olursa çok mutlu olurum  :rolleyes: . İlk videomda beklemediğim anda bir artış yaşanmıştı nedenini bulamamıştım ama daha sonra sizin sitede paylaştığınızı öğrendim bu yüzden geç de olsa çok teşekkür ederim :3 uzun bir metin oldu ama bana vaktinizi ayırdığınız için tekrar teşekkür eder ve iyi seyirler dilerim ^_^ Ayrıca yorumlarınız benim için çok önemli, lütfen yorum yapmadan geçmeyin :D

Önceki videomu aşağıda bulabilirsiniz :)

EVET MİNNA GEÇENLERDE İLK KEZ PİYANO RESİTALİNE ÇIKTIM VE DAHA FARKLI Bİ ŞEYLER YAPMAK VE ANİMEYİ DAHA DA YAYMAK ADINA RESİTALDE FAİRY TAİL DEN MAİN THEME İ ÇALDIM, HEM ÇALDIĞIM YERDE HEMDE DİĞER ANİMECİ ARKADAŞLARDAN ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIM :D İLK PİYANO RESİTALİM OLDUĞU İÇİN HEYECANDAN HATALAR YAPTIM TABİ ^^" SONUÇ OLARAK BİR RİCAM VAR, SİZ YANİ BÜTÜN ANİMECİLERDEN YARDIM İSTİYORUM VİDEOMUN DAHA FAZLA YAYILMASI İÇİN 1 KERE BİLE PAYLAŞSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM... ŞİMDİDEN YARDIMI ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ^_^ DAHA FAZLA VİDEOYLA YENİDEN KARŞINIZDA OLMAK DİLEĞİYLE :) :)
  15. Beğen
    Strix. reacted to Skadi in Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu   
    Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Geliyor

Hakusensha’ya ait ünlü shoujo dergi Hana to Yume’nin bu yılki 17. sayısı, dergideki sevilen serilerden Kamisama Hajimemashita için hayranlarını sevindirecek bir haberi beraberinde getirdi. Julietta Suzuki’nin mangasından uyarlanan, 13 bölümlük animesi 2012 sonbahar sezonunda yayımlanan seriye ikinci sezon müjdesi verildi. Manganın 16. cildi ardından yayımlanmış 2 bölümlük OVA da bulunuyordu.

Shoujo animelerin manga promosyonu amacıyla kısa tutulduğu ve çoğunlukla ardının gelmediği düşünüldüğünde Kamisama Hajmemashira’ya ikinci sezon haberi birçok kişiyi mutlu edecek gibi görünüyor. Siz de bu kişiler arasında yer alıyor musunuz?

Kaynak:AnimeFantastica
  16. Beğen
    Strix. reacted to Toprakezgi in おい! ( Selam! )   
    Yusuf senin yaşın kaçtı ? 
    Tekrar hoş geldin. Bence özünde sevilesi bir insansın. Bir de düzgün yazabilsen, ah ah. :D
  17. Beğen
    Strix. reacted to Toprakezgi in Yeni Konu Başlatmadan Önce Okuyun!   
    Arkadaşlar yeni konu açmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var, bunlara uymanız gerekmektedir. Bu kurallardan aklıma gelenleri yazıyorum. Gerekirse eklemeler yapılacaktır.
    Öncelikle açacağınız konunun benzerinin forumdaki başka bir konuda olmadığından emin olmalısınız. Lütfen başlık açmadan önce forum araştırması yapınız. Açılan konunun içeriğinin forum kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz. Yazınızın Türkçe dil kurallarına uygun olduğundan emin olun. Bu konuda yardım için bu başlıktan faydalanabilirsiniz. Yine bu kuralla ilişkili olarak başlıktaki ilk harfleri büyük yazmayı unutmayın ve elinizden geldiğince mantıklı başlıklar bulmaya çalışın. Şuan için Forum Oyunları bölümümüz kapanmıştır. Forum oyunları ile alakalı başlıklar açmayınız. Başlığı doğru yere açtığınızdan emin olunuz. 100 iletiyi Doldurmadan önce > Anime Genel, Geyik ve Tüm Alt Bölümleri, Manga Genel, Geyik ve Tüm Alt Bölümleri, Sohbet/Konu Dışı bölümlerine Başlık Açamazsınız Bu kurallara uyulmadığı takdirde düzeltilebilir hataların düzeltilmesi için başlığı açan üye uyarılacak veya hata adminler tarafından düzeltilecektir. Konu ile ilgili genel bir yanlış varsa konu silinecektir, hareketlerinde ısrar ederse üye banlanacaktır.

Bu konuyu buraya açmamın amacı yeni üyelerimizin büyük çoğunluğunun bu kuralları bilmemesi. Gereksiz konular açması sonra da alay konusu olmaya mahkum olması. Sizi düşündüğümden yapıyorum başka amacım yok. -_- He yine de açarım ben derseniz çok pis ezeriz adminler olarak. Ahlaksızlık kanımızda var. :ph34r:
  18. Beğen
    Strix. reacted to Toprakezgi in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Smtkrsln

3 uyarısı olmamasına rağmen normalde 3 uyarıyı çoktan almış olması gereken banlı üyemiz... Güzel üslubunu ve konu dağıtmaya yer arayan benliğini alsın başka diyarlara gitsin efendim. Mordora yolluyoruz bu dostumuzu. Kal sağlıcakla. 
  19. Beğen
    Strix. got a reaction from Zeyzeyinufakkardeşi in おい! ( Selam! )   
    Denerim :D bu arada 15 yaşındayım  11 Ocak 1999 :D

Hayır *-*

Deilim yaw :S

Teşşekürler Hoş bulduk

Hoş bulduk ve evet :)

Bende :)

Tekrar Hoş bulduk Yeniden gelmek güzel :) Ve tabiki dikatli olucam  :ph34r:

Hoş bulmuşak :D

Saol Hoş bulduk

Hoş bulduk

Hoş bulduk kardeşim

Hoş bulduk teşşekürler. :)

Hoş bulduk :)

Herkezi yeniden görmek güzel bazı arkadaşlarımız olmasada mesela ext gibi. -_-
  20. Beğen
    Strix. got a reaction from Cold Dewil in おい! ( Selam! )   
    Merhaba Arkadaşlar Onca macera ve Koşuşturmadan sorna Forumda Takılalım diye Düşündüm Tam Ramazan Sornası Forum a Girince Ban'landımı Fark ettim. Tamam İtrazım Yok. Amma Formsuz anime izlemenin Keyfi Çıkmıyor Diye Yeniden Üyelik aldım Umarım bu sefer Kurral Dışına cıkıp da uyarı ve ban yemem *-*

Kendimi Tanıtmaya Gelince Adım yusuf Kütahya'da yaşıyorum Bilgisayarla aram aşırı derecede iyi. Bir sorununuz olursa yardım etmekten mutluluk Duyarım. Diyer Bilgilerim Profilimde Yazıyor Yazmayanları buraya yansıtıcam.

- 11. ocak. 1999 ( 15 yaşındayım )

-Kitap okumayı , yazmayı
    -Manga yapmak ( Yeniyim ve acemiyim. )
    -Yasa Dışı sitelerin İcabına bakmak. ( THT Yolu ile. )
    -Anime izlemek ( Bu Formdaki Neredeyse Herkez gibi *-* )
    -Japonca ve ingilizce Oyun, Kitap vs İşleriyle uğraşmak ,oynamak ( Belki cevirmen olurum diye *-* )
    -Bisiklet Binmek.
    -Nostajik arabalar Kullanmak Mesela Murat 124 ( Biliyorum yaşım tutmuyor ve ehliyetim yok amma Çok zevkli :) )
    -Sabah yürüyüşü ( evden okula 100 Metre Gidiş geliş 200 T_T )
    -Arkadaşlarla Çarşıda Gezmek eylenmek Coşmak ( ps3-4 veya net kaffe takılmak Ve Gezmek )

Şimdilik bu kadar Diyelim ( Bayada Uzun olmuş uf *-* ) Daha fazla tanımak isterseniz sorularınızı bekliom. :cool-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.