Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum yanıtları bölümüne mustafalrsm kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bazı fansublar olur ya hani, "komiklik" yapmaya çalışan türden filan.

xapcff.png

xaphuG.png

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Fansubdan çok çevirmenin hatası bence. Hata diyorum da kimilerine göre hata olmayabilir tabii o ayrı :)

2. (See 21 other replies to this status update)

2. Çok neşeli ama ciddi olunca da tüyleri diken diken eden karakter, Monkey D. Luffy

Spoiler

ecce90e72d084194a08204abde7b2d845d23771e

1. mustafalrsm

mustafalrsm

one piece'de luffy tabii ki iyidir ama bence zoro>luffy, bir de tom>luffy

2. (See 4 other replies to this status update)

3. profilimi 40.000 kez kim görüntülemiş, 40k ne demek ya:big-eye-onion-head-emoticon:

1. mustafalrsm

mustafalrsm

siz <3 asıl ben sizi özleyip profillerinizi 5'er k kez görüntülüyorum :victory-onion-head-emoticon:

2. (See 8 other replies to this status update)

4. Bugün de One Pieceden spoiler yedim.

1. mustafalrsm

mustafalrsm

anime mangaya yakın mı peki one piece'de? Yoksa fark var mı arada

2. (See 23 other replies to this status update)

5. Kullanmak isteyen olursa imza gifi olarak hazırladım umarım begenilir.

Turkanime.gif

6. bir sürü durum paylaşılmış şaşırdım ve mutluyum 

7. Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

Spoiler

LQe6O7.jpg

1. mustafalrsm

mustafalrsm

komik, güzel, saçma falan hepsi olur. Sen beğendiğin hepsini gönderebilirsen ben seçerim zaten

2. (See 12 other replies to this status update)

8. Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

Spoiler

LQe6O7.jpg

1. mustafalrsm

mustafalrsm

pega o resim gibilerin stickerını yapacağım da böyle güzel anime fotolarını atsana bana sana zahmet (:

2. (See 12 other replies to this status update)

9. Bir gün şu seyyar satıcılar yüzünden kafayı yiyeceğim az kaldı. :bled2-onion-head-emoticon::suicideoniplz:

Adamlar geliyor tam benim camın önünde durup bağırıyor deli gibi. 

Adam domatesin kilosu 2.5 lira diye 1000 kere bağırmış, hala teyzenin biri çıkıp kilosu ne kadar diye soruyor. Bir ikinci güzel soruda "Malların güzel mi?/ taze mi? / çürük var mı?" gibi sorular. Gerçekten neden sorulduğunu anlamadığım sorular :nonono-onion-head-emoticon:

1. mustafalrsm

mustafalrsm

adam mallarım iyi der tabii ama teyze sonradan yiyip beğenmezse adamı direkt yalancı ş*refsiz diye beyninde oturtup bir daha mal almaz. Bence mantığı bu

2. (See 6 other replies to this status update)

10.  1, 2 hafta önce tamam kesin anime ruhu kalmadı bende bitti, büyüdüğümden kesin diye üzülürken Bleach izlemeye başladım  nasıl daha önce izlemediysem saçmalık diyorum ve hala bu mükemmel dünyadan silinmedim, mutluyum  

1. mustafalrsm

mustafalrsm

kimetsu no yaiba sağ olsun şimdilik iyiyim

2. (See 5 other replies to this status update)

11. Türkanimetv disqus hesabıma ban çakmış :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

12. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

13. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Buraların ekibi güzel kaçmam herhalde ya .p

2. (See 41 other replies to this status update)

14. Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya :admire2-onion-head-emoticon:

15. Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya :admire2-onion-head-emoticon:

16. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Türkanimenin dc'sinde doğrulama yapmak falan gerekiyor ya

17. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Çok üşeniyorum oraya girmeye doğrula falan bilmem ne :/ 

18. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

19. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Hadi ya özletti o da. Yok mu iletişimde olan çağırsın buraya, psödo, burun, mely, mika, burun falan o da katılırsa bence daha da iyi olur

20. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

21. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

22. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

1. mustafalrsm

mustafalrsm

psödo tabii ki seni özleriz ne demek o :( Yasin'in dediklerine katılıyorum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.