Jump to content

moekami

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    moekami reacted to KuramaUN in ( 06 / 06 ) Katte ni Kaizou   
    Anime Adı : Katte ni Kaizou
    Anime Türü : Komedi, Parodi, Okul, Bilim Kurgu, Shounen, OVA
    Bölüm Sayısı : 06 / 06
    Yapım Yılı : 2011
    Çevirmen : akinabetül
    Düzenleme : KuramaUN
    Özet; Katsu Kaizou; saf, 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Bilim kurguya, uzaylılara, UFO’lara ve komplolara inanmaktadır. Etrafında olan her şeye dünyayı ele geçirmeye çalışan uzaylıların sebep olduğunu sanmaktadır. Her bir hikaye birbirinden bağımsızdır ve tamamen tuhaftır. Kaizou, okulun fen kulübüne katılır, yeni arkadaşlar edinir ve kendini tahta insanlar, ölümcül suşi, idrar kesesi bıçakları, korkunç hastalıklar, robot istilaları, hayaletler, yaşayan oyuncak bebekler ve binbir çeşit tuhaf olayların içinde bulur!

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

2. Beğen
    moekami got a reaction from Burakesan in Anime'li telefon kılıfları   
    Çok hoş oldu kap.  :embarrassed1-onion-head-emotico 
    Satsan satın alacak bir sürü kişi bulursun yalnız.  :happy-onion-head-emoticon: 
  3. Beğen
    moekami got a reaction from h3n4 in Anime'li telefon kılıfları   
    Çok hoş oldu kap.  :embarrassed1-onion-head-emotico 
    Satsan satın alacak bir sürü kişi bulursun yalnız.  :happy-onion-head-emoticon: 
  4. Beğen
    moekami reacted to Burakesan in Anime'li telefon kılıfları   
    Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!" Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime temalı telefon kılıfları bulmakta zorlanmasalar da Samsung, LG, HTC ve diğer markaların telefonlarına sahip anime ve manga severlerin telefonlarına uygun kılıf bulmaları hayli zor; bu videoda bu zorluğu nasıl aşabileceğinizi, nasıl benzersiz anime temalı kılıflar yapabileceğinizi anlatıyoruz. Yeni videolarımız için abone olmayı unutmayın :) https://www.youtube.com/watch?v=eqWgjqQSMRA
  5. Beğen
    moekami reacted to Albeda in Kuroshitsuji: Book of Murder OVA Tanıtım Videosu   
    umarım en yakın zamanda çevirisi gelir. sebastian :admire-onion-head-emoticon: 
  6. Beğen
    moekami got a reaction from Bilocan Göklerde in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Birincisini daha çok beğendim ben, Death Note, Hellsing karışımı falan hoş olmuş bence.

7. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in Müzik hayatınızda nasıl bir yere sahip?   
    Öncelikle, keman ve piyano çalmaya başlayalı 4 ay civarı oldu.
    Enstrüman çalmaya çok önem veriyorum, özellikle de ne zaman bir animeyi bitirsem hemen gidip piyanonun başında öğrenmeyi çok seviyorum.

Evde uyumaya çalışırken, manga / çizgi roman okurken, resim çizerken, her şekilde müzik dinlerim.
    En sevdiğim müzik türü ise J-Pop / J-Rock.
    Klasik müzik de çok dinlerim, keman ve piyano olarak.
    The Gazette en sevdiğim grup, anime OP'larının hepsini dinlerim.

Özellikle de Kuroshitsuji OST'larının hepsi mp3'ümde vardır, onların yeri farklı. 
  8. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in Müzikle İlgilenenler Buraya!   
    Keman ve piyano çalıyorum, 4 ay civarı oldu başlayalı.

Çok da iyi değilim, ama piyanoda Death Note, Vampire Knight, Diabolik Lovers, Elfen Lied gibi animelerin şarkılarını çalıyorum, piyanoda daha iyiyimdir.

Küçükken abim sayesinde bas gitar öğrenmiştim biraz, onu da birazcık çalabiliyorum.

Onun dışında, şarkı söylemeyi ve dinlemeyi çok severim.  :angel2-onion-head-emoticon: 
  9. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in Map Anime Yorumluyor | 04 | - Mirai Nikki -   
    Normalde anime tanıtımları falan okurken aralardan okuyorum, tamamını okumaya üşeniyorum, ama seninkileri sıkılmadan okuyorum ben.

Mirai Nikki animesi için bende aynı şekilde düşünüyorum, Yukiteru ilk başlarda beni de sinir ediyordu. Ve gereksiz ecchi kısımlar çıkarılsa daha güzel olurdu bence.

Bende izlemenizi tavsiye ederim.
  10. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.   
    1- Anime izlemek.

2- Keman / piyano çalmak.

3- Resim çizmek.

4- Tatlı,şeker,çikolata yemek.

5-Şarkı söylemek / dinlemek.

Bir de çizgi roman / manga okumak var tabii.
  11. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in Map Anime Yorumluyor | 9 | -Shingeki no Kyojin-   
    SnK'nın ilk sezonu ön gösterim gibi bir şey.
    Mangasının tüm bölümlerini okuyan biri olarak söylüyorum, mangaka bazı kısımları batırmış ileride, ama o kadar fazla gizemli olaylar var ki.

İlk sezonda hiç bir şey açıklanmadı bile, her şey mangasında ortaya çıkıyor yavaş yavaş.
    Ama animesini izlemeyi tercih ederim, çünkü Opening'ler vs. OST'lar çok iyi.
    Ayrıca grafikleri de çok beğendim, ana karakterler de gayet başarılı diye düşünüyorum.

Konusu bakımından da diğer animeler gibi konusu yok, yani çok farklı buldum ben.
    Çok fazla dram olduğuna katılıyorum, resmen animede 1 sn'lik mutluluk anları oldu sonra gene titanlar gene titanlar...
    Ama bana göre en iyi animelerden biri.
    Bana göre de puanı 9/10.
  12. Beğen
    moekami reacted to Pøllux in Yeri burasımı bilmiyorum ama...Türkiyedeki anime anlayışı.   
    Anime zaten çizgi filmdir. Çizgi filmin senaryosu her şekilde olabilir. Anime , Animetion 'un kısaltılmış halidir. Kim bunun aksini savunuyorsa o kendi egosuna yenik düşmüştür. "Anime çizgi film değil" diyerek sanki kendi izlediği şey çok özel ve farklı bir şeymiş gibi göstermeye çalışmış, kendi izlediği şeyin aynı bokun farklı rengi olmadığını ve kendini diğer "eziklerden" ayırmak istediği için yapmıştır. Halbuki hepimiz aynı şeyi izliyoruz ve hiçbir fark yok. Bu kadar basit.
    Dediğin şey olan fanboyluk ise çok saçma bana göre. 13 Yaşındayım ve 9 yaşında bile anime izleyen arkadaşlarım var, ama hiçbiri fanboyluk yapmıyor. Ama 19 yaşındaki kişiler, "Bleach iğrenç, En iyi anime Naruto" gibi yorumlar yapabiliyor. Fanboyluk yaşla alakalı değildir bana göre. Animeye bağlılığın üst düzeye çıkılmış halidir. Bunu düzeltmenin yolu ise başka başka animelere izlemek ve yeni türler görmektir. Böylece anime hakkında deneyim kazanırsınız.
  13. Beğen
    moekami reacted to Pøllux in Map Anime Yorumluyor | 9 | -Shingeki no Kyojin-   
    DEVLER DEVLER DEVLER TA TA DUVAR YIKILDI ADHAUWDUHAUDUAHW

Merhabalar! Map ile animeleri çekiştirme arkasından konuşup eleştirme şeysinin 9. bölümüne hoş geldiniz ^.^ Bu bölümde Shingeki no Kyojin'i çekiştireceğiz!

Bu animenin ilk bölümünü çıktığı gün yoğun ilgi üzerine izlemiştim. 1. Bölümü izledikten sonra aha dedim 2. bir SAO vakası geliyor. Ehh, animeyle ilgili görüşlerim çok dengesiz.  Bu yorumlama da dengesiz olucak büyük ihtimalle. Ama sonuç olarak güzel animeydi.

BİTTİ. Oylama zamanı.

Final Oylama:

sadıawıudauhad . Şaka yapıyorum.

Buradan sonrası SPOILER içerebilir.

Önce iğrenç başladı, ortalarda düzeldi ve sonra doğru tekrar düştü benim için bu anime. Ayrıca sanırım School Days'ten sonra en ***tan son olabilir. Hatta school days daha iyidi.. ŞİMDİ, sondan bahsetmeden önce başını düşünelim.

Eren, Mikasa vs. Büyüyorlar falan o kısmı geçiyorum. Eren'in titana dönüştüğü andan sonra o kadar One Piece sendromu* oluyorki artık 5-10 kere sıkıcı yerleri atlamak zorunda kalıyorum. 20 dakika boyunca Eren'i vursam mı vurmasam mı diye bir bölüm bitti. Gerçekten adamlar "Bugün ne yapsak da 20 dakikayı boş boş doldursak, önce 3 dakikalık opening, 5 dakikalık ending koyalım. 13 dakika kaldı. 13 dakikanın yarısına Flashback falan koyarız ooh. Kaldımı 7. Oraya da ufak bir dövüş aksiyon falan atarız tamam bitti. Hadi eve gidelim. " diye yapmış bazı bölümleri. Gerçekten sıkıldım ve bıraktım animeyi (günceldim.)  Sonra bitmesini bekledim ve sıkıcı kısımları atlarak izledim. Öbür türlü olmuyordu 1 hafta bekle sonra sadece 5 dakikalık bölüm izle .. Heeerneyse. İzlemeye başladım tekrardan bitince. 

Bakın şimdi, hani her animede bir şeyden fazla olur ya? Ama gereksizce fazla (Naruto-Filler,School Days-Dram,SAO-Aşk, Elfen Lied-Mem--- herneyse.). Heh, anladınız. Bu animede gereğinden çok daha fazla DRAM var. Evet, tamam normal olabilir devler dünyayı sarmış vs. Ama gerçekten çok fazla abarttılar bana göre. Bu eleştirdiğim iki şeyden biri. İkincisi ise, yazının başında dediğim gibi animenin sonu. Öyle son mu olur ya ;_; . Duvarı yıkan devlere ne oldu? Onlar da insan değil miydi? Annie'yi eritsenize, Eren'in anahtarına ne oldu, hani bodrum katı falan? Sonra hemen manga'ya gittim tabiki. Biraz daha araştırma yaptıktan sonra 2. Sezon olacağını, ancak henüz bütçe yetmediğini ve manganın biraz daha ilerlemesi gerektiğini öğrendim. Tamam, bunu kabul edebilirim ama wtf ya. O son "Sezon Finali" gibi değil "Final" gibiydi. Yani önü açık bitmemişti.

Sonuç olarak Shingeki no Kyojin'in aşırı Dram ve Alelacele yapılmış bir sondan başka eleştirilecek pek bir tarafı yok. Kötü eleştirilerden çıkıp iyi eleştirilere gelirsek.

Çizimler ve aksiyon sahneleri gerçekten harikaydı, 3D gibiydi diyebilirim hatta. Karakterler biraz fazla ve kafa karıştırıcı (hepsi birbirine benziyor ;_;) olsa da hepsi harikaydı bana göre.

SAO'nun yapamadığını yapıp daha önce hiç görülmeyen bir senaryo ile yapıldı ve her ne kadar sabahtan beri finale *** atsamda idare eder bir finali vardı. Ayrıca SAO ile karşılaştırmamı yanlış anlamayın, ikisi de daha önce pek görülmemiş senaryo ve potansiyellerle çıktığı için böyle bir karşılaştırma yaptım.

SONUÇ OLARAK, final oylama
      _______________________________________   Final Oylama:     İçerik : 7.5/10   OST : 8/10   İzlenilebilirlik : 8.5/10   Senaryo : 9/10   Çizim : 10/10   Karakterler: 7/10   Genel: 9/10   ______________________________________      
    * One Piece sendromu , bölümleri flashback, 5 dakikalık opening ve endinglerle dolduran animelere koyulan lakap
  14. Beğen
    moekami reacted to Pøllux in Map Anime Yorumluyor | Genel Konu   
    Map Anime Yorumluyor Nedir?

Tunç'un yani benim , yaz aylarında başlattığım ve çeşitli animelerin arkasından çekiştirdiğim iğrenç birşey. İyi veya kötü olarak eleştiriyorum işte , bütün bölümleri burda, bye.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MAY - Bölüm 1 | School Days

MAY - Bölüm 2 | Elfen Lied

MAY - Bölüm 3 | Sword Art Online

MAY - Bölüm 4 | Mirai Nikki

MAY - Bölüm 5 | Another

MAY - Bölüm 6 | Death Note

MAY - Bölüm 7 | Guilty Crown

MAY - Bölüm 8 | Kore wa zombie desu ka?

MAY - Bölüm 9 | Shingeki no Kyojin 
  15. Beğen
    moekami got a reaction from Witch in Amatör Çizimler | Witch   
    Çok şirin olmuşlar bence, beğendim ben.  :cheer2-onion-head-emoticon: 

Şu chibi çizimlerin çok tatlı olmuş, Hatsune Miku özellikle.
  16. Beğen
    moekami reacted to Cosplay in Anime haberleri editörü   
    Merhaba arkadaşlar,

Aranızda cosplay sitemizde anime üzerine haberler yazabilecek arkadaşlar arıyoruz. Sorumluluk alabilecek, az da olsa zaman ayırabilecek, animeler hakkında araştırma yapmayı seven
    arkadaşlar tercih sebebidir.  

http://www.cosplayturkiye.com/editorluk-basvurusu/

17. Beğen
    moekami reacted to Witch in Amatör Çizimler | Witch   
    29.01.2016
    Buraya eklemeye üşend- öhöm unuttuğum Juvia!

18. Beğen
    moekami reacted to Tidal Tantrum in En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?   
    Kuroshitsuji
  19. Beğen
    moekami reacted to Pøllux in Map Anime Yorumluyor | 02 | -Elfen Lied-   
    İkinci bölümle karşınızdayım. Bu akşam 00:00 itibari ile başlayıp şu an 04:00 da bitirdiğim seri hakkında bir yorumlama yapıcağım taze taze, bu arada hala burnumu çekiyorum, ne ağladım be.

Öncelike şöyle gireyim. Vay be, ne animeydi yahu. Önce güldürüp sonra ağlattı bizi. Zaten School Days'in yaptığı aynı zıkımı yedirdi bize . Zaten hazırlıklıydım buna, o yüzden fazla ağlamadım. En azından School Days kadar. Ama şimdi o ne bu ne.
    Her neyse , Elfen Lied , kesinlikle izlenmesi gereken kült olmuş animelerden biri benim için.
    Peki bu animenin içeriği ne? Bu animenin 3 içeriği var : Kan,Dram .... ve Göğüsler.
    Abi o nedir ya, arkadaşlar ciddiyim bana bu kadar göğüs gösteren bir Ecchi söyleyin de görelim ya. En az 50 kere gözümüze göğüs sokuyorlar hikayeye odaklanamıyorum, Hele bir de durup dururken bir anda Ecchiye bağlıyorlar ya. Ona çok kılım. Bir ara kız durup dururken "Göğüslerimi emmek istermisin" dedi ya. Bu ne abi. Neyse sonraki bölümlerde düzelttiler.
    Animenin senaryosuna gelirsek, Delkanyus mu ne zaten hiç ismini bile yazamadığım yeni bir yaşam formu ortaya çıkıyor ve telekinezi gibi şeyler yapıyorlar, görünmez kolları var. Bazı delkanyuslarda 2m bazılardında 10m uzayabiliyor kolları . Bir de boynuzları var. Bir de insanlara saldırıyorlar. Aklınızda şöyle bir şey mi oluştu?

Hayır, öyle bir şey değil. Bunlar insanlar , sadece boynuzları var. Ve NEDENSE bütün deklaryuzlar kız. Evet abi, bu ne yani, erkekler virüs kapamıyor mu? Ben nedenini biliyorum, hepsi çıplak ya, bunların da asıl amacını biliyoruz zaten . Göğüs göstermeseler olmayacak yani. Böyle hikaye ne güzel sürüklerken ecchiye bağlamasa olmayacak. Erkek çıplak olsa hiç havalı olmaz değil mi?
    Bazı arkadaşlar çıplaklığa bakmadan izleyin falan diyor da bütün karakterler mi cıbıldak cıbıldak gezer ya, Önüne gelen en ufak saldırıda DxD'deki gibi cart diye çırıl çıplak kalıyor.
    Aslında bundan başka kötü eleştirim yok, olursa değiniriz. Neyse, işte bu dekilariuslar çok güçlüler ve o adamların dediklerine göre doğduktan 3 yıl sonra insan öldürüyorlar sürekli, yani kendilerini durduramıyorlar, psişik yollarla kafa koparıyorlar. Hah kafa demişken, her bölümde bağırsak kafa kelle paça felan görüyoruz. Midesi kaldırmayan izlemesin.
    Hikayemiz Cıbıldak bir kızın milleti kelle paça yaparak ilerlemesiyle başlıyor, yerden kalem al gözüne sok mu desem, gövdeyi ortadan ikiye böl mü desem bilemedim diye devam ediyor. Burayı hızlıca geçiyorum:
    Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor, Birini daha deşiyor ve Birini daha deşiyor
    Ardından adadan kaçmayı başarıyor.
    Ben şöyle oldum. "WTF?!" . Yani bu seriden böyle aksiyonlu bir giriş beklemiyordum. Daha çok dram falan bekliyordum. Ki Öyle oldu zaten ileri bölümlerde. Neyse.
    Ardından başka bir yere geçtik ve orada 2 kuzen yıllar sonra buluşup sahile iniyorlar, işte o sahilde yıllar önce oyun oynamışlar felan eski anıları hatırlarken bir anda önlerine sahilin ortasında pembe saçlı kafası kanayan cıbıldak bir kız çıkıyor ve bunlar onu hastaneye götürmek yerine kendi evlerine götürüyorlar. Kızın KAFASI KANIYOR KAFASI! Kafasına da bakmıyorlar kurşun mu yemiş, bıçak mı kesmiş yok umurlarında değil.
    Ardından bu kızla yaşamaya karar veriyorlar . O sırada laboratuvara dönüyoruz. Diyorlar ki Lucy'i geri alıp öldürücez falan diye konuşuyorlar. Ulan adam, madem şimdiye kadar sizde esirdi, niye öldürmediniz şimdiye kadar? Bir de profesör olucaksınız. Bunların bir olayını daha açıklıyacağım ilerde. İşte düşünüyorlar onu nasıl öldürürüz diye , özel saldırı timi tutuyorlar. Orda da Kenpachi tipli bir herif var, ona da gıcığım zaten, Lucy onu neden vakt-i zamanında öldürmediyse .
    Neyse, bir gün Nyuu , ki bu o cıbıldak gezen pembeli boynuzlu kızımızın ismi oluyor. Çünkü sürekli "Nyuu" diyor, başka kelime bilmiyor, bir de "Evet" ve "Kouta" dan başka bir şey söyleyemeyecek ilerde, bir de Sarıl bana , seni seviyorum, seni yerim, şekerim felan diyor ileride. Ne diyordum ben ya, heh. İşte bir gün Nyuu kayboluyor, onu buldukları sahilde kumdan kale yapıyor gecenin bir saatinde hanımefendi. İşte bütün labaratuvar da onu arıyor ya, bulup saldırıyorlar ona, ve ona saldıran 2 kişilik takım da o Kenpachi tipli Bando isimli adam geliyor. Adam hiç kuralları dinlemiyor. Direk kıza tekme atıyor. Sonra ben ona bir küfür atıyorum, Sonra bir daha atıyor, sonra ben bir daha atıyorum felan. Ardından .. SONUNDA Nyuu deliriyor ve Lucy modunu açıyor, bu moddayken o dekiliyus özelliklerini alıyor . Görünmez kolları çıkıyor, telekineziyle adam deşiyor felan. O değilde, bu kızı dönerciye versen iyi iş yapar. Direk telekineziyle tık tık tık keser dönerleri. İştahım açıldı ya, evde yiyecek bir şey var mı acaba?
    Ardından Bando'nun yanındaki adamı öldürüyor, ancak Bando'yu öldürmüyor, önce kolunu kesiyor, sonra diğer kolunu kırıyor, ardından gözlerini çıkarıyor vs. Ve buna rağmen o adam hiç yılmadan havayı yumruklamaya devam ediyor. Düşünün, gözünüz çıkmış, sol kolunuz kesik ve diğer kolunuz da kırık. Şimdi sen rambo musun, sen Chuck Norris misin, sen Cüneyt Arkın mısın?! . Ama yok, adam hala direniyor ve vuruyor boşluğa. Lucy, niye öldürmüyorsun ki şunu, bak ileriki bölümlerde kesin başına bir iş açar bu. Ama onu öldürmeden gidiyor.
    Neyse ya, ben sizi sıkmak istemem. Geçeyim direk finale.
    Yahu siz dedektör müsünüz ya, keşke bizde de olsa öyle bir özellik. Adamlar birbirlerine yaklaşınca birbirlerini hissediyorlar. Oh bizde de öyle olsa. Hem ben elfen lied'ı izlerken annem odama "Bu ne yine bu memeli şeyi mi seyrediyorsun" diye dalmadan önce fark edebilirdim . Neyse, Nana'nın başı derde giriyor, çünkü Nana'nın üvey babasının (çakma) gerçek kızı Nana'yı ve Nyuu'yu öldürmeye geliyor.
    Ben bu Nana'yı anlamıyorum ya, eve geldiğinden beri "Yok ben kötü görünüyorum" , "Yok beni dışlayın" , "Ben gereksizim" Triplerinde. Tamam yanlışlıkla Nyuu'ya vurmuş ve bende sana sinirlenmiş olabilirim de tamam affettik seni . Kendi kendine Tribe girip Askerlerle ve Numara Osbeş'le dolu caddeye kendini atmana gerek yok.
    Bu arada neden bütün Dandelyusların numarası var da (7,5,35 vs.) , Lucy sadece Lucy, o fakir mi? Onun numarası yok mu? Lucy Televizyondaki reklamları görüp sürekli "Anne bana niye almıyorsun, benim niye yok!" Diyor! . (40) .
    Yanlız en sonu duygusal bitti. Lucy'nin hemen dayak yemesine çok kıl oldum ama. Gözleri döndü yumruk manyağı oldu. O Kurama var ya, çok pislik adam gibi gözüktü ama çok iyi adammış be. Kızına silah tutunca çok sinirlendim ya, sonra baba ben seni bekliyordum felan demeye başlayınca ağlamaya başladım. Sonra durduramadım. O patlarkenki düşünceler falan çok güzeldi. Tabi ki bir School Days travması kadar değil ama yinede duygusaldı.
    Oh be sonunda öpüştünüz ha, kaç bölüm oldu ya. Kuzeninle öpüşüceğine Lucy ile çıksaydın iyiydi. Ama Kuzeni de iyi kızdı. Yazık ya. Zavallım. Baka Kouta diye diye seri bitti. Kouta da amma aptal ama ya.
    ve son olarak. "Kapıdaki Kimdiğğğğğğğğğğğ?!" mevzusu.
    O Lucy'di canlarım. O saatin sürekli çalışmadığını biliyordu ve yapımcılar bize o olduğunu anlamamız için bir ipucu bıraktı. Telekinezi ile onu tamir edip açtı ve kapıyı çaldı. Sonrasını bilemeyiz tabiki.
    Güzel bir animeydi, sevdim, duygusallığı güzeldi, herşeyi yerindeydi. Göğüsler dışında tabi.
    Yazıyı buraya kadar en baştan okuyan var mıdır bilmem. Ama sanmıyorum. Yine de iyi kötü baktığınız için teşekkürler :D
    İzlenilebilirlik : 8/10
    Senaryo: 6/10
    Çizim: 8/10
    Karakterler: 8/10
    Genel: 8.5/10
    Olarak kurtardı bu anime de.
    Okuduğunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkürler, umarım sizi biraz bilgilendirmişimdir. Bir yanlışım varsa affola, lütfen belirtin yorumlarda. Evet, daha uzun uzun yazardım ama sizi sıkmak istemem.Lütfen yine uzun mu kısa mı olsun yorumlarda belirtin :D
    İyi Günler! . Sabahın 5'i olmuş ya, 1 saatte anca yazmışım. Her neyse, görüşürüz! :D
  20. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in [Güncellendi: 28.2.15 2 tane YENİ Kuroko No Basket AMV'si eklendi] İlk AMV Çalışmam - Sword Art Online   
    Ya o değilde çok beğendim ben bunu çok hoş olmuş.  :bled1-onion-head-emoticon: 
    Şarkı da güzel olmuş bence. :big-eye-onion-head-emoticon: 
  21. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Evet, almış oldum.  :cheer2-onion-head-emoticon: 

Çok teşekkür ederim.  :embarrassed4-onion-head-emotico 
  22. Beğen
    Teşekkür ederiz!  :angel1-onion-head-emoticon: 
  23. Beğen
    Teşekkürler!  :cheer2-onion-head-emoticon: 
  24. Beğen
    moekami got a reaction from chibichan33 in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Kuroshitsuji:

Bu dünyada iki çeşit insan vardır. Çalanlar, ve çalınanlar. Ve bugün, sizlerin geleceklerinizi çalıyorum. Sadece bu. -Ciel P.

Bir kez kaybedilen şey asla geri dönmez. -Ciel P.

Nerede olursanız olun, her zaman yanınızda olacağım, genç efendi. -Sebastian M.

Yes, my LORD. -Sebastian M.

Eskiden çok sevdiğin bir şeyden nefret etmek acı dolu bir his. -Ciel P.

Ben sadece lanet olası şeytan bir kahyayım. -Sebastian M.
  25. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in Anime Karakter türünüz   
    Loli ve Kuudere ile Meganekko oluyorum ben.  Tsundere çıkmadım iyi ki, hiç sevmem onu da.

Bir de Yangire tarafım da bulunmakta. (Yandere değil.)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.