Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum yanıtları bölümüne Red-King kullanıcısının eklediği dosyalar

1. şuan 4 kişi toplandık , kimdi bu forumdaki Aizen tartışması yapıyoruz. reis adın neydi senin lkqmeqekqnmle @Red-King@Leffwn @quincy

2. yaşıyor musun

1. Red-King

Red-King

Ben de yaşıyorum, ses ver reis sen yaşıyor musun? @Heimatlos

2. (See 2 other replies to this status update)

3. Akrabalarimin beni burada bulamayacagini dusunuyorum

1. Red-King

Red-King

Bende çok memnun oldum, altın günü için yeterince çeyreğim olduğunu düşünüyorum en kısa sürede görüşmek üzere :D

2. (See 15 other replies to this status update)

4. Akrabalarimin beni burada bulamayacagini dusunuyorum

5. Psycho-Pass 3. Sezon :embarrassed4-onion-head-emoticon:

1. Red-King

Red-King

Makishima gibi bir villian ortaya çıkarabilecekler mi orası muamma çünkü onun ve Kougami'nin arasındaki rekabet gerçekten de çok farklıydı.

2. (See 7 other replies to this status update)

6.  Bu gün izleyecek bir şey bulamadım ve oturup altı Japon klasik edebiyatının uyarlandığı "Aoi Bungaku" animesini tekrar izledim. Osamu Dazai'den no longer human ve Ryunosuke Akutagawa'dan  the spider's thread beni tekrar derinden etkiledi diyebilirim. Özellikle Kandata karakteri gerçekten paha biçilemezdi. 1918 yılında yazılmış böylesi bir edebi roman; bilemiyorum yani, hangi klasmanda yer alıyordun sen böyle Ryunosuke-sensei...

1. Red-King

Red-King

Evet o. Kasvetli bir havası var, o yüzden sitede fazla beğeni almamış ve ön plana çıkmamış olabilir. Gerçek bir edebi eser. Yetişkinler için veya düşünebilen insanlar için birçok şeyi düşündürüyor.

2. (See 3 other replies to this status update)

7. 00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az. 

1. Red-King

Red-King

Bitecek bitecek bir şey kalmadı :crying1-onion-head-emoticon:

2. (See 6 other replies to this status update)

8. Gungrave adına oturup adamakıllı uzun uzun yazı yazmak isterdim ama tek kelimeyle özetlemek gerekirse "Muazzam" diyebilirim. Bu seriyi ikinci defa izleyişim ve her defasında gerçekten bana bir şeyler katmayı başarıyor. Gerek realist bir bakış açısı, gerekse toplumun baskıcı yapısı olsun; tam anlamıyla göndermelerin en güzelini yapan bir seriydi diyebilirim. Bilim-Kurgu ve Seinen türünün muhteşem birleşimi sonucu oluşan bu eseri sizinde izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca serinin 2003 yılının kendine has çizimleri olduğunu belirtmek isterim ve şu openingi şuraya bırakırım:

Spoiler

1. Red-King

Red-King

@sShoguNn Artık böyle animeler ve böyle OST'ler çıkmaması da üzücü...

2. (See 1 other reply to this status update)

9. Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.

1. Red-King

Red-King

Sanat toplum içindir deyip deyip bu hale geldiler :D

10. İNANILMAZ!!! Berserk mangasını hareketli ve ses efektli yapmışlar acilen bakın mükemmel olmuş!!!!! :stoned-onion-head-emoticon::what-crazy-rabbit-emoticon::whaaat2-onion-head-emoticon::woa-onion-head-emoticon::super-sayan-onion-head-emoticon:

1. Red-King

Red-King

Bu adamlara para ödeseler malum şirketten daha iyi iş çıkaracakları kesin.

11. 1999 ve sonrası gelen nesilde bir sıkıntı var.Ciddi sıkıntı var 1999-2005 arası ciddi ciddi sıkıntılı büyük ihtimal 2005liler de 2009 sonrasını sıkıntılı bulacak...

1. Red-King

Red-King

Daha kötüsü olabilir mi? Diyorsun... :D

12. Askerlik başladığından beri 14 kilo verdim. Kilom şafağımdan hızlı düşüyor. :D

13. Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm ?

1. Red-King

Red-King

Geç bile kalmışın. 'Seinen' dediğimiz türün baş tacıdır Berserk. Ayrıca birçok oyunun bknz:'Dark Souls' gibi oyunlarında esin kaynağı olmuştur. Sayıların 6 ay arayla bazense hiç gelmemesi ile azıcık kanser etse de... içimizdeki asıl korku Kentaro Miura'nın bu hayattan mangayı bitiremeden göcüp gidecek olmasıdır xD Her gün aynı korkunun yoldaşları olarak sayıların altına bir posta dua mesajı da biz bırakırız xD

2. (See 4 other replies to this status update)

14. Sen yine de bana nasılsın diye sor; kötüysem iyi olurum...

15. Böbreklerimde taş çıktı,onları düşürmekle uğraşıyorum.Millet Aizeni , Madarayı tahtan düşürmeye çalışır.Benim düşürmeye çalıştığım şeye bak.Zalim dünya...

1. Red-King

Red-King

Geçmiş olsun, böbrek taşları zorlu bir rakip... 

16. ve askerlik belli olur :) Mayıs 4  yolcu :)

Screenshot_1.png

1. Red-King

Red-King

Kısa_Dönem ER, kulaklarında çınlasın :p Beklesin seni erebor'un iron hills'i :'D 

2. (See 9 other replies to this status update)

17. Yedi kısımdan oluşan hikayemi okuyup, eleştiri yapmak isterseniz; tüm yorumlara açığım. Tür: Psikolojik, macera, dram ve tarihi olarak dört ayrı tag alıyor. Özet kısmını okuyarak az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. 

1. Red-King

Red-King

@LeornKayn O platform benim için sadece depolama alanı gibi bir şey, oradaki ergen kitleyi üzerime çekmek veya onları etkilemek gibi bir gayretim yok. Onlar zaten töre cinayeti ve bedbaht mafyaların gölgesi altında varlıklarını koruyorlar :D

18. Yedi kısımdan oluşan hikayemi okuyup, eleştiri yapmak isterseniz; tüm yorumlara açığım. Tür: Psikolojik, macera, dram ve tarihi olarak dört ayrı tag alıyor. Özet kısmını okuyarak az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. 

19. Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.

Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam:cry-milk-bottle-emoticon:

1. Red-King

Red-King

Sen cesaret etmişsin, ama bir şeylerin farkına erken varmışsın işte bak xD Çocukta iş yokmuş, barış admin haklı xD

2. (See 23 other replies to this status update)

20. Bleach incelemesi yapayım hazır içlendik forumca eski bir efsaneyi anmış oluruz hem.

1. Red-King

Red-King

Valla iyi olur, bu karamsar, depresif hava ortadan kaybolur xD

Nostalji iyidir... 

Yeni içerikler gelmiyor zaten, günceller desen fan service... 

Senin içeriklerin onların yanında altın damarı kalır xD

2. (See 5 other replies to this status update)

21. Bana güzel tarih ve mitoloji kitapları önerebilir misiniz? ;3

Özellikle mitoloji için Çin mitolojisi çok güzel olur. Japon mitolojisi de olabilir.

1. Red-King

Red-King

Öncelikle bu kitaba bakmanı öneririm. "Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni" Sonra bir de  "Eski Mısır" adlı kitap var. Tüm bunları daha iyi anlamak ve bir bütün haline getirmek istersen "Yaratıcı Mitoloji" iyi olur.

22. Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD

1. Red-King

Red-King

Güzel bir düşten uyanınca, tekrar geri yatıp "kaldığı yerden devam etsin" demek gibi bir şey bu xD

23. Tadaaaaaaaa ben geri döndüm ama kimse yok ortada-,- 

Mezarlarını söyleyin de ziyarete gidek-,-,-,-

1. Red-King

Red-King

Ah ah! Dalların budakların kurudu semiz otu xD

24. ~~

1. Red-King

Red-King

İncelemeleriniz de kişisel görüşlerinizi çok iyi aktarmışsınız, bilgi verici ve okunaklı durmuş, başından sonuna kadar okudum. Benim de naçizane görüşüm bu yıl dediğiniz gibi cidden monogatari yılıydı. Owarimonogatari ve Kizumonogatari serinin tam olarak bir zincir gibi bağlandığı noktalardandı. Ayrıca kiss-shot acerola-orion heart-under-blade'in benim kanımca yeri ayrıdır. Onu gerçekten, tam olarak aktif bir vampir olarak görmek açıkçası daha fazla sempati duymamı sağladı. Ellerinize sağlık.

2. (See 4 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.