Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Toprakezgi in Burası spammer yuvası olmuş   
    eeee bakarsan bağ bakmazsan dağ olur
  2. Üzgün
    sShoguNn got a reaction from Amygirl in Burası spammer yuvası olmuş   
    eeee bakarsan bağ bakmazsan dağ olur
  3. Üzgün
    sShoguNn got a reaction from Amygirl in Anaaamm ölü buralar   
    ah eymi apla ah
  4. Beğen
  5. Beğen
    sShoguNn got a reaction from pegasusejder in Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
    Evet bu beklemede kalma olayı beni de rahatsız ediyor.
  6. Beğen
    sShoguNn reacted to Gallardo in BERSERK mangasının geri dönüşü hakkında bilgilendirme:   
    Kouji Mori Griffith'in de esin kaynağı diye biliyorum.
  7. Beğen
    sShoguNn reacted to sadece okan in BERSERK mangasının geri dönüşü hakkında bilgilendirme:   
    bir bakarsın boynuz kulağı geçer :D
  8. Teşekkür
    sShoguNn got a reaction from Freesia in Kasım 2014 - Kasım 2021. Anime izlemeye başlayışımın 7. yıl dönümü kutlu olsun. Bu sü   
    sana direkt olarak favoriler listemi öneririm

Elfen Lied
    Clannad: After Story
    Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
    Steins;Gate
    Shingeki no Kyojin
    Ergo Proxy
    Monster
    Gungrave
    Death Note
    Kenpuu Denki Berserk

9. Teşekkür
    sShoguNn reacted to Freesia in Kasım 2014 - Kasım 2021. Anime izlemeye başlayışımın 7. yıl dönümü kutlu olsun. Bu sü   
    Hey maşallah ne diyeyim hayırlı olsun. :D 
    Bi bilir kişi olarak sizden anime önerisi istiyorum efendim, var mı böyle kesin izlemelisin bu anime kaçmaz dediklerin. 
  10. Beğen
    sShoguNn got a reaction from burakwoz in Hiçlik hakkında çok güzel bir şiir yazdım bunu buraya atıyorum Yazdığım en güzel şiir   
    bu daha çok "boşluk" hakkında bir şiir olmuş.
    hiçlik hakkında yazılan bir şiir şu anda hiçbir yerde hiçbir zaman var olmamış bir şiir olurdu.
    hatta adından bahsettiğimiz anda bile bir düşünce şeklinde bile var olsa o şey artık hiçlik olmaktan çıkıyor.
    bu yüzden henüz hiç kimse tarafından düşünülmemiş bir şey hiçliktir.
  11. Beğen
    sShoguNn reacted to Pseudohomophylus in Japonca ninni bir zamanlar bi japon asmr kanalında duymuştum google çeviri yoluyla ro   
    Ninni mi... Tamamdır mezun olunca ben bunun konserini vereyim
       beni bir zahmetten kurtardın sağ olasın.

12. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl in Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sa   
    @Pseudohomophylus Onu hayatta öyleyemem sadece jugem jugem ve shinpachi no unko kısmını biliyorum :D 
  13. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl in Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sa   
    @pegasusejder dilime gintamadan bulaşmış çok şey dolanmıştır :D Korkunca doreamon şarkısı söylemek gibi :D 
  14. Harika
    Hahahahahaha bazen bazı replikler dilimize yerleşiyor maalesef kimse anlamıyor bizden başka da :D

benim de bu var 

15. Harika
    Çok iyi diyor ama zaten onun yüzünden teniste de dönerek karşılık verip Rolling Thundaaağğğ diyorum deli sanılıyor olabilirim :D
  16. Harika
  17. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl in Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...   
    Ne umudu olum isekaiye gitme ihtimalim mi var 
  18. Beğen
    sShoguNn reacted to bluegrass in Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özel   
    Geç cevap verdiğim için kusura bakma :( yeni film farklı bir hikaye anlatacakmış. Benimde sevdiğim serilerdendi böyle haberini duyunca mutlu oldum ^.^
  19. Beğen
  20. Beğen
    sShoguNn reacted to Gallardo in michiko to hatchin izliyorum senin yorumunu da gördüm :D animedeki kadın karakter efs   
    Müzikleri efsanedir. Bu da Michiko'nun seiyuusu :)
    https://myanimelist.net/people/6370/Yoko_Maki/pictures
  21. Harika
  22. Beğen
    sShoguNn reacted to mrsaitama in 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış de   
    Bende 6 vermiştim ilk izleyişimde 2. izleyişimde azcık fikrim değişti 7 ye yükselttim. 
  23. Beğen
    sShoguNn reacted to Gallardo in 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış de   
    Bana göre 18. bölüm buz dağının görünen yüzü. Görünmeyen kısmı ise:

24. Beğen
    sShoguNn reacted to Pseudohomophylus in 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış de   
    Eskiden TYTZ diye bir kod vardı.
    Tam Yeri Tam Zamanı  anlamında çok güzel kısa ve netti.
    Senin için de öyle olmuş.
    Eskiden izlediğim bazı animelere bu şekilde
    şans verdiğimde çoğu zaman yeniden izlediğime değiyor.
    Re:zero'yu bir gün ben de izlerim yani umarım
  25. Beğen
    sShoguNn reacted to HolySpirit in 500'üncü tekil animemi de bitirmiş bulunmaktayım ikincil üçüncül sezonlar ve diğer ek   
    geç kaldım ben az galiba yapmak için :D ekliyorum hala denk geldikçe ama tonla var daha eklencek
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.