Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının son zaferi 20 Kasım 2022

Perfectum en beğenilen içeriğe sahiptir

Perfectum hakkında

• Doğum günü 15 Mayıs

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Son profil ziyaretçileri

64811 profil görütülenme

Perfectum üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Perfectum

1. Psikolojik tahlilleri bol ve gerçek yaşama yakın bir manga önerisine ihtiyacım var ya da güzel bir seinen olabilir. Uzun zamandır manga okuyamıyorum :c

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Spoiler

Evet hikaye akışını kaybetmişim :D ama hissediyordum bir yerlerde bir yanlışlıklar var diye. Ama inanmak istemedim. Vay sinsi Asai. Ishikura'ya üzüleceğim aklıma gelmezdi. Ama ishikura Sayuri'nin ölümünden sonra yaşadığı ağırlığı kendi ölümüyle artık Asai'nin üstüne yükledi. O nedenle bu hikayenin bir kazananı yok benim gözümde. Artık Asai yeni bir Ishikura... Saçlarının beyazlamasını buna yoruyorum.

Teşekkürler yeni öneriler için onları da en kısa sürede okumaya çalışacağım. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

3. Gallardo

Gallardo

Saçlarının beyazlaması efekttir yahu :D yani ben öyle düşünüyorum. Rahatlamış ruh halini vurgulamak için saçlarda beyaz tonlama tercih edilmiş olabilir. Gerçekten beyazlamış olabileceğini hiç düşünmemiştim :D

Spoiler

Asai hiç de vicdan azabı çekecek birine benzemiyor. İshikura'yı hızlı bir kararla gözünü kırpmadan öldürmesi bana bunu gösteriyor. Üzerinde duble yük olsa bile bana mısın demez yaşamak için her şey mübah mantığıyla yaşamına bakar. İshikura'nın çizimine bakıp kaypak dedik Asai tam bir pirinç içindeki beyaz taş.

4. Perfectum

Perfectum

"pirinç içindeki beyaz taş" güzel bir betimleme hatta bir deyim bile olabilir :D

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.