Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? :eating-me-onion-head-emoticon:

2. Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? :eating-me-onion-head-emoticon:

3. Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? :eating-me-onion-head-emoticon:

4. Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? :eating-me-onion-head-emoticon:

5. Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? :eating-me-onion-head-emoticon:

6. İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3

7. Oyun geliştirmekten vakit bulsam da şöyle kaliteli seriler izlesem.

8. Oyun geliştirmekten vakit bulsam da şöyle kaliteli seriler izlesem.

9. Dünyadaki herkes 1 seneliğine başka gezegende tek başına yaşayıp tekrar dünyada kaldığı zamana yollansa, acaba insan ilişkileri nasıl olurdu..

10. Dünyadaki herkes 1 seneliğine başka gezegende tek başına yaşayıp tekrar dünyada kaldığı zamana yollansa, acaba insan ilişkileri nasıl olurdu..

11. Dünyadaki herkes 1 seneliğine başka gezegende tek başına yaşayıp tekrar dünyada kaldığı zamana yollansa, acaba insan ilişkileri nasıl olurdu..

12. Dünyadaki herkes 1 seneliğine başka gezegende tek başına yaşayıp tekrar dünyada kaldığı zamana yollansa, acaba insan ilişkileri nasıl olurdu..

13. Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :loveloveplz::

Spoiler

14. Solo Leveling de eleman sadece güç konusunda leveling olmuyor arkadaş gözler bile leveling maşallah başlanıp 4 saatte güncele gelinir mi yahu :admire-onion-head-emoticon:

15. Böylesi yetenekler on yıllarda bir gelir.

16. En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi arasında kurulur. (Harriet Lerner)

17. Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven seas, Everybody's looking for something. :angel2-onion-head-emoticon:

18. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

"There is no light here."

Spoiler

Not: Aklıma League of Legends' dan Jhin geldi. Jhin, namı diğer Virtüöz, ölümde güzelliği gördüğünü sanan bir maynak. Oyunu oynayanlar Jhin'in fragmanını da bilirler. Aynı kan ve gül yaprakları teması ve de estetik kontrast bu sinematikte de yok mu sizce. Valla Olsa da hiç itirazım yok açıkçası böyle zıtlıklara bayılıyorum. 

19. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

Spoiler

Not: Aklıma League of Legends' dan Jhin geldi. Jhin, namı diğer Virtüöz, ölümde güzelliği gördüğünü sanan bir maynak. Oyunu oynayanlar Jhin'in fragmanını da bilirler. Aynı kan ve gül yaprakları teması ve de estetik kontrast bu sinematikte de yok mu sizce. Valla Olsa da hiç itirazım yok açıkçası böyle zıtlıklara bayılıyorum. 

20. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

Spoiler

21. Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili) bir manhwa :) Nedense kötü taraftaki karakterleri pek sempatik buldum.  Yaptıkları yüzünden onlardan nefret etmem gerekirdi ama yüce rahibe, ne zha :D ve babası(!), sonra ehem tian var. Gerçekten güzeldi. Sonlara doğru hikayenin hızlandırıldığını hissediyorsunuz. Bu biraz kötü hissettirdi. Muhtemelem editör çizerleri haşlıyordu :x .

Bölüm bölüm Ah Gou ya tepem atsa da onu da sevdim. Onun karakter gelişimini izlemek gerçekten güzeldi.

Üstelik çizerlerin ona, bölüm başında yaraladığı köle için verdiği cezayı pek ironik buldum. Çizimler olağanüstüydü. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. :)

22. Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.

23. Evde ya da yurt odamda çay hazırlarken bazen aklıma ATLA daki Uncle Iroh geliyor :) Seriyi izleyenler bilir, kendisi çay konusundaki muntazam fikirleri, çay aşkı ve Ba Sing Se' de Zuko'yla işlettiği çay dükkanıyla tanınır. :D

24. Bu aralar fantasi/macera tarzı anime/mangalar okumak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı? Çizimleri berserk ya da basiliske benzeyen varsa ,ki bu türün çoğu modern örneğinde yok, çok güzel olur :). Teşekkür ederim şimdiden.

25. Bu aralar fantasi/macera tarzı anime/mangalar okumak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı? Çizimleri berserk ya da basiliske benzeyen varsa ,ki bu türün çoğu modern örneğinde yok, çok güzel olur :). Teşekkür ederim şimdiden.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.