Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Berserk... özlemişim.

2. Berserk... özlemişim.

3. Berserk... özlemişim.

4. Berserk... özlemişim.

5. Mutlu Yaşamanın Sırrı .. Dürüst Bir İnsan Olmaktan Geçer ... önce kendine karşı sonra insanlara karşı .. İlkeli olmak çok önemli.. 

6. Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P

7. Yoksa o gün, bu gün mü ? Aman haziranlar olmasın..Slam Dunk.

8. Manga çizmek konusunda kendini denemek isteyen ama elinde hikaye olmayanlar buyrun. https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2014/12/manga-cizmek-isteyenlere-one-shot-hikaye.html

9. Manga çizmek konusunda kendini denemek isteyen ama elinde hikaye olmayanlar buyrun. https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2014/12/manga-cizmek-isteyenlere-one-shot-hikaye.html

10. Manga çizmek konusunda kendini denemek isteyen ama elinde hikaye olmayanlar buyrun. https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2014/12/manga-cizmek-isteyenlere-one-shot-hikaye.html

11. Hugh Jackman çok büyük insan. Gece gece izlerken duygulardan duygulara girdim. Sanırım müzikal filmler izlemeye başlayacağım. Yeni bir soluk getirdi gece gece. 

Her karakterin oyunculuğu ayrı ayrı iyi. Ayrıca Zendaya sen dünya tatlısı bir şeysin. 

12. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

13. Zaman fazla hızlı geçiyor.

14. Ayol Tam versiyonu yayınlansın da indirem ^^ Çok heyecanlıyım la Bir daha hangi seride böyle devamı geliyor action ı yaşayacam acaba 

15. Ayol Tam versiyonu yayınlansın da indirem ^^ Çok heyecanlıyım la Bir daha hangi seride böyle devamı geliyor action ı yaşayacam acaba 

16. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

17. İnsan ilişkilerinde sık yapılan hatalar: Bir insanın verdiği ilk intibayı daha sonra unutmak ve ona göre davranmak. Halbuki ilk intibayla uyandırılan hisler doğrudur ve şaşma ihtimali çok düşüktür. (ekşi'den alıntı iyi ki not almışım yazar uçurulmuş)

18. bir yol ayrımına denk geldim daha doğrusu sınıra denk geldim geçic bir mutluluk yada sonsuzluğa bir yolculuk ve ben sonsuzluğu seçmeye karar verdim savaşım bugünden itibaren başlıyor bana şans dileyin arkadaşlar belki galip olucam ama elde ettiğim sadece kendim olucam hiç bir ödül beni beklemiyor yada mutlulukdan bile emin değilim sonsuz bir varlığın sessizliğine sahip olucam galiba şimdiden yazayım bir daha dönmeme ihtimalim var bu yolda ölme ihtimalim zaten ihtimal dahili her şey başıma gelebilir ama erkek dediğin her şeye direnebilen ve savuşturabilen yüce savaşçılara verilen ünvan değilmi zaten şimdiden teşekür ederim dostlarım sizlere belki birdaha sizi bulamam ama bana hakkını helal eden her kese hakkım helal olsun abi oyun kulübünden bu yana beraberdik forumdaki insanlarla bu son vedam belki dönerim belki hiç dönmem buraya yazmaya vaktimde olmayabilir yolda ölmüşde olabilirim her olasılık dahil artık bu denkleme ama ben o ışığı bulucam onun için fedakarlıklar yapıcam bu dünyaya belki birdaha dönemeyebilirim bile oyüzden bunu yazmak istedim dostlarım size son vedam olabilirhepinizi seviyorum sevmediğim dostum bu forumda yok tanımadığım çok var tabi ama neticede anime dünyası ne kadarını tanıyabilirim ki dediğim gibi belki birgün ruhsal eğitmen olabilirim ilginiz var ise yardım edebilirim şimdilik hiç birşey bilmeyen biriyim sadece dışkapıda mandal olurum gün geldiğinde sizi birileri karşılayacak yada torunlarınızı belki ben belki tanrı ama artık elvada, discord u bırakmıycam ama ölmeden önce yazdığım son yazı olursa güzel olsun demi :D

19. Yeter.

Yeter ulan.

Yetti bu kadar.

Ailemdeki herkes fujoshi olduğumu öğrendi ve yaoiden vazgeçmemi istiyorlar.

Ama hayır.

Yaoi güzel, çok güzel.

Fakat bir soru var kafamda: Neden yaoi seviyorum?

Neden diğer ilişki türleri bana sempatik gelmiyor?

Bu sorunun bir bilimsel açıklaması varsa gerçekten merak ediyorum.

Fujoshi ve Fudanshi kardeşlerime soruyorum: Neden biz yaoi severiz?

Kendimi 18+ okuyan bir elit iken, fujoshilerin eziği gibi hissetmemi sağlayan soru budur.

Yalvarırım bu sorunun cevabını beraber bulalım.

:cry-milk-bottle-2-emoticon:

20. Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyin hakkını veriyor .. bir an önce toparlanıp gidiyorum oraya burası yaşanılmaz hale geldi geliyor

21. Naruto'ya tekrar başladım. Daha önce de 30 bölüm falan izlemiştim sanırım. Bu sefer Sakura'ya daha az uyuz oldum. Atladığım için mi acaba? :booger-crazy-rabbit-emoticon:

22. Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyin hakkını veriyor .. bir an önce toparlanıp gidiyorum oraya burası yaşanılmaz hale geldi geliyor

23. Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyin hakkını veriyor .. bir an önce toparlanıp gidiyorum oraya burası yaşanılmaz hale geldi geliyor

24. Naruto'ya tekrar başladım. Daha önce de 30 bölüm falan izlemiştim sanırım. Bu sefer Sakura'ya daha az uyuz oldum. Atladığım için mi acaba? :booger-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.