Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Gallardo reacted to pegasusejder in Gintama'nın başlangıcında Gintoki 27 yaşındaymış finalinde ise 29.   
    @Amygirl mühim olan sayılar değil abla nasıl gösterdiğin, konuşmaların böyle üniversiteli genç kız gibi. 

@Gallardo beni ikna ettin masum olduğuna. :D 
  2. Harika
  3. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   
    Animenin ilk bölümü gayet iyiydi. Devamına daha bakmadım. Beni hemen hemen Gekkan Shoujo Nozaki-kun kadar eğlendirdi.
  4. Karmaşık
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Harika! :D   
    Animeye göre değişir. Çoğunluk maalesef dediğin gibi. Bu durum Japonya'da büyük bir sorun.
  5. Harika
    Gallardo reacted to Mileydi in Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk d   
    @Gallardo Son dönem okuduğum en serilerden biri bana göre, fazla uzatmadan, mantık sınırlarını absürd bir şekilde darman duman etmeden tadında bıraktı mangaka, hele ki ana katakteri beni benden aldı Manjirooo yok Tanjiroo 
  6. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Anime mangalarla alakalı istatistik derlemesi   
    Aizawa Yuuichi Key animelerindeki en iyi ana karakter.
    Gintama herkese hitap etmez ama edene eşsiz bir seyir zevki sunar.
  7. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum in N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    Ben yeni yıla mutlu girdim diyebilirim. Ailemle birlikte güzel bir akşamdı. Anime olarak ne izledin? Kesin değişik bir konusu vardı izlediğin animenin. :D
    Çünkü senden hep ilginç şeyler geliyor 
  8. Harika
    Gallardo reacted to Pseudohomophylus in N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    Geçen yıla nazaran mütüş-teşem bir şekilde girdim  
    Bu yıla girerken kötü bir şey yaşanmadığı için bu kadar mikkemmelim 

9. Beğen
    Gallardo reacted to anes in One Piece tayfasına Türk'ün katıldığı esprili bir konu vardı eskilerden. Nerede bulab   
    Bu durumu görünce merak edip bakındım biraz. Bu konu sanırım aradığın. 

10. Beğen
    Gallardo reacted to pegasusejder in Bu gece Ay'ın etrafında gökyüzünün yarısını saran kocaman bir halka var :)   
    O zaman ara ara çıkıp gözlemleyeyim, sağ olasın. 
  11. Beğen
    Gallardo reacted to Pseudohomophylus in Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    Teşekkür ederim bu sefer oldu 
    Zaten sadece Nana'yı örnek verdim diğerleri aklıma gelen kısa saçlı güzeller 
  12. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    @PseudohomophylusBu sefer de çıkmazsa şansına küs :) 
    Verdiğin örnekler içinde söylediklerine en çok uyan sanıyorum Nana. Ama onun da uzun saçlı halini daha çok seviyorum :)

13. Beğen
    Gallardo reacted to pegasusejder in Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    @Gallardo aynen mangası baya komik, baştan sona okumanı tavsiye ederim gayet güzel işleniyor :)) Ben ilk mangayı okudum sonra animeyi izledim ve tahmin edebileceğin gibi manga>anime olayı var :D 
  14. Beğen
    Gallardo reacted to pegasusejder in Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    @GallardoSenin zevklerine daha çok katkıda bulunmak için izlemediğin şeylerden seçtim :D :D 

Yani Arte harici diğerleri pek bilinmeyen seriler değil. :)
    1-) Akatsuki no Yona - Yona
    2-) Bleach - Soi Fon
    3-) Grand Blue - Chisa
    4-) Arte - Arte

Chisa ilginizi çektiyse iyi bir zevkiniz var beyefendi  Grand Blue komedi tarzında bir anime eğer komedi seviyorsan izlemeni tavsiye ederim :) Chisa'da çok hoş bir karakterdir :)
  15. Beğen
    Gallardo got a reaction from Ellen in Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    @MikasaWithInTheFireZaten Mappa iyi uyarlarsa Eren'in popülaritesi patlama yapacak :) 
    @pegasusejderHep de izlemediğim karakterlerden seçmişsin en çok 3 numara ilgimi çekti :) 
    @Pseudohomophylus

16. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    Ada Wong ve Faye de kesinlikle etkileyici isimler hatta Ayanami var. Ben fazla ünlüleri pek koymak istemedim :D Fuyutsuki Azusa ve Kusakabe (Oshimi Shuuzou - Kusakabe-san) diyorsun yani :)
    Ciddi karakterlerde güçlü kadın, sıcakkanlılarda da erkek fatma imajı :D
  17. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum in Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    Afeti devran Faye Valentine ve Ada Wong bu konseptin zannımca kraliçeleri olabilir. Kısa saçlı kadınlar bana hep ayakları yere basan, güçlü kadın imajı veriyorlar nedense :D Severiz :)

18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Ellen in Düşününce sanırım mor saçlı kadın karakterleri diğerlerine tercih ediyorum. Favori ka   
    Ben de çevirisi yok sanıyordum şimdi fark ettim varmış :D
    https://www.turkanime.net/anime/potemayo
  19. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl in michiko to hatchin izliyorum senin yorumunu da gördüm :D animedeki kadın karakter efs   
    Müzikleri efsanedir. Bu da Michiko'nun seiyuusu :)
    https://myanimelist.net/people/6370/Yoko_Maki/pictures
  20. Beğen
    Gallardo got a reaction from sShoguNn in michiko to hatchin izliyorum senin yorumunu da gördüm :D animedeki kadın karakter efs   
    Müzikleri efsanedir. Bu da Michiko'nun seiyuusu :)
    https://myanimelist.net/people/6370/Yoko_Maki/pictures
  21. Beğen
    Gallardo got a reaction from UnderminE in 20 Kasım   
    Seriye başlamayı düşünüyordum. Oldukça faydalı bir yazı.
  22. Beğen
    Gallardo got a reaction from Eolo-sama in Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabil   
    Ben bu konuda biraz dikkatsizdim bundan sonra umarım dikkatli olurum.
  23. Harika
  24. Beğen
    Gallardo got a reaction from V3X in Bugün Doğum Günüm :)   
    Kelimeler büyüyor ağzımda 
    Bildiğim tüm hayatlar...

25. Beğen
    Gallardo got a reaction from sShoguNn in 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış de   
    Bana göre 18. bölüm buz dağının görünen yüzü. Görünmeyen kısmı ise:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.