Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gallardo got a reaction from Lycaenidae in Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Char'ı henüz izlemedim ama seviyorum. Psycho-Pass ikilisi hayalimde bromance.
  2. Beğen
    Gallardo reacted to Lycaenidae in Kougami ve Makishima'nın kitap sohbetinden oluşan en az 2 saatlik bir Psycho-Pass fil   
    Kesinlikle, farklı taraf gibi görünen iki fikir dostuydu. Birinin duygularının dışarıya yansıması sadece biraz sertti

3. Beğen
    Gallardo reacted to Lycaenidae in Kougami ve Makishima'nın kitap sohbetinden oluşan en az 2 saatlik bir Psycho-Pass fil   
    Gerçekten çok güzel olurdu. Zevkle izlerdim. 
  4. Beğen
    Gallardo reacted to Lycaenidae in Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Char seven biri T_T Hepsini de ayrı seviyorum, güzel yazılmış karakterler. ^^ 
  5. Beğen
    Gallardo got a reaction from Lycaenidae in Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Profil fotoğrafını sevdim. Şaa Azunaburu! Kapak da iyiymiş :)
  6. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl in Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak haya   
    Furudate Haruichi kadın çıkarsa olası kavga sonuçları:
    Amy: 2,20
    Beraberlik: 2,30
    Furudate: 2,20
  7. Harika
    Gallardo reacted to KRHerusaizu in İzleyecek bir çok anime var sırada ama başlayacak/devam ettirecek moral yok. Tadım ka   
    Bir de onu deneyim o zaman.
    Öneri için teşekkürler^^

8. Beğen
    Gallardo got a reaction from KRHerusaizu in İzleyecek bir çok anime var sırada ama başlayacak/devam ettirecek moral yok. Tadım ka   
    Ben böyle durumlarda bir süreliğine filmlere dizilere falan sarıyorum.  Ara vermek iyi gelebilir.
  9. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum in Trinity Blood izlerken keşfettiğim aşırı underrated karizmatik ses.   
    Kanda Yuu olur kendisi tsundere tavırları ile bilinir. Severiz :)
  10. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum in Trinity Blood izlerken keşfettiğim aşırı underrated karizmatik ses.   
    Hristiyanlığın animelerde gotik bir tema ile işlenmesi ilgi çekici. D gray man evreninin karanlığı burada da var.
  11. Harika
    Gallardo reacted to Amygirl in Üç tane taze yazı buyrunuz ifinim https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/mas   
    Benim favorim de okula yetişmeye çalıştıkları bölüm bisiklet üzerinde traş oluyorlar mdmdmmf
  12. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl in Top Spor Anime Listem 8) Kuroko no Basket 7) Haikyuu 6) Slam Dunk 5) Battery 4) One O   
    Ippo kadar müthiş bir baş karakteri kaçırmamak lazım :D Erteleme reyiz 
  13. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri in Nerede o eski durumlar... Arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz (maks. 50 bölüm) animel   
    Ike! Ina-chuu Takkyuubu, Emblem Take 2, Honoo no Tenkousei, Otaku no Video, Project A-Ko serisi eklendi. Diğer seriler maalesef Hardsub ya da bulunmadığı için ekleyemedim. Çevrilecekler listesine aldım çevirmenler seçtiği vakit çevrilecektir. Daha fazla çevrilmesini istediğiniz seri var ise Discord sunucumuzdaki #ceviri-istek kısmına yazabilirsiniz. @Gallardo
  14. Beğen
  15. Beğen
    Gallardo got a reaction from Moonliqht0s in Gelecekte olası bir Myanimelist VS'si: Fullmetal Alchemist Brotherhood vs Kaguya-sama   
    Kaguya-sama'nın 3. sezonunda, SnK'nın son sezonundaki gibi bir yükseliş bekliyorum. Myanimelist'te bir süreliğine 1. olması muhtemel. Sonra tabi FMA B fanlarının etkisiyle düşürülecektir. Gintama'nın eski sezonlarında olduğu gibi.
  16. Beğen
    Gallardo reacted to lntegral in Luffy aslında hastanedeymiş tüm olayları zihninde kurguluyormuş falan. Going Merry de   
    Raftel'in gerçek adını da yazdı mangada Raftel ismi kalmadı pek :D Oku bence de :D
  17. Beğen
    Gallardo got a reaction from mustafalrsm in En sevdiğim animenin 2.sezonu 21 saat sonra başlıyor!!!   
    Re Zero ha :)
  18. Beğen
    Gallardo got a reaction from SelimTheMartian in Kaguya-sama wa Kokurasetai! Tensai-tachi no Renai Zunousen 2. sezonun izleyicilerinde   
    Çeviri müsait zaman işi öncelik daima kendi hayatın.
  19. Harika
    Gallardo reacted to Perfectum in Psikolojik tahlilleri bol ve gerçek yaşama yakın bir manga önerisine ihtiyacım var ya   
    Kokusunu alıyorum böyle şeylerin :D
  20. Harika
    Gallardo reacted to Perfectum in Psikolojik tahlilleri bol ve gerçek yaşama yakın bir manga önerisine ihtiyacım var ya   
    "pirinç içindeki beyaz taş" güzel bir betimleme hatta bir deyim bile olabilir :D
  21. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Psikolojik tahlilleri bol ve gerçek yaşama yakın bir manga önerisine ihtiyacım var ya   
    Saçlarının beyazlaması efekttir yahu :D yani ben öyle düşünüyorum. Rahatlamış ruh halini vurgulamak için saçlarda beyaz tonlama tercih edilmiş olabilir. Gerçekten beyazlamış olabileceğini hiç düşünmemiştim :D

22. Beğen
    Bir kaç günlük boş günüm olduğu için önerdiklerinizi bir çırpıda okudum. Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Okurken çok keyif aldım.

23. Beğen
    Konuyu çok sevdim. Önerin için teşekkürler! :) 
  24. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Psikolojik tahlilleri bol ve gerçek yaşama yakın bir manga önerisine ihtiyacım var ya   
    https://manga-tr.com/manga-kokuhaku-kawaguchi-kaiji.html 
  25. Beğen
    Gallardo got a reaction from Estable in Manhwa gördüğümde istemsizce gözümde yarım kalan veya anlamsızca, ansızın final veren   
    Veritas ve yeni sezonunun ne zaman geleceği belli olmayan The Breaker.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.