Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl in Japonca isimlerin Türkçeleştirilmesine kılım. Shinjuku'yu Şincuku diye çeviriyorlar.   
    Gerçi onlar da yabancı isimlerle oynuyorlar. Hak ediyorlar bir yerde. Sen Vaşşuza Stampiido dersen biz de Maduka deriz Şanji deriz Şincuku deriz.
  2. Harika
    Gallardo reacted to Golge_Kaze in Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde   
    Ahaha, sana bir güzellik yapayım üç yıl olsun :P -Pazarlığı severim xD-
     Neyse ki, sadece 15-20 dkya intirebileceğim başka bir kaynak buldum xD Çünkü eski dosyayı torrentten silmemiştim ve bugün daha %13 civarıydı indirmesi, komik bir durum : D Gerçekten de beş yıl sürse şaşırmazdım 
  3. Beğen
    Gallardo reacted to 1456ha in Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Hahah teşekkürler. Böyle bir yorum beklemiyordum açıkçası :)
  4. Beğen
    Gallardo got a reaction from 1456ha in Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Sen iyi bir insansın 1456ha. Anime çeviriyorsun :)
  5. Harika
    Gallardo got a reaction from 1456ha in İlgi çekicilikte ilkbahar sezonu, kış sezonunu döver diyorum :) https://myanimelist.n   
    Fragmanda yine 80'leri çağrıştıran melodiler var :D

6. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kutatgu in Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)   
    Masterchef'i izlemiştim ben de tekrar hatırlamış oldum şimdi yeni içeriklere bakıyorum. Bakalım mangaka kimmiş :)
    Edit: Yeni sezonda bir serisi animeye uyarlanacak :)
    Bir seride de ''Series Composition'' rolünde.

7. Beğen
    Gallardo got a reaction from slimjack in Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven   
    Benim aklıma bu geliyor.

8. Beğen
    Gallardo reacted to Barış D. Baryshx in Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
    Herkesin bayramı kutlu olsun
  9. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum in Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili   
    Kolay gelsin sanırsam 2 sezonun daha var :D Nitian erxing tam bir mortal combat karakteri gibi yahu tasarımını çok hoş buluyorum. Tam bir suikastçi teması var adamda. :) Hemide kötü değildi Nitian yanlışınız var efenim.
  10. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili   
    Ne demek efendim. Benden önce bitirdin. Ben daha 2. sezondayım :D Kötülerde Erxting Nitian reyizin yeri ayrıdır :D
  11. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity in Sonunda uzun zamandır beklediğim anime Mahouka Koukou no Rettousei 2. sezonu geliyor   
    @Gallardo abi ne şeker karakter yaa  böyle karakterleri her zaman seviyorum açığı saçığı yok normal güzel karakter 
  12. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Evde ya da yurt odamda çay hazırlarken bazen aklıma ATLA daki Uncle Iroh geliyor :) S   
    Zamanında sıkılıp tekrar tekrar başladığım bir animeydi :D Son seferde dikiş tutturdum ve şimdi yarıyı geçtim :)
  13. Beğen
    Gallardo reacted to Barış D. Baryshx in Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir y   
    "Kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa, Bilin ki en namussuzu o' dur." - Friedrich Nietzsche
  14. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Bu aralar fantasi/macera tarzı anime/mangalar okumak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı   
    Geliyor geliyor geliyor dikkat...!!!: Feng...Shen...Ji!!!
  15. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Şu sahnedeki (0:57 - 2:09) ostyi ararken bir sürü güzel parça keşfettim ama bu lanet   
    Haha seinen izlemenin yan etkileri mi desem :D Albümlerde bile yok varsa yoksa karakter şarkıları :D
    Bence uygunluğu tartışmaya açık ama gözümde anime < müzik olduğu için sahnenin etkisini otomatikman artırıyor :)
  16. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl in Vinland Saga ve Dr. Stone hariç dikkatimi çekenler.   
    Arslan Senki nin ana karakterinden ötürü ön yargılıyım ya :( bebeğim şu an Kengan Ashurada mest ediyor beni :D Setsuna Kiryuu İkinci Hisoka vakası shjsnsjd
  17. Harika
    Gallardo reacted to Perfectum in Size bulduğum an çok sevdiğim bir şarkıyı armağan etmek istiyorum. https://youtu.be/n   
    Kayışı koparmak :D var evet. 

18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Size bulduğum an çok sevdiğim bir şarkıyı armağan etmek istiyorum. https://youtu.be/n   
    Zaten bu kanaldan kötü bir paylaşım çıkması imkansız gibi birşey :) pekala bu da benden gelsin;

19. Harika
    Gallardo reacted to Perfectum in Size bulduğum an çok sevdiğim bir şarkıyı armağan etmek istiyorum. https://youtu.be/n   
    Beğendiysen bir de şu şarkıyı dinle Gallardo :)

20. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Barış D. Baryshx in Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.   
    Bulursan bana da haber ver :) Benim şimdiye kadar gördüğüm en farklısı buydu.
  21. Teşekkür
  22. Harika
  23. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Leffwn in Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş.   
    Geçmiş olsun :D 
    "Bir süre askeri animeler falan uzak dursun benden."
  24. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Youtube üzerinden tesadüfen bulduğum Irozuku Sekai no Ashita adlı animeyi sizlerin şi   
    Bence Johan seninle bizzat ilgilenecek. Tehlikeli sularda yüzüyorsun.
  25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.