Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1456ha

Kayıtlı Üye
  • Content Count

276
  • Last visited

• Days Won

32

Reputation Activity

1. Harika
    1456ha reacted to Amygirl for a status update, Vay arkadaş! Birisi şu seiyuu hafızamı silsin kendi kendime spoiler yedim Jojo Part 5   
    Vay arkadaş! Birisi şu seiyuu hafızamı silsin kendi kendime spoiler yedim 
    Jojo Part 5 te neredeyse sezonun sonuna kadar suratını tipini görmediğimiz ama merak ettiğimiz ana kötü karakterin sesini duyar duymaz Anaaaa Katsuyuki Konishi değil mi bu diyip sonra Jojo da seslendirme yapmış mı gerçekten de deyip bakmak ve ana villainin suratını görmek  
    Bu spoilerım hep Zeynep Onna yüzünden  Hayret bişi 
  2. Beğen
    1456ha got a reaction from Amygirl for a status update, 2020 Bahar Sezonu!!   
    2020 Bahar Sezonu!!

3. Beğen
    1456ha got a reaction from Asperatus for a status update, 2020 Bahar Sezonu!!   
    2020 Bahar Sezonu!!

4. Üzgün
    1456ha reacted to Ancaks for a status update, Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu b   
    Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-
  5. Beğen
    1456ha reacted to Singularity for a status update, Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. 💗   
    Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. 💗

6. Üzgün
    1456ha reacted to Ancaks for a status update, Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde   
    Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde...
  7. Beğen
    1456ha got a reaction from Perfectum for a status update, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
    Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa beklerim  
  8. Teşekkür
    1456ha got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
  9. Beğen
    1456ha got a reaction from Gallardo for a status update, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
  10. Beğen
    1456ha reacted to Ancaks for a status update, İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
    İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3
  11. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for a status update, 10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon,   
    10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon, ayağa kalkınız. En büyüğünüz geliyor.''
  12. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for a status update, Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir y   
    Kutsal kitaplarda çokça adı geçen şeytan, gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir yobazdan başka bir şey değildir. (Friedrich Nietzsche)
  13. Harika
    1456ha reacted to Amygirl for a status update, Ya hsjsjjsjs yarıldım hsjsjjs video altı yorumlar komedi. Bak şuraya da yazıyorum dün   
    Ya hsjsjjsjs yarıldım hsjsjjs video altı yorumlar komedi. Bak şuraya da yazıyorum dünyanın en tehlikeli fan grubu Haikyuu fan grubudur 
    https://youtu.be/so6vcZZLhLQ

Video altındaki Oikawa profil fotosu olan "amy" nickli kız ben değilim yemin ederim :D
  14. Beğen
    1456ha reacted to sShoguNn for a status update, Şehirler arası taşınmak... Uzun bir taşınma süreci ardından, internetsiz geçen 10. gü   
    Şehirler arası taşınmak... Uzun bir taşınma süreci ardından, internetsiz geçen 10. günün gecesinde internetime nihayet kavuştum. Çok özlemişim. En çok da anime izlemeyi özledim. Canım animelerim de beni özlemiştir hemen izlemeye başlıyorum
    Forum ahalisine de selam olsun
  15. Beğen
    1456ha reacted to Singularity for a status update, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Bizi ite çakala yem etmedin hakkın asla ödenmez Paşam.

16. Üzgün
    1456ha reacted to Kutatgu for a status update, Chihayafuru sonbahar sezonuna ertlenemiş. :/   
    Chihayafuru sonbahar sezonuna ertlenemiş. :/
  17. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for a status update, Sosyal medyada her gün milyonlarca kere paylaşılan “Nasıl Mutlu Olunur” tarzı saçmalı   
    Sosyal medyada her gün milyonlarca kere paylaşılan “Nasıl Mutlu Olunur” tarzı saçmalıklarda yanlış olan ve kimsenin fark etmediği şey şudur: Daha pozitif bir deneyimi arzu etmenin kendisi negatif bir deneyimdir. Ve de tam tersine, insanın negatif deneyimini kabul etmesinin kendisi pozitif bir deneyimdir. (Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı)
  18. Harika
    1456ha reacted to Vega for a status update, Given mangasına anime serisi geliyormuş Ne güzel haberler bunlar   
    Given mangasına anime serisi geliyormuş  Ne güzel haberler bunlar 
  19. Karmaşık
    1456ha got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update,   
  20. Beğen
    1456ha reacted to Gallardo for a status update, Başrolün şöyle; Villainin şöyle; Olduğu sistem karşıtı bir polisiye animesi. Lanet ol   
    Başrolün şöyle;
    Villainin şöyle;
    Olduğu sistem karşıtı bir polisiye animesi.
    Lanet olsun sevdim bu fikri.
  21. Beğen
    1456ha got a reaction from Black Angel for a status update, Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya https://myanimelist.net/news/56534730   
    Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya 
    https://myanimelist.net/news/56534730
  22. Beğen
    1456ha reacted to Black Angel for a status update, Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi   
    Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi en çok " SteinsGate 0 OST - Believe Me -Zero- "  yeri ayrı...
  23. Beğen
    1456ha got a reaction from Shotdown for a status update, Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya https://myanimelist.net/news/56534730   
  24. Beğen
    1456ha got a reaction from Gallardo for a status update, Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya https://myanimelist.net/news/56534730   
  25. Harika
    1456ha reacted to Gallardo for a status update, Beklentilerimi karşılamayı başardın Steins Gate 0. Steins Gate serilerindeki en etkil   
    Beklentilerimi karşılamayı başardın Steins Gate 0.
    Steins Gate serilerindeki en etkileyici bölümleri sıralasak. Steins Gate 0 > Steins Gate > Steins Gate 0 şeklinde bir diziliş olur. Konu, ilk sezonu kesinlikle geçebilecek yeterlilikte.

• Create New...