Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Durum yanıtları bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir tırtılın kendine bir koza örüp kelebeğe dönüşmesi gibi içimde değişim rüzgarları esiyor. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

2. Nezuko figürü ile Miss gibi oldu masam :thank_you__onion_by_elcerbero:

20220405_132549.jpg

3. Sono Bisque like'ları AoT'yi geçmiş :).

4. Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Brain's Base :moving-crazy-rabbit-emoticon:

Ghibli yaparsa çok komik olur aksiyon sahneleri çıkmaz oradan

2. (See 12 other replies to this status update)

5. Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Animesi yapılsa hangi stüdyonun bu işi yapmasını isterdiniz?

2. (See 12 other replies to this status update)

6. Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

7. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

8. Japon sanatında Ukiyo-e akımı ve sanatçıları hakkında ayrıntılı bir yazı yazmak istiyorum. Sitede aynı konuyu işleyen var mı, bakmadım ama eğer yoksa güzel bir yazı olacağına inanıyorum. Biraz geç yüklenebilinir. Zira öğrenciyiz stayla :x Bitirmeden size en beğendiğim Ukiyo-e lerden birini takdim etmek isterim.

1647342650246.thumb.jpg.24d375fb9ac3758196c0bd783bc991d2.jpg

9. Son saniye çizim yarışmasına katılmayı düşünürsün, her şeyi halledersin ve son anda katılmama hissiyatı gelir ve sadece seyirci olmayı istersin. Anlık his değişimleri...

10. Son saniye çizim yarışmasına katılmayı düşünürsün, her şeyi halledersin ve son anda katılmama hissiyatı gelir ve sadece seyirci olmayı istersin. Anlık his değişimleri...

11. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Beterin beteri var a canlar

Siz yine bir şekilde okuyorsunuz.

Şu hastalıktan muzdarip bir sürü insan var bakınız... (ben değil:D)

Tsundoku : Kitapları satın alıp okumama. Tozlanması için kitap satın alıp istiflemek

2. (See 11 other replies to this status update)

12. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

13. Japon sanatında Ukiyo-e akımı ve sanatçıları hakkında ayrıntılı bir yazı yazmak istiyorum. Sitede aynı konuyu işleyen var mı, bakmadım ama eğer yoksa güzel bir yazı olacağına inanıyorum. Biraz geç yüklenebilinir. Zira öğrenciyiz stayla :x Bitirmeden size en beğendiğim Ukiyo-e lerden birini takdim etmek isterim.

1647342650246.thumb.jpg.24d375fb9ac3758196c0bd783bc991d2.jpg

14. İyi akşamlaaaaar! eskilerden varsa birileri birlikte oyun oynayalım :>

15. Bu yarasa da yoruldu artık sallanmaktan :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Güzel bir şey bulursam değiştireyim artık :embarrassed1-onion-head-emoticon:

16. Shoujo animeler beni pek açmadı sanırım umduğumu bulamadım Nana'dan sonra. Hayattan kesitler ve drama çok yerinde kullanılırsa shoujo şahlanıyor bana göre. Onun yanı sıra şu aralar çok güzel bir kitap okudum. Andy Weir'in Kurtuluş Projesi isimli kitabı okuduğum en güzel bilimkurgu roman. Bunu animeye uyarlasalar var yaaa patlar ortalık. Uchuu Senkan Yamato vari bir şey olurdu sanırım. Uzay savaşları olmazdı gerçi. Neyse. Anime yapımcıları koniçivalar bence bu fikrimi bir düşünsünler. :dandyonionplz:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Belli kalıpların dışına çıkmayan sürekli aynı döngüde seri üretilmiş fabrika ürünü gibi shoujolar tabi kesmez insanı. Bir animenin olay örgüsü ve sonucunun tahmin edilebilir olması kadar beni üzen başka yanı yok:crying1-onion-head-emoticon:

2. (See 7 other replies to this status update)

17. Dünden önceki gün cenazeye katıldım, bugün düğüne gidiyorum. Dünya çok garip bir yer:silence-onion-head-emoticon:

18. Nasılsınıııız, hala aktif olarak forumda takılan var mı?

19. Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Ellen Hayırlısı olsun bakalım. Buraya bir iki link atarsan çok makbule geçer Mika-chan 

Elimizden geldiği ölçüde destekleriz:relax2-onion-head-emoticon:

2. (See 15 other replies to this status update)

20. Nasılsınıııız, hala aktif olarak forumda takılan var mı?

21. iyi akşamlar diliyorum herkeseee

22. Attack on titan'ın mangasını bitirdiğimden olaylara hakimim ama animesini izlemek inanılmaz haz veriyor gerçekten birden fazla sezon çıkarmasına rağmen kalitesini bozmayan nadir serilerden

23. Spoiler içine alma butonu nerede :confused-onion-head-emoticon:

24. Spoiler içine alma butonu nerede :confused-onion-head-emoticon:

25. Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Ellen evet söylemiştin başarılar dilerim Mika-chan, başladın mı seslendirmelere?

Yok bir şey yahu abidas ablanla kısa bir muhabbet işte:relax2-onion-head-emoticon:

2. (See 15 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.