Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Durum güncellemeleri bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Böyle bir boşvermişlik var ama hadi hayırlısı.

2. Bu beyin ölmüş ağlayanı yok.

1. kawaii kereste

kawaii kereste

ay ben gülerim

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Lan aisjdkdm moralim yerine geldi resmen. :D

3. kawaii kereste
  3. Bu forum en fazla bu kadar bayık olabilirdi. Pöf. Hayatıma biraz daha atraksiyon katıp insanları sırtından bıçaklayasım, biçlik yapasım geldi. Yapmicam yapmicam.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Haksız bandan nefret ederim direnişin en başında ben :p İstanbuldan selamlar xd

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben önüme geleni banlama isteğimi geride bıraktım. Bu forumda artık bir şey yapasım gelmiyor. :(

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Çılgınlık yapın ama dayak yeme riski var askjldşsdg

4. Bu hafta sinemaya gitmekten başka bir şey yapmayacağım, anlaşıldı. :D

2. SnoW_DeaD

SnoW_DeaD

Saygı duysan küfür etmezdin.Bunda o kadar abartılcak birşey yok.Benimde ağzım bozuktur ancak Ülkemizin kurtulmasında büyük bir etkiye sahip olan bir filmin izlenmesini söyleyen kişilere asal küfür etmem.Yaptığın ne olursa olsun saygısızlık

3. Toprakezgi

Toprakezgi

İlla Çanakkale filmine gitmek gibi bir durum yok tabi ki. Herkes istediği filme gider. Kimse kimseyi o filme gitmediği için kınama ya da gitmesi için baskı yapma hakkına sahip değil. Bu duruma katılıyorum. Ama bizim burada bunları konuşuyor olabilmemizin bile arkasında yatan sebep şavaşlarda şehit düşen kişiler. Bu düşüncemi söyleme ihtiyacı hissettim çünkü küfür mevzusuna hiç dikkat etmemişim. Daha doğrusu daha farklı algılamıştım.

4. SnoW_DeaD

SnoW_DeaD

Ben kimseye bişey demiyorum gitmek zorunda değil kimse ben zaten artık ezberledim aynı şeyleri izlemek zevk vermiyor ama yinede yanlış konuşmalarada müsamma göstermem

5. Bu ileti altındaki düzenle sil alıntı yap bölümünü ortaya kim aldı la ? Hiç olmamış o, sevmedim. Yoksa sadece bende mi öyle ?

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende düzenleyecektim, baktım yeri değişmiş, gerek yoktu

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen eski yerine koyamıyor musun ? :D Sağ altta iyiydi valla. :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Arda yapmıştır :P

6. Bu insanlar iyilikten anlamiyor ya. Tepene çıkacaklar illa.

2. Anonymmy

Anonymmy

Aynı dertten muzdaribiz, boşver onlar kötü olsun biz iyi kalalım. Böylesi daha hayırlı.

7. Bu isleri birakip dedektiflige soyunacagim. Sherlock gibi kizim lan. Harcaniyorum buralarda.

1. Uchihaitachi123

Uchihaitachi123

Sherlock kız mı :O ben cükü var sanıom

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Her seyiyle ayni olsaydim gibi kullanmazdim zaten. :D

3. Uchihaitachi123

Uchihaitachi123

Kullanma sen hiç kullanma boşver sen bu halinle güzelsin bebeğim.

8. Bu kadar nemli olmak zorunda mısın İstanbul ?

9. Bu ne pipik bişey ya. Avatar ayarlayayım derken can vereceğim arkadaş. Boyutu küçültünce, normal olan gözlerimle 3 numara hipermetrop gözlük takıp etrafa bakıyormuş gibi hissettiren avatarlardan bıktım lan.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bununla ilgili konu açıldı mı ya ?

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Hadi ya. Neyse bi şekilde ulaşılır ya yöneticilere. :D

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

asdasd :D eski admin ne ara admin oldu bu sahıs ben hatırlamıyorum.

10. Bu sene de sınav var. Napıcam ben ya :'(

1. SnoW_DeaD

SnoW_DeaD

Benim gibi çalışcan ezo:D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Vaay çalışıyo musun ? :D Tebrikler :D

11. Bu web sayfasinda yonlendirme dongusu var diyen bir uyari aliyorum foruma girerken ve gunlerdir giremiyorum buraya. Sorunun cozumunu bilen var mi acaba ?

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Varsa VPN, Proxy yazılımını varsa devreden çıkartın.

Sistem tarih ve saatinizi kontrol edin.

Tarayıcı verilerini temizleyin.

3. Kaxell

Kaxell

Virüs o. Eğer telefondan giriyorsan bir virüs temizleme programı indir. Sağlıklı bir şey değil çünkü.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Gecen hafta virus girdi. Temizledik Eren ile. yani biz oyle yaptigimizi dusunmustuk. O zamandan beri bpyle yapiyor. Ve butum pclerde yapiyo bunu. Tarayici cerezi cari curtu sildim. Proxy falan kullanmiyorum. Hic eklenti de gorunmuyor.

12. Bugün ders çalışacağım galiba. Ama önce masayı toplamak lazım. :'(

2. Lucy_Heartfilia_02

Lucy_Heartfilia_02

Kötü geçmişti amaaa sonuçlarım iyi En kazık sorular bu yılki SBS' deydi yani dershanedeki öğretmenlerim bile diyor SBS tarihinin en zor dönemi Şimdi senin canını sıkmak istemem, bunları anlatarak. Sen güzel güzel çalış emin ol ki başaracaksın.:)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Yok canim senin canin sikilmasin da onemli olan o. Evet bizim SBS bolumu hocalarimiz da oyle demisti. İyi gectigine sevi dim. Ben de matematik calisiyordum ara verdim. Yine gidecegim simdi. :D

4. Lucy_Heartfilia_02
  13. Bugün derste manga ve japonca konulu bir yazı inceledik. Manganın babası bir amcamızı tanıdık. Ben çok cahilmişim. Adam günde 10 sayfa manga sayfası çiziyormuş. Vay anasını dedim. 150 tane serisi varmış. :| Ve sınıfta bir animeci daha buldum nihahahah. Çok şanslıyım sanırım. :D

2. Sawakaze

Sawakaze

Sonuçta konu süper :D

3. ohmy34

ohmy34

bende bir tane erkek buldum sürekli beni kesiyordu ama nakil çıkcak :D

4. ohmy34

ohmy34

bahtsızlığım diz boyu

14. Bugün Hobbit'e gidemedim ya la. :(

2. Rıse

Rıse

Onu zaten biliyorum kitap izlemek ayri bir olay...spo vermeyin ama kax sen spo vermezdin ...

3. Kaxell

Kaxell

ahah spoya giriyor mu o ya. :D neyse siliyim.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

27'si hmm kalır o zamana ya izlersin merak etme. :D

Gidemeyen arkadaşlarıma telefondan çekim yapayım mı ? :D

15. Bugün kedi kovalayan tekmelemeye çalışan bi çocuğa hayvan sevgisi aşıladım. Valla insan mutlu oluyor lan.

1. free word

free word

ne dedin ne yaptın acaba :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya çocuk kediler tırmalar diye korktuğundan öyle yapıyormuş. Hareketlerinden anladım zaten aslında merak ediyordu kedileri. Sevemiyorum ki korkuyolar benden dedi. Ben de kediyi çağırdım. Geldi, güzelce sevdim mıncıkladım. Sevmeye çalıştı çenesini tut falan dedi sıpa. :D En son kedi elimi ısırıp oyun oynayınca da kahkaha attı. Sonra yavru kedilere bakıp konuştuk biraz. Niye buraya gelemiyo dedi. Daha küçük falan dedim. Ay çok mutlu oldum ya. Sonra mutlu mutlu evine gitti. :D

16. Bugün yanlışlıkla bir kertenkele yavrusu öldürdüm. :|

17. Bulunduğum ortamdaki dedikodu kazanından en fazla bu kadar nefret edebilirdim herhalde. :/

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben bütün iyiliğimle ayrım yapmadan takılıyorum ama ilerde biraz değişiklik olabilir saflar değişebilir gibi. Karşı gruptan snap atan foto beğenen kızlar var aksndşkjasd

3. Blue Aquila

Blue Aquila

Sen bütün iyiliğimle deyince kendimi kötü hissettim. Oysaki kötü değilim, çevreme göre hareket ediyorum, bana karışmazlarsa, kendi halinde ve geviş getirenleri izleyen biriyim. (Evet biliyorum, benim psikolojik sorunlarım var, şizofrenim ben :D)

4. Rıse

Rıse

Takma kafaya bu da geçer..

Flu bir dünya..

Zamane insanlar.. :P

Her dönem dedikodu var önü alınamaz..

Bu devirde erkekler bile yapıyor..

18. Bundan sonra Yavuz'u merak edersem Eren beni sabun yapsin.

19. Burada isler nasil yuruyor bu siralar hicbir fikrim yok. Kusura bakmasin arkadaslarim gorevimi yapmiyorum bu aralar ciddi anlamda. Hatta burayi unutuyorum falan eskiden sabah kosa kosa burayi acardim. Nereden nereye... Neyse ee neler yapiyosunuz bakalim ?

20. Buradan ders 9'da diyen arkadaşıma öpücüklerimi gönderiyorum

1. free word

free word

gece 9'da 2. öğretimmisin ?

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Yok hayır. Sabah 9'da. Bu sabah da başka bir durumda 10'da değilmiş diye üzülmüştüm. Meğer 10'daymış arkadaş yanlış biliyormuş. :D

21. Buradan dün söz verdiğim arkadaşıma sesleniyorum. Yarın başlıyorum, Perşembe mecburi mola, şu komedi şeysi de gelsin Ezgi bu diyarlardan gider. :D İnş inş inş. Bunu da buraya az önce yazdığım durum yazısı tamamlanmadan sindirim için yazıyorum. :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ve tekrardan t9un ellerinden öpüyorum. Bir de orası saat değil. Yanlış yeri silmişim. bildirim geldi diye mutlu olursunuz işte ne güzel.

3. Lethal

Lethal

Üff sus şapşal :D filozofculuk yapma -,-

Biliyodum zaten yarın perşembe olduğunu :P

4. Toprakezgi
  22. Buralara buralara buralara bura bura buralara yaz gunu kar yagiyor canim olene kadar seni bekleyemeeeegggm

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aslinda seni beklemiyodum Erco ama gel hadi tamam. :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bekleme zaten benden başkasını :x Onlar kötü pis pis :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hayirdir Erco sen bama opucuk atmazdin ? o.O Emel kos Erco seni aldatiyo annem gebert kopegi.

23. Buralarda bir şeyler dönüyor sanki hmm...

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Havada aşk kokusu var Barış admin sen de almadın mı? :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

mehh, bende niye nezle oldum diyordum XD

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Alerjin var belli. :D

24. Buraya bütün anime izleyen arkadaşlarımı çağırıp forumu ele geçiricem. Az kaldı, çok az. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.