Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

İletiler bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Beni eskilerden düşünme lütfen kayıt tarihi 2015 olabilir ama burada aktif olmam mayıs ayı gibiydi :) O yüzden hatırlamaman falan normal yani o kadar dert etme :D Bende 23'üm aramızda çok fark yok yaşlılık konusunda :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bende 1 yıl uzattım, bütün uzatanlar birlikte sarılıp ağlayalım bence :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hangi bölümü okuyorsun? Ben elektrik-elektronik

Kayıt tarihini bilmiyordum. ? İsmin neydi? Evet yaşımız yakınmış cidden, ama 23 ve 25 arasında benim açımdan çok büyük fark var. En azından kendi 23 yaşıma baktığımda. ? Biyoinformatik ve genetik okuyorum ben de. Hangi üniversitedesin? :congrats-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder, 10 saat önce tarihinde yazdı:

İstediğin zaman gel seninle muhabbet etmek isteriz :onion_yep_by_7anime7drawer7: 

Bu arada ne sınavların var? 

Yaa ne güzel olur. Kusura bakmayın isimleri unutuyorum ben, nickleri falan unutabiliyorum. Sürekli burada olsam unutmam tabi ki ama yaşlandım galiba biraz. 25 oldum. ? 

Hücre biyolojisi vs bir sürü şey var ya. Bi türkü bitiremedim üniyi. ?

3. Oooofff bütün eski forumdaşlarıma yazasım var, bu dürtüme engel olamıyorum. O yüzden derin derin nefes alıp kahvemi yudumlamaya devam etmem lazım. Şimdi ne gerek var kızım otur oturduğun yerde yia, zaten bir sürü sınavın var. :wow1-onion-head-emoticon:

Keşke zamanım olsa da forumda takılabilsem ya, çok özlüyorum bazen burada boş boş takılıp sohbet ettiğim zamanları. 

Tek başıma boş yaptığıma göre biraz konuşayım bari;

Arkadaşlar ne olacak ya bu Türk Lirasının hali? Espresso makinesi alacaktım yıllar önce, dur biraz bekle diye diye alamaz hale geldim. Kaç para ulan bi makine? Moka pot alcam mecbur, onlar biraz daha uygun fiyatlı. 

Of bu sıralar boğazıma hakim olamıyorum bir de, sürekli bi şeyler yiyesim geliyor. Anne ben tombik oldum... :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: 
    Bir de dün limonlu kek yaptım, dışı pişti içi ıslak kaldı. Allahsızlar, düzgün tarif verin. (Uno'nun limonlu keki çok güzel he bi deneyin bence.) 

Hmm son olarak, Haruka gelin olmuş gidiyor bize veda ediyor. Yaşlandık be anacım, yaşlandık...

Aa dur dur son değilmiş. :D Aranızda "Sky" oyununu oynayan var mı? Şu uçmalı olan? Işık çocuklarını arıyorsun hani? Çok minnoş bir oyun değil mi ya? İnsan sakinleşiyor gerçekten. :loveloveplz:

4. Öff "...bir etkileşimde bulundu." diye bildirim gelmiş, baktım en sonda mesaj atan kişi Paprika.

Spoiler

Bir heyecanlandım. Oha herkes tek tek geri dönüyor dedim. 

Spoiler

Sonra tarihe bakıp acı gerçekle yüzleştim.

Böylelikle yılların konusu da hortlamış oluyor. Admin ablalarıma, abilerime selamlar efendim. Heyecanıma yenik düştüm...

5. Black Angel, 23.12.2017 - 18:09 yazdı:

@Toprakezgi Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Mutlu Senelere :) :happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkür ederim. ?

Barış D. Baryshx, 23.12.2017 - 06:08 yazdı:

@Toprakezgi Ezgi hanım, doğum gününüz kutlu olsun  ;) Nice mutlu senelere inşallah...

Canım adminim, teşekkür ederim. ? Hep birlikte. ??

Singularity, 23.12.2017 - 00:47 yazdı:

@Toprakezgi nice mutlu güzel yıllara canım kardeşim :) reklam işi bozdu ama idare et :

İçeriği Gizle

kuzu-pinar.jpg

Hahahaha. Teşekkür ederiim. Pasta çok güzelmiş ama genel olarak pasta hamurundan nefret ediyorum, tadı hiç hoş değil. Sşrğgğvğ 

6. Kaç ay oldu saymadıım köye göçeliii,

Mevsimler geldi geçti görüşmeyeliiii.

Hiç haber göndermedin Ayfondan beriii,

Yoksa aşka sarıp da unuttun mu beniii.

Dün yine seni andım gözlerim doldu,

O tatlı günlerimiz bir anı oldu.

Yaz tatili geldi başa katlanmak gereek,

Seni çok çok özledim arkadaşım eşeek.

(Son iki kısmın Seherli olanını da buldum da eşek daha anlamlı geldi.)

@Haruka Doğum günün kutlu olsun lö, seni çok seviyorum. İyi ki doğmuşsun may lav.

Geçen sene miydi o iyi doğmuşsun yazmıştım bi yere. Sprğgğvş Öyle bi şey hatırlıyorum ama tabi ki net değil. ?Bilgilendirirsin artık. 

Gidip bunu videoya çekip atayım ben. Çok hoş oldu spfpcşcş 

7. sadece okan, 22.08.2017 - 20:55 yazdı:

bütün zevkleriniz aynıysa iyi anlaşamazsınız :D birbirinizin eksiklerini tamamlamanız lazım :D  aynısı olursa sürekli çatışma olur

Çatışma olmaz da sıkıcı olur bence. Çok farklı olduğunda uzlaşma sağlanırsa mikemmel olur. :D 

O değil de flood yapmasan iyi olurdu @sphinxd

8. sphinxd, 3 saat önce yazdı:

tam ruh ikizim olduğunu düşündüğüm (öyle şeylere inandığımdan değil çok güzel yakışırdık manasında)  biriyle tanıştım tamamen benim erkek halim zevklerimiz tarzlarımız her şeyimiz bir ama sevgilisi var :( hep platonik kalacam...

not:eğer bunu görürsen çok utanırım o yüzden bana söyleme 

Görme ihtimali var demek. ?

9. 20 dakika önce, Lizardon yazdı:

Hiç tutmadım desem yalan olmaz. Onun yerine şiir, şarkı sözü yazarak veya çizim yaparak (berbat çizerim) kendimi rahatlatmaya çalışırdım. Son 1 yıldır sadece tembellik yapıyorum. Yine de bir şeyler karalamak iyi olur aslında. Ara sıra caps veya benzeri şeyler hazırlayıp whatsapp grubunda paylaşma dışında aktivitem yok. 

Aslında yöntem değişebilir bence. Hangisi daha iyi hissetmeni sağlayacaksa onu yapman daha iyi olur. Kendin için en iyi yolun hangisi olduğunu yine kendin bulursun. (Peh konuşuyorum da icraat yok bende.) Neyse ikimize de gambatte! :D

10. 3 dakika önce, Lizardon yazdı:

Valla günlük tutmayı tavsiye edersen denemek isterim, çünkü aynı bahsettiğin şekildeyim son 2 yıldır ben de.

Valla kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş ama şöyle söyleyeyim ben oturup bir şeyleri düşünmüyorum ve bu da bende birikme yapıyor. Düşünmekten kaçmamı engeller, bir şekilde içimi dökmemi sağlar diye düşünüyorum. Eskiden bana iyi gelirdi ama bir ara denediğimde yazarken sıkılmıştım hngi birini yazayım diyerek. Yine de tekrar deneyeceğim. Denemekten zarar gelmez herhalde. ??

11. İtiraf ediyorum, kendimi arıyorum. Belki bundan bir iki yıl öncesinde de emin olmadığım şeyler vardı ama hiç bu kadar boşlukta olduğumu hatırlamıyorum. Son iki yıldır yaşadığım şeyleri artık ruhum kaldıramamaya başladı. Bi şekilde günlük tutmaya falan geri dönmem lazım sanırım. Olmuyor böyle. :D Düşünme yetimi kaybettim. Sprğgşvş

12. 2 saat önce, Cold Dewil yazdı:

Amin çok teşekkür ederim :)

Ps:Ben buldum onu attığım tarihte daha 2. CDsi piyasaya çıkmadığından bulamamıştım 

Tnx bro geçen senede aynı videoyu yollamıştın darısı daha nice senelere ( smile sistemini unuttuğum dan yazar burda baş parmak yolluyor )

Teşekkürler abla :D Yolladığın herşey kabulümdür :* Daha nice birlikte senelere :)

(Amcalar falan nasıllar asdfsa :D )

Teşekkür ederim:)

Whatsuptan pm attimda çift tik görüpte dönmemistin bana diye hatırlıyorum yavrucum :( Kutlamadiysam çünkü katirlar kovalasın beni :( 2 elim kanda dahi olsa bu sene buraya konunun acicam hatta :D

Bu sene geçti yavrum. Onu Barış adminim yaptı. Hıh. Resmen ısmarlama doğum günü kutlatıyorum ne ara bu duruma geldik yahu aepfpcpv Bu arada öyle bi şey olmadı. Ama telefon değiştirme dönemimde öyle bi şey yaptıysan bilemicem gruplardan falan da hep çıkmış otomatik. Diğer türlü öyle bir durum söz konusu değil. :D Neyse amaaan senin günündeyiz beni salla. :D Nerelerdesin lö? Gittin gelmedin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.