Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum güncellemeleri bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Roporlu melham bunlar kızım roporlu ilaçlarımı yasss bana... Ropor

1. Witch

Witch

Roporrrrr

2. FrailSym.

FrailSym.

Beynim yandı -_-

2. Dantalian no Shoka'ya başladım. Tipik bencil embesil aç gözlü terbiyesiz bir tsundere kızımız... Japonlar neden bu tarz salakları şirin buluyor anlamıyorum. Ben bu anime içinde olsa şimdiye kaç kere tokatlamıştım acaba. Hatta ilk bolümde ejderhaya yedirirdim bu kızı

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kai

Kai

Aşka inanmayıp aşık olmaları normalinden daha eğlenceli olduğu için seviliyor tsundereler ^^

3. Kaxell

Kaxell

tsundere kızlar animelere ilk başladığımda çok tatlı geliyordu, ama artık kezbanlardan farklı olmadıklarını fark ettiğimden sadece deredere ler favorim.

4. Atakan ~

Atakan ~

Ben olsam ağzına torpil yakıp koyar sonrada ağzını bantlar ve izlerdim.

3. Bu sezon takip ettiğim hiç bir seriyi TAÇE çevirmiyor :/

1. kennet

kennet

İlginç :o

4. Forumda güncel takılan üyelerin yarısı yazım ve imla kuralları özürlüsü. Üzülerek belirtiyorum: Bari hangi kelimeler büyük harfle yazılır onu bilin :( Biz üşenmeyip kendi dilimize ve dil kurallarımıza sahip çıkmalıyız. Tabi ki matraklık olsun diye bazı oynamalar yapabiliriz ama kesin ve kati kuralları çiğnemeyelim! Türk gençleri olarak dilimize biz sahip çıkmazsak kim çıkacak?

2. Amygirl

Amygirl

Abartmamak lazım evet ona katılıyorum :)

3. FrailSym.

FrailSym.

Yabancı kelimeleri kullanmak bence de problem değil. Türkçe'ye zarar verdiğini düşünmüyorum. Tabii insanlar rahatsız olurlarsa kullanmam elbette.

4. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Ya bende üşengeçlik var. Üşendiğim zamanlarda "yapıyom" gibi yazabiliyorum. Yoksa Türkçeyi düzgün kullanmaya özen gösteririm yani. .-. Ah bu üşengeçlik nelere bedel... :( Ama değindiğiniz "yabancı kelimeler" konusunda Amygirl'e katılıyorum. :"3

5. Noragami bu hafta çok pis bitmiş beaaa

2. Cagla-Sama

Cagla-Sama

2. Sezonun finalinin çıkmasını bekliyorum izlemek için... T^T (Değişik bir takıntı ama evet)

3. Amygirl

Amygirl

Aksine animeyi anime yapan Hiyori bence :D Amerikan Güreşi hayranı başka bayan karakter bulamazsın :D

4. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Amerikan Güreşi hayranı olan bir de Special A daki başkarakter olan kız yok muydu ismini unuttum şu anda Hikari idi sanırım O.O

6. İlçenin tek internet kafe sahibi 8 tblık arşivi ile anime manyağı olduğunu duydum gidip tanışiciiim *_*

1. Kai

Kai

buralardan bi uploader çıkar heralde :D

2. Amygirl

Amygirl

Anime muhabbeti ihtiyacımı buralardan karşıladığım için o konuda sıkıntı yok ben arşivi ile arkadaş olmaya gidiyorum :D

7. Artık Şaziye de kaçamayacak Osmana :(

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Shukufuku lütuf, nimet demekmiş. Boş ileti atmayayım diye buradan yazdım görünce silersin. :)

8. imgur'dan resim paylaşanlar forum sakinlerinin en az yarısı resimlerinizi göremiyor emin olabilirsiniz :@

2. kennet

kennet

HOla VPN kulan Ücretsiz hali dahi süperdir + Telefon yada PC ye kurulabilir :)

3. Amygirl

Amygirl

Kullanmayacam işteeeğğğ :D Kennet senin paylaştığın fotolara bakmaya ihtiyacım yok zaten sakdhfkgb

4. kennet

kennet

Ben iyi yanı o imgur dan paylaşmıyorum görünüyordur kesin :D ( çoğunluk açısından ) :)

Note : Ecchiye şans ver ;)

9. Para ödeyerek telif hakkı alan birisinin aldığı şeyi bedava kullanan birisinden hakkını araması gayet doğal bir şeydir.

10. Gintama yeni sezon açılış videosunda flashback görmediğime sevinmişken bitiş videosu ters köşe yaptı :D :D

1. Amygirl

Amygirl

Güzel de sıkıyor her açılışta... Ciddi bir arc bekliyorsun hiç bir şey çıkmıyor :D bu bitişten umutluyum ama güzel bir Tagasuki vs Gintoki göreceğiz bence

2. asci

asci

Gintama genelde aynı başlıyor hep ya:) önce şu değişik motora binen gin ile shin,(sadaharuyla) sonra havada uçuşan karakterler ve en ciddi arc ile ilgili bir iki flash back:D

3. Amygirl

Amygirl

Kamui vs Gintoki de saçma olur bence Housen vs Gintoki ehh hadi mantık sınırları içinde idi ama.. Gintoki tek başına bir Yato karşısında duramaz ne kadar iyi samuray olsa da mantığa aykırı

11. Arı... İntikamın çok kotu oldu ayağım kangren olacak :S

12. Ne qoydun la qaffana???

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Ee şapka taktım. Allah rahmet eylesin, bir an şive yazmış sandım. Gomennasai.

3. Amygirl

Amygirl

Heee paylaşmama gerek kalmamış ama gene paylaşayım :

4. Amygirl

Amygirl

Bir de benim favori skeçlerimden birisi jet sky ile ilgili olan ne adamdı ya :D

13. Komutanım bir spammer yaklaşıyor !

2. Amygirl

Amygirl

Neyse ki birisi salak o bizim gezegen demedi :D

3. Barış

Barış

tam ben diyecektim yorumları açtım bi de ne greyim

4. Witch
  14. Hayatın özeti: Bir adam Nobel Ödülü kazanır. Öbürü onun adına fake twitter hesabı açar :D Nasıl bir ülkeyiz biz ya?

2. asci

asci

bir şeyler başarma isteğini birileri duyduğunda dalga geçerrler,başka ülkeye gidip yaparsa hain derler,ödül kazanır-biryerlere gelir helal olsun derler,en sonunda da bunu yapanlar tebrik eder.şimdi son aşama var:ilgili arkadaşı karalama ve siyasi düşüncesini araştırma

3. Amygirl

Amygirl

Acun Ilıcalının eline düşmeseydi ahshdjd

4. Kai

Kai

oo hayat güzelmiş güle güle kullan :D

15. Bana bir tane mantıklı biten yaz animesi söyleyin Allah aşkına :@ Rokka no Yuusha sınıfta kaldın!!!

2. xemerius

xemerius

Charlotte ve gakkou gurashi fena deildi bana gore rokka no yusha yi yarida birakmistim zaten :D

3. Yabus

Yabus

Şahsen Charlotte'nin finalini beğenmedim. Başlıbaşına yeni bir sezonu doldurabilecek olayları son bir bölüme sıkıştırmışlar...

4. Amygirl

Amygirl

Pes ettim ben izlemem gereken ama izlemediğim Stains Gate, Ergo Proxy, Fate gibi serileri izleyemeye karar verdim :D Yabusun dediği şeyi daha önce de duymuştum bir de Angel Beats e benziyormuş başka bir animeye benzetilen animeleri sevmiyorum. Chobitsi Dearsa benzettiğim için bırakmıştım

16. Dünyanın en yarım bitmiş animesi olarak Gangsta.'yı ilan ediyorum :|

2. Amygirl

Amygirl

TG den de şiddetli yarım bitti ya lanet... Gerçi manga ile alakasız bitirmelerinden iyidir ama şirketin batması kötü olmuş

3. Kaxell

Kaxell

o onur allahın belası Mahou Sensou'ya ait lütfen karıştırmayalım. :P

4. Strix.
    2. Witch

Witch

Ay cidden cok iyi olmuus tu tu tu tu masallah :3 Devamini beklemekteyim 'O'

3. Witch

Witch

(59965489213 yil daha Gintamaya baslamaya usendi)

4. Raffee

Raffee

Gintama'yı tekrar tekrar izleyesim geldi : 3:

17. Windows 10 düşüncem: süper!!!! Tabi işin uzmanı ne der bilemem en azından Win 8 den kurtardı bizi :D

2. Amygirl

Amygirl

Bir de Win 8 feci crack yakalıyordu ırıspı :@ bu arada ırıspı eski bir forum sinirlenme şekli yeni üyeler diğeri ile karıştırmasın :D

3. Strix.

Strix.

:D oyuncu cıktı benim gibi bir tane daha :D

:D:D d:D :da:wdaSD.awA ::D ırıspı :D AD:wa:ds :d

Gerçek söz çok belli oluyor ama :D

4. Amygirl

Amygirl

Yok bunun anlamı çok masum :D win 8 e diyoruz zaten :D öhöhöhm neyse işte win 10 hoşuma gitti :D

18. Havuzdan çıkarken hissettiğim : https://33.media.tumblr.com/8d16ffe58e1cfabd1282ad8128f6adb6/tumblr_nb4lpezBHW1tkn0lpo1_500.gif gerçekte olanı paylaşmayayım mideniz sağlam kalsın :D

19. Demet Akalın/ Gölge... Arkadaş koskoca yaz bitti bir notasını bile duymamıştım bu gün üç ay yetecek kadar dinledim :/ onmyouza tasukete kudasai!

20. Noragami! Gel gayrı :'(

2. asci

asci

ben de heyecanlandım,niye bilmiyorum ama gel ben izle diyor resmen samimi bir havası var:)

3. Kai

Kai

yato sayesinde ^^ gangsta nın nico su gibi :)

4. Amygirl

Amygirl

Yato gami ayrı ya :D eşofmanlı tanrı :D

21. Birisinin imzası var.... İmzada oyle bir göğüs var ki imzaya girip balon mu bu yazıp trolleyesim var :D öhöhöhöm neyse yetkileri kişisel zevkler için kullanmayalım :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Bilmeyen insanımız için :D

3. Barış

Barış

komedi olanları var yalnız :D mango tipi harbi var mı ya gerçek hayatta :D olsa bile 5 senede su şişesine döner o :D

4. Amygirl

Amygirl

Olabilir yoksa insan onu hayal edemez yani :D

22. Şu okul başlıyor diye bunalıma girenlere gülüyorum :D meslek hayatına atıldıklarında ders çalıpmaktan başka sorumluluğu olmayan rahat hayatı sonra da şereften yoksun çalışma arkadaşlarını görünce de birlikte ergenleştiğin okul arkadaşlarını çok arayacaklar... Eğitim sistemimiz her ne kadar saçma ve verimsiz olsa da tüm gün odada bilgisayar başında oturmayı istemek çok daha vahim bir durum...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.