Jump to content

Zorojuro

Üyeler
  • İçerik sayısı

206
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
  3. Beğen
  4. Beğen
    Zorojuro got a reaction from 10sakuragi in Anime İstek ve Önerileri   
    Slam Dunk(atasıdır bu işin), Ping Pong The Animation, Prince of Tennis
  5. Beğen
  6. Beğen
  7. Beğen
  8. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Risimal in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Selam
  9. Beğen
    Zorojuro got a reaction from ADSADS in Hey! Selam   
    Hoş geldin, umarım eğlenirsin burada.
  10. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Sitonyum in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Onu da yarım bıraktım.
  11. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Svcnwashere in ( 13 / 13 ) The God of High School   
    Güzel bir seriydi elinize sağlık.
  12. Teşekkür
    Zorojuro got a reaction from Nagoya in One Piece Profesörlerinden yardım bekliyorum.   
    Filmleri genelde sezon sonları yani o sene için çekiliyor. Filmlerdeki karakter gücü ve gelişimi o anki hali oluyor bu yüzden eğer animeyi bitirmediysen tüm filmlerini izleme, spoiler yemiş olursun.
  13. Beğen
    İzleyeceklerim arasında yere alan bir anime. Elinize sağlık.
  14. Teşekkür
    Elinize sağlık, seri hoşuma gidiyor ve takip ediyorum.
  15. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Eolo-sama in ( 11 / 11 ) Fugou Keiji: Balance:Unlimited   
    Elinize sağlık, gayet güzel bir anime
  16. Teşekkür
    Zorojuro got a reaction from pegasusejder in Aşk Uğruna [FF]   
    Eline sağlık. Güzel olmuş
  17. Beğen
    Zorojuro reacted to pegasusejder in Bir Hayaliniz   
    Hayalimi yazmadan önce şunu belirtmek istiyorum.
    Leyla ile Mecnun veya Ferhat ile Şirin hikayelerini biliyorsunuz, Mecnun çöllere düşüyor, Ferhat ise dağları deliyor. Aslında ikisinin de bunu yapabilecek bir gücü yok. Bir şey olmalıydı ki onlara bunu yaptırsın. Sonra düşündüm ki ne Leyla olmasaydı ne de Şirin olmasaydı, Mecnun ve Ferhat böyle bir şey yapamayacaktı. Leyla ve Şirin olmamasından kastım onlar beklemiyor olsaydı. Bazı şeyler tek taraflı ilişki ile yürümüyor maalesef. Mecnun ve Ferhat sevdikleri kişi uğruna bunu başarmışlardı ama bir diğer önemli nokta sevdikleri kişiler de onları bekliyordu. 

Buradan yola çıkarak benim uğruma bekleyen bir kişinin olmasını ve bende onun uğruna yapabileceğim bir durumun olmasını hayal ediyorum. :)

Bir şey yapmaktan kastım illa Mecnun ve Ferhat gibi bir şey yapmak değil. Şöyle yazarsam daha iyi olur; "Belki Mecnun gibi çöllere düşemem veya Ferhat gibi dağları delemem ama severim. Kimsenin seni sevemeyeceği kadar." Bu sevginin gerçekleşmesi için de o sevgiyi kabul edecek biri lazım bu hayatta. :) Çok konuştum neyse işte durum böyle :D 
  18. Harika
    Zorojuro got a reaction from AndaAtsushi in Forum TürkAnimeTV Fan Fiction Yarışması 2020   
    Dün gece öyle bir rüya gördüm ki. 24 bölümlük 3 sezon animesi olur. Ama yazmaya üşeniyorum :/
  19. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Pseudohomophylus in [spoiler içerebilir]Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai   
    Animelerde hoş gözükebilir ama gerçekten kafasının yarısı kadar göze gerek var mı? Bu akımı kim başlattı bilmiyorum ama bence diğer tarzları bırakmamalılar. Eski tarzlar daha çok hoşuma gidiyor bu konuda, gerçekçi gözler en azından.
    Bu arada animeye gelecek olursak ben kız kardeşi ile olan ilişkisini sevdim, diğerleri pek sarmadı. Ama kötü anime diyemem.
  20. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Gleipnir   
    Elinize sağlık
  21. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Fkrnkrt in Anime İstek ve Önerileri   
    Keyifli seyirler. Şu anda bende izliyorum. Listede uzun süredir duruyordu. Yeterince yıllandı deyip başladım :)
  22. Beğen
    Zorojuro got a reaction from rei_hino in ( 12 / 12 ) Yesterday wo Utatte   
    Teşekkürler. Elinize sağlık.
  23. Teşekkür
    Zorojuro got a reaction from NieA in Koten Fansub   
    Başarılar dilerim
  24. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season   
    Eline sağlık. Çevirilerin gayet başarılı. Umarım bu işi uzun süre devam ettirirsin.
  25. Teşekkür
    Zorojuro got a reaction from ShadyRogue in Olması Gerekenden Güçlü Ana Karakteri Olan Anime Önerisi   
    Aklıma geldi yazayım dedim, haksızlık olmasın. Initial D'de de ana karakter en iyi araba yarışçısı. Takumi geleni geçeni yeniyor. Biraz eski bir anime olsa da bence gayet güzel, çizimleri eskilerde daha çok hoşuma gidiyor. Daha sadece ilk sezonunu izledim ama vakit bulabilirsem diğer sezonlarını da izlemek istiyorum mutlaka. Ayrıca yarış sahnelerindeki müziklerde insanı baya gaza getiriyor. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.