Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from canseckiner for bir durum güncellemesi, Saiki Kusuo no Ψ-nan ne komikmiş yaa, gülmekten gözümden yaşlar geldi. 3'üncü bölümde   
    Saiki Kusuo no Ψ-nan ne komikmiş yaa, gülmekten gözümden yaşlar geldi.  3'üncü bölümde iyice kırıldım, yeni başladım animeye. Birde bölüm isimlerini yazmasalar tam süper olacak
  2. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, http://i.hizliresim.com/77DJgW.jpg   
    http://i.hizliresim.com/77DJgW.jpg
  3. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P kırmızı başlıksı   
    Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P  kırmızı başlıksız kız olmayan ama onu oynayan benim...buradaki oyunculuğumla Rem'e rakibim hadi eyv...

4. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, ?   
    ?

5. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Yeni forum kuralımız hayırlı olsun... 31) TAÇE çevirileri adı altında bulunan fansubu   
    Yeni forum kuralımız hayırlı olsun...
    31) TAÇE çevirileri adı altında bulunan fansubumuza ait çeviriler bölümüne sınırlandırma getirilmiş olup yorum atmadan konu içeriği gözükmemektedir. Yorum atarken lütfen kurallara uyalım. Gereksiz yere laf atan, anlamsız saçma salak ileti atan, Türkçe yazmaktan aciz, TAÇE 'yi veya herhangi bir fansubu, açıkca veya kapalı bir şekilde yeren, kim olursa olsun uyarı verilmeden forumdan uzaklaştırılacak, tüm iletileri silinecektir. Banlanan üyeler konusuna da üyenin bilgilerinin ve sebebin yazılmasına gerek yoktur.
  6. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to ayanatsume for bir durum güncellemesi, Okulun bitmesini beklerken ben ---------->>> (Delirdi)   
    Okulun bitmesini beklerken ben ---------->>> (Delirdi)
  7. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Cool bakışlarıyla ve kararlılığıyla shounen karakterlerine taş çıkartan iguana reyis!   
    Cool bakışlarıyla ve kararlılığıyla shounen karakterlerine taş çıkartan iguana reyis!
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/326114/yilanlarin-mahallesinden-sag-cikan-comodo-ejderi
  8. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Türkiye bir cennet. Tatlı Türkçesiyle Mick amca bize sahip olduklarımıza verdiğimiz d   
    Türkiye bir cennet. Tatlı Türkçesiyle Mick amca bize sahip olduklarımıza verdiğimiz değer hakkında kısa bir ders veriyor. Ben izlerken utandım.
  9. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu   
    Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu-tartisma-konusu-olan-karakterler
  10. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Tek kelime ile şaheser olmuş ^^   
    Tek kelime ile şaheser olmuş ^^ 

11. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Forumdaki sohbetten duyduğum Aoi Bungaku... Sen nasıl bir animesin. Bunları gerçekten   
    Forumdaki sohbetten duyduğum Aoi Bungaku... Sen nasıl bir animesin. Bunları gerçekten bir insanın yaşadığını düşünürsek benim için gerçekten bir başka başyapıt oldu bu anime ve sanırım ilk işimde Osamu Dazai'nin Ningen Shikkaku' sunu okumak olacak. Animenin şu güzel ost'unuda şuraya kondurayım. 

12. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to FeeLing7d for bir durum güncellemesi,   
  13. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Rosiecy for bir durum güncellemesi, Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo   
    Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo doremi ve gilgamesh) sadece hafta sonu çevireceğim. Bilginize...
  14. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Huzur azıcık huzur istiyorum... Misafirler gitsin. İş yerinde (!) çevirdiğim bölümler   
    Huzur azıcık huzur istiyorum... Misafirler gitsin. İş yerinde (!) çevirdiğim bölümleri encode upload edebileyim. Birikmiş animelerimi izleyim... Yaz bi biteydi iyiydi... O.o
  15. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D   
    Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D 
  16. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Bugün bi mağazadaki çocuk bölümünde boyumu ölçtüm. 161 çıktı. Her yıl çekiyorum biraz   
    Bugün bi mağazadaki çocuk bölümünde boyumu ölçtüm. 161 çıktı. Her yıl çekiyorum biraz galiba. Ve boyum mağazanın yaş skalasında 12-13 yaşa tekabül ediyordu. Gittim gaza gelip çocuk kıyafetleri denedim. Hayat ilginç sodpfpcş
  17. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Kono bangumi wa goran no suponsaa no teikyou de okurishimasu   
    Kono bangumi wa goran no suponsaa no teikyou de okurishimasu
  18. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to uchiha_n for bir durum güncellemesi, Seher...   
    Seher...

19. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Her insan kendine yetecek ölçüde afyon taşır içinde, durmamacasına yenilenen bir afyo   
    Her insan kendine yetecek ölçüde afyon taşır içinde, durmamacasına yenilenen bir afyon. Hem doğumdan ölüme dek, olumlu ergiyle, başarılı ve kararlı eylemle dolmuş kaç saatimiz var ki? Aklımın çizdiği bu tabloda, sana benzeyen bu tabloda yaşayacak mıyız bir gün, bir gün bu tabloya geçecek miyiz..?
  20. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, Aktif/Online üyelerin listesi aşağıya gelmiş. Birde güncel atılan iletiler yuka   
    Aktif/Online üyelerin listesi aşağıya gelmiş. Birde güncel atılan iletiler yukarıya gelirse iyi olur ;)
  21. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Şu beğendi yerine, olumlu ve olumsuz seçeneklerini mi koysak   
    Şu beğendi yerine, olumlu ve olumsuz seçeneklerini mi koysak
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.