Jump to content

Ucanbirkedi

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ucanbirkedi reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Diğerlerinin görüşlerine saygı gösterenleri çok severim.  
    Herkesin kendi zevki vardır,bende hiçbir zaman Aot'u sevenlere bir şey demedim.Sadece söylemek istedim sevmediğimi. :D
  2. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Görüşüne saygı duyuyorum,bazı serilere göre farklı bir havası var( bende aot'yu bu yüzden severek izliyorumdur).
  3. Üzgün
    Ucanbirkedi got a reaction from Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Attack on titan mangasınında yeni bölümü ile ilgili ve nisanda final yapıyor . 
  4. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from hellll in selammmm   
    Aramıza hoşgeldin,keyifli zamanlar...
  5. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Fuji in Kon'nichiwa   
    Aramıza hoşgeldin...
  6. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from MertK in Merhaba, ben Mert   
    Aramıza hoşgeldin müsait olduğun vakit sohbet mekanına bekleriz...
  7. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    "Villain to kill"adlı bir seri.
    Geçmiş olsun.:)
  8. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from spike in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceler herkese.
  9. Harika
    Ucanbirkedi got a reaction from lulideft in SelamlarT^T   
    Aramıza hoşgeldin,keyifli forumlar...
  10. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceler millet.
  11. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from RiseRevolution01 in Yeni, garip bir kullanıcı   
    Aramıza hoşgeldin bende 9.sınıfa gidiyorum,animeye LGS sitresinden kurtulmak için başlamıştım (işede yaradı diyebilirim) umarım burada keyifli vakit geçirirsin .
  12. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from spike in Selam Arkadaşlar!   
    Aramıza hoşgeldin,keyifli zamanlar dilerim.
  13. Harika
    Ucanbirkedi reacted to Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yaparsın inan. :D Tecrübeli biri olarak söylüyorum :), 9-10'da dersi iyi anlaman çok önemli ve yeterli gibi. Vaktinin tadını çıkar, daha 4 yılın var. :D Lisede hayatımın en güzel yıllarını geçirdim, biraz zor ama eğlencelidir.
  14. Teşekkür
    Ucanbirkedi got a reaction from czkombo in selam   
    Hoşgeldin,umarım burada keyifli vakit geçirirsin.
  15. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın.
  16. Harika
    Ucanbirkedi reacted to BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Fairy tail deki mavi pişik olmaz mı ? 
  17. Beğen
    Ucanbirkedi reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutaika @KaladinStormblessed @explorer @Ryosuke @ChaneLaforet @Real-Men-Frrranky @Judgment @mustafalrsm @Lycaenidae @PelikanFaruk @eskiçeviri @kEDRA @Promacherr @Takoyakisama @canatan @Gorjek @908@Ucanbirkedi @tutturuuu @rimmuru @Akame777 @lostlonginus @Asperatus @Beytize @bluegrass @Gallardo @Adige @Amygirl @Toprakezgi @Vega @Eolo-sama  @Zorojuro @Kadir- @1456ha  @Strix.
    Sohbet ettiğim, etmediğim herkese teşekkürler
    İyi ki varsınız
    Yeni yılınız kutlu olsun sağlık mutluluk ve huzur getirsin
    Umarım yeni yılda da sizlerle konuşup eğlenip güzel bir forum yoldaşlığı geçiririz

18. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from guwug in meraba meraba merabaa:3   
    Aramıza hoşgeldin Gülşah umarım burada keyifli zamanlar geçirirsin.
  19. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceler?.
  20. Harika
    Ucanbirkedi got a reaction from Pseudohomophylus in Selam!   
    Aramıza hoşgeldin, umarım bize çabuk uyum sağlarsın çünkü burada gerçektende hayatımızdaki insanlardan daha temiz kalpli kişiler var.
  21. Beğen
    Ucanbirkedi reacted to Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    iyi yani olabildiği kadar. sorduğun için teşekkürler :)
  22. Beğen
    Ucanbirkedi reacted to Yavuz_zzY in Meraba   
    hoş geldin kanka
  23. Beğen
    Ucanbirkedi reacted to Beytize in Meraba   
    Hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olabilirsiniz.
  24. Beğen
    Ucanbirkedi reacted to Pseudohomophylus in Meraba   
    Kurallar dahilinde saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde boş yap- pardon sohbet ediyoruz
    Hoş geldin 
    Forumda iyi eğlenceler 
  25. Beğen
    Ucanbirkedi reacted to pegasusejder in Meraba   
    Hoş geldin, istersen kendini biraz bize tanıtabilirsin. Ben 23 yaşında elektrik-elektronik son sınıf öğrencisiyim, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum. Direkt olarak sevdiğim bir tür yok çünkü dönem dönem değişiyor neyi izlemek istediğim. Bir sorun olursa çekinmeden sorabilirsin. Eğer muhabbet etmeyi seviyorsan sen mekanımıza bekleriz;

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.