Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumdaki FC rüzgarını kim başlattı?. :| :o

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

Ecchi FC en eski FC değil mi :D bi ara bizim Bıyık FC vardı ah ulen...

3. Songena

Songena

Bıyık FC hala güncel. :D Bir de 2011' deki ölü FC'ları saymazsak en eski fcler Jiyuu'unun açtıkları. (Anime FC' leri) "Sonra niye bu forumda FC yok" denilip bi' anda hücum ettik. Millet karakter kaptırmıycak diye 2dakkada FC açtı. İtachi'yi açarken çok çekmiştim. :D Şu FC heyecanı yüzünden okula gitmeden önce PCyi açtım. :D

4. Songena

Songena

Ay ilk defa küçük bir etkim oldu, çok mutluyum. :D Heyecanım yansıdı foruma biranda. Kan gövdeyi götürmesinde... :D Başlatan kişi olduğum için ban yerim. :| Neyse ben kaçtım artık. Herkese iyi tatiller. :D

2. Yarın geometri sınavında böyle çırpınıcam. :| http://up.gc-img.net/post_img_web/2013/02/a8d3967ee601ce588457c218a2f0a4a6_0.gif

2. Songena

Songena

:( Bu dönem bitiyo zaten. Kalan 10 günü ikin i döneme sakla. :| Tüm devamsızlık hakkımı sonuna kadar kullanmayı planlıyorum. :D Nime onlar. B)

3. Öh Meltem öh son yaptigim yorumun uzunluguna ben bile sasirdim. Forum napsin? :( Sacmalamayi ozlemisim. Pisman degilim. B)

4. Hala profil ziyareti sayısı yorumlarından çok lan. :D Nedense utandım bu durumdan. :D Az kaldı, az kalıığ sadece 3 yorum. :|

2. Songena

Songena

Profil ziyaretin 0 görünüyo. :D üyelikleri değiştirelim mi? asdfasf Profiline tıklanma sayısı gibi bir şey . :|

3. Skadi

Skadi

Eee ziyaret eden çok kişi vardı ama hep 0 :D :D

4. Felix

Felix

Popülarite durumu gibi birşey sanırım. Pekte gerekli değil :/

5. Elinoglu dandik programmis. :/ Umutluydum oysa. Bu ulkeden bir daha boyle konularda bir sey beklememeye karar verdim iyice.

2. Witch

Witch

Enes Kaya olayi. Niye hatirlattin ki <_< /: ben pek bir sey beklemiyordum zaten hic izlemedim de. Bir bakayim diyordum vazgectim. p.p hhh ES'i de izlemedim caktirmayin c:

6. Kaağğ... neeeöğ haa.. me HAAA :D Gintama'daki en iyi Dragon Ball parodisi. :D
    2. Amygirl

Amygirl

ben madao ile shinpachi ye çok gülmüştüm :D

3. Songena

Songena

Shinpachi orda kendini aştı zaten. :D

4. Amygirl

Amygirl

geçen evde tek başımaydım.. Lavaboya giderken evde tek olduğumu fark ettim birden ve Shinpachi gibi yapasım geldi :D Sonra aklıma o sahne gelince gülmekten yapamadım :D

7. Günün fotoğrafı konusunda seçilen resimlerden bir erkek karakter gördüm. O da olmasa ölürdüm. :D Gerisi ecchi kızları ve ecchimsi kızlar. :|

2. Songena

Songena

A-ah olmasın mı? Meteorlara değer veriyorum, saklıyorum onları sadece. :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

o erkek resminide koysaydın bir bakardık neyse, şimdi onu aramakla uğraşmayayım :P

4. jans09

jans09

ne arşivler var hem de :P

dur bi deneyim neler çıkıyormuş :D ayrıca burda da var çıbık olanından ama balık yokkk!!! :(

2. Songena

Songena

Gintama' yi bir kez mi izledin? Merak eettim simdi. :D

3. Lynx

Lynx

Ne biri asdşljasfasf. Çok izledim ya ben bilgisayara indirmiştim, sıkıldığımda açıyorum herhangi bi bölümü izliyorum ezberledim artık neyin hangi bölümde olduğunu asdkljaskjfas.

4. Songena

Songena

İste benim senpaim. (Kapli goz.) :D

8. Kendimi çok psikopat hissediyorum desem... :D Okulda her gün aynı sohbetleri duymaktan giderek bıktığım için iyice sessizleştim. Arkadaşlarım konuşurken ses etmeden uzaklaşıp kantine gittim. Sessizliğime o kadar alışmışlar ki sınıfa gidince arkadaşım "Meltem seni unutup çıktık sınıfa ya." dedi. Kuroko'nun kız versiyonuyum. :| Tenefüste sıkıntıdan kütüphaneye çıktım. Kitabı yerine koyarkan ders çalışan kız ürktü. Çok fazla kendi Dünya'ma dalıyorum artık. Yalnızlık çok rahatmış...

2. Songena

Songena

İlk defa keyif alarak yalnız zaman geçirmeyi tecrübe ediyorum gibi. :D Bunları demeniz iyi oldu. :) Fazla uzatmam bu durumu. :D Bir süre daha tadını çıkarmayı düşünüyorum ama. :P

3. Mileydi

Mileydi

bir süre ama fazla değil :P ara sıra tek olmak iyidir :)

4. Songena

Songena

Deniycem. :D Rahatlığa kendimi kaptırmıyım da. :)

9. Yarisma icin yapcagim cizimin bitmesine az kaldi. Bir an once paylasmak istiyorum resmi. Cok heyecanliyim. :D

2. Songena

Songena

En korktugum sey, birinin benle ayni seyi dusunmus olmasi ve benden onca resmi paylasmasi. Boylesine pimpirikli insanim. :/ İns. Bitirirken bir yerde batirmam. :D Fotoşok bilmedigim halde, basit programda tarzanca yontemlerle ugrasip Ps yarismasina katilmis insanim. :D Püü, "cop adam cizemiyorum." diyip katilmayanlara. ;(

3. Lynx

Lynx

Allah'ım bizim düşüncelerimiz neden bu kadar aynıı ~

<3 Yok yok niye batırasın, bir sorun çıkmaz inşallah. Hadi ganbatte minna! ~

4. Songena

Songena

Benim sagim solum belli olmaz. Tukenmez kalem de olcak bir de. ;( Ganbatte bana. :D

10. Bu durum Songena' nin aci tecrubesine dayanilarak yapilmistir. Tahtakale Hobi' den. Lyra markali kuru boya almistim, fiyati 30 tl tuttu. Bugun tekli renkli kalem aldim Lyra' dan 2 tl tuttu. Tekli almak daha hesapliymis. Ki kutudakinde koyu kirmizi kotu boyuyordu. 3tl lik tekli boyalar da kotuydu ayrica. En iyisi kucuk kagida karalayip tekli boya almakmis. kutulu boyalarin cazibesine kapilmayin. :(

2. asci

asci

ben de öyleyim de elime geçeni sanki elime bişey geçecekmiş gibi isim isim yazıp deniyorum tonlama olarak koyuluk olarak vs. :D

11. Sezonun gume giden animesi Aralan Senki. İngilizce' si iyi olmayanlar icin ayri uzuldum. Mesela ben...

2. Songena

Songena

Buyucu vardi bir tane. Yerden cikiyodu. Doga-ustu illede on planda olmak zorunda degil ama. Arka planda kucuk seyler eklerler gibi duruyo. Anime "tutarsa uzun sureriz." havasinda yavas ilerliyo o yuzden bolumlerin gec gelmesi cok ayri bir iskence :(

3. Strix.

Strix.

Banada üzüldün demekki Teşekkür ederim :/ ( ingilizce Fail )

12. Forumdaki ilk yorumlarima bakinca bi' tuhaf oluyorum. " Bu kiz ben miyim? Bunu yazarken oyle dusunmeyi nasil becer misin? " gibi sozler diyorum kendime. :D Birkac yil sonra simdiki yorumlarima da boyle tepki verir miyim acaba? O.o

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yani sana Meltem-chan değil, Meltem-san mı dememiz gerekiyor artıkın :P

3. Songena

Songena

Hala Meltem-chanim. :(

4. fuyu

fuyu

yalnız değilsin :D o kadar çok oluyor ki hele ki ilk iletilerimde -_- geçenlerde de günlüğümü okudum bilimsel makale gibiydi :/

2. Songena

Songena

Minder ya. Annem oturuyo. :D Espiri yapmadım, sevdiğim karikatürü araya sıkıştırdım fotoğraf az olunca. :P

3. Namida

Namida

Yıkılmadım ayaktayım pek bi tanıdık geldi :D

4. Songena

Songena

Çaldım Kaya' dan. Telif hakki diyip blogumu kapattircakmis. :D

13. Gercek mi? :o :o Haber eski ama simdi goruyoyorum. İtiraf ediyorum camli kosku, Kalehoyuk' u bende bilmiyordum. Utandim. -.-' http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/turkiye/203712/Arinc_tan_Japon_Prensi_ne__Elinin_koru_diyecegim_ama....html

2. rek

rek

Doğruluyorum bu haberi, beklenir; her şey beklenir.

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ
    4. Barış

Barış

kahkahalarla güldüm. bu japonlar insanı hiç şaşırtmıyor

14. Ay Eskisehirdeyim. Animasyon bolumunun yetenek sinavima gircem yarin. Sans dileyin minnaaaa

2. Fornax

Fornax

Sana yaptigim konusmalarin bosa gitmedigini goster bana. Bol sans :D

3. Witch

Witch

Ayyyyyy cok sevindim -daha fazla ayyy- iyi sanslarr *w*

15. Yarın kurtarma sınavı olacak. :| Şans dileyin minna. :(

2. Songena

Songena

Teşekkürler herkese. :) Arda demezsen 1 ay sonra "Geldiğin yere geri dön" yazarım. :D

3. MSempai

MSempai

civcive benden bi mısır maksat zihni acılsn :(

4. Songena

Songena

Tişikkirlir. :D

16. Biri gelip " Coğrafya dersini seviyorum." desin. ;( Sarılıp ağlarım. :D Bu dersi nasıl gereksiz ve sıkıcı görüyorsunuz la? :(

2. Felix

Felix

Nasıl kaçırdın ya, size göstermedilermi hiç bu dersi ? :/ Lisede kafamızı yemişti hoca bu bir saçmalama sanatıdır diye :D

3. Songena

Songena

Ben zorla anlattırırdım. :D İyi anlatmıyosa durum değişirdi tabii. asfdsaf Bu hafta pazartesi günü gitmedim okula. :D Salı günü de dersi boştu. :( Şaka gibi. :|Haftaya kaçırmam ama. :D Tek üzücü tarafı seneye hocanın değişme ihtimali. :|

4. Felix

Felix

Haklısın ama genelde hocalar matrak oluyor, keyifden dersmi işliyoruz yoksa sohbetle karışık dersmi görüyoruz belli olmuyordu :D. Dönem boyunca dersin yok sandımdı bende :D

17. Actigi konuya ilgi gosterilmemesinr uzulen bi' ben degilmisim. Ondan sonra forum durgun, forum baydi.:P

2. Songena

Songena

Olu gibisiniz baslikli konu ramazan ayinda acilmisti. Yeni bir uye tepki gostermisti. Birisi orucluyum useniyorum yazmisti. :D Okul zamani hep sinav dertlerinden bahsederler. Dersler yuzunden foruma emek vermeye zamanlari yoktur. Yazin daha cok olmasi lazim aslinda. Arka arkaya anime izleyen, sosyal olmayan cok kisi var.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Gelenin sayısı önemli değil bence. Forumda takılanların kalitesi önemli. Mesela ben vize haftasında da giriyom. Şu an marmariste geziyom yine forumdayım ama bi işe yaradıgım yok. Anca boş lak lak. :D

18. Wattpad' den ilk kitabımı okuyup bitirdim. Bu zamana kadar ön yargılı yaklaşıp burun kıvırdığım için pişmanım. :( Ağğğ Rüya Bekçisi. :(

2. Amygirl

Amygirl

Öneri mi ajdjf 10 bölümünü yayınladığım kitap müsveddem var orda okursan ajsndjf uzun zamandır okutmadım kimseye :D nick:Amygirl90

3. Witch

Witch

Amy-neechaaan 'O'''' Ben de okiyim ayyy heyecan >-< Euheuehuh. Binim de Witchsama oneri istiyosan kitapligimi duzenlemistim en son.-. Salak salak kitaplar olabilir ama nys dfbdkf

4. Amygirl

Amygirl

Okuyun bakalım eleştrilerinizi beklerim :D

19. Bu avatar forum kurallarına aykırı değil dimi? :D

2. Mesud Aliyev (MeaR)

Mesud Aliyev (MeaR)

Bende ilk kez bakdigimda gercekten uyeliyinin silindiyini dusunduM :D

3. Lightning

Lightning

Sildim seni banladim seni mutlumusn seni uyarmistim

4. Songena

Songena

Psikolojik bir deney yapıyorum ben. :P Her şey bilim için. :D BU yüzden ban mı olurmuş? :P

20. Hotarubi Mori e eeeg eg eg eg ;(

2. Songena

Songena

Enee. Son yorumu fark etmedim gomeen. ;( Nasil neresi mutlu? :D Kiza mutlu sekilde sarilabildi, kizla mutlu zaman gecirebildi. Kimselerin yasayamacagi masum bi ask yasayabildiler. Cocuk aci icinde yalniz yasiyodu. Ama kizla kelebek gibi,sakura gibi yasadi. 1 gunun 1 yil degerinde oldugu zamanlar gecirdi. ;( Usletik gittigi yerde insanlara dokunabilecek. ;(

3. Lynx

Lynx

Ühühüh teme ne spoiler veriyon milelte, beni de hüzünlendirdin. :'( Çok güzel aşk be. Ama ben o an güleyim mi ağlayayım mı bilememiştim yani ağlamaktan sevinemedim ki. :'(

4. Songena

Songena

Ben siritirken agladim. ;( Bir ara yeni durum yazarim bir sey olmaz. Ahshshf

21. Yeni nickim hayırlı olsun. Orjinal bir şey bulcam diye saçmaladıysam söylemekten çekinmeyin. :D (Gerçi bir sayfada lakabım civciv olmuştu. Hakkını yemeyelim şimdi birinin. :D )

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Tek böyle düşünen ben miyim ? http://i.hizliresim.com/eNBy35.jpg

3. Songena

Songena

Songena'dan iyisini bulursam değiştiririm. :D Sağ ol Mukaddes.Sen de olmasan diren civciv diycem. :D Ercan o resim. (Skype'deki kusma ifadesi varmış gibi hayal et. :D )

4. Felix

Felix

Güzel olmuş :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.