Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. O kadar anime tanıtımı yaptım. Bi' kendimi tanıtıp, profilimi dolduramıyorum. Tüüü bana. :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. fuyu

fuyu

bir kaç kez bende denemeye yeltendim baktım olmuyor bıraktım :D

hele sınıf önünde sunum yapmak cidden beceremiyorum robot gibi anlatıyorum sunumu -_-

3. Songena

Songena

Sunum yaparım ama kendimi tanıtamam, o daha sinir bozucu. Hadi bunu boşverdim diyelim, kendimi tam olarak tanıyor muyum onu bile bilmiyorum. :| Zeynep Abla bana tanıtım yazısı yap. asfdsadfasdfa

4. ohmy34

ohmy34

sen söyledin ya civciv-san gaza gelip bende bitirdim az önce :3

2. Felç insanlar nefes alışverişlerinin hızını kontrol edebiliyor mu acaba? :o Yapabiliyorlarsa yanlışlıkla bir şeye çözüm buldum demektir. :|

2. Songena

Songena

Tamam benim üzülmeme gerek kalmadı. sfadsfas Teşekkürler link için. :D Ben ve zeka birbirinden uzak şeyler. :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

kardeşimin hesaptan yazıyomuşum yarım saattir O.o bişe değil ilgimi çekmişti benimde ama adamlar yapmış :(

4. Songena

Songena

asgfsadfsda :D Ya adımı bilince şaşırmıştım. 6 yorum görünce daha çok şaşırmıştım. :D

3. Kill me Heal me... Nasil dizisin sen oyle? En son Gintama' yi bitirdigimde boyle olmustum. :(

2. jans09

jans09

Sakın izleme Meltemmmmm sonu çok feci drama bağladı. Mutlu bitti ama son 2-3 bölüm içim çıktı dramdan :( Oysaki başlarda komikti baya ya o.O

3. Songena

Songena

Kore dizilerinin cogu oyle. Artik bagisikligim var. :D "Simdi guluyorum ama sonunda gulucuklerimi alcaklar. ;( " diyerek izliyorum dizileri artik. Agsgshsfh Bu arada 6. bolumdeyim cok eglendim. Tesekkurler diziyi soyledigin icin. ^^

4. jans09

jans09

Kadın muhteşem oynuyor. Hele kızarması yok mu beni benden aldı gülmekten öldüm... Ne demek şekerim her türlü öneriye ben de açığım :D

4. Minna acil bilgi yardimina ihtiyacim var. Sayfalari didik didik ettim ama elle tutulur bilgi yok.Dumlupinar kotu uni. onu anladik. Ama gsf ozellikle de animasyon bolumu nasil? İyi mi kotu mu? Hocalari kotu mu, kotuyse yatay gecis yapamam baska uni. Ye. Ona gore uni. ye gidip sinavina girecegim. Ustelik maddi sorunlar var yakin zamanda Eskisehir' e gittigimiz icin.

2. Sakuragi

Sakuragi

İnş. çıkmaz. Sınavın için şimdiden başarılar, umarım herşey yoluna girer yakın zamanda. Kendine dikkat et ;)

3. Songena

Songena

Arigatoo. Yarin Kutahya' ya gidiyotum, animasyon icin. :D

4. Sakuragi

Sakuragi

Hayırlı yolculuklar, bol şanslar sana :D

5. Özlemişim.

2. Amygirl

Amygirl

Wayyys ünilisin artıkın bende işte iş güç koşuşturmaca

3. Songena

Songena

İkinci sınıfa geçtim ya, zaman çabuk geçiyor. Ben burdayken lisede 10.sınıfa gidiyordum. :D Bir ara eski yorumlarıma bakıp en saçmalarını siliyordum. Agsfsgg Hala bitiremedim, uykum var... :(

4. Amygirl

Amygirl

hahahahahah boş ver ben arada görüyorum benimkileri :D Cem Yılmazın bir yazısı var ya küçükken salaktım aynen öyle hissediyorum :D 

6. Baslarda Girls's the Wild' de harem var gibi gorunuyodu ama sonraki bolumlerde degisti bu durum. Erkek karakter az da olsa onlarin da ustunde duruldu. Basta gorundugu gibi ecchi-harem animelerine benzeyen sadece erkeklere hitap eden bir manhwa degil kesinlikle. Demem o ki, kizlar da baksin. Moon Young icin okuyun.

7. Bir derse sınavdayken aşık olmak nedir ya? :D Herkes zor dedi ama ben 2-3 soruyu içimden cevaplayarak okumuştum hatta. Sanki roman okuyorum. Felsefe'nin hakkını vererek soru hazırlamışlar. Yorum soruları olması işime geldi. Bir ders önceden sınava çalışmıştım çünkü. :D

2. Songena

Songena

Pc başında uyumazsam tabi.. :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

hala uyucam diyor ya d

4. Songena

Songena

Sen alışkınsın da odan. :P Deniycem işte bu da yeter sana. :D

8. Anatomi çalışma konusundaki inatçılığımı kaldırdım sonunda. :| Meltem ecchiii.

9. Bronşit oldum yine. :@ Öksürmek dışında bir şey yapamıyorum. :|

2. Felix

Felix

Geçmiş olsun ^_^

3. Mileydi

Mileydi

geçmiş olsun sarı şeker :( dikkat et kendine ;)

4. Songena

Songena

Tesekkurler herkese. En azindan okuldan yirttim. .D

10. Japon dizilerini izleyen var mı? O.o

2. Songena
    3. Soranohikari

Soranohikari

İyi fikir :D ben de şu an tek yönlü gidiyordum ama Meltem senin o dediğin dizilerden başlayayım izlemeye :D Bir dizi bir anime :D

4. Songena

Songena

hem dizi izleyip hem resim cizip arada da videoyu dondurup skype de konusan biri oldugum icin ikinizi anlamiyorum :D iyi seyirler. :D

11. Gözlüksüz hayat çok zor. :(

2. Lethal

Lethal

Şair ne demiş "Hayatı sizin gibi görmek için illa gözlükmü takayım?!" :)

3. Songena

Songena

Arkadaşların seni kurtarmış Eren-sama. :D Usui-Chan güzel sözmüş. :) Herkes hayatı benim gibi görmek için gözlüğümü takmalı. :D En büyük eğlencelerimden biri arkadaşlarımın gözlüğümü takması. Sonra da başlarının dönmesi... :D

12. :(

2. asci

asci

güzel sanatlara uğraşıyordun o konuda mı sorun oldu

3. Dj-Morphosis
    4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bence de. Honk diye dalmisiniz da olmamis o.

13. Çaktırmayın... :D

2. Songena

Songena

Hastalığımdan kurtuldum. :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Hasta mı :o Tanımıyoruz seni kimsin ki sen :P

4. Songena

Songena

13 yaşımda başlamıştı toktor bey. Ama forumda kurtuldum hiç değilse 2 den .. :D

14. Kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlemenin ve anime izlemenin sonu.. Sağ kulağım iyi duymuyo artık. Bir süre dikkat edicem inş. düzelir. :(

2. kawaii kereste

kawaii kereste

benim kulaklıklar dışarı çılgınlar gibi ses verdiği için otobüste full sesle dinleyemiyorum :D o konudan ben de tırsıyorum ya, ne diyim geçmiş olsun tekrardan.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

yüksek ses le müzik dinlemek benimde sevdiğim birşey, ben zaten decibel'i yüksek türleri seviyorum hardstyle,hardcore ;) animeyi normal ses ile dinliyorum, onlarda yüksek ses iyi olmuyor :P

4. Songena

Songena

Ne diyim başınıza gelmez umarım :) of ödüm patlıyor düzelmiycek diye ama yavaş yavaş geçmeye başlıyo sankim

15. Tekrar soyluyorum, Allahakrabalarimizin belasini versin!!!

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Akbaba olmasın, akraba olmasın :P Dün Face'den bütün akrabaları mı çıkarttım bende :D

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D ben de hiç biri ekle değil varsa bir kuzenim abi dedem bile facebook hesabı kurmuş paylaşımlarımı beğeniyor arada

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bir tek almanya'da yaşayan, anime sever amcaoğlu kaldı :D

16. Japon filmi önerebilecek var mı ? :) Hangi türde olduğu pek fark etmez benim için, yeterki kedi alanında iyi olsun. :)

2. Amygirl

Amygirl

I'm Crying for Love in the Middle of the World.... İzlediğim tek japon filmi :D

3. Songena

Songena

listeme aldım izliyim bugün :) İlk yorum görünmüyo ya. :D Arada kaynamış öyle :(

4. AynenBöyle

AynenBöyle

My Boss My Hero bugün gördüm yorumunu forumu keşfediyorum :D

17. Bilgisayara oturmak ölüm gibi artık. :( Klavyeye bir şeyler oluyo. Bazen tuşlara bastırsam da yazmıyor. :| Sonra yazının artasına gidip orada yazıyor harfleri. :@

2. Felix

Felix

:D ccleaner kur onunla temizle çabuk halletmeni sağlar :)

3. Songena

Songena

Kuruyorum artıgın. :| Yardımcı olduğun için sağol. :D

4. Felix

Felix

Önemli değil bildiğim bir şey oldukça yardım edebilirim.

18. sınavlarım bitti artık bende buraya yazdım ya oh rahatladım! :D uhuu le le le (orantısız sevinme hali)

2. SUNA

SUNA

Haydi gözün aydın bu sene de bitti.

3. Songena

Songena

Aynen. :) Her senenin bitişinde "Bu yıl ne çabuk geçti." diyorum. :D

4. SUNA

SUNA

Yaşınız büyüdükçe zamanın daha çabuk geçtiğini anlayacaksınız...

19. Gekkan Shoujo Nozaki-kun!!!! Cok iyi geldin lan.Ama uzuluyorum senin gibiler yuzunden. Boyle orjinal shoujo anime kolay kolay gelmez ki. Seo, ve Mikoshiba favorim. :D

2. Songena

Songena

Farkindayim onla alakali oldugunun... :D Arada vicik vicik askli Nozaki' nin manga sahneleri icin bile shoujo demeleri lazim. :P Agsjsndjfgk Shoujolardaki gibi saf ana karakter kiz var, hep cocugu dusunuyo vs. benziyo aslinda. :D

3. Songena

Songena

Seo ana karakter kiz olsa efsane olurdu. :D

20. Uzun zaman sonra foruma uğrayınca garip hissettim. :D Bu yıl daha mutluyum. Okulda bölüm değiştirmek iyi geldi. Ama son siniftayim lan. :( Sinifa tam alistigimda lise bitcek. :|

2. Songena

Songena

Hoşbuldum. Uykum geldiği için kaçmıştım Sema. :D Biraz daha hasret gidericem forumla. Resim kursunda bir de YGS kitaplarının başındaydım. Şimdiden çok yoruldum. Ashdrgfucx Eski inek, bencil sınıfta yalnız kalmıştım. Bu sınıfı çok sevdim, inş. bölüm de hayırlı olur. :Dl

3. LeornKayn

LeornKayn

pırt tırt onu bunu bırak sınava hazırlanıyonmu bana ondan söz et...

4. Songena

Songena

Düzgünce çalışmıyorum.2-3 gündür kitap açmadım. Güzel sanatlara hazırlık iyi gidiyor ama YGS ' den batarsam bir anlamı olmayacak. :(

21. Şimdi oldu mu Eren? :D

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

-_- Kodu işte bu :D ve ezgı saaaa ne

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ay bişey demedim asjhdvjads

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Deme saten ...

22. Karuta oynamak istiyorum :| İmkansız olduğunu biliyorum ;(

2. Kutatgu

Kutatgu

Yavaş yavaş izlemekle en doğrusunu yapıyorsun. 2.sezon için şunu diyeyim benim tüylerim diken diken oldu resmen. Son iki bölüm'ü tekrar tekrar izledim :)

3. Kutatgu

Kutatgu

Ayrıca :) http://bit.ly/1ac4dcb şuna bir gözat :)

4. Songena

Songena

Gerçekten de kağıtlar uçuyor. :o Bu kadar uzun sürdüğünü bilmiyordum. Birkaç dakika atlaya atlaya izledim. :D Teşekkürler. :) İçimden sadist bir ses Taichi'ye yazık olcak diyo. :|

23. http://imgur.com/ke8Y6o9 Bitmiyor, uhuhuheg. ;( 70x50cm kagida yaparsam boyle olur. Kagura' yi da ins. tekrar boyle yapabilirim.
    2. Songena

Songena

Foto cekince renksizler iyi durmuyor ama. Soluk gorunuyo.:( 1 Mayis' a kadar yetisir ins. http://imgur.com/hFbl1nn

3. Bronex

Bronex

Güzel olmuş, ellerine sağlık. :)

4. Songena

Songena

Sagool. Bir de bitse... :D (Az kaldi gerci. )

24. Forumu bu yil daha cok seviyorum. :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mt dediğin manga türk mü, sen ne bakıyorsun onlara. Sadece kendileri mükemmel narsist arkadaşların, iyileride var içinde tabii ama trollük ve üyeleri yıldırma, üstünlük kurma çabaları bir bitmiyor. Sanırsın atomu parçalıyorlar, topu topu eğlencesine takıldığımız bir forum ;)

3. Songena

Songena

Evet o, eksi sozlukten firlamis cok kisi var. :D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İnci sözlükten fırlamışlar daha çok

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.