Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ohayou_Kerem got a reaction from Lawliet_411 in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    Ben olsam Kenichi'den Apachai'yı veya Naruto'dan Rock Lee'yi çağırırdım. Herkes kendince güçlü bu iki karakter aynı zamanda eğlenceli :D
  2. Teşekkür
    Ohayou_Kerem reacted to Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yok ne kusuru :D Senin adına sevindim öyleyse. Dinlenirsin ne güzel. :D
  3. Üzgün
    Ohayou_Kerem reacted to Amygirl in Güncel forum için "Rütbeler" "Rozetler" ve "Topluluk puanı" hakkında bilgi almak istiyorum.   
    Hiçbir fikrim yok. Çok da umursamadım 

Site ile ilgili bir yenilenmeye gidilecek o sırada forum düzeltilirse düzeltilir yoksa pek de önemsenmez

Arkadaşlar şunu kabullenin. 11 yıllık bu forum şu an sadece TAÇE için burada. Geri kalanı sizin bizim dışında kimsenin umurunda değil 

4. Harika
    Ohayou_Kerem reacted to pambuk in Herkese Merhabalar   
    Bu seferlik kutsal görevi çalmış gibi oldum 
  5. Beğen
    Ohayou_Kerem reacted to HVLILCN in Herkese Merhabalar   
    Merhaba ben Halil 17 yaşındayım, Kayseri`de yaşıyorum. Uzun süredir anime izliyorum, favori animelerim Naruto,Bleach,3 Gatsu no Lion.Uzun süredir anime izlememe rağmen pek bir anime izleyen arkadaşım bulunmamakta. Umarım iyi anlaşırız, eğer izlediğimiz animeler ve konuşma tarzım uyuştuysa discordtan ekleyip arkadaş olabiliriz:HVLİLCNx#7039

6. Beğen
    Ohayou_Kerem reacted to pambuk in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    O bu değil insanın çalışma hevesi kaçıyor düşün geceni gündüzüne katıyorsun birileri bağlantılarıyla soruları alıyor 

İi akşamlar 
  7. Beğen
    Ohayou_Kerem reacted to Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haha, bayadır uğramıyordum bir selam vereyim dedim. :D
    İyiyim sağolasın, Steam'de deli gibi indirim var hiç almadığım kadar oyun aldım. Birazdan onlara bakacağım. :D
    Senden naber?. :D
  8. Harika
    Ohayou_Kerem reacted to Pseudohomophylus in Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!   
    Kingdom diyeydin eyiydi 
    Hataraku Saibou

Bir Seyyahın Günlüğü?
  9. Karmaşık
    Ohayou_Kerem got a reaction from Pseudohomophylus in Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!   
    Krallık

Bir Zindanda Kız Tavlamaya Çalışmak Yanlış mı?
  10. Beğen
    Ohayou_Kerem got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    ahahaha :D Duygularımız karşılıklı  
    Başla bakalım. Sana güveniyorum 

Ooo süper :D 3 kişi taşırız oyunu :D
  11. Beğen
    Ohayou_Kerem got a reaction from burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    ahahaha :D Duygularımız karşılıklı  
    Başla bakalım. Sana güveniyorum 

Ooo süper :D 3 kişi taşırız oyunu :D
  12. Harika
    Ohayou_Kerem reacted to burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hepinizi ısırasım var 
  13. Beğen
    Ohayou_Kerem got a reaction from burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahaha :D Şu an bilgisayarımda yüklü değil ama eğer sen de oynuyorsan neden olmasın :D Yüklerim oynarız beraber :D Her zaman müsait olamasam da, oynarız arada :D
  14. Beğen
    YOO!!  Selamlar. Hoş geldin bayadır yoktun. @Weow ve sen baya ağlamışsınız birbirinize :D 

15. Beğen
    Ohayou_Kerem got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ergo'nun biraz karanlık bir atmosferi var ya. Şu aralar giremedim o evrene yani. Hikayesi çok çarpıcı olacakmış gibi hissettiriyor ama dediğim gibi çok giremedim evrene şu an için. Oregairu çok tatlıydı. İzlediğim en farklı animelerden biriydi kendisi. 3 sezon toplam, ilk sezonlar biraz komedi ağırlıklı, git gide duygusala doğru kaçıyor ama romantizm son sezona kadar çok ön planda değil. Ana karakterin olaylara bakışı, geçmişte yaşadıkları, olayları çözme biçimi, hepsini çok sevdim :D En sevdiği tarafı da, hiçbir karakter birden bire değişmiyor, her şey yavaş yavaş oluyor ama yine de ilk sezondaki ana karakter ile son sezondaki arasında belirgin fark olduğunu görüyorsun. Hele 3. sezonun son iki bölümü <3

Ne hissettiğini anlıyorum. Aynı şekilde, şu an okulum ilgi bekleyen sevgili gibi tamamen her şeyi bırak benimle ilgilen diyor. En azından az kaldı. Sonrası zaten yaz tatili. Ha gayret diyelim :D

Evet hocalarımı ben de kınıyorum... :(

Haha şarkılar için teşekkürler. İlk şarkının ismi manidar gerçekten :D
  16. Harika
    Ohayou_Kerem got a reaction from pambuk in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haha muazzam ya :D Çok kaliteli aktivite 

İyidir senden naber?

Onu ben de oradan görmüştüm sanırım, izlemiştim baya sarmıştı beni :D İkinci sezonu daha çarpıcı bu arada. Bende yeri çok ayrı bir seridir bu arada. Umarım sen de seversin. 
  17. Beğen
    Ohayou_Kerem reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Nasılsın?
    Hahaha neyse tamam bir şey demedik artık. :D 

Aynen öyle. :) 

Heee iyi o zaman. :D 
    Hahaha cidden artık bi mezun olayım gözüyle bakıyorum. :D 
    Selamlar, naber?
  18. Beğen
    Ohayou_Kerem reacted to syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydııın!! Mutlu bir hafta diliyorum herkese. Sınav haftanız falansa da başarılar çokça.  
  19. Beğen
    Ohayou_Kerem got a reaction from kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    HAHAHA:D Geçmiş olsun. Ben de bir keresinde sandalyeye yaslanırken düşüp kolduğun kaplamasını yırtmıştım :D Az çok anlayabiliyorum seni.
  20. Beğen
    Ohayou_Kerem got a reaction from Yams in Selam ben Yams ^^   
    Tekrardan hoş geldin. Sohbet etmek istersen mekana bekleriz :)
  21. Beğen
  22. Beğen
    Ohayou_Kerem reacted to kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın herkese 
  23. Harika
    Ohayou_Kerem reacted to syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydınlar herkese!! Hafta içinden güzelce çıkıp hafta sonuna güzel bir giriş yaparsınız inşaallah. :D 
  24. Harika
    hahaha :D İşe bak ya, Shen otp olduğum meydana çıktı tüh :D 

İyi bakalım, biraz geç, gördüm kusura bakma anca bitti işlerim. İyi geceler diliyorum 
  25. Harika
    Ohayou_Kerem got a reaction from syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkese günaydın :D Bugün herkes sabah şekeri olmuş :D 

Bugün hiç izleyemedim (malum sınav haftası) ama en son Dota:Dragon's Blood diye bir anime izledim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.