Jump to content

Freesia

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne Freesia kullanıcısının eklediği dosyalar

1. :super-onion-head-emoticon:

1. Freesia

Freesia

Dayanamadım :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Hazır buraya kadar gelmişken bir şarkı daha bırakalım:sleeping-onion-head-emoticon:

2. (See 1 other reply to this status update)

2. Bu yarasa da yoruldu artık sallanmaktan :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Güzel bir şey bulursam değiştireyim artık :embarrassed1-onion-head-emoticon:

3. Merhaba arkadaşlar, kendimce oyun camiasında dolanıyorum şu an ve geçenlerde 4 kişilik bir ekiple Mağara Gamejam'e katıldık, 3 günün ardından oyunumuzu çıkardık. :) Buraya da linkini bırakıyorum oynamak ve oylamak isteyen olursa diye. :D Şimdiden keyifli oyunlar. 

Not: İsteyen linkteki videodan direkt oyunu izleyebilir.

@Ellen senden iyi olmasın ama bizde yaptık 3-5 seslendirme. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Oynamak için:

https://ozgurgurbuz.itch.io/kelebek-etkisi

Oylamak için:

https://www.magarajam.com/jam/game/1051897250571092992

4. Nasılsınıııız, hala aktif olarak forumda takılan var mı?

1. Freesia

Freesia

İyi diyelim iyi olalım :3

Arada uğruyorum buraya :embarrassed1-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

5. Spoiler içine alma butonu nerede :confused-onion-head-emoticon:

6. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Freesia

Freesia

Amann nolucak yavaş yavaş izlersin :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon: Eee neler var listende?

2. (See 17 other replies to this status update)

7. Kasım 2014 - Kasım 2021.

Anime izlemeye başlayışımın 7. yıl dönümü kutlu olsun. :cheer3-onion-head-emoticon::happy-birth-day1-onion-head-emoticon::happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon:

Bu süreçte, brüt miktar olarak 803, net miktar olarak ise 582 tane anime bitirilmiş bulunmaktadır.  :congrats-onion-head-emoticon::hehe-onion-head-emoticon::smoking2-onion-head-emoticon:

1. Freesia

Freesia

Hey maşallah ne diyeyim hayırlı olsun. :D :cheer2-onion-head-emoticon:

Bi bilir kişi olarak sizden anime önerisi istiyorum efendim, var mı böyle kesin izlemelisin bu anime kaçmaz dediklerin. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

8. City pop dinleyince insan 90'lara uçuyor sanki bir nostalji havası var. Mesela Amerikan rüyası gibi böyle bir neşe her şeyin yolunda gideceği hissi. Ders çalışırken dinlenmiyor ama bir bakmışsınız hülyalara dalıyorsunuz. Neysem size öyle örnek bir playlist ışınlayayım istersiniz siz :D

Baş köşede elbette plastic love var :stars-crazy-rabbit-emoticon:

9. Hiçlik hakkında çok güzel bir şiir yazdım bunu buraya atıyorum

Yazdığım en güzel şiirdi okuduğunuz için teşekkür ederim bir yerde paylaşırken lakabını da yayınlarsanız çok mutlu olurum iyi günler?

1. Freesia

Freesia

Çok güzel olmuş.  Hele '                            ' kısmı beni benden aldı. :D

Hiçlik demişken şu güzel şarkıyı da buraya bırakayım en iyisi. :D

Spoiler

2. (See 2 other replies to this status update)

10. Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.

1. Freesia

Freesia

Spoiler

1e16f0e921a8a2163d6fc5c58c2061dd.thumb.jpg.b21535033c20e6d8f088a590631e75d6.jpg

Büyük ustanın ruhu şad olsun...

2. (See 5 other replies to this status update)

11. Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 

1. Freesia

Freesia

Teşekkürler senin de bayramın mübarek olsun.:love-you-crazy-rabbit-emoticon: Nice bayramlara inşallah. :D

Spoiler

blonde-big-eyes.gif

2. (See 2 other replies to this status update)

12. Bu kediyi sahiplenmek istiyorum :happy-onion-head-emoticon:

Spoiler

cats-pallas-s-cat-cat-wallpaper-preview.jpg.024e938d3804f09d654cc465cc097114.jpg

1. Freesia

Freesia

Haha. Garip bir kediymiş biraz fareyi andırıyor. :D  

2. (See 4 other replies to this status update)

13. Can Sungur Sword art online fanlarına dokunmuş, Soa ve One piece fanlarının çok tehlikeli ve acayip bir parti fanatiği gibi olduklarını belirttim. Çok dikkate alma alma onları dedim ve şuan  one piece fanları tarafından saldırı altındayım, cidden 2012 yılında da böylelerdi animeyi izlemeden animeden nefret etmiştim 2017'e kadar durulunca bunların sağ sola one piece övmeleri izlemiştim animeyi, uykusundan uyandırdık canavarları yorum yapmaz olaydım. Hala beni one piece'yi ne kadar harika bir eser olduğuna ve bleacin ve naruto'nun biat etmesi gerektiğine ikna etmeye çalışıyorlar aynen kardeşim one piece = kami-sama aynen çok iyi eser. Bu da böyle bir anım

1. Freesia

Freesia

Bu konular hakkında tartışmamak en iyisi. İşin içinden çıkılmaz yoksa :D Sonuçta zevkler tartışılmaz demişler. Yada en iyisi siz berserk'e biat edin gerisi önemli değil. haha :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.