Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum yanıtları bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor bazı insanlardan cidden. İgnis, prompto, gladiolus ve noctis... Bu adamlar kral adamlar... İyi ki oynamışım bu oyunu. xD

Spoiler

jyMrmn.jpg

2. Böyle çizimlere hiç mi hiç hayır demem :))

Spoiler

tumblr_opk64hEj7D1r66h7yo1_500.giftumblr_mjs666SHY11qzqnxxo1_500.gif1463944504249.giforiginal.giftumblr_myubh905Ej1qzdpr4o1_500.giftumblr_mjq2o7jXNF1qzqnxxo1_500.gif

3. naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d 

4. Bleach incelemesi yapayım hazır içlendik forumca eski bir efsaneyi anmış oluruz hem.

5. Hi geri geldim 

1. LeornKayn

LeornKayn

Geldinde neden yoksun ? kuduran-donoda ban yemiş unluşiiii

Spoiler

:cryforeverplz:

2. (See 21 other replies to this status update)

6. Bana güzel tarih ve mitoloji kitapları önerebilir misiniz? ;3

Özellikle mitoloji için Çin mitolojisi çok güzel olur. Japon mitolojisi de olabilir.

7. Bleach incelemesi yapayım hazır içlendik forumca eski bir efsaneyi anmış oluruz hem.

8. "Japonya topraklarının üçte ikisi ormanlarla kaplıdır. Buna rağmen, Japon hükumeti ülkenin kendi ağaçlarını ticari amaçlarla kullanmayı yasaklamıştır. Bu nedenle Japonya ağaç ihtiyacının %60’ını ithal etmektedir." Umarım en yakın zamanda kendi ormanlarımız için de benzer bir uygulama hayata geçirilir. Tamam, çok ütopik bir beklenti oldu, bari ormanlık alanları imara açmayı bıraksınlar diyeyim!

9. Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD

10. Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmektedir bilginize

11. Ne zamandır anime,film,dizi izlemiyorum izleme düzeninden kopunca geri dönmesi bir asır alıyor.:falling-asleep-onion-head-emoticon:

12. Forumu 2013 yılına alabilsek keşke. :/

13. Murphy Kanunu gibi; Bir seçeneği çok seversin ve bir sonraki bölüm o seçenekle ilgili sorun çıkar.

14. Chihayafuru'ya yeni sezon geliyormuş nasıl mutlu oldum ya :panda-16:

15. Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmektedir bilginize

16. Forumu 2013 yılına alabilsek keşke. :/

17. Naruto'nun gösterilmeyen gizli bölümünden bir kesit Madara devasa planının arkasındaki gücü ortaya çıkarıyor.:angel2-onion-head-emoticon:

Spoiler

18. Orihime ve rangiku'yu merak ediyorum :dandyonionplz: 

19. Yıllar sonra foruma bir bakayım neler oluyormuş dedim. Emel başganın admin olması dışında her şey çok değişmiş. 

20. Adettendir, çıkmadan önce bir konu hortlatayım da adminler çıldırsınlar

21. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

Spoiler

İlgili resim

22. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

23. dayanamadım ve yazıyorum bu sezon çıkan tüm animeler kız ağırlıklı olunca bir damarın ne kadar kuvvetli olduğunu anladım ve kadınların kızların önünde saygı ile eğiliyorum siz kazandınız !!! bu kutlu davanızda bende varım artık ...

24. dayanamadım ve yazıyorum bu sezon çıkan tüm animeler kız ağırlıklı olunca bir damarın ne kadar kuvvetli olduğunu anladım ve kadınların kızların önünde saygı ile eğiliyorum siz kazandınız !!! bu kutlu davanızda bende varım artık ...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.