Jump to content

Ryuguji

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Ryuguji reacted to Emre Ellery in Merhabalar.   
    Ben Emre Ellery, tanıştığımıza memnun oldum.
      Yaklaşık 6 senedir anime izliyorum ve en sevdiğim anime Claymore diyebilirim. Onun dışında Metal, Rock tarzı müzikler dinlemeyi severim. Bunların dışında kendim hakkımda bir bilgi verecek olur isem 17 yaşındayım ve seslendirme sanatçılığı ile uğraşıyorum diyebilirim. Buraya kadar okuduğunuz için minnettarım, iyi günler dilerim.
  2. Teşekkür
    Ryuguji reacted to jowel in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    Başlıkta belirtiğim gibi anime dünyasında size göre en iyi gülüş hangisi en iyi derken her bakımdan(korkunç gülünç, iğrenç gülüş, komik gülüş)Mümkünse videosuyla paylaşın efendim.
    Bana göre Death Note Yagami Light

3. Beğen
    Ryuguji reacted to Doğa in İlk İzlediğiniz Anime?   
    Pokemon vs saymıyorum çünkü anime olduklarını bilmiyordum. O yüzden Death Note.
  4. Teşekkür
    Ryuguji reacted to Aechee in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    mrblar efm nasılsınız iyi misiniz iyi gördüm sizleri
  5. Harika
    Ryuguji reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Püü yazıklar olsun sana. :D Ah kıyamam. :D 

TEk geçenlerden birisi olup sonrasında kaldığın dersleri söylemek... Bir de Türkçeden nasıl kalmadın acaba, ya çünkü "tek" kullanıp ondan sonra kelimeye çoğul eki getirmek... :) Sen buraya gelmeyeli bayağı her şeyden geri kalmışsın. :) Burada sana ders verelim. :D 

Bizler daimi muhafızlarıyız, hep var olacak muhabbet mekanının. :D Benim dün günüm çıldırmakla geçti, hala çıldırıyorum. :D Sen?
    Merhaba kardeş. :) Bi 2300 sayfa da beraber yaparız. :D 
  6. Teşekkür
    Ryuguji reacted to Pseudohomophylus in yeniyim :)   
    @Batuhan abay ve @Emre Mutluforuma hoş geldiniz.
    Sohbet etmek için muhabbet mekanına buyurun.
    Forum ile ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmadan önce kurallara şöyle bir göz gezdirin.
    Takıldığınız merak ettiğiniz bir nokta olduğunda sormaktan çekinmeyin. 
    Saygı ve hoşgörü çerçevesinde iyi forumlar 
  7. Beğen
    Ryuguji got a reaction from Azra.Tarhan in Akira Fudou / Azra.Tarhan [2022 FanArt Yarışması]   
    efsane çizimlerden biri nasıl oy vericez ya asdasd
  8. Beğen
    Ryuguji got a reaction from Tahaavcu in Merhaba   
    Hoş geldin x)
  9. Harika
    Ryuguji reacted to catdore in Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız   
    Benim kedi, adı Dore. 4 yıl öncesine ait bir fotoğraf. Şuan benimle olmasa da her zaman seveceğim tek şey olur kendileri. 

10. Harika
    Ryuguji got a reaction from hakunur in Kira & L / Hakunur [2022 FanArt Yarışması]   
    Kira öldü de dünya daha mı iyi bir yer oldu konuyu baltalamak istemiyorum şimdilik söyleyeceklerim bu kadar olsun . Çizim güzel çizim iyi özellikle KİRA ÇOK GÜZEL ÇİZİLMİŞ :)
  11. Beğen
    Ryuguji got a reaction from hakunur in Kira & L / Hakunur [2022 FanArt Yarışması]   
    çok güzel ama keşke kiranın L ye attıgı o son bakışı çizseydin :) ama kira fan olarak söyleyeyim bayıldım <3
  12. Harika
    Ryuguji reacted to TRA0 in Zamanında Kayıt olamadıkkk   
    Anime izlemeye 2018'de başladım yazınca bir an şüphe etmiştim. : ) Sonra "İzlemiştir ya." dedim. 😀
  13. Teşekkür
    Ryuguji reacted to pegasusejder in Zamanında Kayıt olamadıkkk   
    Hahaha evet biraz öyle oldu. :D Ben o kadar ayırt etmiyorum ya, bazen çerezlik şeyler de güzel oluyor, arada tesadüfen çok iyi şeylere denk geliyorsun falan. :D Manga diyarında bence seni daha çok tatmin edecek şeyler bulabilirsin. Teşekkürler, umarım senin için de güzel şeyler olur. :) 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.