Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Paprika got a reaction from Kaxell in Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]   
    GİRİŞ:
    2500 ‘ler de bir yerlerde...

Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz düzenbazlar tarafından yönetilen karanlık bir dünya...

Beklenen ve üzerine birçok teori ve yorum yapılan III. Dünya Savaşı hiç bir zaman gerçekleşmedi. Çünkü olanlara kimse bir direniş göstermedi... İnsanlar devlet adamlarının her istediklerini yorumsuz kabul ediyorlardı. Emsali görülmemiş bir uysallık ve umursamazlıkla hayatlarını sürdürüyorlardı ve bunun karşılığında devletleri onlara yaşamaları için gereken şeyleri sağlıyordu:

Ozon tabakası delinmişti ve insan ırkının yaşamını sürdürebileceği hava koşulları artık yoktu. Devletler "Haze" adı verilen devasa küre sistemi içinde yaşıyordu. Küreler içinde yapay atmosfer sağlanmıştı. İnsanların Haze sisteminde yaşayabilmesi için tek yapması gereken, itaat etmekti. Başka çaresi olmadığını düşünen insanlar, itaat fikrinin o kadar da kötü olmadığını düşünmeye başlamışlardı. Ancak devlet artık onlara her istediğini yaptırıyor, yapıyordu.

Gece yarısı herhangi bir açıklama veya neden olmaksızın insanların evlerine giriyor, ailesini öldürebiliyorlardı. İlk etapta gerçekleri anlayıp isyan edenler çıktı. Ama isyanlar örgütlü değillerdi ve çok acımasızca bastırıldı. İsyan edenler ibret olsun diye çeşitli ilaçlar ile insanüstü yaratıklara dönüştürüldü ve akıllarını kaybettiler; artık insan değillerdi ve düşünme yetileri yırtıcı bir hayvan kadardı. Bu sebeple evlerine geri salındıklarında kendi ailelerini katlettiler. Bu olaylar olduktan sonra isyanlar giderek azaldı ve sonra da durdu.

Yaratığa dönüştürülen insanlar da "Noir" adı verilen hücrelere kapatıldı. Bu yaratıklar ilaç sayesinde çeşitli güçlere sahiplerdi ve bu sebeple devlet tarafından kullanılmaya başlandı; diğer bir deyişle devletin canlı silahları görevini görüyorlardı..

Bölüm 1:DİRİLİŞ

Bölüm 2:TANIŞMA

Bölüm 3:KİŞİLİK

Bölüm 4:PUZZLE

Bölüm 5:BİRLİK

Bölüm 6:KEDER

Bölüm 7:ESKİ BİR "DOST"

Selam sana Soukatsu
    Bölüm 8: KÜRE?

Bölüm 9: BEKLENMEYEN

Bölüm 10: AZİZLER

Bölüm 11: GÖZYAŞLARI

Bölüm 12: KATİL

2. Beğen
    Paprika got a reaction from frondal in Frondal Naruto Karakalem Çizimlerim   
    Kaç yıldır resim yapıyorsun? Açılar vs. çok profesyonel gözüküyor o.o Bayıldım la.
  3. Beğen
    Paprika got a reaction from Witch in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Anime kızları gibi kızlar var da onlara benzer erkekler yok ya;
  4. Beğen
    Paprika got a reaction from Mileydi in Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]   
    12'yi geçtiği için flood da yapmıyorum. Hohooyt oku bakalım cınımss.

5. Beğen
    Paprika got a reaction from BlacQwOLF in Kira kahkahasının sahibi   
    Marry mee :o O ne güzel gülüş. Ama birincilik benim için başkasındadır.
    Ergo proxy spoiler içerebilir, içermeye de bilir :huh:
    http-~~-//youtu.be/CAzQhShqIWE?t=7s
    12. saniyeye kadar süren bu gülüşün üstüne daha duymadım ya :wub:
  6. Beğen
    Paprika got a reaction from BlacQwOLF in Watashi wa Emre Desu   
    Hemşehriiiim! Hoş geldin kldsjfjs Ben de Gizem, memnun oldum. Senden 10 yaş küçüğüm :o
  7. Beğen
    Paprika got a reaction from BlacQwOLF in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Hangi ichigo?
  8. Beğen
    Paprika got a reaction from Barış D. Baryshx in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Anime kızları gibi kızlar var da onlara benzer erkekler yok ya;
  9. Beğen
    Paprika got a reaction from Estable in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Bana da çok overestimated geliyor. Yani bir Special A gibi ne bileyim ona benzer diğer mangalar gibi. Koş- kovala- sevdiğini içinde sakla. Bilmiyorum izlerken eğlenmiştim çünkü o zamanlar aynı türde pek bir anime bilmiyordum. Şimdi geriye dönüp bakınca o kadar övgüyü benim gözümde hak etmiyor. Tabii fanları için vardır elbet bir mahareti, ona diyeceğim bir şey yok.
  10. Beğen
    Paprika got a reaction from GNtoki in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Tabi uzay harikası telefonlar var şu dünyada. Belki de onlardandır. Telefon teknolojisiyle hiç ilgilenmediğim hatta çok gereksiz bulduğum için böyle bir düşünceye kapıldım :ph34r:
  11. Beğen
    Paprika reacted to Mileydi in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Nyanko-sensei azcık birazcık hafiften bana yakın ama ahanda bu ben dediğim bir karaktere yaklaşamadım henüz :unsure:
    Nyanko-sensei kim derseniz aşağıda ufaktan kalkmaya çalışan kedicik :D

12. Beğen
    Paprika got a reaction from Fluart in Yıldızlar Bir Arada   
    Gehee yazmayan bir mesajını gördüğüm için çok mutluyum. Şimdi bu karakterler en büyükleri,en çok bilinenleri.Bunlar dışında karakter ekleselerdi eklemediklerine ayıp olurdu bence. O yüzden iyi böyle iyi :D
  13. Beğen
    Paprika got a reaction from GajeelSlayer in Yıldızlar Bir Arada   
    Gehee yazmayan bir mesajını gördüğüm için çok mutluyum. Şimdi bu karakterler en büyükleri,en çok bilinenleri.Bunlar dışında karakter ekleselerdi eklemediklerine ayıp olurdu bence. O yüzden iyi böyle iyi :D
  14. Beğen
    Paprika got a reaction from Amygirl in Üye Albümü   
    Benim de koyasım geldi ama doğru dürüst resim çekilmeyi hiç bilmiyorum. Ben ağız burun yamultmasam yanımdaki tipine bir şeyler yapıyor. Bir türlü fotoğraf koyamıyorum ya. Hep zıptırık arkadaşlar yüzünden -_- Ama yanımdakinin suratını senin yaptığın gibi yapayayım dersem

Ehöhöhö şeklime şemalime gel.Böyle bir şey çıkayor ortaya. Gerçi ben buraya daha önce de fotoğrafımı koyduydum.
    Not: Daha adam akıllı resimlerim var ama hepsi facebook resimleri,bir değişiklik olsun istedim :(
  15. Beğen
    Paprika got a reaction from AdminSlayer in Üye Albümü   
    He yani ben okurken zorlanmadım, olan sana oluyor. Bil istedik biz,okurların olaraktan. Hazır tuşu yok ya bir ara ben de böyle zıpıdık şeyler yapıyordum, kolay yolunu bulabilmiş değilim.
  16. Beğen
    Paprika got a reaction from AydakiTavsan in Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli   
    Beni sizler yaratmadınız ama olsun seviyorum sizi.
  17. Beğen
    Paprika reacted to AynenBöyle in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    o zaman ben de birer birer paylaşıyım napim cok pasif kaldım :D

18. Beğen
    Paprika reacted to cahitbey in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    Al hadi buda hacı salih

19. Beğen
    Paprika got a reaction from SUNA in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Aynen herkes sevgilisini şu dakika terk etsin :PŞaka bir yana yalnız olmak da bir sanattır B) Ustasından ders verilir.
  20. Beğen
    Paprika got a reaction from Ogeday in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Ben sıkılmadım :D
  21. Beğen
    Paprika reacted to GNtoki in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    http://www.youtube.com/watch?v=5qMUXo0aBds barbara :D
  22. Beğen
    Paprika reacted in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Yıllardır ninja filmi izlerim nereye kaçacaksın. B)
    Sen iste yeter. :D

23. Beğen
    Paprika got a reaction from Mr. Irish in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Boyu boyuna, hem İrlandalı falan ooh sübyan olsa kim takar. Kaçırma bak dökerim dişlerini, zengin eniştemiz olucak şunun şurasında.

24. Beğen
    Paprika got a reaction from Lucy_Heartfilia_02 in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Oldu da bitti maşallah.Verdik gitti.
  25. Beğen
    Paprika got a reaction from Toprakezgi in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Takıyı boş ver fındık getir bize çuval çuval dkjhfjkds
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.