Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Paprika reacted to JrKagan in Karışık Çizimlerim :)   
    finallerin bitiminden hemen sonra bütün yorgunluğumu aldı bu resim ama tost makinası çekiminden pek güzel durmuyo :ph34r:

2. Beğen
    Paprika reacted to JrKagan in Karışık Çizimlerim :)   
  3. Beğen
    Paprika got a reaction from Hiiyyep Gordneel in FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!   
    Ahahah çok güldüm ya :D Çizemiyor olsan da özgüven sorunlu değilsin ve kendini biliyorsun.Bu çok hoş bir şey.
    Benim çizim yeteneğim az çok olduğu halde senin gibi Naruto çizemem,kabul ediyorum.Çok orjinal,insanın gülesi geliyo :D
    Çizimlerinin devamını bekleyeceğim,forumdaki favori konularımdan biri oldu :D
  4. Beğen
    Paprika reacted to fuyu in İtiraf Köşesi   
    benidde baya güldürdü psp meseleside çok komikti :D
  5. Beğen
    Paprika got a reaction from ame in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum,Lucifer diyince aklıma hiç şeytanımsı bir şey gelmiyor.Supernatural sayesinde , gayet kafa,şakacı bir adam geliyor aklıma :D
  6. Beğen
    Paprika reacted to kaede in En Sevdiğiniz Anime Çocuk Karakteri Hangisi?   
    Pino gibi bir karakter daha da gelmez anime dünyasına...

7. Beğen
    Paprika reacted to yanki_99 in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    animede olan komik bildiğim çeviriler burada ben de bir tane paylaşayım

8. Beğen
    Paprika reacted to Jiangshi in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    Amnesia'nın bir bölümünde "TRT çocuk korosu" geçiyordu izleyenler hatırlar :D
  9. Beğen
    Paprika reacted to ilkadam12 in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
  10. Beğen
    Paprika reacted in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    bütün anime boyunca en çok güldüğüm sahneydi :D

11. Beğen
    Paprika reacted to Amygirl in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    haha iki tane daha buldum :D

12. Beğen
    Paprika reacted to Amygirl in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    hahahaha :D güzel konu :D
    Bnm favori repliğim budur :

:D :D :D
  13. Beğen
    Paprika reacted to omer584 in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    Olay basit, izlediğiniz anime de;
    1-Altyazı da komik bir cümle varsa
    2-Çevirmen komiklik yapmış ise
    3-Yazım yanlışlarından doğan komik altyazılar var ise
    4- ....
    Maksat komik olsun, amacımız sadece gülmek. :)
    Bunları burada, animenin ismini, ve varsa bölüm numarasını ve minik bir özetini, paylaşalım. Ne dersiniz?
    İlk örnek benden:
    Anime ismi : Kiss X Sis 2.Bölüm
    Soldaki kız kardeş abisine atıştırmalık (çorba gibi bir şey) getiriyor. Abinin şükranını belirtmesi ise ...

14. Beğen
    Paprika reacted to Melodi Aiedail in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Elfen Lied'daki bu diyalog favorim resmen.
    Kouta: "Hepsini öldürdün. Bunu neden yaptın? Arkadaş olduğumuzu sanıyordum."
    Lucy: "Sen neden bahsediyorsun? Senin hayatta olmanın tek sebebi arkadaş olmamız zaten."
    Bir de Alucard'ın "Ay bu gece gerçekten çok güzel. Böyle geceler bende kan içme isteği uyandırıyor." demesi bitirir beni.
  15. Beğen
    Paprika got a reaction from itadakimass in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Kader sözcüğünden nefret ediyorum.Doğum - tesadüfler - ayrılışlar...
    Başarılar ve başarısızlıklar...Şans ve talihsizlikler.Madem ki tüm bunlar
    kader taşımıza çoktan kazınmışlardı,öyleyse neden var olma zahmetine girdik ki
    biz?Doğuştan hayata zengin başlayanlar,melekler kadar güzel anneleri olanlar
    ve diğer yanda savaş ve sefalet içinde doğanlar.Eğer tüm bunları kader belirliyorsa
    öyleyse Tanrı'nın ne denli adil ve sevecen olduğu tartışılmaz mı?
    O günden beri hiçbirimizi bekleyen bir gelecek olmadı...
    Ve tek bildiğimiz şey, hiçbir şeye imkanlarımızın asla yetmeyeceği idi.
    [Mawaru Penguindrum]
    Ve salya sümük ağlamak istediğim yer:
    "Sen benim ilk arkadaşımsın"
    [Death Note , L"]
  16. Beğen
    Paprika reacted to o2kan in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    nana mizuki wild eyes
    Basilisk ending
  17. Beğen
    Paprika reacted to LeornKayn in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    Last Exile animesinden saygılarla ;)
  18. Beğen
    Paprika reacted to yin in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    Deadman wonderlan...
  19. Beğen
  20. Beğen
    Paprika got a reaction from ^^Smg^^ in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    http://www.youtube.com/watch?v=opUqAVZlR4E
  21. Beğen
    Paprika got a reaction from HoodeD in HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-   
    Ben senin ilk çizimlerini daha çok beğendim , kendine has bir çizgin var.Yani birebir karakterin aynısını yapmaktansa bir yorum katıp karikatürize etmek bana daha zor iş gibi geliyor.Bence kendi karakterlerini falan çiz.
  22. Beğen
    Paprika got a reaction from Madaxe in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.
  23. Beğen
    Paprika reacted to Amygirl in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    Deadman Wonderland
    Claymore
    HOTD
    Bu animelerin sonunu yarım bıraktıkları için sonu beni hayal kırıklığına uğratmıştı...
    Ancak Claymore'un beklediğim sonu olmamasına rağmen benim en çok etkilendiğim animedir...
  24. Beğen
    Paprika got a reaction from yin in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    Kimse paylaşmamış mı :o

25. Beğen
    Paprika got a reaction from Witch. in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    Kimse paylaşmamış mı :o

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.