Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne veritas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. asla yazdığınız FF i sınav zamanı devam ettirmeyin...ASLA!

2. aslında FF paylaşasım vardı ama vazgeçtim bunu paylaşacam http://darkspeed54.blogspot.com.tr/2014/03/ergo-proxy-analiz.html ergo proxy yi izlemiş olanlar buyursun

1. eXt

eXt

Bende anime arıyorum izleyecek,Tanıtım gibi duruyor lol attıktan sonra bakarım.Anime olarak iyi mi sence ??

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Güzel yapmışlar, aynende gintoki çıkar XD Gintoki bunun parodisini yaptı mı, yoksa fanart mı bu

2. Kai

Kai

yaptıydı galiba :D

1. eXt

eXt

Hmm güzel bir şey gibi duruyor,boş bi zamanımda bakarım.Eline sağlık :D

3. az önce starcraft 2 arcade de şimdiye kadar ki en zevkli maçımı yaptım :D 49 dakikalık maçta iki kere ölüme ramak kala yaptığım çevirmeyle "gg-good game-"lerini yediler hehe :D

1. Heaven s On fire

Heaven s On fire

arcade hiç oynamadım normal oyuna kıyasla eğlenceli mi?

2. LeornKayn

LeornKayn

Kaybeden arkadaşlara şu videoyu gönder...http://www.youtube.com/watch?v=qWPwfQcPS5s

3. veritas

veritas

leo biliyorum bunu :D

4. bana ergenlerin kullandığı kelimeleri söyleyin la ezginin duruma yazayım -meğer ben iki tane biliyormuşum :/-

1. KomşununOğlu
    2. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

saçlarım şekil önümden çekil asdasd yaz

3. Cold Dewil

Cold Dewil

"Sn çk qzlsin" yada " Nbr egu " falan böyle cümleyi ingilizce gramerinde eksik türkçeyle yazarsan oluyor :D

5. Bayanlar için kapı açmanın kibar bir davranış olduğunu sanıyordum. Ama bunu yaptığımda o naaptı!? Bağırarak uçaktan aşağı düştü

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Aynen abi bu bayanları hiç bi zaman anlayamicaz boşa uğraşmayalım. Bu arada benim bile aklıma gelmezdi böyle bir kapı açısı kaptın şukuyu xd

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ne arıza bir bağğyanmış o öyle Xd

6. bazen diyorum ki "iyi ki bizim zamanımızda herşeyin bu kadar yaygın paylaşıldığı teknolojiler yokmuş lan" gerçi bisikletle kurtulduğum trafik kazalarının kayıt altında olmasını ne çok isterdim :/

7. bazen hafızamı kaybedersem okumak üzere kendime bir not bırakmak istiyorum. içinde yazacak şeyse iki cümle "hafızanı geri kazanmaya çalışma. one piece ve yüzüklerin efendisini izle"

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

sadece şu cümle bile başlı başına bir roman konusu olur. Hafızasını kaybeden gencin elinde bulduğu not: "hafızanı geri kazanmaya çalışma."

:)

3. veritas

veritas

DH "did we just become best friend?" :D Kaxell sayende ışıldıyorum şu anda yeni bir FF konusunu yüzüme dayadığın için :)

4. Kaxell

Kaxell

Benim bile yazasım geldi öyle böyle değil ya, ahhh hadi neyse zaten 2 tane yazıyorum çııldırmamak en iyisi sen yaz ben okurum.

(yalnız mükemmel olmazmı o çocuğun hafızasını kaybettikten sonra notu okuyuncaki tepkisi. of of çok güzel malzeme çıkar buradan.)

8. Bazen merak ediyorum acaba gerçek ismim herhangi bir dilde kötü bir manaya geliyor mudur diye...küfür falan

2. noirwinglessova

noirwinglessova

ismimi söylemem :) animenin ismi world trigger

3. noirwinglessova

noirwinglessova

nerden bulduklarını bilmem ama ben uzaylı değilim

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben uzaylıyım, sağol :)

9. Bazen tek ihtiyacım "iyiyim ya nolsun" dediğimde karşımdakinin içimdeki acıyı görüp şöyle karşılık vermesi "Hayır! İyi değilsin! Al sana 100000TL nakit!"

10. ben bir ara avatarımı değiştirecektim noldu o?

1. LeornKayn

LeornKayn

o ara gündem değişti ya malazgirt savaşı çıktı öyle laf olarak kaldı

2. veritas

veritas

demek ki neymiş "savaşlar olmasın"

11. benim böyle olacağım kaydırağa kayılan yerden çıkmaya çalışmamdan belliymiş :D

12. benim niye favori bir ünlüm yok?

2. Mileydi

Mileydi

benim de yok -_-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

O zaman listeye adam lambert ida ekle benim su anki faforim :) gay may ama ses var yani ^_^

4. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

benimde yok yalnız değilsin *-*

13. Benim sorunum kafamdaki fikirlere can verecek yeteneğimin olmaması

1. Amygirl

Amygirl

Ahshhd benim de :D

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Benim can verecek yetenegim var ama kafamda fikir yok >.<

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Benim kafamdaki fikirlerinde oluru yok.

14. bilg bozuktu...ya yaptım oldu ya da saatli bomba gibi her an bozulmaya hazır

15. bilg ı yedekledim şimdi bir sürü indirecek şey çıkıyor karşıma ya :/:D

16. bingougami ga da bitti, o sonları neydi ya öyle... 3 5 satır inceleme/tanıtım da yaptım dergiye yollasam mı :D

17. Bir dakika ben ne zaman aldım bu ödülü yahu? *mutlulukla karışık şaşkınlık* :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Daha yeni fark ettin demek, yiğit'te fark etmemiş daha herhalde

2. veritas

veritas

Ne bileyim girdiğimden bile haberim yoktu. Neden seçildi falan merak ettim ama. Ne bileyim şakalı espirili katılırdım konuya görseydim

18. bir de şansımı burada deneyeyim. 1-http://i.hizliresim.com/PPjlA8.jpg 2-http://i.hizliresim.com/gZQODN.jpg bu resmin orjinal çizimine rastlamış olan varmı?

19. birinizde demiyor ki niye myanimelist hesabın yok... http://myanimelist.net/profile/darkspeed54

20. bitirici teknikler yüzünden yine açtım dbx i. Hiç beklemiyordum bu kadar seveceğimi ne yalan söyleyeyim.

21. Biz, Rihanna T

1. Witch.

Witch.

Oy aney aney aneeey, bi tane sıktım adam öldüüüü (Rihanna Man Down Türkiş Version :D )

2. kzsill

kzsill

asldşjasşfjsaklfhasfhas bi tane sıktım adam öldü asldajsdfkhsaslksahahaskdhaahah

3. Amygirl

Amygirl

şimdi facede resmini gördüm bu kadının tipine bak dedim tam üstüne oldu :D sana aynen katılıyorum :D

22. Bizim zamanımızda kurban bayramı yoktu. Güneşe tapardık biz. Heey hey (M.Ö. 2000 ler)

1. Paprika

Paprika

Mayadağ'dan kalkan kazlar, Mayadağ'dan kalkan kazlar

Al topuklu beyaz kızlar

Al topuklu beyaz kızlar

o.o

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.