Jump to content

Strauss

Üyeler
  • İçerik sayısı

109
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Strauss got a reaction from kzsill in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum, facebook hesabımı sürekli çalan lapa beyinliyi bulup, derisinin bir kısmını bir jilet aracılığı ile yüzdükten sonra üzerine kolonya dökmek istiyorum. <.<
  2. Beğen
    Strauss got a reaction from ame in İtiraf Köşesi   
    5. sınıfta öğretmenden korktuğum için, 6 saat tuvalette okulun bitmesini beklemiştim. :D
  3. Beğen
    Strauss reacted to Padvox in En Son İzlediğiniz Dizi ?   
    Gerçekten muhteşem dizi bende yarın almayı düşünüyorum kitapları :DGame of Thrones izledim.
  4. Beğen
    Strauss got a reaction from MangaKa in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    İnsan o kadar üyeliği açmaya üşenir :D
  5. Beğen
    Strauss reacted to Hokage_Minato in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    panpa bedavaya gelmiş defter tabi kullancam :D
  6. Beğen
    Strauss reacted to Pøllux in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Ne kadar üzücü, herkez kendi FF'sine oy verince , 2. bir FF'ye daha oy hakkı kalmayınca, adaletten eser kalmıyor.
    Halbuki [ ] şekilinde işaretleme kutuları olsa tık tık diye basarak favorilerimizi seçsek. İlk sırada giden FF'lerin bazılarına baktım , keşke bakmasaydım. Anlamıyorum. Biliyorum, birinci olmak istemiyordum zaten ama birinciliği benden daha fazla hak eden arkadaşlar benden aşağıda olunca çok üzülüyorum. Yazık. Sırf FF yarışması için üye olan arkadaşları 1 hafta sonra görebilecekmiyiz çok merak ediyorum. Bleach kolyelerini, Death Note'lerini alır giderler.
    Selam olsun bütün benim gibi düşünen arkadaşlara.
  7. Beğen
    Strauss reacted to ErdeM in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Admin haklısın ancak şöyle bir durum var hikayeyi, bütün karakterleri yaratmak gerçekten uğraş vermek, bide hazır olan karakterlerin üstüne yazılmış bir hikaye, ne kadar güzel olursa olsun burada ufak bir haksızlık durumu mevcut madem böyle bir karar alacaktınız kuralları yazarken ona göre davranmalıydınız fakat bir konuda haklısınız herkesin bunu tecrübe edinmesini iyi bir gelişme olarak görüyorum. Ayrıca birden fazla hesabı olan birisinin bu yarışmada üst sıralara çıkması çok kolay bir durum + diğer başka etkenlerle (arkadaşları vs.) adil olması için gerekli önlemler daha sağlıklı alınabilirdi.
    Yanlış anlaşılmasın amacım tartışma ortamı yaratmak değil sadece bu konu hakkında birçok kişinin şikayeti var sürekli gözüme çarptığı için bu yazıyı yazmak geldi içimden yinede yapılabilecek doğru şeyleri yaptığınıza inanıyorum yönetim olarak. Teşekkürler
  8. Beğen
    Strauss reacted to KeremLxL in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Bildiğim iki şey var;
    1- Sandcastles: The Collapse bitmemiş bir hikayenin devamı olduğu için yarışmayı kazanamaz.
    2- Alınan sahte hesaplar yüzünden ilk üçte olamam. Fakat kişilerin desteklemesi için bir hikayeyi söylemek istiyorum: Local Sword gayet iyi arkadaşlar oylar Local Sword'a
  9. Beğen
    Strauss reacted to karabacak onur in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Sayın Admin ve sayın Moderatör arkadaşlar, oylamayı kontrol ediyor musunuz şu an için bilmiyorum fakat oylamada bir gariplik söz konusu. Örneğin bitmemiş animelerin devamını kurgulamış arkadaşların FF'lerinin kural gereği elenmesi gerekirken yarışmadalar ve kurala aykırı gelmelerine rağmen yanlış saymadıysam eğer kurala aykırı 2 yada 3 FF devam edip en çok oy alanlarda onlardan birisi. Burada ciddi anlamda kural ihlali ve haksızlık söz konusu. Lütfen bu duruma el koyun yada en azından niye devam ettiklerine dair bir açıklama yapın. Saygılar.
  10. Beğen
    Strauss got a reaction from Kushina-ta in İtiraf Köşesi   
    5. sınıfta öğretmenden korktuğum için, 6 saat tuvalette okulun bitmesini beklemiştim. :D
  11. Beğen
    Strauss reacted to Toprakezgi in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Ben oy kullanacağım, en başta ilk bölümle oylama olacağı söylenmişti, madem öyle ilk bölümü güzel olan kazansın, 21 Ekim'e kadar hepsinin ilk bölümünü okurum diye düşünüyorum. :D
    İnsan biraz kısa tutar arkadaş, bizimki de göz yani.. :D Oku oku bitmiyor.. Bir de internet ortamında okumak daha da can sıkıcı :D Ama millet sahte hesaplarla oy veriyorsa kendine ben de gider okurum iyi olana oy veririm napalım.. Jüri olsaydı iyiydi..
  12. Beğen
    Strauss reacted to Polyterpe in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Bütün FF'leri okumak çok zor olur bu yüzden yöneticilerden jüri gibi birşey yapılıp sonuçlar belli olmalıydı. Böyle çok haksızlık oluyor. :mellow:
  13. Beğen
    Strauss got a reaction from MissCapulet in İtiraf Köşesi   
  14. Beğen
    Strauss reacted to MissCapulet in İtiraf Köşesi   
    ^^ Katılıyorum. O kadar yazmakla uğraştıktan sonra yazısı benden kötü olan biri bile sırf sitede daha çok arkadaşı olduğu için daha çok oy toplar resmen. Adaletli olmuyor bence... Üzüldüm yani ne diyim.
  15. Beğen
    Strauss reacted to MissCapulet in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum ff oylamalı olduğu için biraz hayal kırıklığına uğradım, çünkü herkes arkadaşına oy verir diye düşünüyorum.
  16. Beğen
    Strauss reacted to Merlin in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Güçlü bir rakip'e karşı kaybetmeyi kabullenebilirim ama sırf o seviyeden düşük bir hikaye'nin kazanması , bunu da tanıdık vasıtasıyla sağlamayı başaranlara hiç bir yorumum yok .
  17. Beğen
    Strauss reacted to KeremLxL in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Bende öyle hissediyorum MissCapuletciğim :) Güz Savaşları'nın kazanamayacağı açık, hiç arkadaşım yok :D
  18. Beğen
    Strauss reacted to MissCapulet in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Neden herkes arkadaşına oy verir gibi hissediyorum acaba.... :|
    Her neyse herkese başarılar. Ayrıca, Anothe değil Another'dı o FF'nin adı :P Benimki Grub 2 de, A Lifetime Miracle. Hani oy falan verecekseniz çekinmeyin asjdgkas
  19. Beğen
    Strauss reacted to MissCapulet in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    Levy X Gajeel
    Elfman X Evergreen
    Mirajane X Freed
    Gray X Lucy
    Natsu X Lisanna
    Loki X Aries
    Juvia X Lion
    Romeo X Wendy
    Happy X Carla
    Bisca X Alzack
    Bence tam böyle süper olur. Şimdilik aklıma bunlar geldi, bilmiyorum kaldı mı. :D
  20. Beğen
    Strauss reacted to MissCapulet in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    MrAnonymousPerson, şimdiye kadar olmayanlar şimdiden sonra buradalar. Seni rahatsız eden bir şey mi bu yani? Çok saçma, ve haksızlık da değil. Yarışma tüm üyelere açık ve katılan herkes sitenin üyesi. Ha birkaç ay önce, ha açıldığından beri, ha iki dakika önce üye olmuş biri.
    Hem sırf yarışma için üye olunmuş bile olsa bu sitenin üye çekebildiği anlamına gelir ki bu da iyi bir şey değil midir? Amacım kötü çıkmak ya da her lafa muhalefet olmak değil fakat kendimi cevap vermek zorunda hissettim.
    Ve, son söylediğine katıldığımı belirtmek isterim.
  21. Beğen
    Strauss reacted to MissCapulet in Fan Fiction Yazarken.   
    1. ve 3. kurala katılmadığımı belirtmek isterim.
    Adı üstünde, ''Hayran kurgu''. Yani, bir şey yazmak için onun bitmesini beklemeye gerek yok, gayet gidişatı farklı olacak bir şekilde yazabilir şahıs. Ki, bitmiş bir animinin kurgusu değişse bile o anime üzerinden yazıldığı için bu fan-fictiona girer.
    Yine 1. ve 3. de yazılana bakıyorum ki, kesinlikle yanlış bir bakış. Elbette fanfiction olur bu, zaten birçok yazarın amacı bu yani. Sevdiği karakterlerin mutluluğunu görmek vs. En basitinden AU diye bir fanfiction uyarısı bile var, alternative universe. Örneğin Fairy Tail karakterleri bir loncaya bağlı olmak yerine bir lisede okuyan öğrenciler olarak yazılabilir, ve kimse buna ''BU FANFICTION'A GİRMİYOR OLMAZ BÖYLE ŞEY!'' diyemez.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.