Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. aşağı bakıyorum herkes forumda nerdeyse ama bonboş :D

2. atack on t,tan 53. bölüm ne zaman çevrilecekki acaba ?

1. fuyu

fuyu

buradan okuyabilirsin :) acelemanga.tk/oku/attack-on-titan/53/

3. atack on titans mangasını nerden okuya bilirim :D

1. quincy

quincy

http://mangaoku.net/Shingeki_No_Kyojin 56. bölüme kadar burada var 57. bölümde manga vadisinde var :)
  4. attack of titans ın mangasını nerden okuya bilirim bleach flan da ?

1. Nayru

Nayru

ingilizcene güveniyorsan mangaone :D

2. Shotdown

Shotdown

İngilizcene güvenmiyorsan turkcemanga.com olabilir :)

5. avatarın yazarının lahana ile bir alıp veremediği var :D

1. Witch.

Witch.

Bence Cabbage Company kuran adam, bizim esas lahanacının oğlu torunu filan... nesilden nesle manyak onlar :D

2. Grkmvc

Grkmvc

Ne var ne yok o lahanacı adamın başına geliyor :D

3. gereksiz

gereksiz

aynen hep lahanaları gidiyor adamın ama admdada bir lahana sevgisi hep yeniden kuruyor tezgahı :D bu sefer şirket kurmuşlar yine pisi pisine gitti :D

6. aybalaaam ceyran şok atasan !!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

ceyran cızırtısı diye biliyorum ben :D

3. gereksiz

gereksiz

valla ben şok diye duydum knka :D ama bu tartışma bitmez biri bi video paylaşa kadar :D

4. Amygirl
  7. bakuman 3. sezon demin bitirdim ve izlemeyi bitirince dedimki ben bu güne kadar anime izlememişim anime dediğin böyle olur ecchi halen seviyorum laf ettirmem ama böyle bir hikaye gerçekten izlediğim için çok mutluyum ha bu arada bakuman gibi bir çok seri izlemek istiyorum lütfen özel msj la bana önerilerinizi yollayın bundan sonra bakuman benzeri ve öneren arkadaşların üzerinde etki bırakan bir çok anime izliycem şimdiden msj gönderen kişilere teşekkürler

1. veritas

veritas

ben hala 3. sezonu izlemedim 2. sezonun etkisinin geçmesini bekliyorum :D

8. ben ash kadar kıl bir anime karakteri görmedim :D pokemon umduğumu vermiyor am iyi yinede :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Ne beklentin vardı ki Ash de ?

2. gereksiz

gereksiz

en azından zeki olsa az adam pokemonlerı yakalıyo güçlendiriyo sonra bırakıyo burda kalmak istiyosan diye :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Hahaaa :D Seyretme seyretmeye unutmuşum oralarını :D

9. ben buraya arada yazıyorumda sadece bulmak istediğim bir şey olduğunda . yani yok da ayrı yazılır flan tarzında msj atıcaklar . hani neydi o ... hmm .. hah buldum .! boş muhabbet için yorum atmayın lütfen işleri bilen bir arkadaşa bırakıp göze çarpmaya çalışmayın yani siz affetseniz bile zaten türk dil kurumu da lara ayrımcılır yapıp onları dışlıyacak sizde da dan nefret etmeyin aranıza alın arda bi zararı olmaz sizide ayrı yazsalar ne olurdu demi ... yani .. neyse iyi akşamlar

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

laf dokundurmayı seviryorsun galiba arkadaşım :)

2. kawaii kereste

kawaii kereste

"da" ayrı yazılır Cem!

10. ben geldim

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Hoşgelmişen knk :D

11. ben harikayım -.-

12. ben japonyayı tanımak olsun japonca öğrenmek olsun belli amaçlarla japon bir arkadaş arıyorum nerden bula bilirim inter nette bir msj arkadaşı japon ?

2. Kaxell

Kaxell

omegle ye baksana bi, orada takılan vardır ama tamamen random kişiler, adlarını falan bilmiyorsun.

3. gereksiz

gereksiz

ama şimdi omegle ye giren kişilerin çoğunun amacı farklı

:D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Penpalı dene

13. ben manga okumuyorum ama bu donfilamingo mudur nedir abi adam baya korkunç ya la :D yani ilk defa hah luffy öldü dedim içimden adamın konuşması flan :D genelde gülüyodu şimdi sinirlenince somoker ı flanda dövdü :D

14. ben yanlış hatırlamıyorsam bir oyun vardı nruto ichigo luffy ve sonrada gintokinin katıldığı bir oyun vardı o oyunun ismini bilen bana msj atabilirmi ?

15. ben yanlış hatırlamıyorsam bir oyun vardı nruto ichigo luffy ve sonrada gintokinin katıldığı bir oyun vardı o oyunun ismini bilen bana msj atabilirmi ?

16. bende kullanıcı adımı değiştirsemmi ya ama bu isim benle bütünleşti :D

2. Grkmvc

Grkmvc

Bence ben değiştireyim ya. Geçen bi forum buluşmasına gittim nickimi söylemekten utandım :D

3. gereksiz

gereksiz

forum buluşmasımı benim öle şeylerden haberim yok :D ahh keşke olsa :D forum bilardo turnuvası :D

4. Grkmvc

Grkmvc

Bugün arkadaşı 3-1 yendim :D Seni bekliyorum...

17. benim imzamı spoiler içine alan admin arkadaşımız nedeninide söylermi ?

2. gereksiz

gereksiz

spoiler içinde diğerleri :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

ezgi abla almıştır :D

4. gereksiz

gereksiz

Sorarım ben ona

18. Benim tailim martın 3 de bitiyor hıh hıh hıh :) halen boş boş bilgisayar başı bütün gün :D

19. beyler adventrue time ın bütün bölümlerini bulabileceğim bir yer bilen varmı ?

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

cartoon network :D

20. beyler adventrue time ın bütün bölümlerini bulabileceğim bir yer bilen varmı ?7

21. beyler bayanlar FF imin ilkbölümünün mangası yani Than-Budünyaya ait olmuyan bir hafta içinde hazır olup bu forumda paylaşılayaktır isteyenlere özek msj yolu ile ulaşıp soru sora bilirker ilk tasarım aşamasındaki karakterlerin resimlerini ata bilirim ama tabikide hepsini değil çünkü manga çıktığı zaman okumanıızı istiyorum umarım beğenirsiniz :)

2. Yuki-chan

Yuki-chan

zombi mi bu than denilen kardeş ??? isimdende anlaşılıyo değişik bişe olduğu ama :/

3. gereksiz

gereksiz

yok yok yorum yok onun ne olduğu ile ilgili alla alla spoiler istiyen adama bak :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

yav ne spoi isticem zombiyse kendimi hazırliym diye dediydim :/

22. beyler bayanlar herkez bir top 5 animesini yaza bilirmi zamnım var biraz anime izliyim :D

2. gereksiz

gereksiz

almancamıydı o ?? bana meksikayı hatırlattı sebebi biberde olabilir :D

3. KeremLxL

KeremLxL

:) Yok yok almanca iyi hatırlıyorum :D

4. Paprika

Paprika

İngilizcede biber demek ama kelime kökeni neresi bilmiyorum.

23. beyler bayanlar u

24. beyler ben demiştim demek istemiyorum ama bu kış SAO ile imtahanımız devam ediyor sevmiyenler ve sevenlerle :Dbir oyun animesi bekliyip izliyen ler sevmez romantizim buldular çünkü ama ben ve bir çok romantii seven için güzel bir haber çünkü SAO kral romantizim dir nsevinelim hohoy -_-

25. beyler ben ocak ayında japonyaya gidebilirim ama orda ne yapacağımla ilgili en ufak fikrim yok :) yani ingilizcem ve japomcam çok az bir şekilde japon akadaş edine bilirsem iyi olur ama nasıl onuda bulamadım :D bunlar la ilgili bişi ler bilen varmı ?

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Terbiyesizlesme rezil herif.

3. LeornKayn

LeornKayn

Komşunun oğlu ilk yoruma +1 :D çok iyi abi ya gülümsetti...bu arada gereksiz yorumların çoğunda kendini anlatmaşınız komşunun oğlunu tanırım kendi egosunu ufak şeylerle tatmin etmeye çalışan bi tip değil sana narazan :D sende o tarz bişeler var nede olsa kaç senelik üyeyim biliyorum çoğu kişinin huyunu ama o espiride ben art niyet göremedim senin aksine neyse birilerinden yardım isteyip sonrada olayı başka olaylara taşımak :D ilginç..

4. KomşununOğlu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.