Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Yuki-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

:D kitap okumuyorum ha senden fazla okuyom ben polisiye gerilim hastası biriyim ve bayaldığım bir seri var onu okumaktayım bana laf atma hıh *-*

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Sana laf etmedim zaten millet birbirini tekrarliyo tabi duyarsın dedim. Polisiye gerillim dışında kitaplarda okusaydın dediğimi anlardın. :D Sen böyle devam et kanka ben mahallede seçim kampanyalarına başladım.Herşey senin için :D Öptüm by ^_^ ben yatıyom. İyi geceler :P

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

asdasd :D Devam edicem tabiki okumadım valla hep bir vahşet var kitapta :D İyi geceler güya bana mervemiydi melek miydi onu gösterecektin *-*

1. Bi ölmedim. İsmim tam çıkmıyo hem çok bozuldum. -.-

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bağlantı kuramaman normal, zira latince ile bağlantım yok :R Sözlükten yaralanacaktım latince içın ;)

2. ananız sizi hafta sonu sabahın köründe arayıp uyandırıyosa bana huzurdan bahsetmeyin hemde bunu beni 12 den önce arama dediğiniz halde yapıyosa bana sakin ol demeyin !!!!

2. Yuki-chan

Yuki-chan

kadının canı sıkıldıkça beni arıyo ya :/ bide diyoki sesin kötüymüş geri yatta uyu biraz -_- ve o kürekle saldırma isteği bende buğazına sarılıp sıkma olarak uyanıyo ne diyon lan seeeeeen ??? diye bağırmayla birlikte !!!

3. Herç

Herç

Sonuçta annedir ya : ) Keşke sessize falan alsaydın .

4. ohmy34

ohmy34

Demiyorum ki zaten :D

3. hayatımın en büyük şokunu bu gün iftar saatinin geri gelmeyip ileri gittiğini öğrendiğimde yaşadım. neden ya? :'(

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Tabi siz lisede coğrafya görmediniz

3. Yuki-chan

Yuki-chan

9. sınıf sayılıyor mu? ya ne biliym hep geri geliyodu alışkanlık işte.

4. Strix.
  4. türkiyenin geri kalanı soğukla boğuşurken güneşin altnda çimlerde yatmak ayrı bi zevk veriyo :D

5. bben simdi yarin ilk yardim finaline gircem yuzde doksanda gecer not alcam. Allah korusunda bi kaza falan gecirirsem isallah benim gibi biri bana ilk yardim yapmaya kalkmaz !!!

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Dua edinde elime kalmayin

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Sen dua et benim gibi birisi sana ilk yardım yapmasın iliğini kurutur :3 :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

neyse geçemiyom galiba zaten :D

6. Allah prof. kibri vermesin -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ay en son yorum yapan arkadas az cok anlar beni. Bende oturdum çalışıyom. Hocalarn umrunda olmuyok valla :(

3. MorriganVEX

MorriganVEX

Olmaz olmaz. Ben arkadaşların defterine çöküp öyle çalıştım sınava. Hani çan eğrisi olmasa yanmıştık.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Beni çan eğrisi yakiyo bi snıfın sınav ortalaması 85 olabilir mi ya. Ortalama 60 şın altına inmiyo hić bi sınavda. Deli oluyom.

7. Tekrar psikoloğa gitsem şarkı dinlememi yasaklicak yemin ediyom yine içime öküz çöktü -_-

benden ne istiyorsuuuuuuun!!! whataya want for meeeee ???!!!
    2. free word

free word

vallla abla ikisi de b*k gibi geçti (Okuldan sonra tiyatro Purovasına gittim daha yeni cevap veriyorum :( )

8. ben bu rundll background container.dll hatasını çözmeyi versem yani kalsa öyle bi zararı var mı ki ??? ben gormedim daha gerçi ama nolur nolmaz -_-

2. houston
    3. Yuki-chan

Yuki-chan

Çok teşekkürler. İşe yaricani tahmin ediyirum cunku bnde videolarda soylenen bi kismi bulamiyodm bilgsayarda.

4. houston

houston

hmm sevindim...

iyki farketmişim

9. dders calisirken bu kadar mala baglayan bi ben mi varim lan -*_*

2. LeornKayn

LeornKayn

ünimi okuyorsun :?

3. Yuki-chan
    4. LeornKayn

LeornKayn

İyimiş bak en azından üni okuyorsun buda demek ki zamanında lys yada öss'ya çalışmışın oda çalışan insan bunada çalışır :D ben lys hiç çalışmadım bu sene mesela ilk kez girecem

10. " SSokaklarda pahalı olsa olurmusun bizimle sarhoş " Ne mal bi gün ya -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bende malım çünkü !!!

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Zorla yorum yaptirdik sanki yav senin durum benden beter. Ayrica ben çekilmez biri miyim ki lan ne demek çekemm seni !!!

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bunu 2 gün atlatamm herhalde *_*

11. aafyonun oralarda bembeyaz karşıki daglara kadar devam eden dümdüz kocaman bi alan var ne orası öyle çöl mü ne o ???

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Afyon değil mi acaba lan ama afyon dinlenme tesislerinden çıktiktan sonra gördum :/

3. Pryda

Pryda

anlatış şekline hayran oldum :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Betimlemelerimin bi eşi benzeri daha yoktur :D

12. hiç bir komedi filminde bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum :D sen niye giriyon ki o beşiğe :D
    2. 하나님

하나님

bozuk motor gibi ağlayan bebekler :D

3. Lethal

Lethal

Hahahaha :D :D Çık hadi çıkabilirsen :D Oraya giriş var çıkış yok ! :D İyi güldüm ya, sağol :P

4. Yuki-chan

Yuki-chan

ağlarken değilde babasının kucağına yattığında çok tatlıydı ^-^ adamın mimikleri bitirdi beni zaten hele bebek yeniden ağlamaya başladığında başını bi sallayışı var :D

13. ya aranızda resim öğretmenliği falan okuyanınız yada resimden anlayanınız varmıya çok can sıkıcı bi durum içerisindeyim şu an help me, please !!!

2. Yuki-chan

Yuki-chan

derdim şey benim ben bi FTR öğrencisi olarak mecburiyetten çocuğun sanatsal gelişimi diye bi ders aldım onla ilgili yardıma ihtiyacım var şimdide :(

3. Paprika

Paprika

Çok ilginçmiş yahu, böyle şeyler mi istiyorlar bir de. Ben olsam

http://static.fjcdn.com/gifs/table+flip_f27ff0_3932526.gif

4. Yuki-chan

Yuki-chan

bende yavaş yavaş orya doğru gidiyorum :)

14. -_- çok sinirliyim !!! bu hafta bana yamuk yapmayan kaldıysa yapsın zamanı dalıyo çünkü yarın son gün :/

2. ohmy34

ohmy34

aç müzik dinle sakinleştirici ama çok değil bir dozaj yeter çok alırsan kafa yapabilir sonra :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

ıce tea içiyom kafa olayına çoktan geçtim :D

4. ohmy34

ohmy34

hararetini almış yani :D

15. demin tüm notlarımı ifşa ettiydim :D neyse bu Tokyo Ghoul çıkar çıkmaz millet direk AMV yapmaya orda burda spoi paylaşmaya başladı az bi bekleyinde finallerim bitsin lan izleyemedim daha ya.

16. http://onedio.com/haber/game-of-thrones-muzigini-keciler-soylerse-cok-iyi--285291 şeytan bi an van gogh a uy dedi :/ arada bi tanesi karı gibi bağrıyo :D
    2. DHspark

DHspark

:D çok iyiydi eheh ama yapan adam nasıl üşenmemiş de yapmış

3. ohmy34

ohmy34

videoyu kapatınca istemeden melemeye başladım :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

kulaklara zarar bi video bence :/ ama komik yani bişe diyemicem :P

17. kütüphanede oturdum cytus oynuyom tam karşmdada bizim sniftan bi cocuk harl harl ders calisiyo. bna yasattiği sucluluk duygusu yuzunden onu hic affetmicem -,-

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ben bile iğrendim şimdi, o çocuktan

3. Yuki-chan

Yuki-chan

O hırsla best skor bile yaptım :D

4. Leath

Leath

O cocuk bendim . Internet kafeye gidip matematik calismisligim vardir. Acimam B)

18. Telefondan bile arayıp taaaa trabzonlardan ders çalışıyon mu diye sorup kızan bi aileye sahibim. :P

2. MSempai

MSempai

Ee öyle olacak zaten -.-

3. MSempai

MSempai

Cold :D obooo

4. Yuki-chan

Yuki-chan

koli yollamıyolar koli iyi olurdu ya aslında :D telden doğru demediklerini bırakmıyolar :D

19. DDiriliş bana bakıyo ben dirilişe bakıyom. Hangimiz kazanacak sonunda çok merak ediyorum. Ama bildiğim tek bişey var tarih hocama bana -10 puan verme zevkini yaşatmicam.

2. sfarsak1903

sfarsak1903

bende aynı durumdayım iddaya girdim biriyle nasıl bitecek bilmiyorum :S

3. Grkmvc

Grkmvc

Kazanan yine sistem.

4. Grkmvc

Grkmvc

(50li yaşlarda ki sosyalist orta yaşlı amca sendromu)

20. bbana bol ağlamakli sonu kotu sonla biten ( aşiklardan birinin olduğu tercihim ) romantikli bi film soylesenize. Kore ya da japon olsa iyi olur olmasada olur. Allah kerim onuda izleriz nolcak. Allah in yarattigi kullar arasinda ayrim yapmamak gerekir. Ne demiş yunus emre yaradilani sev yaradandan oturu. :S

2. Yuki-chan

Yuki-chan

More than blue yi duyduydum sanki tamm ona bakiyom o zamn :D peçetelerimi getirin bana :'( beni bu hale getiren ahmağıda yanima aldim mi tam olcak :)

3. Amygirl

Amygirl

i am crying for love in the middle of the world

4. LeornKayn

LeornKayn

"Hatırlanacak bir anı" galiba birde mazisi olmayan adam vardı zaten 4 tane izledim kore filmi :D diğerleri ise acı tatlı hayat ile oldboy'du

2. kawaii kereste

kawaii kereste

welcome to the club yuki!

3. Lynx

Lynx

Kabul et artık Yuki-chan.. :D

Niye bunlar bu kadar suratsız ya akljşalfasf.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben sizin kulübe falan gelmem. Köpekler forever <3 sadece bu kediye özel istisna yaptım.

21. hayatin adaletsiz oldugunu biliyordum ama bunu suan iliklerime kadar hissettim.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Muko, buna sebep olan ne ola ki :(

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Heheh garsondan cevap alamadın mı :3

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ağar bi konu hani senden kötü insanlar senden daha iyi yerlere gelir ya hemde en çok çabaladıgın konuda. Bu insan su an bana tüm çabalarım boşunaymis gibi hisettiriyo. Ama en azından gittide kurtuldum. Iyi yonden bakiyorum olaya pozitifim. Hem de cok !!!

Garsonu unuttum ben ya o dun geceydi. Plajdaki akcaabat sebat sporlu futbolculara ilani ask ediyorum bugun :D

22. "erdemli" bir insan yetkisini kötüye kullanmamalı bnce. yani bn öyle düşünüyorum en azndan -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Hayr niye bn kantlıyom. Önce sen dediğin şeyi knıtla. -,-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Hadi len kibarlığın mı tuttu şimdi.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Nası yalan sallıyon ya.

23. Snavlarım çok güzel gidiyo. Vize haftası hasta olmama ve eve wifi bağlatmama değmiş yani. Böyle 40 lar 30 lar havalarda uçuşuyo. Çok istikrarlı bir şekilde düşük alamaya devam ediyorum.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Büte kalmak sorun değilde. Niye boyle oldu ki ya :( çalıstikca notlar yukselmiyomuydu? Yoksa calismaya calidmaya unuttumda yalnis mi hatirliyom.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Şu sıralar fazla çalışmadım ama vizeler iyi geçti demeyin bana lütfen. Metin olamıyorum. -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

10 dersin her birine kasmadan calissan bile toplamda kasmış oluyosun. Olmuyo zaman yetmiyo calismaya ya.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.