Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from asci in Biraz çiziktirdim :D   
    Dün diğer arkadaşların çizimlerine bakıyordum ve pek Sasuke göremedim. <_< Ben de dedim ki neden ben çizmiyorum. -_- :D Resim kağıdım ve kalemim yoktu ama vaz geçmedim. Çizgisiz defterimi ve sırf görünüşünü sevdiğim için aldığım kurşun kalemimi kullandım. :D

Bunun gözler ve çene biraz sorunlu ama düzeltmeye biraz üşendim. :wacko:

Araya İtachi de ekledim. :P

Buda sevdiğim karakterlerden biri onu da çizeyim dedim. :)

İtachi-sempai :(

kardeşimin arkadaşının isteği :D

buda kardeşimin isteği :lol:
  2. Beğen
    Yuki-chan reacted to ozmet1231 in İtiraf Köşesi   
    itiraf ediyorum ne zaman manga okumaya kalksam bu şarkıyı başlatıyorum :mellow: ^_^ -_- <_< :wub:
  3. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from melisa in İzlediğiniz En İyi ve En Kötü Anime ve Nedenleri. (Spoiler İçerebilir)   
    naruto, death note, code geass
  4. Beğen
    Yuki-chan reacted to slimjack in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    8/10 veriyorum 2 puanı saçtan kaybediyor saç rengi kahveringi animedekinin cosplay siyah yapmış! Benim ki ise Naruta'dan Sasuke... Ona en çok benzeyen buydu benim gözümde!

5. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ame in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    anime tarihinin en yarım sonu nana'dadır. <_<
  6. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Amygirl in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    anime tarihinin en yarım sonu nana'dadır. <_<
  7. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from yin in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
  8. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Cold Dewil in U.P. [FF] (6. Bölüm Nihayet uzun bir aradan sonra gelmişdir :P )   
    nası ya adam resmen gleni öldürün dedi :o Allah'ım bi baba nası çocukları arasında seçim yapar ya çok sinirlendim :angry: ama bi yandanda düşününce yapmak zorundaydıda bu seçimi çok gıcık bi durum :( baya etkiledi beni bu ff 2. bölümü bekliyorum :D
  9. Beğen
    Yuki-chan reacted to Witch. in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum, uzun zamandır "kötü çocukluk geçirip psikopat olmuş" karakter zaafım var. Bu sıralar "Acaba psikopatlık bahane anime herifleri şahane" mi diyorum yoksa gerçekten seviyor muyum karar verememiştim. Minene'yle tanıştıktan sonra gerçekten zaafım olduğunu anladım. Sapık değilmişim. Teşekkürler Minene!
  10. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Sakuragi in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Gajini böylemi yazılıyo bilmiyorum ama çok güzel bi film :)
  11. Beğen
    Yuki-chan reacted to Adige in En Sevdiğiniz Pokemon?   
    Charizard Candır :D
  12. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ^^Smg^^ in Bir Hayaliniz   
    otaku kocamla Japonyada yaşamak ve sürekli cosplay partilerine gitmek ve her yaz farklı bi ülke görmek :D
  13. Beğen
    Yuki-chan reacted to uchiha_n in Bir Hayaliniz   
    hayatimin askini bulup japonyaya gitmek :)
  14. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from dr_darkangel in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    k roject neko zaten beyaz saça zaafım var çok güzel bence

15. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from mayhos in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    bu kitap beni çok fena hayal kırıklığına uğratmıştı ben fantastik şeyleri severim dedektifin kitabın sonunda herşeyi ortaya çıkarması gerçekten çk kötü olmuştu <_<
  16. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Ji-sama in İzlediğiniz En İyi ve En Kötü Anime ve Nedenleri. (Spoiler İçerebilir)   
    naruto, death note, code geass
  17. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from SeptNoir in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    stephenie meyer göçebe gerçekten okuduğum romanlar arsında istedğimi aldığım tek romandı :wub:
  18. Beğen
    Yuki-chan reacted to DeathBook in Böyle Çakma Manga Görülmedi :)   
    Biraz şurdan biraz burdan yapmışlar işte bir manga yazık ezmeyin.
  19. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from NOFNES in Böyle Çakma Manga Görülmedi :)   
    ben buna çakma bile demem bu başka bi seviye -_-
  20. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from NOFNES in Böyle Çakma Manga Görülmedi :)   
    bence 4. resimdeki kız helsingde master master diye ortalıkta dolaşan vampir kız :D ismini hatırlayamadım
  21. Beğen
  22. Beğen
    Yuki-chan reacted to Hokage_Minato in Naruto (Spoiler İçerir)   
    Naruto dingil 3 yaşındaki çocugun zekasına sahip bir çocuk :D
  23. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ame in İtiraf Köşesi   
    itiraf ediyorum itiraf edecek hiç bir şeyim yok ot gibi yaşıyorum <_<
  24. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Rukutekachi in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    vay canına cidden güzel olmuş :)
  25. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ibodi in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    masanın üstündekiler pek çörek gibi durmadı ama yapmaya çalışmak bile eğlenceliydi zamanım olursa bişeyler daha çizerimbelki :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.