Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from MuhammetCls in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    Ben Goku'yu çağırırım. Sever o öyle şeyler. Vurdulu kırdılı gezegen patlatmalı olaylar falan. 
  2. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from OnUc13 in Animelerden etkilenmeler.   
    Ahaha, bizim ünide animeci tipler var. Adam yare yare diyor, herkes buna bakıyor. Garibim kendini çok kaptırmış :D
  3. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from yosunkiz in Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime   
    Çok saçma ya, Trigun dolu dolu bir animedir. Şaşırdım. Skip Beat'e apayrı şaşırdım zaten. Parasyte da çok popüler oldu, filmi bile çıktı. Demek ki torrent kültürü her yerde var ya :D Japonlar da Türkanime'den izliyorlar sanırım :D Listede Bakuman bile var ya :(
  4. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from quincy in Tartışma Platformu Talep   
    Efenim animelerle ilgili olacaksa bir de "Sohbet- Konu İçi" bölümü açın bence :D
  5. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from AndaAtsushi in En Çok Gaza Getiren Anime Açılış Müzikleri Top 20   
    Hepsine tek atar....

Çocukken izler gaza gelirdik, ezberler, okulda beybileydcilik oynarken söylerdik. Minikler bilmez :'(
  6. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from jans09 in ( 24 / 24 ) Yowamushi Pedal: Grande Road   
    İzleyin izlettirin. Mükemmel eğlenceli bir animedir
  7. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Rakuncuk in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Bir Naru'cu daha :D ben de hastasıyım keratanın. Arka planlarım falan hep Naru ^_^
  8. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from sphinxd in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   
    Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :)
    1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri arasında ultra rekabetçi insanlardır :P )
    2-Dürüst, iyi kalpli, şefkatli, olumlu, kısacası erdemli olacaksın.
    3- 2. Maddeye sadık kalmakla beraber, asi, yeri geldiğinde hırcın ve ukala olabileceksin.
    4-Sırf ortam neşelensin, kızlar benden etkilensin diye espri yapmaya çalışmayacaksın, sıvarsın, üzerine tüy dikip rezil olursun. Mesela bu yersiz espriydi :) Eğer espri yapmaya yeteneğin varsa sen çabalamasan da yerinde ve zamanında espriler çıkar ortaya. Eğer espri yapmaya yeteneğiniz yok ise ortam içinde daha ağır olun ve başkalarının yaptığı esprilere kibarca gülmekle yetinin. Çok çekici bir durumdur bu.
    5-Yakışıklı olmak her zaman için + puandır ancak eğer yakışıklı olmadığınızı düşünüyorsanız diğer niteliklere odaklanın. Güzel kızların sevgilileri genelde çirkindir. Sebebi şaşırtıcı;
    ***Yakışıklı erkekler bu niteliklerine fazla güvendikleri için kızlara karşı başka bir şeye ihtiyaçları olmadığın düşünürler ve yanılırlar. Sonuçta kaybederler. Yakışıklı olmayanlar ise bu tip bir dayanakları olmadığı için güzel konuşmayı, efendi oturup kalkmayı, insanları etkilemeyi öğrenirler. Bunun da anlamı karizmadır. Karizmaya özen gösterelim. Kızlar bunu sever.***
    6-Kalabalık kız gruplarında erkeksi tavırlarınızı koruyun, buna ek olarak normalde olduğundan daha femine(kadınsı) davranmanız gerekiyor. Bunun sebebi kızların kendilerini size daha yakın hissetmelerini sağlamak ve onları anlayabildiğinize inandırmaktır. Kızlar empati yeteneğine çok değer verir.
    7-Maddeler uzar da uzar ama ben bitirişi yapayım. Yukarıda yazdıklarımı unutun şimdi, sadece kendiniz olun. Ancak bu şekilde gerçek eşinizi ve aşkınızı bulabilirsiniz. Saygılar :)
  9. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from sphinxd in Ruh İkizi   
    Bilmiyorum ne düşünürsünüz, ben insanların çiftleriyle yaratıldığına inanırım. Şanslı olanlar o çiftlerini bulurken şanssız olanlar yanlış insana düşüyorlar. Ya da onun gibi bir şeyler. Şehir dışından arkadaşlarım geldi ki yılda 2 kere gelirler, 1 hafta gezer tozarız. Bugün yine Ankara-Kızılay'da geziyoruz, bardakta mısır alacağız, çok da severim ben. Yanıma bir kız geldi hoplaya zıplaya. Ayağında topuklu vardı ama yinede iyice yükselmeye çalışıp omuzumun üstünden mısır sipariş etti. Döndüm bir baktım o ne? WTF diyesim geldi, hani tanıyormuşum gibi hissetti, baktı bana bir güldü. Yani hayalimdeki ideal eş formunun canlanmış hali gibi bir şeydi, tarif etmeyim şimdi. Minicik bir diyaloğumuz oldu, sonra gitti. Arkadaşlar vardı yanıma, çok abazaca görünürdüm tanışmaya kalksam, 5 sapız :( Normalde çekinmem ama o kız gitti artık. Ayrıca bilmiyorum ki kişilği nasıl, belki çirkef fesadın teki. Bir daha çıkar mı karşıma onu da bilmiyorum ama bazen bu muammayı düşünüyorum. Nasıl bir insanla evleneceğim? Ruh ikizimi bulur muyum gerçekten? gibi. Dertliyim lanet olsun, bir şeyler söyleyin, teselli edin beni :(
  10. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Perfectum in Animelerde Kiraz Çiçeği (Sakura)   
    Biliyoruz ki Sakuralar Japonya'da bayağı ikonik hale gelmiş. Hemen hemen her animede de görüyoruz kiraz çiçeklerini. Ama mevsimler gelip geçiyor, o kirazlar yok ortada. O çiçekler kiraz olmuyor mu abi? Nerede bu kirazlar? Kim dadanıyor bu ağaçlara? Biri bana animede ağaçtan kiraz koparıp yiyen bir karakter göstersin lütfen. Sinirlendim
  11. Beğen
    AdminSlayer reacted to Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günü ya Samet bugün belki uğrar, kutlu olsun bakem
  12. Beğen
    AdminSlayer reacted to Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Oo Samet'in doğum günüymüş. Doğum günün kutlu olsun Samet. Gıcıksın falan ama iyi ki doğmuşsun. :D 
  13. Beğen
    AdminSlayer reacted to sShoguNn in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum; Sword Art Online ve Tokyo Ghoul'u hiç sevmiyorum, hakettiklerinden fazla ilgi gördüklerini düşünüyorum :hate-onion-head-emoticon: :expulsion-onion-head-emoticon: :lol2-onion-head-emoticon:
  14. Beğen
    AdminSlayer reacted to Heimatlos in İtiraf Köşesi   
    şimdi itiraf edecek neyim varki :D itiraf edeyim pilav yaparken pirinci ıslamıyorum :D
  15. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from sadece okan in En Çok Gaza Getiren Anime Açılış Müzikleri Top 20   
    Hepsine tek atar....

Çocukken izler gaza gelirdik, ezberler, okulda beybileydcilik oynarken söylerdik. Minikler bilmez :'(
  16. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Barış D. Baryshx in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Şu an kendi cinsiyetimden şüphe ettim. Neyim lan ben? Kafalar bir şekil şu an...

Barış orası muallakta ya. Mangayı okuduğum zaman bazı çevirilerde he, bazılarında she diye geçiyordu. Araştırdım, orjinal dilinde she diye geçiyormuş ama onun da farklı kullanımları varmış falan falan falan.. ben çıkamadım işin içinden. Kafalar yine alev alıyor. 

Ps: Şuradan;  http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Alluka_Zoldyck

Zaten hala SnK'den Nanaba'nın cinsiyetine şok olmuş durumdayım. Kafa beyin kalmadı. Konuyu kilitleyin. Zararlı askdlnasld
  17. Beğen
    AdminSlayer reacted to Amygirl in Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)   
    Kendine has tarzı fiziksel olarak diyorum tabi saçları yüzündeki boya artı kıyafeti ile kesinlikle Hisoka :D Gintokinin bir tarzının olduğunu düşünmüyorum kimononun bir kolunu giymeyerek dikkat çekmeye çalışıyormuş bir bölümde kendi itiraf etti ajsksksKişisel tarz olarak Gintoki özgün bir karakter de değil. Hisoka tarz ve özgünlük bakımından bence anime dünyasının %90ına bin basar :D
    Sorumu sormamışım :
    Sakuranın sesi mi daha iğrenç İnoue nin mi :D
  18. Beğen
    AdminSlayer reacted to veritas in Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)   
    Juvia tabiki. "Gray-sama'ya gitmeliyim" motivasyonuyla kurtulurduk. Lucy'e hiç ısınamadım zaten.

Toph vs Gaara
  19. Beğen
    AdminSlayer reacted to Luluna in Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)   
    Hahaa her ikisi de mümkün bu durumda  :lol:  Goku'nun dayak yemişliği çoktur. Saitama döver,affetmez.
    DBZ sevmem pek, Saitama reyiz her türlü  -_-

Hangisi daha dövülesi Sakura Haruno mu, yoksa Misa Amane mi?
  20. Beğen
    AdminSlayer reacted to Amygirl in Çağrışım Oyunu   
    Bu konuda da 4everOtaku forumdaşımızın bir öneri oynunu oynayacağız. Bir animeyi ya da karakteri betimleyebilecek en az 3 en fazla 5 kelime vereceğiz ve alttaki üyenin tahminini isteyeceğiz. Anime de olabilir bir karakter de :D Örnek : Manyaklık - İskambil Kağıdı - Pembe Saçlar Cevap tabi ki Hisoka : :D:D
    Tabi soran kişi anime mi karakter mi soruyor belirtirse iyi olur :)

Başlıyorum :

Anime soruyorum. Adalet - defter - shinigami
  21. Beğen
    AdminSlayer reacted to akahige in Dota Muhabbet Mekanı   
    hoca sven ile oyun oynayan ve her düşman öldüğünde tekbir getiren araplar la bile oyun oynadım sen ne diyorsun  :D
  22. Beğen
  23. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Amygirl in Hisoka FC (Hunter x Hunter)   
    Ehüehüehü Emel buraya da gelmişsin lknsadlsdns Hisoka reis <3
  24. Beğen
    AdminSlayer reacted to bnymn1697 in Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?   
    Yeni bi en güçlü karakterimiz var artık.

Saitama (One Punch Man)

25. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from historianWeeb in Japonya'da Türk vatandaşı seçmenler arasında kavga   
    Araya salacaksın bir tane irlandalı, bak ne oluyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.