Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Witch in TÜRK-JAPON BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ KURULUYOR   
    İlk cümleyi okuduktan sonra verdiğim tepki: "Tayyip Erdoğan Japonya'da mı bulunmuş? Her şeyi de bu japonlar buluyor arkadaş". Ciddi ciddi verdim bu tepkiyi. Uykusuzluk olsa gerek
  2. Beğen
    AdminSlayer reacted to Mileydi in Yowamushi Pedal 3. Sezon Duyuruldu!   
    :what-crazy-rabbit-emoticon:  Ufak çaplı bir şok yaşadıktan sonra tamamen sakin bir şekilde bu güzel bir haber işte diyorum ^_^ 

3. Beğen
    AdminSlayer reacted to Barış D. Baryshx in Hem gıcık olduğunuz, hem de saygı duyduğunuz karakterler?   
    Ne Sübyancısı, yaşlılar ve kendi yaşıtlarınada aynı hareketleri yapıyor -_- adam yeryüzünde mutlak orgazmı arıyor (yani yeryüzündeki en güçlü kişileri ve onlarla dövüşmeyi)  :P ölünceye kadar bu arayışı bitmez -_-
  4. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from kralcapan in Hem gıcık olduğunuz, hem de saygı duyduğunuz karakterler?   
    Merhaba, biz "Hisoka'yı Sevme ve Kollama Derneği"nden geliyoruz. Özgünlük bakımından benzersiz bir karakter bence. Tamam, biraz sübyancı olabilir ama karakter bomba. (ılık)
  5. Beğen
    AdminSlayer reacted to LucisTenebris in 1 gününüzü bir anime karakteriyle geçirme şansınız olsaydı hangisi olurdu :)   
    typeriondan beklediğim cevap [emoji1]
    ben Souma veya babasıyla geçirmek isterdim bir nedenim yok sadece yemek yapmayı seviyom [emoji1]
  6. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from MandraFilozofu in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Zoro büyük ihtimalle eğitimden sonra aşırı güçlendi ve kaptanından daha güçlü olduğunu düşündüğü için kendine böyle bir handikap verdi. Luffy'nin bariz bir şekilde daha üstün olduğunu gördüğü zaman gözünü açacaktır.
  7. Beğen
    AdminSlayer reacted to MandraFilozofu in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Bunu hiç düşünmemiştim şu anda bakıyorum da bu konuya bende baya kafa patlatmıştım ama tahminler arasında en kafama yatan bu oldu :confused-onion-head-emoticon:
  8. Beğen
    AdminSlayer reacted to gsmlk in merhaba gençler   
    :D bu ıyı oldu ıste hosbulduk .aman adı gectı gelır sımdı oyle demeyelım bence kendısını tanımam ama bence ıyı bırıdır :D
  9. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Cagla-Sama in Einstein'ın Zeka Sorusu   
    Bu soru bayağı ünlüdür ancak bilmeyenler de oldukça çok. Einstein'ın hazırladığı bir sorudur. Ne yalan söyleyim, herkes çözebilir ancak çözme hızınız zekanıza göre değişir. Çözen arkadaşlar cevabını paylaşmasınlar. Gugıl'dan da bakmak yok. Hadi bakalım.

Bu Soruda Hiçbir şekilde şaşırtmaca yoktur, Tamamen mantığa dayalıdır.Mantıklı Bir şekilde çözüme ulaşılabilir.

1.) 5 Tane Ev Var Ve Hepsi Ayrı Renk.
    2.) Her Evde Oturanın Ayrı Bir Uyruğu Var.
    3.) Hepside Ayrı Bir İçecek İçiyor, Ayrı Bir Hayvan Besliyor Ve Ayrı Bir Marka Sigara İçiyor.
    4.) Bu Beş İnsanın Hiçbiri öbürünün Yaptığını Yapmıyor.Yani Sigarası Ayrı, İçeceği Ayrı Beslediği Hayvan Ayrı Ve Evi Ayrı...

Soru: Balik Kime Ait?

1.)İngiliz Kırmızı Evde Oturuyor.
    2.)İsveçlinin Köpeği Var.
    3.)Danimarkalı çay İçiyor.
    4.)Yeşil Ev Tam Beyaz Evin Solunda Duruyor.
    5.)Yeşil Evin Sahibi Kahve İçmeyi Seviyor.
    6.)Palmall Sigarası İçenin Bir Kuşu Var.
    7.)Ortadaki Evde Oturan Süt İçmeyi Seviyor.
    8.)Sarı Evde Oturan Dunhill Sigarası İçiyor.
    9.)Norveçli Birinci Evde Oturuyor.
    10.)Marlboro İçen Kedisi Olanın Yanındaki Evde Oturuyor.
    11.)Atı Olan İnsan, Dunhill Sigarası İçenin Yanindaki Evde Oturuyor.
    12.)Winfield Sigarasi İçen, Birayı Seviyor.
    13.)Mavi Evin Yanında Norveçli Oturuyor.
    14.)Alman Rothmanns Sigarası İçiyor.
    15.)Marlboro İçenin Komşusu Sadece Su İçiyor.

Einstein Bunu Son Yüzyılda Yazmış Ve İddia Etmiş Ki; zeki olduğunu düşünenlerin  %98 i Bunu çözememekde

P.S:İşaretli bölgeyi kopyaladım. İmla hataları benim değil B) :ph34r:
  10. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from pisiko_1516 in IMDB Anime Sıralaması   
    Sword Art Online'nın nesini seviyorlar anlamıyorum, izlediğim en kötü animeler listesinde ilk 5'tedir. Biri bana sebep göstersin :(
  11. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Witch in merhaba gençler   
    Oo bize yaşıt geldi. Küçüklerin arasında azınlık gibi dolaşıyoruz buralarda :( Foruma hoşgeldin

Bu arada forumun hanım adminleri bildiğin nazilerdir. Özellikle Ezgi var, tam tehlike. Birazdan basar burayı
  12. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from OneAutmnLeaf in merhaba gençler   
    Oo bize yaşıt geldi. Küçüklerin arasında azınlık gibi dolaşıyoruz buralarda :( Foruma hoşgeldin

Bu arada forumun hanım adminleri bildiğin nazilerdir. Özellikle Ezgi var, tam tehlike. Birazdan basar burayı
  13. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Sudee in IMDB Anime Sıralaması   
    Sword Art Online'nın nesini seviyorlar anlamıyorum, izlediğim en kötü animeler listesinde ilk 5'tedir. Biri bana sebep göstersin :(
  14. Beğen
    AdminSlayer reacted to asci in IMDB Anime Sıralaması   
    aklıma gelen iki şey var,ilki:
    bilgisayar-silah ve idol kız üçlüsü:otakuluk üçgenini tamamlıyor,sanki hepsine birden hitap etmeye çalışıyormuş gibi,zaten bu seri ciddi ciddi otaku olanlar dışında çok bir etki bırakmıyor,sıradan bir seri gibi geliyor.

diğeri de:benzeri türlerine göre çizimlerin modern olması belki bir sebeptir,ya da hala devam eden lighnovel serisi
  15. Beğen
    AdminSlayer reacted to Kai in IMDB Anime Sıralaması   
    (Bleach olmayan bir liste) 
    Oldu o zaman..  :lol:

16. Beğen
    AdminSlayer reacted to Kai in Forum Oyunu Öneri Hattı (Tekrardan geliyoruz :) )   
    Repliklerle konuşma oyunu. Replik dışında cevap yazılmamalı ve bir replik çok fazla kullanılmamalı. Eğlenceli olur bence :D
  17. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Witch in Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız   
    Şuraya Bay Gibbs'in resimlerini koyayım da kıskanın

Gonzalez türü hamsterlar bilinen en temiz ve zararsız evcil hayvanlar olarak kabul ediliyorlar. Temizlikleri ve bakımları çok kolay. Hiçbir şey yapmanız gerek yok. Çok oyuncular ve oldukça da zekiler. Hızlı öğrenebiliyorlar. Koşmayı çok seviyorlar, sabaha kadar çarkın içinde dönüp duruyor  :smile_oleyo:

Velhasıl, herkese tavsiye ederim bir hamster ♥  Annem babam başta çok korkuyorlardı ama şimdi çok seviyorlar  :LTkJN9u:
  18. Beğen
    AdminSlayer reacted to mustafalrsm in Bul Getir!   
    Al bak sakalını tutuyor senin için Netero amca :D
     Çok karizmatik ve tatlı bir kız karakter var mıdır?
  19. Beğen
    AdminSlayer reacted to Kai in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    kaptanına sadık olması, ondan daha çok güçlenmemesi gerektiği anlamına gelmez ki. sonuçta zoronun amacı en iyi kılıç ustası olmak. hatta usopp olayında luffyi neden savunduysa, bu handikapıda aynı sebepten verebilir. luffy nin kaptanlığının şüpheye açık olmaması için. bu açıdan mantıklı bence.
  20. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Kai in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Zoro büyük ihtimalle eğitimden sonra aşırı güçlendi ve kaptanından daha güçlü olduğunu düşündüğü için kendine böyle bir handikap verdi. Luffy'nin bariz bir şekilde daha üstün olduğunu gördüğü zaman gözünü açacaktır.
  21. Beğen
    AdminSlayer reacted to Kai in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Bence bu zarakinin sadece tek elini kullanması gibi birşey. Yani bir handikap meselesi. En son ana kadar yıkılmayacak bir kural olduğunu düşünüyorum. 
  22. Beğen
    AdminSlayer reacted to _Alliance_ in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Ya tartıştığınız şeye bakın  :P 
    Ne olduğu ortada yani, çıkan gözünün yerine başka bir kılıç sokup 4 kılıç tekniğine geçecek. %100 kanıtlanmış teori.
  23. Beğen
    AdminSlayer reacted to Megumi in 'Paint' çizimlerim   
    Merhaba!
    Paintten çizmeye başladım ve henüz acemiyim   :D (Paint , evet hani şu windowsunuzda boş boş duran arada canınız sıkıldığında boş boş karalamak için kullandığınız alet .) Bu gün bir kaç çizimi mi yayınlamak istiyorum eğer kendimi daha da geliştirirsem devamını da atmayı planlıyorum :D Bu arada yanılmıyorsam paint çizimlerini atan ilk kişi benim  B)

Genelde kendi hayal gücümle bir şeyler yapmaya çalıştım. Animeden alıp çizmek hoşuma gitmiyor nedenini sonradan söyleyeceğim.

Bu kendi hayal ürünüm olan karakterlerden biri.

Buda

Buda

Buda kendimce göz çizimlerim .

Sakura Haruno - Naruto

Öncelikle bu karakteri atıp atmamak arasında çok gelip gittim , nedeni çizim farkları aşırı derece de belli oluyor. Buda benim hoşuma gitmeyince kendi hayal ürünlerime bırakıyorum elimi  :D

YENİ

Miku'suz olmaz tabi u.u ( Resim biraz fazla büyük oldu, sorun olmaz umarım. Küçültemedim, küçültünce abuk subuk bir şeye dönüşüyor o.o)

Ve buda.. yine kendi hayal gücüme bağladığım bir karakter
    Farkındayım genelde çizimlerim hep aynı duruş ya da benzer bir şekli oluyor, çizdiğim alan sınırlı olunca maalesef ki bu kadar olmak zorunda ^^
    Kötü veya iyi yorumlarınızı saklamayın  ^_^
  24. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Perfectum in Animelerde Kiraz Çiçeği (Sakura)   
    Biliyoruz ki Sakuralar Japonya'da bayağı ikonik hale gelmiş. Hemen hemen her animede de görüyoruz kiraz çiçeklerini. Ama mevsimler gelip geçiyor, o kirazlar yok ortada. O çiçekler kiraz olmuyor mu abi? Nerede bu kirazlar? Kim dadanıyor bu ağaçlara? Biri bana animede ağaçtan kiraz koparıp yiyen bir karakter göstersin lütfen. Sinirlendim
  25. Beğen
    AdminSlayer got a reaction from Witch in Animelerde Kiraz Çiçeği (Sakura)   
    Tüm Emel'ler arasında en sevdiğimsin ya! (Başka Emel tanımıyorum)  Ya çocukken ananemlerin evinin önünde koca bir kiraz vardı, her yaz meyve verirdi. çiçeği falan da pembeye çalan beyazdı. Güzeldi. Çocuk olmak güzeldi :'(

Canımsın :D arada bakıyorum buralara
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.