Jump to content

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Sinsine

Önerilen İletiler

Sevindim açıkcası , animelerin çoğunda sağlam dövüşlerin olacağı yerde ana karakter pat diye power up alıp rakibe tek alması bence saçmalıktır.

Şimdi bu grubun başındaki oğlan ana karakter galiba , bu ilerde baya güçlenip ( klasik shounen ) takım arkadaşları  güçsüz kalacak büyük ihtimal

Aslında pek öyle değil. Takım arkadaşlarıda aynı hızda güçleniyo diyebiliriz. Çünkü mesala tanklarına kıyafeti takımdaki herkes para koyup felan alıyor. Yani normal oynadığımız bir rpgde olduğu gibi dövüşlerde de ana karakter 1 tane backstab atıyor mesela takımın en sinir edici olanı 2 tanesini indiriyor. Class sistemine göre yapmışlar ana karakter thief olduğu için sürekli arkalamaya çalışıyor ama bir knight tanklıyor ve adam indiriyor. Log horizon izlediysen onda shiroe mesela enchanter olarak kill almıyordu. Bunda da thief olarak alabileceği killeri alıyor ve takımıyla eşit gidiyor, gerçi lnsinin ingilizce günceline daha gelmedim ama böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Hai to Gensou no Grimgar Anime Türü : Aksiyon, Dram, Macera, Fantastik Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : tristram666 Düzenleme : Sinsine Öze

Elinize sağlık arkadaşlar.. Hemen indirip izleyim...  Acayip merak ediyorum bu bölümü...    İzleyip geldim...  Uzun zaman sonra ilk defa nefesimi tuttuğum bir anime izledim. harika bölümdü..

Aynen, bu türler arasında izlediğim ve aklımda kalan en iiyisi Btooom. Sao v.b. geçelim...

Posted Images

Aslında pek öyle değil. Takım arkadaşlarıda aynı hızda güçleniyo diyebiliriz. Çünkü mesala tanklarına kıyafeti takımdaki herkes para koyup felan alıyor. Yani normal oynadığımız bir rpgde olduğu gibi dövüşlerde de ana karakter 1 tane backstab atıyor mesela takımın en sinir edici olanı 2 tanesini indiriyor. Class sistemine göre yapmışlar ana karakter thief olduğu için sürekli arkalamaya çalışıyor ama bir knight tanklıyor ve adam indiriyor. Log horizon izlediysen onda shiroe mesela enchanter olarak kill almıyordu. Bunda da thief olarak alabileceği killeri alıyor ve takımıyla eşit gidiyor, gerçi lnsinin ingilizce günceline daha gelmedim ama böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

Konusu çok beğendim , inşallah karakterler çok çocuksu olup , saçma sapan konuşup , dövüşün ortasında power-up almazlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yani bi açıdan log horizona benziyo o zaman beklentilerim arttı [emoji4]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Moblara tek amadığı sürece SAO gibi olmaz. Büyük konuşmayayım ama bir BTOOOM!'da olamaz gibime geliyor. BTOOOM!'u shounen olmadığı için harcadılar.

BTOOOM! Japonyada manga, DVD satışları tavan yaptığı için yapımcı firmaya devam anlaşması götürülmeyen animelerden. Animeden sonra satışlarda %80 mi ne artış olmuştu. Yani anime amacına ulaştı.  :LTkJN9u:

İnşallah SAO gibi çocuksu olmazda izleriz.

Umarım. 

yani bi açıdan log horizona benziyo o zaman beklentilerim arttı [emoji4]

Log Horizon gibi düşünmüştüm ben de. İzlenilesi  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Çizimleri, gerçekçiliği, müzikleri ve ana karakterin ses tonu ile izlerken acaip keyif aldım animeden. Normalde güncel serilere bitmeden başlamamayı düşünüyordum ama göz atayım derken 2 bölümü de izleyince başlamış oldum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.