Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

Teen Wolf bence de saçma.Vampirlerin kurt adamların böyle aşırı duygusal normal bir ergenin hayatını yaşaması çok saçma geliyor bana.Nerdee Dracula? Adamsın Dracula baba *alkış sesleri yükselir*

Vampir filmi falan olarak da tek sevdiğim Karanlıklar Ülkesi zaten.İçinde aşk var ama aşk filmi değil yani,içinde aşk var sadece.Ucuz romantizm yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

Ben hiç anlamıyorum, bu kadar klasikleşmiş bir konu üzerinde, tekrar tekrar aynı şeyleri izlemek bıktırmıyormu insanları. Vampirler gibi, kurt adamlar gibi, ne bileyim zombiler gibi (Walking Dead apayrı bir yeri var fanları alınmasın ^^) yetmedimi hala yahu? Artık aşın kendinizi abi ^^ Kırın zincirlerinizi ya :) Tüm kurtlu böcekli dizilerin olayı aynıdır bakın cidden.. Ne farkları varki bizim yeşilçam filmlerinden :) Senin nannen eşsiz bir vampirdi yavrum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izlenme oranlarıda fazla ilginci reytingde alıyor bizim okulda kızlar bana gelip bu konuları açmıyorlar artık rezil ediceğimi biliyorlar :D hacı yok benim bildiğim vampir zombi gibidir dirilir ve bilinçsiz halde insanlara saldırır. Bunlarda kan emerken bile bir erotizm var dudağının yanlarından kanlar akar gözleri kapalı şekilde :D

birde üste amirikan pastası demiş nerden biliyorsa onu izlediğimi :D bunlardan çok var romantikçi bunlar aşk olsun .... olsun bir şeyi izlerken konu önemli sana ne öğretiyor felsefesi ne bana öyle boş boş dizi olmayacak kurt adamdır vampirdir bunlar yaratık arkadaş neden böyle birşey yapıyon ki o değilş artık normal vampir filmi bile yapılmıyor karanlıklar ülkesi dışında bir ara da blade vardı ah ah o zamanlar böyle hormonlarını kontrol edemeyenler pek film dizi izleyemiyordu internete sırf bu yüzden karşıyım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir 美徳 (erdem)

bizim yaptığımız diziler gerçekten saçma (fatma gülmüş, deniz yıldızıymış) yada evlilik programları

kesinlikle bahsettiği diziler izlenmeli 6. sınıftan beri yabancı ve alt yazı dizi izlerim ve bizim dizileri görünce çok saçma geliyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
Misafir The Utopian

Uzun zamandır yabancı dizi izlemiyorum. Heroes'un sıkı takipçisiydim, hatırladığım kadarıyla bir tane ressam vardı. o_0 Ona bayılırdım işte. Ama erken gitti kendisi.

Bi' de son sezonda Robert Knepper katılmıştı diziye. Kendisini severdim zaten. Dizide canlandırdığı karakter hoştu. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.